Zaman: 04 Tem 2020, 01:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 400 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Play Off| Çeyrek Final 1. Maç | Sakaryaspor 1 - Samsunsp
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 01:10 

samsunlu arkadaşların hem konuşulan olaydan hem de mağlubiyetten ötürü sağlıklı tepki vermemesini anlıyorum fakat yazan istisnasız her sakaryalının olaydan duyduğu üzüntüyü bir şekilde yansıtmasından sonra hala daha bu kadar olumsuz yazmasını bir o şekilde anlamıyorum. grup olarak da özür dilenecek belli ki.

maçı izleyemediğimiz için hakkında yorum yapamıyoruz. skor ve psikolojik üstünlük sakaryaya geçti. dostluk içinde keyifli bir rövanş olmasını dilerim. iki camiayı da severim. hakeden çıksın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 01:24 

Maç Özeti

https://youtu.be/9CC6icecCtA

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 01:25 
Kullanıcı avatarı

Birkaç gereksiz mahçup etti bizi durduk yere. Sakaryasporlu falan olduklarına da inanmıyorum. Bu olaydan sonra bir anda hepiniz ... diye de girebilirdi Samsun tribünü ama sakin davrandılar. Sonrasında biz maratondan tekrar Samsun diye destek de bulunduk ama ne kadar sinirlenseler hakkıdır. Grup bir şekilde tatlıya bağlayacaktır durumu ama bu dostane ortamdan hoslanmayanlara gun doğdu. Kendi adıma özür dilerim.

Onun dışında cok iyi bir tribün ve iyi bir skor ile güzel bir akşamı geride bıraktık. Maçı yarın degerlendiririm.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 01:28 
Kullanıcı avatarı

Şu başlığa 3 kere girdim maç öncesi maç hakkında yorum yapmaya. Birçok tahrik edici mesajlar gördüm. Ha bu mesajları atanlarda Sakarya ve Samsunlu değildi.

Şimdi maçtan sonra bi gireyim dedim mevzu çıkmış,millet bir birine düşmüş.

Helal olsun milleti bir birine kırdırmayı başarmışlar.

Sakaryaya düşman x takım taraftarı gelip Samsunluları gazlıyo , Samsun a düşman y takım taraftarları Sakarya yı gazlıyo sonuç ortada.

Münferit bir olay yaşanmış söylenenlere göre. Bence bu mübarek ayda iki tribün kültürü olan ve sevdiğim camiaların bir birlerine düşmesi ve hasımlık duyması şahsım adına üzdü beni.

Rövanşta iki takımada başarılar. Hak eden çıksın.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 01:31 
Kullanıcı avatarı

Avantajli bir skor aldik, umarim rovansta da avantajimizi surdurup final yoluna dogru ilerleriz. Gonul isterdi ikimiz birlikte cikalim fakat en azindan birimiz cikar insallah.

Pankart olayina gelirsek birçok kişi şaşkınlıkla uzulerek izledi uc bes kisinin yaptigi ayibi. Tatangalar grubu da olaya aninda mudahele ederek durumun buyumesi engelledi ve tezahuratiyla rengini belli etti zaten. Macin stresiyle gergin halde yorumlar yazan Samsunsporlu arkadaslar olabiliyor fakat durumu iyi analiz edip sapla samani ayirmak gerek. Sonuçta bugün bu sehirde diledigi yerde istediği gibi gezen de Samsunsporlulardi, mac öncesi tezgahlarda bizim urunlerimizin yanında tezgahta satılan da Samsunspor atkilariydi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie

Samsunun ek kontenjan istediği, kabul edildiği, biletlerin tamamının satıldığı haberleri çıkmıştı. Buradada paylaşan olmuştu. Geçen ki maça göre yarı oranındaydı yinede iyi sayı..

Samsun'daki maça 500 kişi iyi sayı olur.. Çevre illerde sakaryalı yaşamıyor. :) Sakarya'lılar sakarya dışında bodruma yerleşir. Maça gelmek için 2 iş günü müsait olan çok fazla olmaz gibi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore

Değerli sporseverler,

Bugün tamamen isteğimiz dışında Sakaryalılık ve Sakaryasporluluk bilinci ile uzaktan yakından alakası olmayan münferitlerin sebep olduğu olayları şiddetle kınıyoruz.

Sakarya ve Samsun şehri geçmişten sıkı bir bağ ile bağlanmış iki güzide dost şehirdir. Geçen hafta Samsun'da gördüğümüz misafirperverlik ve bugün şehrimize gelen misafirlerimize gün içindeki davranışlarımız bunun somut göstergeleridir.

Olayların patlak verdiği an tribün liderlerimizin koşarak bölgeye gidip olayları bitirmesi de olayın tamamen Sakaryaspor ile alakası olmayan münferit kişilerce yapılmaya çalışıldığının bir aynasıdır.

Kale arkası tribününde aramıza sızmış, Samsun tribününün açığını kollayan kahpeler tarafından olayın gerçekleştirdiği öğrenilmiş ve "gereği yapılarak" şeref yoksunlarının elinden pankartın kopan kısmı alınmıştır. Emanetiniz en yakın zamanda teslim edilecektir.

Suçsuz, günahsız 16 yaşındaki çocuğu vurarak pankart çalmayı mevzu edinen karaktersiz şark kurnazlarının kahpe oyunları Anadolu'nun birliğini bozmaya yetmez!

Samsunlu kardeşlerimize kazasız belasız hayırlı yolculuklar dileriz.

Saygılarımızla...

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 01:32 

Şimdi girdim eve. Bizimkiler penaltıya isyan ederken,alt tarafla ortam gerildi bir anda ne olduğunu anlamadan da pankartı aşağıya doğru çektiler.Maratondan hemen müdahale etti Tatangalar sağ olsunlar. Onun haricinde de bir gerginlik falan olmadı.Ortaligi bulandirmaya gerek yok.Munferitlerle yaşanan o sıkıntıyı geride bırakıp tüm Sakarya halkı ve Sakaryaspor taraftarına tekrardan teşekkürler. Dönüş yolundaki renktaslara kazasız belasız yolculuklar

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 01:33 

Pankartın koparan Sakaryadaki bjk goodfellas üyeleri

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 01:34 
Kullanıcı avatarı

pankartın 'Alem' kısmını kopartan ve dışarıda ters çevirip fotoğraf çekinen şahısların tribün kültüründen anladıklarını düşünüyorum. münferit 3-5 kişi pankart koparsa bile dışarı çıkıp, pankartı ters çevirip foto çekinmez. çekiniyorsa bu işleri biliyor demektir. bu işleri bilen insanları da tatangalar'ın bildiğini düşünüyorum. o nedenle, bu olayı yapanlara ulaşabileceklerini düşünüyorum. pankartın alınan kısmı nerede bilmiyorum mesela, o kısım o şahıslarla birlikte gittiyse daha üzücü.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 400 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cobija, cozker, Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye