Zaman: 26 Eki 2021, 10:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 125 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Eskişehirspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2021, 19:53 

Token projesinden sonra haftalardır beklediğimiz fidan projesi sonunda başladı senelerdir Eksi puan cezaları transfer yasakları küme düşmeler hacizler ile boğuşuyoruz ve bir sene de 2 kere düşerek artık Nirvanaya çıktık şu fidan projesinden hedeflenen gelir gelirse nefes alacağız resmen makinaya bağlı yaşam mücadelesi veren hasta gibiyiz ya ölüp gideceğiz ya da yaşayıp üstlere doğru tırmanacağız ortası yok gibi bir durum şehirde aylardır bir sessizlik hakim şu fidan projesi ile bir dirilme vakti geldi şehirde herkes taşa elini değil gövdesini koymalı bu takım bizim başka Eskişehirspor yok bu bilinç ile sahip Çıkmamız lazım yoksa kapanmaya kadar gideceğiz en acısıda seveceğimiz bir takımımız olmayacak.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2021, 00:40 

Yaptık bagisimizi Es-Es için. Umarım faydalı olur bir an önce toparlanarak geri gelirsiniz. Kayyum sürecimizde bizim Store'dan forma almaya gitmiştim hacizlik durumlar olduğu için kart geçmiyordu, o gün acayip koymuştu yaşadığım şey. Umarım o tarz durumlarla karşılaşmaz ve yaptığınız her emeğin karşılığını alırsınız. İnşallah alt liglerde var olma savaşı veren büyük camialarla en kısa sürede, güzel günlerde tekrar denk geliriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2021, 04:11 
Kullanıcı avatarı

BVB yazdı:
Token projesinden sonra haftalardır beklediğimiz fidan projesi sonunda başladı senelerdir Eksi puan cezaları transfer yasakları küme düşmeler hacizler ile boğuşuyoruz ve bir sene de 2 kere düşerek artık Nirvanaya çıktık şu fidan projesinden hedeflenen gelir gelirse nefes alacağız resmen makinaya bağlı yaşam mücadelesi veren hasta gibiyiz ya ölüp gideceğiz ya da yaşayıp üstlere doğru tırmanacağız ortası yok gibi bir durum şehirde aylardır bir sessizlik hakim şu fidan projesi ile bir dirilme vakti geldi şehirde herkes taşa elini değil gövdesini koymalı bu takım bizim başka Eskişehirspor yok bu bilinç ile sahip Çıkmamız lazım yoksa kapanmaya kadar gideceğiz en acısıda seveceğimiz bir takımımız olmayacak.

1 milyon fidan ve 10 milyon TL gelir hedefi çok uçuk bir rakam. Hayalden öteye gitmez . Umarım ben yanılırım.
250 bin fidan 2,5 milyon TL gelir elde edebilirsek öpüp başımıza koyalım. 3-5 dosya kapasak yeterli.
Onuda isin icinde is adamlari, sanatçılar, belediyeler, dernekler,stk lari felan dahil edebilirsek anca yani.
Token de ikinci arz başlayacak,yeni lisanslı urunler satacak olan magazamizda açıldı dün tesislerde.Buralardan da gelir biraz bir şeyler.
Bu tarz projelerin sayısı cogaltilmali.Zaten yonetimde taraftara açık bu konularda.Oyuncu satislarida önemli.
Son 3.yildir borçlanma durağan seviyede, tasarrufta ise Nirvanaya ulaştık.Gıdim gıdım eriyecek bu borclarda bizde eridik bittik.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2021, 06:42 

Sevdiğim Eskişehirli arkadaşımın hatrına ben de az, öz destekte bulundum. Şu an 99.000tl civarında. İnşallah hedefe ulaşırsınız.

Linki de buraya bırakalım :

https://www.ofidanlaryetisecek.com/

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2021, 08:28 

smt55 yazdı:
Yaptık bagisimizi Es-Es için. Umarım faydalı olur bir an önce toparlanarak geri gelirsiniz. Kayyum sürecimizde bizim Store'dan forma almaya gitmiştim hacizlik durumlar olduğu için kart geçmiyordu, o gün acayip koymuştu yaşadığım şey. Umarım o tarz durumlarla karşılaşmaz ve yaptığınız her emeğin karşılığını alırsınız. İnşallah alt liglerde var olma savaşı veren büyük camialarla en kısa sürede, güzel günlerde tekrar denk geliriz.

Allah razı olsun hocam teşekkür ederiz inşallah sizde sezon sonunda süper lige çıkarsınız ve tekrardan süper ligde karşılaşırız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2021, 08:29 

terso yazdı:
Sevdiğim Eskişehirli arkadaşımın hatrına ben de az, öz destekte bulundum. Şu an 99.000tl civarında. İnşallah hedefe ulaşırsınız.

Linki de buraya bırakalım :

https://www.ofidanlaryetisecek.com/

Allah razı olsun hocam teşekkür ederiz

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2021, 13:23 
Kullanıcı avatarı

Zor zamanlar be. Aklıma bizim bir bir düştüğümüz seneler geliyor. Çok yalnız kalıyorsunuz bir bir kapılar kapanıyor kimse önemsemiyor. Bir il başkanından yardım istenildiği zaman Kocaelispor'a allah versin dediğini duymuştu bu kulaklar. Ama bu şahıslar çıkarken hep yanınınızda oluyorlar tabi. Bizim gibi camiaları taraftarı uyandırıyor ama kaldırmayı da en az taraftar kadar benimseyecek bir yönetim gerekiyor.
Maçlarınızı denk geldikçe bende takip ettim kadro çok zayıf. Aynı bizim amatöre giden kadro gibi.
İnşallah ait olduğunuz yere çıkarsınız allah yardımcınız olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2021, 14:18 
Kullanıcı avatarı

Çorbada bir ince bizimde tuzumuz bulunsun dedik. Umarım Eskişehir hakettiği yere geri döner. Güncel borç ne kadar?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2021, 14:36 

Tribün41 yazdı:
Çorbada bir ince bizimde tuzumuz bulunsun dedik. Umarım Eskişehir hakettiği yere geri döner. Güncel borç ne kadar?

Allah razı olsun hocam teşekkür ederiz inşallah bu sene sizi bir üst lige uğurlarız.
15 Eylül 2020 de olağan mali kurulunda 235 milyon TL borç söyledi yönetim. Devre arasında sattığımız oyuncudan gelen paralar yönetimin bulduğu paralar falan kapanan fifa dosyaları derken 200 milyon TL ye yaklaştığı söylendi ciddi gelirle olmadığı için öyle borç erimiyor malesef

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2021, 12:58 
Kullanıcı avatarı

Bizim iş 50-55 milyona biter aslında.Alacaklilarin çoğu alacaginin %25 ine tav.
Ele biraz para gectimi binbir türlü nazla kaprisle pazarlikla odeyebildigini ödüyor Akgoren.
Çare Sinan Özceoglu dedik gecen sene adamın şartları kimsenin işine gelmedi.
Eskişehirspor dernek statüsünden çıkıp Aş olacak
Eski yöneticiler alacaklarindan vazgececek (ki 13 milyon TL ile en çok alacakli kendisidir bu grupta)
Her yönetici kendi donemine ait vergi ve sgk borçlarını üstlenecek.(Sanirim bir tek Hoscanin var burada 19 milyonluk sgk ve vergi borcu. Adam bunları geçtim hala 6 milyonumda 6 milyonum diye agliyor)
Camia icinde futbol ailesi ile araları iyi olan, pazarlik kabiliyeti olan, ağzı laf yapan kişilerde alacaklilara ulaşıp indirimli rakamlar talep edecekler.Yanilmiyorsam 45 milyon TL gibi bir butce ayiracakti Özceoglu.Bu gruptaki cogu alacakli Eses den umudu kestigi için tamam diyor bu olaya zaten.Daha sonraki yillarda kademeli olarak sportif başarılar hedeflenecekti.
Tabi kimsenin işine gelmeyince yatti bu iş.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 125 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, banbangümgüm, Bing [Bot], Buyuurr, efetorunu35, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Milat1914, Moskov1925, sencokyasa1925, sorrento, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye