Zaman: 18 Ara 2017, 02:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 916 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 92  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü 2014-2015
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 13:40 
Kullanıcı avatarı

Takım da ankaraspor bugsaş ve gökçek patentli ne kadar futbolcu varsa başda onlar gönderilmeli gerekirse geçen seneki gibi kendi çocuklarımızla mücadeleye devam edilmeli olan oldu artık benim şahsi görüşüm başkana sahip çıkılmalı tek hatası hoca seçimi oldu onun dışında fazla bi hatası yok bence hoca olayında inat etmese belki şuan şampiyonlugu kutluyor olacaktık

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 13:45 

Bu kadro yine çıkamaz önümüzdeki sene. İşi şansa bırakmadan adam gibi bi td lazım bu takıma. Leventin, emrenin alternatifi yok koca takımda. Hiçbiri dolduramadı yerlerini. Zaten yüksek ihtimal tutamazsak giderler. Çakırın bu takıma faydasından çok zararı oldu. Serhattır, aydındır, selim teberdir gönderin gitsin. Teknik, koşan, adam gibi işini yapan topçular lazım bu takıma.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 14:05 

..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 15:11 

herşeyden önce adam gibi tecrübeli bir kaleci şart bu takıma

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 15:13 
Kullanıcı avatarı

Burhaniyeli1910 yazdı:
1976 - 2014 yaklaşık 40 yıldır tribünlerdeyim. içerde maç kaçırmadık elimizden geldiğince deplasmalarda sevdamızın peşinde olduk. çok az sevinç, bol üzüntü ve keder yaşadık ama çok sevdik. artık bizimde sevdamızı kalbimize gömüp kenara çekilme vaktimiz geldi.bütün kardeşlerime arkadaşlarıma sevgilerimi iletiyorum, güzel günler görürsünüz inşaallah.

Vallahi ne yalan söyleyeyim MKE ANKARAGÜCÜ var oldukça benimde sağlığım el verdiği sürece bastonla da olsa ben kenara çekilmem. Bol üzüntüde yaşasak bu takım yüzünden olsun. Ankaragücümden gelen üzüntü bile bana haz veriyor...

En son Guclu06 tarafından 29 May 2014, 12:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 15:40 

Bu satırları ellerim titreyerek yazıyorum.

Dile kolay yüzyıllık bir çınar…

Tribünleri ile tüm Türkiye’nin hasta olduğu bir camia..

Süper Lig takımları üç beş bin kişilik boş tribünlere maç yaparken, 2. Lig Kırmızı grup maçında 20 bin kişiye oynayan bir takımdan bahsediyoruz.

En son Alanyaspor maçında 20 bin kişi öyle coşkulu bir tribün yaptı ki, emin olun ne Fenerbahçe ne Galatasaray böyle coşkulu bir tribün görmemiştir.

Ama ne fayda…

Tribünde sinelerini döven, hançerelerini yırtan Ankara çocukları ne yaparsa yapsın, sahadaki takımın çapı ortada…

Para yok, pul yok, sahibi yok, kimsesi yok…

Bu takımın bir taraftarı bir de Allah’ı var…

Bir ülke düşünün ve bu ülkenin bir başkenti olduğunu düşünün…

Ve o ülkenin başkent takımının protokol tribünü her zaman dolu lakin ev sahibi olan başkent takımı için değil her zaman misafir takım için dolu…

Anadolu’nun hangi şehrine gitseniz, şeref tribünü siyasiler ve bürokratlar ile ağzına kadar doludur. Lakin iş Ankara’ya gelince, gidin protokol tribüne bakın bir tane Ankara Milletvekili göremezsiniz… Seçimden seçime atkı ile poz vermek yeter… Nasılsa Ankara’dan milletvekili seçilmek için fazlasını yapmaya gerek yoktur…

Adam Ankara Milletvekilidir, adam Ankara’dan Bakan’dır ama Ankaragücü maç oynarken, Mersin’i, Hatay’ı ya da Konya’yı desteklemek için protokolde yerini alır…

Yazmak istediğim o kadar çok şey var ki, üzüntüden elim varmıyor artık…

Ne hale getirdiniz be koca Ankaragücü’nü…

Ne yapsın taraftar, bir tek sahaya girip kendi oynamadığı kaldı onu da mı yapsın?

Bir ülkenin başkentinin tek takımı, tek markası, tek camiası ne hale getirildi ve herkes manda trene bakar gibi izliyor…

Ha bir de şunu duyarsınız Ankara’nın beyaz süslü tiplerinden; “Ama Ankaragücü taraftarı da çok pis yaaaa” La siz, sütlü kurabiyelerinizi yiyip İstanbul takımlarını desteklerken, deplasman yollarındaki bu çocuklara da çamurlara düşüp pislenmek kaldı !!!

Çok doluyum, çok öfkeliyim ve çok üzgünüm, bu nedenle satırlarım da duygularım gibi darmadığın farkındayım…

Alanyaspor ile Alanya’da oynanacak maç öncesi memleketteki oğlum ile konuştum “ Heyecandan uyuyamıyorum baba, yarın Ankaragücü’nün yarı final maçı var” dedi…

Ben de oğlum da Trabzonluyuz ve fanatik Trabzonspor taraftarıyız…

Benim Trabzonsporlu oğlum, Ankargücü sevgisi sebebiyle heyecandan, “Maç gecesi uyuyamadım” diyor….

Siz Ankara’nın sahibi beyaz süslü Türkler, siz o gün uyuyabildiniz mi?

Hiç mi zorunuza gitmiyor be arkadaş?

Hiç mi ar, hayâ etmiyorsunuz?

Hiç mi üzülmüyor musunuz?

Hiç mi gururunuza dokunmuyor?

Yediniz ya la bir siyaset uğruna koca Ankaragücü’nü…

Ama emin olun, bu takım küllerinden doğar…

Ve bir gün bu isyan dalgası sizi yutar…

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 16:31 

banbanım yazdı:
Kaldırdınız geliyosunuz ama indi galiba. Geçmiş olsun. Önümüzdeki sene için başarılar.

senin varya ben taa......................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 18:05 
Kullanıcı avatarı

Mehmet Erdem Uğurlu denen gerizekalı başta olmak üzere 7-8 oyuncu gönderilmelidir bence,içlerine Aydın Toscalıda dahil.Kimsenin abiliğine ihtiyacı yok bu takımın,abiside babasıda taraftarıdır.Zaten en az 2 maçımızı Aydının basiretsizce yaptığı hatalar yüzünden yenilmedikmi.Top ayağına geldiği zaman şahsen yine ne salaklık yapacak diye bekliyordum tedirgince.Sezon başından bu tarafa kıçımızı yırttık çift forvet çift forvet diye.Biz sağlamken oynatmadığımız adam Levent sakatlanınca anladılar değerini.Kaleye gelince Gökhanı 1-2 hatasıyla harcayanlar nedense M.Çakırı A.Toscalıya haftalarca katlandı.Kaleyi Gökhana teslim etmeli mecburen.Yönetimin o kadar fazla transfer yapacağına inanmıyorum,ki transferden daha önemlisi Kaan,Emre,Levent ve Savcı takımda tutulmalı.Eğerki Emre duyumlara göre Bursaya giderse işte o zaman yönetimde Bursada taraftarın gözünde çok şey kaybeder.
Ağlamaya sızlamaya gerek yok bu saatten sonra yapacaklara bakılmalı.
İşin özeti eşşek gibi kombinemi alacam öküz gibide böğürecem,ömrümden 1 sene daha heba ederek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 18:40 

bu ligden çıkmanın hele ki playofflardan çıkmanın ne kadar zor olduğunu görmüş olduk. Ben zaten biliyodum ama sene başında kesin çıkarız düşüncesindeki taraftarımız da görmüş oldu. biz bu sene play off maçı gibi sezon içinde çok maç oynadık hepsinde de kaybettik. Mesela 1. devre Alanya maçı, 2. devre DBB maçı yensek lideriz, Nazilli maçı, Altınordu maçı, Of maçı hep kritik önemde maçlardı ama hiçbirinde istediğimiz sonucu alamadık. Sadece 7. hafta içerde Altınordu'yu yendik birde 5-1 Alanyayı ki zaten bu maç çok iddaalı değildi. Bunun çok nedeni var mesela Hedef kovalayan takım hiç bir zaman olamamak gibi, mesela td seçimi gibi, mesela yanlış oyuncu transferleri gibi yaşlı ve kaşar oyuncu gibi. 60 dan sonra takımın dili dışına çıkıyordu.

İşte bunlardan ders alabilirsek belki bu seneyi kurtarabiliriz belki.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 19:54 

Fankara yazdı:
bu ligden çıkmanın hele ki playofflardan çıkmanın ne kadar zor olduğunu görmüş olduk. Ben zaten biliyodum ama sene başında kesin çıkarız düşüncesindeki taraftarımız da görmüş oldu. biz bu sene play off maçı gibi sezon içinde çok maç oynadık hepsinde de kaybettik. Mesela 1. devre Alanya maçı, 2. devre DBB maçı yensek lideriz, Nazilli maçı, Altınordu maçı, Of maçı hep kritik önemde maçlardı ama hiçbirinde istediğimiz sonucu alamadık. Sadece 7. hafta içerde Altınordu'yu yendik birde 5-1 Alanyayı ki zaten bu maç çok iddaalı değildi. Bunun çok nedeni var mesela Hedef kovalayan takım hiç bir zaman olamamak gibi, mesela td seçimi gibi, mesela yanlış oyuncu transferleri gibi yaşlı ve kaşar oyuncu gibi. 60 dan sonra takımın dili dışına çıkıyordu.

İşte bunlardan ders alabilirsek belki bu seneyi kurtarabiliriz belki.

doĞru düzgÜn bir td lazım öcelikle bana göre gelmesi gereken tek isim ise MUSTAFA KAPLANDIR

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 916 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 92  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: berlin65, Bing [Bot], gerrard1987, Google [Bot], hagrid, Holly, kapalıüst, levkarizma, Samudio, Stabil35, VioBJK, ZBOldBoys

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye