Zaman: 12 Ağu 2020, 07:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 47 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

TFF 2.LİG PLAY-OFF FİNALİNE BEYAZ GRUPTAN HANGİ TAKIM YÜKSELİR?
Kastamonu1966 12%  12%  [ 7 ]
Yılport Samsunspor 36%  36%  [ 21 ]
Sarıyer 14%  14%  [ 8 ]
Sakaryaspor 38%  38%  [ 22 ]
Toplam oy : 58
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 2018/2019 TFF 2.Lig Beyaz Grup Play-off
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 17:11 
Kullanıcı avatarı

Fiksturde kim kaçmaya çalışırsa ilk o elenir. Play off tecrübesi olarak Sakarya bir adım önde gibi duruyor. Samsun takımı ise kalite olarak en önde duran takım ama görüldüğü üzere önemli olan isimlerin sahaya yansıması.

En çıtkırıldım şu an Kastamonudur. Kim denk getirirse eler bence. Burası güçlü ve yorucu bir grup oldu. Buradan finale çıkan takım daha fazla hırpalanmis fakat daha fazla öz güveni olacaktır. Herkes için hayırlısı olsun.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 17:17 

En az İlyas kadar Okan'ın sakatlanması kötü oldu. İlyas'ın oynama şansı var da Okan çok uzun süre yok. Belki seneye ilk yarı bile olmayacak. Şu takımdan 3 oyuncu seç gerisini göndereceğiz deseler Okan, İlyas, Ercan'ı seçerdim. Kaptan Ercan ligin başında sakatlandı, hala yok. İlyas ve Okan malum. İlyas'ta sakatlıktan çıkacakta, form tutacakta faydalı olacak. Çok zor işimiz.

Ayrıca öyle isimle falan olmuyor bu işler. Samaras, Chibuike, Ayite, Angan, Larbi vs... li kadroyla son 5-6 hafta kendi bacağımıza sıkıp düştük biz. İsimlere bakınca o kadronun Süper Lige çıkması lazım. Geçen sene 20. haftalarda Erzurum bizim altımızdayken şimdi onlar Süper Ligde biz 2. ligdeyiz... Hani isimlere bakıp kadroya güvendiğimizi düşünenler varya, onlar için yazıyorum. Bundan sonra play off lar için geçmişi tamamen unutup çok iyi konsantre olmalıyız.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 17:49 
Kullanıcı avatarı

bizde hala tek forvet var bir de etkisiz eleman hacı ömer var.sumo güreşçisinden hallice tevfik de yedekte beklemeye devam ediyor.berk ismail çok formda bu ara,üst üste atıyor.dilaver ferhat da form da.bizim en çok güvendiğimiz bölgemiz defans.çok sağlam bir defansımız var ama kadro derinliğimiz sıkıntı.samsunun eksiklikleri tamda taraftarının sevdiği adamlar,görüştüğüm samsunlu arkadaşlarda aynı bu isimleri sayıyordu ama belli olmaz bu playofflarda.geçen sene biz playofflarda çok ilginç sonuçlar almıştık.

bu gruptan çıkacak olan resmen böyle kafası gözü patlamış soluk soluğa kalmış gömleğin düğmeler yırtılmış yumurta topuk giyen mükremin çıtır gibi olacak :D diğer tarafta işte canti bir delikanlı kardeşimiz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 21:37 

Kastamonu çok kırılgan. Para alamıyor oyuncular ve şampiyonluk bizimle berabere kaldıktan sonra kaçtı. ben moralsiz olduklarını düşünüyorum bence playoff u kaldıramayacaklar
Samsun ise ilyas kubilay her şeyleri. Ilyas playoff da olsa bile sakatlıktan yeni çıkmış olacak ve etkisiz bir görüntü verecek büyük ihtimal. Taraftarı zaten çok gergin ve inançsız.
Sarıyer ise kapalı kutu, ne haldeler kimse bilmiyor tam muamma.
Ben yine de son hafta samsun u yenmemizi ve saha avantajını ele gecirmemizi istiyorum. 4. Veya 5. Bitirmemizi istemem. Rakip seçmek de pek mantıklı gelmiyor bana fakat diğer 3 takım yerinde olsam bizi seçmezdim herhalde. Bunu yanlış anlamasın kimse.
Biz belki en hazırız ama pamuk ipliğine bağlıyız. As kadrodan bir isim sakatlansa yerine adam yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 21:49 

Bizim takımın ruhsuzluğu ve bundan kaynaklı inançsızlık dezavantajlı gösteriyor bizi. Şayet tur atlatsak, içeride 1-1 deplasmanda 2-2 gibi skorlarla olur. Atarız, yatarız yani. Sezonun özeti olur. Finale filan kalır mıyız bilmiyorum, bence çok düşük ihtimal.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 10:42 

Gönlüm Sarıyer'den yana. Takımların hepsi lige renk katacaktır. Samsunspor bir üst lige çıkar diye tahmin ediyorum

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 11:12 
Kullanıcı avatarı

Ben play-off ilk maçında Samsunspor ile karşılaşmak isterim. Olacaksa olur olmazsa zaten iş biter geçen seneki yıkım olmaz. Herkez Samsunspor dan çekiniyor fakat play-off ta Sarıyer de Kastamonu da kaliteli futbolculara sahip tehlikeli rakipler. Geçen sene saha avantajının çokta önemli olmadığını bizler gördük ilk maçları kendi evimizde kontrollü oynadıktan sonra deplasmanda atılacak bir gol rakibi fazlasıyla strese sokup hataya zorluyor. İlk maçta bunun rövanşı var mantığı ile her iki takımda kontrollü oynuyor bu sayede kendi evinizde gol yemeden ilk maçı alırsanız ikinci maç daha kolay olur kanaatindeyim

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 20:24 
Kullanıcı avatarı

Sadece 11 oyuncumuz var. Eğer play-off maçlarına eksiksiz bu 11 oyuncuyla çıkabilirsek biz çıkarız üst lige. Oyuncularımız son haftalarda oldukça form tutmaya başladı. Geçen seneye göre nispeten daha karakterli kadroya sahibiz. Teknik direktör değişiminden rahatsızlık duymuş olsamda Şaban Yıldırım play-off canavarı bir hocadır. Ve toteme göre de bu sene çıkacağımız senedeyiz.

İnanıyoruz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 23:05 
Kullanıcı avatarı

İlyassız bir samsunla ilk turda oynamak cazip görünüyor..elenirsekte samsuna ilk turda elenelim.yarı finale çıkarsak finali de yaparız..finalde ne olur kestiremiyorum.kırmısı grubu hiç bilmiyoruz.umarım şaban hoca dersine iyi çalışıyordur..

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 2018/2019 TFF 2.Lig Beyaz Grup Play-off
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 23:36 
Kullanıcı avatarı

Bizde takıma inanan 50 taraftar bulamazsınız.Rezil durumdayız Manisaspor maçında oynadığımız oyun ki 7-8 as oyuncu oynadı rakip sahaya oyunu yıkamadık.Müthiş bir sıkıntı var sebebini bilmediğimiz.

Mevki mevki bakınca ligin tartışmasız en iyi kadrosu ama gel gelelim ligde oynadığımız hiçbir maçta favori olamıyoruz çünkü ne oynadığımız belirsiz.Tamamen günlğk olaylara göre rakibin yaptıklarına göre şekilleniyor oyun planımız.

İlk maçta Sakarya ile karşılaşmak istemezdim , çok formdalar ve moralliler.Bu halde bizi yakalarlarsa affetmezler.Kastamonu ve Sarıyerden birisi gelsin.Kastamonu bizden iyi TAKIM , kendi sahasında ise bir şekilde istediğini kopartıyor.Gönlüm Sarıyerden yana , bu onun güçlülüğü veya güçsüzlüğünden değil bizim gibi daha kırılgan olmasından kaynaklanıyor.Hedef maçların çoğunu son haftalarda kaybettiler iç sahada.İki takım tam birbirine derman olacak kapasitede.

İşin özeti bizim üst lige playoffdan çıkacağımızı zannetmiyorum .Playoff'larda 2 kere finalde kaybedip süperlig kapısından döndük son 5-6 senede.Orda sahiden bir ruh vardı , şimdi ki futbolcularımıza bakınca günü gününe hesaba yatan dolarlar eurolar görüyorum başk birşey de görmek mümkün değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 47 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], MorMenekseler

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye