Zaman: 13 Tem 2020, 20:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 400 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 40  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Play Off| Çeyrek Final 1. Maç | Sakaryaspor 1 - Samsunsp
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 00:03 

Burada yazan bir iki samsunlu haricinde kalanlar gerginlik taraftarıydı....yayın mayın bahane...nasıl kustukları, asıl niyetleri belli oluyor....dostluk muhabbeti kadar saçma iş yok o ayrı..

Sakarya tribünü maratondur onun dışında her taraf münferittir..pankartıda maratondan koşup gelenler bıraktırmıstır.

Sakarya deplasman tribünü bu tür olaylara hep gebedir.üstte deplasman altta ev sahibi olmaz olmuyor..İlk samsun maçında aşağısı ile yukarısı yarım saat küfürleşti gündem olmadı..bu maçta aşağıya sarkan pankart gerginlik sonrası çekildi gündem oldu..

İsteyen istediğini düşünebilir yapabilir siz bilirsiniz..

Kahpelik fırsat kollamaktır.kollama..

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 00:03 

Sosyal medyada çalkalandığı kadar bir durum olmadı. Maçta bulunan Samsunlu arkadaşlar yazdığında muhtemelen görürsünüz. Düşen videodan 5 dk sonra beraber Samanyolu bile yapıldı varın gerisini siz düşünün :)

Bedava kuruyonuz kendinizi.
altaylı sülükler boş yorum yapıp durmayın, üçüncüye ne düşer biliyorsunuz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 00:04 
Kullanıcı avatarı

ulltraSamsun yazdı:
Veegol yazdı:
Pankart olayına müdahale edildi ve geri verildi, var mı aksini iddaa eden.
He siz bir olay yüzünden herkese gider yapma peşindeyseniz, sizlerin bileceği iş.

altaylılarda taze b.kun sineği misali her yerdeler, mikropsunuz.

Başkan maçtan sonra stad önünde pankartın kopan parçasını ters çevirip sosyal medyaya fotoğraf atmak delikanlılık mı? Tabiki gider yapacağız.

Ben bir resim görmedim lakin iki üç tane serserinin yaptıkları genele iliştirilemez. Stadta ben ve yanımdakılerde pankart olayını gereksiz ve yersiz bulduk keza olay yerine maraton tribünündende arkadaşlar hemen ulaştı ve bu olayı yapan insanların üzerine yürüdüler.
Dediğim gibi resim olayını görmedim böyle bir durum var ise onların ayıbı ve benim gibi birçok Sakaryalının yüzünün kızarmasına sebep olmuştur.
Ben 10 sene önce Samsun'a geldiğimde güzel anılar biriktirdim ve o anılar ışığında düşüncelerim devam ediyor.
Maç esnasında ve pankart olayında dahil bir küfür olmadı, maç çıkısında çarşıda Samsunlu arkadaşlar bile vardı.
Bu olaylar yüzünden kin, nefret yeşertilmemeli.Bu işin Samsunuda var deyip bilenilmemeli..
Bunlar benim görüşlerim, dediğim gibi 10 sene öncesinin hatrı var.
Samsunlu arkadaşlara kazasız belasız yolculuklar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 00:04 
Kullanıcı avatarı

Geçtiğimiz sayfada bir arkadaş münferitlere giydirip pankart namusdur ve düşman iki tribün bile saygı gösterir pankarta demiş. Biz mi tribünü bilmiyoruz siz mi anlam veremiyorum. Pankart namustur ve pankartını grup üyeleri kendi bedeniymiş gibi muhafaza ederler onu kaptırmak istemezler. Hasım tribünler de karşı tarafın pankartını ele geçirmek ister ele geçirirlerse de bununla övünürler. Ülkemizde de sık sık oluyor bu olaylar. İtalyada milan zamanında dünyanın en büyük taraftar gruplarından birine sahipti ve sırf pankartlarını hasımları kaptırdılar diye utançlarından gruplarını feshettiler.
Münferitler olayına gelecek olursak. Kararları gruplar alıyor gibi gözükse tribünde çoğu düşmanlık münferitlerin yaptığı mevzulardan çıkmıştır. Artık tribüne giren insanların yarıya yakınını münferitler oluşturuyor o kadar küçümsenecek sayıları yok.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 00:07 
Kullanıcı avatarı

Pankart nasıl anında geri verildi.Stadın dışında ters çevrilip foto çekilmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 00:08 
Kullanıcı avatarı

Samsunlu taraftarlara tüm gün şehirde sayı österildi. Statta herşey güzel başladı. Maç başlarken atkı alışverişi yapan 20 tane embesil Samsunspor taraftarının verilmeyen penaltıya itiazını sindiremeyip pankarta asıldı. Pankartta yırtıldı. Adam canı yanmış hakeme tepki göstermesin mi . Olay kale arkasındaki sağ duyulu ve maratondan gelen aklı başındaki arkadaşlar tarafından bitirildi. Yılmaz dakikalarca pankartın parçasını aradı. Stattaki Samsunlu arkadaşlarda olayı buradan yazarlar olay can sıkıcı fakat azınlık kendini bilmez kişiler tarafından gerçekleşti. Ben gerçekten çok üzüldüm

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 00:09 

paixao yazdı:
para sizde şöhret sizde videosu ne ayak.şaşırmış bunlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Eziklik başka bir şey değil. Kime nazire yapıyorlar anlamak güç. Ulan dostuz diyorsunuz ki ben tribünde sahada dostluğa karşıyım yanılmadım gördük.

Fotoda pankartın kopartılan bölümü var. Samsunda gruplarla yiyip içebilirsiniz ama münferitlere bunu anlatamazsın.

Bu olayın videosu var bilen bilir. Madem yanlışlıkla oldu bırakırsın. Alıp stadın dışında foto çekip paylaşmazsın.

Söylenecek çok şey var. Ama kime konuşuyorsun kime? [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190509/3fba7ccb77cc8538c6a96a7b15c276f1.jpg[/img]

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 00:11 

Cem54 yazdı:
Burada yazan bir iki samsunlu haricinde kalanlar gerginlik taraftarıydı....yayın mayın bahane...nasıl kustukları, asıl niyetleri belli oluyor....dostluk muhabbeti kadar saçma iş yok o ayrı..

Sakarya tribünü maratondur onun dışında her taraf münferittir..pankartıda maratondan koşup gelenler bıraktırmıstır.

Sakarya deplasman tribünü bu tür olaylara hep gebedir.üstte deplasman altta ev sahibi olmaz olmuyor..İlk samsun maçında aşağısı ile yukarısı yarım saat küfürleşti gündem olmadı..bu maçta aşağıya sarkan pankart gerginlik sonrası çekildi gündem oldu..

İsteyen istediğini düşünebilir yapabilir siz bilirsiniz..

Kahpelik fırsat kollamaktır.kollama..

Ilk maçta yarım saat falan olmadı atışma,sallama.Kısa bir atışma oldu.
Münferit pankart alıyor,tatangalari bağlamıyor.Tribun liderleri menzil e gidiyor yine tatangaları bağlamıyor.Ama sorsan tribün kültürü onlarda,tribün aleminin kralı onlar. Helal olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 00:12 

Ve canlı yayınlanmamasının sebebinin tamamen gişe olduğu ortada..canlı yayınlansa 15 bin civarlarında anca olurdu.yönetim isabetli karar aldı..stad fullenmedi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2019, 00:14 

tommuyters yazdı:
Münferitler yaptı denecek muhtemelen. Tamam sorun yok. Burada da münferitler bir şeyler yapar belli mi olur.

Münferitler yapmadı.. Locadaki iki denyo anlayamadığımız şekilde çekti.. O an devre arasıydı.. Niye böyle yaptılar anlamak mümkün değil yanlış oldu.. Maraton zaten hemen müdahale etti..

Ancak 3 maçta hiç bir şey olmamış ve olağan üstü dostça geçmiş..iki kişinin yaptığı olaydan gerginlik çıkacaksa çıksın..

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 400 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 40  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 10Batalla, Bing [Bot], cubot, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, inadına_körfez, Jameican1912, minigolfmuduru, tribunde, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye