Zaman: 14 Tem 2020, 02:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Sonraki

Turu kim geçer?
Anket 12 May 2019, 23:26 tarihinde bitecek
Samsunspor 50%  50%  [ 22 ]
Sakaryaspor 50%  50%  [ 22 ]
Toplam oy : 44
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Play Off | ÇF 2. Maç | Samsunspor 0 Sakaryaspor 0
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 14:02 
Kullanıcı avatarı

Biz maça özel araç ile gitmemize rağmen şehir girişinde durdurulup otobüsleri beklememiz gerektiğini tek başımıza gitmemiz halinde şehir merkezinde istenmeyen olayların yaşanabileceğini söylediler.

Emniyetin bu tutumunun, bazı tribün gruplarınızın yaptığı gereksiz gerici açıklamalar neticesinde oluştuğu kanaatindeyim.

Otobüsler geldiğinde polis korteji ile stadyuma doğru harekete geçtik.

Maç öncesi sağ olsunlar çorba ikramı yapıldı.

Stadyumu ben çok beğendim. Fiziki yapısı itibari ile tribün yapmaya oldukça elverişli bir stadınız var. Fakat deplasmanda gerçekten iyi iş çıkartan Samsun tribünü içeride bir o kadar kötüydü. Birden fazla tribün grubuna sahip olmanın dezavantajı olsa gerek.

Kale arkası alt ve Numaralı üst tribünden oldukça fazla tahrik vardı. Küfür ve el kol harici bir ara Ankaragücü ve Eskişehir atkıları açıldı. Eskişehirli ile güzel makara yapıldı.

Turu geçtik mutluyuz.

Sıcak kanlı Samsun polisine ve esnafına teşekkür ediyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 14:37 
Kullanıcı avatarı

Samsunlu esnaf ve polislerin misafirperverliği oldukça güzeldi.. Gerginlik ve stres altında bir kaç küçük münferid atışmalar oldu ve hiç problem olmadı sonuç olarak..

Gerçekten Sakarya'daki Samsun taraftarı ile Samsun'da gördüğümüz tribün arasında epey fark vardı. Sanırım futbolculardan çok kendileri stres yaptı. İkinci yarı yaklaşık 7-8 dakika güzel giriş yaptılar ama sonrasında anonsçu, Samsunlu taraftarları bile olumsuz etkiledi. Adam yırttı kendini ama şu belli olduki Samsunlu tüm arkadaşlar ilk 20 dakika gol bulamazsak bizden bir şey olmaz düşünceleri doğru çıktı. Takımlarına inanmadılar ki haklı çıktılar, kaliteli futbolcuları var ama takım değiller.

Biz çıkmazsak Samsun çıksın istedik. Keza aynı dilekleri çoğu Samsunlu bizim için diledi..

Biz çıkacağız Allahın izni ile futbolcular da inanıyor, bizde onlara güveniyoruz..

Samsuna canı gönülden başarılar..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 15:35 

Maçın başında atmosfer çok iyiydi. Samsunspor tribünleri hem görsel hem ses olarak iyiydi. Bu tür stresli maçlarda tribün yapmak imkansıza yakın. Samsunspor taraftarının 2. yarı tutuk kalması normal. Anonsçu 5 dakikada bir anons yapınca biraz absürt gözüktü, onun haricinde her şey doğal.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 16:07 
Kullanıcı avatarı

Turu geçtik, hakettik mutluyuz.

Tribünlerde bizi duymamanız çok normal, yakın olan tribünlerdeki renkdaşlarınız ve anonscunuzun ıslıkları ile gayet güzel bastırdınız. Maçın 90 dakikası internette var, açıp izleyebilir tüm bağrılan besteleri rahatlıkla duyabilirsin.

20 yıla yakındır bu tribünün bir ferdiyim. İlk defa bu kadar 3’lü çektiğimiz bir deplasman tribünü oldu. Keçi Yılmaz gerçek bir maestro olduğunu tekrar gösterdi. Samsun tribünleri tam ateşlenecekken girilen 3’lüler onların karşılıklı bağırmalarını bozarak ıslıklamaya geçmelerini sağladı. Tv’ye çokça ses gitmiş zaten.

Tribün olarak Samsunluları bu kadar kötü beklemiyordum, çok şaşırdım.

Bu işlerin şut makinalarıyla, parayla, şan ve şöhretle olmadığını, YÜREKLE olduğunu gösteren tüm futbolcuları tebrik ediyorum. Bizlerin başını öne eğdirmeyen hocamızada sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şampiyonluk yaşamış gibi olduk, devamı gelecek...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 17:09 
Kullanıcı avatarı

Tatanga yazdı:
Turu geçtik, hakettik mutluyuz.

Tribünlerde bizi duymamanız çok normal, yakın olan tribünlerdeki renkdaşlarınız ve anonscunuzun ıslıkları ile gayet güzel bastırdınız. Maçın 90 dakikası internette var, açıp izleyebilir tüm bağrılan besteleri rahatlıkla duyabilirsin.

20 yıla yakındır bu tribünün bir ferdiyim. İlk defa bu kadar 3’lü çektiğimiz bir deplasman tribünü oldu. Keçi Yılmaz gerçek bir maestro olduğunu tekrar gösterdi. Samsun tribünleri tam ateşlenecekken girilen 3’lüler onların karşılıklı bağırmalarını bozarak ıslıklamaya geçmelerini sağladı. Tv’ye çokça ses gitmiş zaten.

Tribün olarak Samsunluları bu kadar kötü beklemiyordum, çok şaşırdım.

Bu işlerin şut makinalarıyla, parayla, şan ve şöhretle olmadığını, YÜREKLE olduğunu gösteren tüm futbolcuları tebrik ediyorum. Bizlerin başını öne eğdirmeyen hocamızada sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şampiyonluk yaşamış gibi olduk, devamı gelecek...

Girilen üçlüler... Evet, işte onlar bitirdi bizi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 17:40 

Vura vura çıkacağız 1.lige..Mersinden selamlar

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 17:45 

TORCIDAVERDE yazdı:
Eskişehirli ile güzel makara yapıldı.

Bizim olmadığımız yerde kendi kendinize mi yaptınız makarayı ? Rahatsız mısınız oğlum siz :) Bu menzil işi yaramadı size, benden söylemesi. Psikolojiniz iyi değil.
Her iki maçta da daha fazla gol pozisyonu bulan, daha iyi oynayan Samsunspordu. Ancak tribünde Sakaryanın hakkını yemeyelim. 2 maçta da üstün olan taraftılar. İlk maçtaki penaltı, ikinci maçtaki ofsayt ve genel hakem kararları nedeniyle tur Samsunun elinden gitti. Maalesef kazanan her zaman haklı oluyor. Sakaryaspora tebrikler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 18:06 

ozercan26 yazdı:
TORCIDAVERDE yazdı:
Eskişehirli ile güzel makara yapıldı.

Bizim olmadığımız yerde kendi kendinize mi yaptınız makarayı ? Rahatsız mısınız oğlum siz :) Bu menzil işi yaramadı size, benden söylemesi. Psikolojiniz iyi değil.
Her iki maçta da daha fazla gol pozisyonu bulan, daha iyi oynayan Samsunspordu. Ancak tribünde Sakaryanın hakkını yemeyelim. 2 maçta da üstün olan taraftılar. İlk maçtaki penaltı, ikinci maçtaki ofsayt ve genel hakem kararları nedeniyle tur Samsunun elinden gitti. Maalesef kazanan her zaman haklı oluyor. Sakaryaspora tebrikler.

Samsun'da Okuyan Bir Eskişehirli, Maça Gidip, Atkı Açamaz mı?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 18:20 

@sado

Açamaz değil de açmaz. Kimsenin sizi muhattap alıp, bu işlere gireceğini sanmıyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 18:56 
Kullanıcı avatarı

ozercan26 yazdı:
@sado

Açamaz değil de açmaz. Kimsenin sizi muhattap alıp, bu işlere gireceğini sanmıyorum.

:lol: :lol: :lol:

senin gibi değil mi :D

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Malamadre61

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye