Zaman: 18 Ara 2017, 02:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 916 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 88, 89, 90, 91, 92
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü 2014-2015
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2015, 09:00 

Ben sadece Bakanların ve milletvekillerinin ANKARAGÜCÜ tribününden de bir çok insanın bulunduğu hatta herkesin sevip saydığı eski yöneticilerin olduğu bir ortamda yapılan konuşmayı aktardım, benim CHP AK PARTİ MHP ile işim olmaz benim tek derdim tek mutluluğum tek heyecanım ANKARAGÜCÜ ve ANKARAGÜCÜNÜN İYİ yere gelmesi;

umarım ALLAH' ın izniyle MAYIS ayı ANKARAGÜCÜ müzün için GÜZEL olur.

bir not daha ANKARAGÜCÜ tribünlerinin SAHTE birleşmelerinden SAHTE platformlarından da hiçbişey olmaz, EGOLU KAPRİSLİ taraftarlardan bıktık artık.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2015, 13:00 

Ankaragücü yönetiminden flaş karar

7 Haziran 2015 Tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler sebebi ile ülkemiz seçim atmosferine girmiştir. Bu süreci en hızlı yaşayan illerden birisi de Başkent Ankara”mızdır. Ülkeyi yönetmeye talip olan milletvekili adayları yoğun çaba içerisinde halkı ikna ederek, sorunların çözümü ve daha yaşanabilir bir Türkiye için temsil yetkisi istemektedir. Başkent Ankara”mız genel seçimlerde 1. ve 2. Bölge olmak üzere toplamda 32 milletvekili yetkilendirip parlamentoya gönderecektir. Bu 32 koltuğa talip olan vekil adayları 105 yıllık bir maziye sahip olan müthiş taraftar potansiyeli ile Ankara”nın en büyük marka değeri ANKARAGÜCÜ SPOR KULUBÜNÜN sorunlarını görmezden gelmektedirler. Elbette sandıkta da bunun bir karşılığı olacaktır.

Genel Kurul kararı almamıza neden olan olumsuzluklar halen devam etmesine rağmen daha önce yapılan genel kurullarda olduğu gibi bugüne kadar Ankaragücü”müzü kurtaracak bir aday olmadığı için çoğunluğun sağlanması halinde 3 Mayıs 2015 sağlanamadığı takdirde 10 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak Olağanüstü Genel Kurul toplantısı yapılmasına dair YÖNETİM KURULU KARARIMIZ iptal edilmiştir. Dolayısı ile OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL İPTAL EDİLMİŞTİR. 02.05.2015

Saygılarımızla,
MKE ANKARAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2015, 13:12 

yiğiner diklendi ama dik duramadı kulağını hemen çektiler demek ki

sandık dedi oy yok dedi taraftar tepkisini koyacak çarşı pazar karışır dedi baktı harbiden de mevcut iktidara ve onun temsilcisi büyükşehir bld başkanına biriken büyük tepki var iş onun şekil yaptığından da büyük tahmininden fazla etki tepki olacak

hem gözü korktu hem de birileri kulağına akıllı ol diye fısıldadı apar topar aman yanarız şartlar oluşmadı ama biz devam ediyoz dedi çarketti

dik duramadın mehmet yiğiner olacakları göze alamadın inceldiği yerden kopsun ankaragücünün hakları nerdeyse ordayız diyeceğine aman ağzımızın tadı kaçmasın iş çıkarmayalım başımıza deyip mevcut düzenin dümenine su taşımaya devam ederiz dedin

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2015, 17:32 

yiğinerin seçimden korkup geri adım attığı belli de

şimdi devam ediyoruz deyip seçimden üç gün sonra destek yok para yok masalı okuyup aklınca seçimi kazasız belasız atlattırıp büyüklerine karşı görevini yapıp

küt diye elde hiç bi koz bırakmayıp bırakır giderse asıl yıkım o olur ki muhtemelen öyle yapacak

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2015, 12:12 

Tek kurtuluşumuz yerel seçimdi, başaramadık gökçeği göndermeyi. Genel seçim bizim için bir koz olamaz bence, 30 kusur vekilden sadece Aylin hanım bir şeyler yapmaya çalıştı. Mevcut iktidarı oy vermemekle tehdit etmek boş, bir çok güçlü yerel seçimde koşa koşa gökçeğe oy vermedi mi? Bizim millet partiyi takım tutar gibi tutuyor, o yüzden tüm de sokağa dökülsek yine de kimsenin umrunda olmaz. Diğer yerel seçime kadar böyle düşe kalka lige tutunmaktan başka yapabilecek bir şeyimiz yok

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2015, 22:45 
Kullanıcı avatarı

yasak kalkacak falan deniyor da cok zor kalkmasi, cok bilinmeyenli denklemi cozmek gibi.
Yasak kalkmayacaksa en azindan eldekileri tutalim
Aytac, Gurkan, Levent Metin, Orhan sozlesmesi bitenler

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 916 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 88, 89, 90, 91, 92

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: berlin65, Bing [Bot], gerrard1987, Google [Bot], hagrid, Holly, kapalıüst, levkarizma, Samudio, Stabil35, VioBJK, ZBOldBoys

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye