Zaman: 28 Kas 2021, 07:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Eskişehirspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2021, 09:58 
Kullanıcı avatarı

Altyapıdan mücadeleci, hırslı bir jenerasyon daha yakaladık. Gelen gideni aratmadığı gibi yetersiz fizik ve tecrübelerine rağmen mücadele anlamında son 2 senenin üstüne fazlasıyla çıktık şimdilik. Umarım abileri gibi erkenden "ben oldum" havasına girip malum yerleri oynamaya başlamaz.
Sadece mücadele ve hırs 1. lig ve üstü için yetmiyordu ama bu ligde en kötü lige tutunmak anlamında yeterli olacak gibi duruyor. Futbol ve futbolcu anlamında inanılmaz bir kalite farkı var bir üst ligle aramızda. Şanlıurfa kadrosunu görünce içimizden geçerler diye düşündüm ama neredeyse pozisyon dahi yakalayamadılar. Demek ki bu ligde işler daha değişik olacak.
Fazla motivasyondan mı, hırstan mı bilmiyorum ama çok fazla kart görüyoruz. Pozisyon icabı görseler kartları eyvallah ama hırsın ve zaman geçirmeye yönelik hareketlerin getirdiği kartlar kısa zamanda başımıza dert olacak. Bu konuda profesyonel bir destek verilmeli çocuklara.
Tribünlere dönüşümüz güzel oldu. Düşündüğümüzün çok üstünde doldu tribünler. Destek anlamında pek yeterli değildik bence ama rakibi bozabilecek baskıyı fazlasıyla kurduk. Hakemi de bazı kararlarda etkiledik bence. Bize çıkan kartları çok fazla tartışamam. Kırmızıları hak ettik gibi gördüm. Kızdığımız nokta Şanlıurfalı oyunculara çıkmayan kartlara. İlk yarının sonlarına doğru Onur Arı'yı maraton tribünü önünde reklam panolarına ittirdi (ki kendisine devre arası cerrahi müdahalede bulundular. Fotoğrafları sosyal medyada dolaşıyor) İtirazdan bize sarı kart çıktı. İttiren oyuncu pişman oldu ki 2. yarı başında Onurdan özür diledi.
Buraların da sistemi değişmemiş demek aradan geçen onca yıla rağmen. Çabuk unuturuz ama çabuk da alışırız biz de :)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2021, 15:30 
Kullanıcı avatarı

Çocukların emeklerini, hakem müsveddesi az kalsın piç ediyordu...

Helal olsun çocuklara...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2021, 09:00 
Kullanıcı avatarı

Marea yazdı:
Tribünlere dönüşümüz güzel oldu. Düşündüğümüzün çok üstünde doldu tribünler. Destek anlamında pek yeterli değildik bence ama rakibi bozabilecek baskıyı fazlasıyla kurduk. Hakemi de bazı kararlarda etkiledik bence.
Buraların da sistemi değişmemiş demek aradan geçen onca yıla rağmen. Çabuk unuturuz ama çabuk da alışırız biz de :)

Biz yazınca haliyle fazla etkili olmuyor ama rakip yöneticiden de aynı şeyleri duyunca gururumuz okşanıyor..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2021, 14:37 

İyi mücadele ediyoruz, iyi savunma yapıyoruz. Ama geçen maç sadece 1 şut çekmişiz bu yeterli değil. Hücumda biraz daha bir şeyler yapmalıyız. Karacabey maçında ilk yarıda takımı çok beğenmiştim ama Urfa'ya karşı sadece mücadele edip savunduk. Tabii aradaki kalite farkını ancak böyle kapatabilirdik. Urfa maçında hakem 2. kırmızı kartı yok yere çıkardı. Az daha tüm emekleri çalacaktı. Yeni eksi puan cezaları almazsak ve kadroyu korursak ligde kalabiliriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2021, 20:40 
Kullanıcı avatarı

5 dakka daha sıksak dişimizi 1 puanla dönerdik Kırklarelinden.
Guzel mucadele ettik. Iki defa geriye düşmemize ragmen eşitliği sağladık.Ucuncu geriye düsustete nefesimiz yetmedi. Canları sagolsun.
Rakip geçen yıl play off yapmış bir ekip ve iki önemli kart cezalimiz vardi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2021, 17:56 
Kullanıcı avatarı

Ruud Boffin ve Henry Bienvenu dosyalarınin tamamen kapatıldığıni bildirdi yönetim.
Boffin dosyası borclarimiz arasındaki en kabarık ikinci dosyaydi.530 bin Euroluk dosya 150 bin Euroya halledilmiş.2019-2020.sezonunda -6 aldığımız ve ikinci ihtarda bir alt lige dusurulecegimiz bir dosyaydi. Büyük beladan kurtulduk.
Cristian Tanase ve Marko Milinkovic ilede görüşme halindeymis yönetim. Eger bu iki dosya cozulurse alt yapı transfer yasağımız kalkacak.
Er yada geç kırılacak bu abluka.
Diren kara kızıl sevdamiz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 11:32 

:arrow: Marko Mİlijkoviç dosyası da kapandı.

Özellikle boffin dosyası çok önemli direk küme düşürme yetkisi vardı adamın kapanması çok güzel oldu bu dosyalar kapandıkça umutlarım her geçen gün artıyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 14:51 
Kullanıcı avatarı

Son 5 ay içinde kapanan 11. Dosya sanırım.
Tabi bu rakamların içine alacaklarını külube hibe eden ve dosyaları kapanan Sefer Hakan Olgun ve Bedirhan Altınbaş dahil değil.
Mehmet Şimşek dün kanal 26 ya yaptığı açıklamalarda bu sezon ki kombine bilet ve reklam gelirlerinin direkt külube kaldığını belirtti.
Uzun yıllar sonra sevindirici gelişmeler ve azda olsa yeşeren umutlar var.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2021, 18:51 

Es tv'yi açtım bu sene ilk defa izleyeceğim son 2 senedir ruhsuzları izledik inşallah bu sene ki çoçuklar oyuna ağırlık koyarlar. Bu arada zemin mükemmel

Bide canlı yayında Boffin'i konuşuyorlar Boffin'i Boffin yapan camia Eskişehir ama adamlarda aidiyet duygusu yok bu adamlar inşallah zamanı gelince Eskişehir stadına rakip olurlar çıkarlar..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2021, 07:35 
Kullanıcı avatarı

Cristian Tanasenin pürüz çıkarması dolayisiyla yönetim rotayı Funes Mori dosyasina çevirdi ve bu dosyayida tarihin tozlu raflarina kaldırdı.Tanese dosyasi kapansa idi alt yapı transfer yasağı kalkacakti.
Takımda forma dahi giymemiş bir oyuncaya maalesef yönetimsel hatalardan sebep borçluyuz.
Pazar günü evimizde yaşadığımız hezimetten sonra içimiz buruk olsada mücadeleye devam. Benzer bir sonucu bu hafta Diyarbakır dada yaşarız büyük ihtmimal.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ayazadam, Bing [Bot], cordelia1912, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye