Zaman: 27 May 2020, 00:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 193 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Lig Beyaz | Grup 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 10:51 
Kullanıcı avatarı

2019-2020 sezonu ilk maç Manisa 1-0 mağlubiyet ile lige başladık ardından transfer yasağı kaldırıldı Belediye Başkanımız DR.ÖMER SELİM ALAN destekleriyle kendisine teşekkür ederiz

TRANSFERLERİMİZ
GÖRKEM GÜVEN- İSTANBULSPOR
HAKAN ÇEVİK-KEÇİÖRENGÜCÜ
İSMAİL GÜVEN-ALTINORDU
LİDER KOÇ-K.MARAŞ
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK-BANDIRMA
METİN YÜKSEL-AFYON
ATAKAN EKİZ-ADANASPOR
BATUHAN KORKMAZ-ESKİŞEHİR
CENK DOĞAN-ÜMRANİYE
ÇAĞRI BUĞRA DİŞSİZ-ALTAY
DOĞUKAN SAĞLAM-TRABZON (U21)
EMRE CAN ÇOŞKUN-ADANASPOR
ONURCAN GÜLER-AKHİSAR
OSMAN HANOĞLU-BAŞAKŞEHİR(U21)
RAMAZAN IŞIK-FETHİYESPOR
SERHAT BAŞTAN-MENEMENSPOR
SEZER TAŞKOLU-ANTALYASPOR(U21)
YİĞİT GÖKOĞLAN-FETHİYESPOR

TOPLAM FEDERASYONA VERDİĞİMİZ LİSANSLI 31 FUTBULCUMUZ VAR GENÇ VE DİNAMIİK BİR KADRO KURDU SERKAN AFACAN BİZ DE TARAFTAR OLARAK BU GENÇLERİN ARKASINDAYIZ ÇEKİÇ TOKMAK SALDIR ZONGULDAK

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 10:58 
Kullanıcı avatarı

Takımda sıkıntılar vardı Fakat Sayın Belediye Başkanımızın girişim ve desteğiyle transfer kilidini açtık daha önceden anlaştığımız futbolcularla anlaştık genç ve dinamik bir kadro alınan oyuncular geçen sene takımlarında ikinci lig ortalamasında 40 maç çıkmış futbolcular Çorumlu arkadaş yorum yapmış ama araştırmadan bu takım ilk hafta herkesin grupta favori gösterdiği Manisa dişe diş bir mücadele verdi Takım Manisa transfer yasağı ve genç oyuncularla gitti maç özetini izlerseniz nasıl bir oyun olduğunu görürsünüz şu anda takıma 10 yeni futbolcu geldi paylaştım içeride Amed maçını kazanarak bu takımnda play off iddası olduğunu göreceksiniz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 11:17 
Kullanıcı avatarı

Biz, hekimoğlu ve manisanın ilk 5 de yer alacağını düşünüyorum. Sarıyer Sancaktepe de bu listeye girecektir çok takip edemediğim için son durumlarını bilemiyorum bu 2 ekibin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 11:17 

ZONGULDAKSPOR yazdı:
alınan oyuncular geçen sene takımlarında ikinci lig ortalamasında 40 maç çıkmış futbolcular

İdmanlar sayılmıyor usta :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 15:42 
Kullanıcı avatarı

Valla hocam helal o kadar bilgi paylaştım. Sen 40 maça mı takıldın ben yeni transferlerin Genel olarak kendi takımlarında iyi bir maç çıkarmışlar ve banko oynamışlar inşallah bize de fayda sağlarlar herkes ligde belli takımları tanıyor Zonguldak Tarihinde hiç bir zaman kolay lokma olmamıştır ve Kolay deplasman değildir eskiler iyi bilir Yenilerle tanışırız :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 21:52 

ZONGULDAKSPOR yazdı:
Valla hocam helal o kadar bilgi paylaştım. Sen 40 maça mı takıldın ben yeni transferlerin Genel olarak kendi takımlarında iyi bir maç çıkarmışlar ve banko oynamışlar inşallah bize de fayda sağlarlar herkes ligde belli takımları tanıyor Zonguldak Tarihinde hiç bir zaman kolay lokma olmamıştır ve Kolay deplasman değildir eskiler iyi bilir Yenilerle tanışırız :D

Takılmak için yazdım usta. Takıldığımdan değil :)

Biz de eskilerdeniz, Zonguldak'ı iyi biliriz, severiz, saygı duyarız. İnşallah en kısa zamanda siz de hakettiğiniz yerlere dönersiniz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 15:40 
Kullanıcı avatarı

İlk 5 Haftada 10 Puanla ligde 3 sıradayız buradan lig başlamadan önce analiz yapan arkadaşlara selam olsun öncelikle bizi düşürdünüz veya hedefsiz olarak belirlediniz ama şu gerçek var futbol sadece para ve destek ile olmuyor yürek ve arma sahada mücadele ile kazanılıyor takımımız Beyaz grupta buna en güzel örnek oynayacağımız Çorum Ve Hacettepe maçları içeride alacağımız 6 puan ligdeki yeri ve konumu değiştirir EMEĞİN BAŞKENTİ İŞCİ MİLLİ TAKIMI

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 21:35 

Samsun’un şanssızlığı manisa oldu bu sene. Ligi rahatça koparacak kadrosu var ama manisa’nın da öyle. Bu iki takım harici diğer takımlar anca play off için yarışır.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 23:41 
Kullanıcı avatarı

ZONGULDAKSPOR yazdı:
İlk 5 Haftada 10 Puanla ligde 3 sıradayız buradan lig başlamadan önce analiz yapan arkadaşlara selam olsun öncelikle bizi düşürdünüz veya hedefsiz olarak belirlediniz ama şu gerçek var futbol sadece para ve destek ile olmuyor yürek ve arma sahada mücadele ile kazanılıyor takımımız Beyaz grupta buna en güzel örnek oynayacağımız Çorum Ve Hacettepe maçları içeride alacağımız 6 puan ligdeki yeri ve konumu değiştirir EMEĞİN BAŞKENTİ İŞCİ MİLLİ TAKIMI

Güzel kardeşim başlığın başından beri çok ateşlisin maşallah :) sezonbaşı takımları analiz yapan benim. Futbolu seviyorum, her sezon öncesi hobi olarak karalıyorum kendi gördüğümü. Sizinde iddialı olmanızı beklemiyodum. Olabilir, yanılabilirimde ama yinede daha erken

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 01:11 

Sarıyer'in kadrosu geçen seneye göre daha iyi sanki ama sezon başındaki yanlış hoca tercihinden dolayı o moda tam giremediler herhalde. Bir de defansta Şahin kazuleti sürekli oynayacaksa Allah sabır versin. Durumları toparladıkları takdirde play-off yarışında olacaklarını düşünüyorum

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 193 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: BalıkesirBoys, Bambino, Bing [Bot], Bizans1905, deniztarafı, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, seyfi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye