Zaman: 15 Eyl 2019, 22:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 229 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Sakaryaspor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 09:14 
Kullanıcı avatarı

Yine geldik başlığımıza,yayında ve yapımda emeği geçenlerin alnına tüküreyim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Sakaryaspor 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 09:47 
Kullanıcı avatarı

finalden çok etkilenmeyiz. geçen sene mersin'de yıkılmıştık fakat bu sene maddi manevi gücümüz bu kadardı yapacak bişey yok. iyi bile geldik buralara. bizim yerimizde başka takım olsa şampiyonluk mücadelesi veremezdi bunu hepimiz biliyoruz. bin bir maddi zorluk ve transfer yasağıyla bile işi son maça kadar getirip on binlerce kişi gövde gösterisi yapıyoruz. şampiyonluksa şampiyonluk, 2.ligse 2.lig farketmez..

bu sezondan beklentim ve isteğim ise umarım transfer yasağı açılmaz ve genç ağırlıklı kadroyla mücadele ederiz. yürümeye hali olmayan ferhat'ın yerine 18'lik basmadık yer bırakmayan furkan'ı izleyelim. hem de bir sezon nadasa bırakalım kendimizi. sürekli ya düşme ya çıkma hali çok yıprattı herkesi. sahada altyapı ağırlıklı genç kadro mücadele etsin, tribünde de 30 bin değil yarısı kadar olalım kafi..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 10:04 
Kullanıcı avatarı

Berkay Umit Yasin ikilisi kalsın. İlk icraatimiz bu olsun. Maalesef bu hayal kırıklıkları alışkanlığa dönüşmeye başladı. Sevgimizden bir gram eksilirse Allah belamızı versin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 10:09 

Sizi en çok ben anlarım desem yanılmış olur muyum bilemedim.
Mersinle(sizin de desteklediğiniz) olan finalimizde bize yasaklı olmasına rağmen askerden kaçıp gittim.Stada girdik bi şekilde sonrası zaten malum rezil bir şekilde çıktık top oynadık elendik. Sonra tekrar atla otobüse birliğe geri dön yolu çek.
Antalya'yla final maçında bizim yer yarım saat içinde bitti. Antalya izmit ekibiyle 1000 kişi bile yoktu. Adamlar on numara top oynadı . Elediler . Tekrar hüsran.

Ne diyelim Allah yardımcınız olsun . Toparlamak zor böyle finallerden sonra.
İnşallah seneye ikimiz çıkarız.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 10:29 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle bu taraftar şölenini bize izlettiğiniz için Sakarya kutluyorum 20-25 bin taraftar ile ramazan ayında çok iyi sayıyla Bursa da oldular 90 dk çok iyi bir destek vardı golden sonra guard düşmesi normal geçmiş olsun diyelim İnşallah seneye aynı grupta oluruz Samsun Sakarya Karabük taraftarı potansiyeli olmayan ilçe takımları ve belediye takımları istemiyoruz en azından şehrimizde deplasman tribünü görürüz bizde gittiğimiz kalabalık bir taraftar gönlümüzden geçen bu inşallah 2019-2020 sezonu bütün emek gösteren takımlar için iyi bir sezon olur.....

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 13:42 

2 maç ceza cepte.. En az iki maçta final maçından alırız.. Ekime kadar nasıl sabredeceğiz.. :(

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 14:22 
Kullanıcı avatarı

esklery yazdı:
2 maç ceza cepte.. En az iki maçta final maçından alırız.. Ekime kadar nasıl sabredeceğiz.. :(

Deplasmanla başlayacağız be abi ne yapalım. Hatta sadece final maçlarında Sakaryaspor'u hatırlayanlara inat daha bir sağlam daha bir kenetlenerek gitmeli. Hacettepe, Yalova maçlarıyla amatörden döndüğümüz maçları düşünüyorum da biz neler gördük, ne inancımızı gömdük ne de yolumuzdan döndük.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 15:38 
Kullanıcı avatarı

Yapacak bir şey yok. Konuşulacak çok şey var elbette ama -eğer doğruysa- önce kongre beklenmeli. Yönetimin vizyonsuzluğunun başımızı yakacağını daha göreve gelir gelmez söyledim.

Tribünde bilet mevzusundan sonra bozulan birliği yeniden tesis etmek gerek. Pek tabi bu moral bozukluluğunun üstüne kolay olmayacak.

Takımda eğer kendi istekleriyle gitmezlerse, Oğuz Çalışkan, Berkay, Ümit, Canberk, Serkan, Dilaver kalmalı. Bu iskelet üzerinden takviyeler yapılmalı. Bana kalırsa Şaban Yıldırım ile de devam edilmeli.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 15:55 
Kullanıcı avatarı

kongre kararı alınmış,şehirde konuşulan isim duymadım,yeniden yapılanma denmiş haberde ne demek istendi onuda anlamadım.
açıkçası zengin bir başkan hayali kurmuyorum,vizyonlu,kafası çalışsın yeter.dinamikleri okuyabilsin,tribünü anlasın yeter.gerisi ne olursa olsun gider bir şekilde.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 17:18 
Kullanıcı avatarı

Bir daha bu tarz maçlar oynamak istemiyorum yaşca yolu yarıladık kırka bayrak sallıyoruz yeter kardeşler kendi adıma , bir daha playoff ve sair çekilmez, görmek istemiyorum bu seyirciyi bu vaziyette... Ya büyük paralara çok iyi bir takım kurulacak ya da verecekler şaban hocamın eline tüm yetkiyi, düşük bütçeli altyapı destekli çocuklarla oynayacağız maçları.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 229 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ayd06an, babazor, Bambino, Bing [Bot], Bozkurt1903, caGe, dirk_heinen, Elessar, Erdal83, esgres, extranjero, FBSK, Ftorres35, gazikentlee, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kaplanbaba, kasadaparayok, NerdesinBeAbi, Offenbach, rapid, SorayımTayıma, TİMİ88, tribunde, vosvos, águila

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye