Zaman: 14 Tem 2020, 06:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sonraki

Turu kim geçer?
Anket 12 May 2019, 23:26 tarihinde bitecek
Samsunspor 50%  50%  [ 22 ]
Sakaryaspor 50%  50%  [ 22 ]
Toplam oy : 44
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Play Off | ÇF 2. Maç | Samsunspor 0 Sakaryaspor 0
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 11:07 

Bizim açımızdan yıkım mıkım olmaz. Zaten zerre güvenmiyorduk bu ruhsuzlara tam beklediğimiz gibi oldu. Seneye kafadan çıkacak bir hoca ve oyuncu kadrosu kurup, kimseyle gerginliğe girmeden vuravur gitmemiz lazım. Aslında bu sene yapmamız da gereken buydu. Her neyse.

Sakaryaspor'u değerlendirmek gerekirse inanmışlık var, mücadele var ama Sakaryasporlu arkadaşlar tur atlamanın keyfiyle takımlarına olması gerekenden fazla güveniyor bence. Ayağı yere sağlam basan bir rakip çıkmadı karşınıza. Yine de mevcut tabloda Sakaryaspor bir üst lige çıkmayı hak eder ve çıkar umarım. Siz ne kadar eteğinizdeki taşları dökseniz de, bizde adamlık, vefa 2 günlük değil. Selametle.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 11:30 
Kullanıcı avatarı

DeLaGuarda55 yazdı:
Siz ne kadar eteğinizdeki taşları dökseniz de, bizde adamlık, vefa 2 günlük değil. Selametle.

e senin ne farkın var eleştirdiğin kişilerden :) neyse hayırlısı olsun

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 11:46 
Kullanıcı avatarı

tayfalı yazdı:
karabudun yazdı:

Tribün için konuşacak olursak gayet iyi başladık. Sayı olarak zaten muhtemelen bu ligde bir ilk yaşandı.

Sayı olarak geçen sene bizim Gümüşhane maçında 38 bine yakın taraftar vardı.

Doğrudur arkadaşım. Altay yapar mı yapar. Lige vakıf olmadığım için "muhtemelen" ifadesini ekledim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 11:50 

karabudun yazdı:
MaratonAlt yazdı:
hacı bizim mersin ve göztepe ile hukukumuz sizden çok eski,her yerde bağırılır,üstüne pankarta ilişirsen illaha bir karşılık verilirdi bu da mütekabiliyet esaslarına uygun olmuş.

Kiminle hukukunuz olduğuyla ilgilenmiyorum. İlgilenmiyoruz. Esasen haddimize de değil. Ama adam gibi ağırlandığın yerde de az biraz kadirşinas olacaksın. Pankart mevzusu spontaneydi, yanlıştı ve anında müdahale edildi. Hatta ardından sizden lehimize tezahürat geldi. Karşılıklı alkışlardan sonra bizim tribünler boşalmaya başladı. Bir süre sonra da sizden Mersin güzellemeleri geldi. Sen ne dersen de. Benim nazarımda bel altı vurmaktır. Kendi tribünüm de yapsa aynısını düşünür, buraya aynısını yazarım. Neyse olmuş bitmiş artık.

Sakarya da ki maçta da Maç sonu Samsunlulardan 'Mersin öldü Allah rahmet eylesin' tezahuratı yapılmıştı

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 11:59 

geniş geniş yazıyorum aslanım :roll: :roll: ...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 12:11 
Kullanıcı avatarı

@Hear
Yazsam tesiri yok, sussam gönül razı değil. Güzel kardeşim, Sakaryalılar da burada maç bittikten hemen sonra Eskişehir'e, Altay'a salladı. Benim Mersin'e sallamamla -tasvip etmiyorum- benim evimde alakasız bir şekilde Mersin güzellemesi yapılması bir değil. Ben Sakarya'da Altay'a, Eskişehir'e güzelleme yaptıysam buyur onu yaz. Bunu da tasvip etmiyorum lakin denk hadiseler bunlardır.

Şahsen ben doğrudan rakibim olmayan, hali hazırda karşımda olmayan hiçbir camiaya sallanmasını doğru bulmuyorum. Bizde yok mu? Bizde de var. Lakin Sakarya maçları özelinde bizden bu tarz bir tavır gelmedi. Yoksa Sakarya'da "Altay" diye babalar gibi tezahürat çekerdik. Nitekim Altay'ı da Eskişehir'i de sever sayarız. Ama bu maçlar bunların zikredileceği maçlar değildi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 12:14 

Maçtan önce aklıma getirmek istemesem de Süper Ligden düştüğümüz Sivas maçı geldi aklıma. Evimizde kazansak ligde kalacağız. 1-0 öndeyken 2-1 yenildik. Stresten ayağı birbirine dolanan, topa vuramayan oyuncular vardı o zamanda. Bugün aynı gerilime taraftar da katılınca tribündeki 30 binin üstündeki taraftarın 3000 kişilik etkisi olmadı. Takıma, hocaya, oyuna güvensizliğin stresiydi taraftardaki yoksa 1-0 altından kalkılamayacak sonuç değil.

Maçı konuşmanın bizim için bir anlamı yok. Kime yenildiğin önemli değil, böyle zamanlarda uzak durmak istiyor futboldan, futbol muhabbetinden insan. Bir süre girmeyiz çoğumuz herhalde buralara. Sakaryaspor'u tebrik etmek için girmiştim, yine uzadı yazı. Bazı muhabbetler dışında eşleşmenin önemine rağmen güzel bir rekabet, güzel bir başlık oldu. Daha güzel zamanlarda, daha güzel yerlerde karşılaşmak ümidiyle. Yolunuz açık olsun. Tebrikler Sakarya.

En son serhat5552 tarafından 14 May 2019, 16:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 12:41 

maçtan önce de yazmıştım, ismet hocanın kişiliği karakteri 10 numarara olsa da hocalığı gerçekten rezalet. bizde şampiyon olması tüm takımların gözünü boyadı ama o mucize bişeydi. taraftar giden şampiyonluğu çevirdi.

maalesef bizden sonra hiçbir yerde o sinerjiyi bulamadı, bulacağını da sanmıyorum. hiç risk almadan, 3 önliberolu sistemle anca play-off yapılıyor işte.

şu bataklık gibi ligde 1 sene daha olmanız çok üzücü. alanya'ya play-off'ta elendiğimiz aklıma geliyor, bi daha o rezil statlar ilçelere gideceğini bilmek..
inşallah seneye daha iyi bi hoca daha iyi planlamayla direk çıkarsınız.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 13:21 
Kullanıcı avatarı

Ne desek ne yazsak boş. Artık önümüzdeki sezonun planlamasını iyi yaparlar mı bilemiyorum. Külüp yönetmek holding yönetmekten farklıdır diye düşünüyorum. Yönetimin önce bunu halletmesi lazım.

Birde yürüyedur Sakarya. Allah yolunu açık etsin

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2019, 13:29 

Haketmemiştik.
Sağlık olsun . Seneye artık.
Yine hüsran yine hüsran.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], FeBa, Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye