Zaman: 26 May 2020, 11:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 193 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Lig Beyaz | Grup 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 00:06 
Kullanıcı avatarı

yeni sezon öncesi takımları değerlendirelim, tahminlerimizi yapalım bakalım

KIRKLARELİSPOR : volkan can adında genç bir başkanları var. bana göre bu takım bu ligde mücadele edebiliyosa bu adam sayesinde. mütevazi bütçeyle ligi rahat bitirirler yine. bi de fb yönetimiyle araları iyi sanırım, yine fb den genç oyuncu kiraladılar

İNEGÖLSPOR : potansiyeli olan bir ilçe. son sezonu hayal kırıklığıyla geçirdiler. çok fazla adları geçmesede yıldıray koçal, hacı mustafa, muharrem ozan cengiz gibi bu ligin iyi isimlerini kadrolarına kattılar. sıralamada play-off civarında olmalarını bekliyorum. başarılar dost takımımıza

MANİSA B.B : tabiri caizse belediye akıtıyo parayı. şehrin amirleri belliki manisasporu gözden çıkarmışlar. geçen sene play-offta yarı finalde elendiler. bu sene işi sağlama almak için kadrolarını dahada güçlendirdiler. ligin samsundan sonra en güçlü 2.takımı. net şampiyonluk adayı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR : eyy gidi zonguldakspor. zonguldak halkı futbola düşkündü. geçmişte çok gergin maçlarımızda oldu. şimdi ise ilgisizlikten store ları kapanmış. açıkçası iddialı olmalarını beklemiyorum. muhtemelen alt sıralarda olurlar

AFJET AFYONSPOR : belediye parayı akıttı, amatörden gelip üstüste şampiyon olup 1.lige kadar çıktılar. sonra orası ağır geldi, küme düştüler. şimdi ülke krizde, eskisi gibi para akıtmıyo belediye. orta sıra takımı olurlar, iyi ihtimalle play-of yapabilirler

HACETTEPE : gelenek bozulmaz, genç koşan takım olurlar, ligi rahat yerde bitirirler. neticede amaç gençlerbirliğine oyuncu yetiştirmek. gençlerbirliği süper lige çıktığı için, orası için yeterli görmediği oyuncuları dahi verse bu ligde etkili olabilirler

amedspor : içerde zor puan verirler. sakarya maçında yaptıklarından dolayı kamuoyu baskısı üzerlerinde. bizede orda özel ilgi gösterirler! ülkede çok şehit olursa gittikleri yerde görecekleri tepki artar. ne düşer ne çıkarlar

BAK SPOR : hastayım bu tip ankara takımlarına. bugsaşspor, bak spor.. çok lazım bunlar bu lige! neyse.. bu ligde demirbaş bunlar, yangın falan çıkarsa federasyon ilk bunları kurtarır :)

SANCAKTEPE FUTBOL A.Ş : 2008 yılında belediye takımı olarak kuruldular, belediye parayı akıttı, üstüste şampiyon olup bu lige kadar geldiler. belediye battı, bu sene takımı sessiz sedasız sattılar. tam bir kapalı kutular. stad zeminleri çok güzel. bizimde görüşüp anlaşamadığımız, bu ligin önemli oyuncularından erhan şentürkü transfer ettiler.

TARSUS İDMAN YURDU : bu liglerin gediklilerinden. alt lige düşmüşlerdi, geri döndüler. inceden mersin idman yurduylada rekabetleri vardı diye hatırlıyorum. doğru dürüst bir transferleri yok. sadece teknik direktörlüğe gs nin unutulmaz futbolcularından ergün pembeyi getirdiler. alt sıralarda ya da iyi ihtimalle orta sıralarda olurlar

HEKİMOĞLU TRABZON : o topraklardan çok futbolcu çıkar. kendi yağıyla kavrulup, iyi takım olurlar sanıyorum. yinede iddialı olmaları zor

ŞANLIURFASPOR : ülke gibi, çoğu kulüp gibi onlarda ciddi ekonomik sıkıntıdalar maalesef. yinede son anda belediye başkanının, valisinin, milletvekillerinin vs. el atıp toparlamalarını bekliyorum. bu sıkıntıyı aşarlarsa üst sıraların takımı olurlar

PENDİKSPOR : ben bildim bileli bu ligde, iyi takım olmuşlardır. play-off yapabilirler

SARIYER : 2 handikapımız var. bi tanesi iyi kadro yapıyoruz bence ama başına çok kötü hoca getirdik. 2.handikapımızda sponsor destekli samsun ve belediye destekli manisa ile mücadele edecek olmamız. hocayı erken kovabilirsek eğer, iddialı olabiliriz.

GÜMÜŞHANESPOR : takımın başına fatih akyeli getirdiler. kışın onları sahalarında yenmek zor. iyi takım olurlar. ilk 5 yapabilirler

YILPORT SAMSUNSPOR : sanırım bu ligde samsun takımının beğenmeyip gönderdiği topçuları dahi her takım kadrosunda görmek ister(manisa hariç) aldıkları oyuncuların hepsi öyle parasını alıp yatıcak topçular değil. elbette futbol bu herşey olabilir ama bu kadroyu anlatmaya gerek yok. 1 numaralı favoriler

YENİ ÇORUMSPOR : yeni çıktılar lige. tahminimce orta sıralarda olurlar

1922 KONYASPOR : orta sıra takımı olurlar gibi. yinede ismine bakıp ezbere konuşuyorum birazda. konyaspor iyi gençlerini dahi şehrin bu 2.takımına verse kuvvetlenirler

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2019, 00:31 

Güzel analiz olmuş teşekkürler. Sancaktepe'de Mustafa Uğur devam ediyorsa Can Erdem, Erhan Şentürk gibi isimlerle geçen sezon başında olduğu gibi çıkış yapabilirler. Savunmaları zaten iyiydi, özellikle Recep Burak Yılmaz üst liglerde rahat oynar. Geçen sene belalımız oldular, 6 puan bıraktık Sancaktepe'de.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2019, 17:40 
Kullanıcı avatarı

Sarıyerli Arkadaş takım analizleri yapmış hepsini teker teker okudum özellikle bizim takım için okudum fazla doğru bulmadım bu takımı ayakta tutan taraftardır store kapanması belediye yönetim acizliğidir taraftar bununla ilgili şehir kent meydanında protesto yapmıştır yer değişikliği yeniden açılacaktır.Zonguldak deplasman yapacak takım taraftarları bunu görecektir Ligde herkesin iç saha seyircisi kadar bizim deplasman seyircimiz var Zonguldak futbol ilgisi tansiyonu asla düşmez maddi imkansızlıklar parasızlıklar var ama burası madenci şehri biz taraftar olarak her şeyi yapacağız içeride dışarıda farketmez Sarıyer çok iyi maçlar olmasa da aramızda geçmişte kaldı diyerek yeni bir sayfa açtık diyebiliriz ligin düşme adayı olabiliriz ama ligin taraftar olarak samsun ile beraber çekişiriz herkesi iyi bir lig diliyorum..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 18:30 

Eklenti:
IMG_20190809_182705.jpg
IMG_20190809_182705.jpg [ 74.04 KIB | 955 kere görüntülendi ]

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2019, 09:24 

Sarıyer kadrosunu iyi takviye etti ama hoca seçimi çok hatalı. Ahmet Akcan 90 model antrenör. Yeni jenerasyon futbolcularla iletişim sıkıntısı yaşayacaktır. Bence yine Serdar Bozkurt gibi genç ve iştahlı bir hoca gerekiyordu.

Gruba gelince, Samsun yine ilk 2 için iddialı olur. Manisa'nın maddi olanakları var ama geçen sezonun Sancaktepe'sini hatırlayın. Saha içinde işler yolunda gitmeyince para, kadro vs. işe yaramıyor.

Sarıyer ilk 5 kovalar bence. Geçen sezon son haftalara kadar şampiyonluk şansıyla gelmesinde en büyük etken ilk haftalarda daha diğer takımların kadroları oturmadan seri galibiyetler almasıydı. Bakalım bu sezon da aynı şey olacak mı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 10:12 

Yine tüm favorilerin kazandığı bir beyaz grup .
Lig sonuna kadar bu şekilde gideceği gözüküyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 09:47 
Kullanıcı avatarı

beyaz grupta çok entresan işlerin olacağını sanmıyorum
samsun
manisa
afyon
Çorum
Bak
gibi görünüyor kadro olarak yukardaki takımlar hepsi kazandı bizim fatih özcan başkanın dönmesi acayip pozitif enerji oldu transferin son 2 günün de hepsi 2.ligde 1.ligde oynamış 5 6 kişi birden alındı en sevindirici yanıda geçen sene hepsi banko oynamış topçular bizim başkan ilkyarı playof potasında kalıp 2.yarı kesin çok iyi takviyeler yapıp playoftan düşünecektir çıkmayı zira ben samsunun direkt çıkacağını düşünüyorum ama playof yine kaynar bu grupta

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 09:53 

Sancaktepe'yi görmezden gelmeyin derim. Geçen sene zaten iyi takımlardı. Bu sene de Erhan Şentürk, Can Erdem gibi sağlam takviyeler yaptılar. Şampiyon olamasalar da ben play-off yapacaklarına kesin gözüyle bakıyorum.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 10:05 
Kullanıcı avatarı

seyfi yazdı:
Sancaktepe'yi görmezden gelmeyin derim. Geçen sene zaten iyi takımlardı. Bu sene de Erhan Şentürk, Can Erdem gibi sağlam takviyeler yaptılar. Şampiyon olamasalar da ben play-off yapacaklarına kesin gözüyle bakıyorum.

evet haklısın aslında playof kaynar derken bundan bahsetmiştim
sarıyer sancaktepe de kesinlikle bu yarışta olur sürekli yer değiştirmeler olur. Sancaktepe gibi takımların avantajı çok aslında eğer maddi imkanda sıkıntı yoksa ki yok semt takımları avantajlı oluyor şehir takımlarında hafta içi bile acayip kazanlar kaynıyor medya da olsun istememezlik yapanlar olsun..
ozaman son tablo şöyle olacak gibi üst sıralar sadece bir tahmin tabiki
Samsun
Manisa
Afyon
Çorum
sancaktepe
sarıyer
Bakspor

şimdilik 7 takımdan bahsedebiliyoruz diğer takımları çok tanımıyorum hacettepe alt yapıyla çıkıyor gümüşhane transferi açamadı ş.urfa gidici gibi zonguldak can derdinde onlarında problemi var 1922 konyasporu ben beğenmedim kırklareli de en fazla orta sıra yapar inegöl yukarılara bu 7 takım hariç ilk tehdit diyebiliriz

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 10:08 
Kullanıcı avatarı

hekimoğlu trabzonu unutmuşum oda taş gibi takım playof 1den 8e kadar tahminimce
SAMSUN
MANİSA
AFYON
H.TRABZON
ÇORUM
SANCAKTEPE
SARIYER
İNEGÖL

8 TAKIM YAZABİLİRİZ

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 193 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ander, Bing [Bot], Bursasporizm, Google [Bot], Google Adsense [Bot], NevarKuzen

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye