Zaman: 22 Tem 2018, 10:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 866 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 87  Sonraki
Yazar Mesaj

BANNED
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü 2014-2015
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 13:45 

Bu kadro yine çıkamaz önümüzdeki sene. İşi şansa bırakmadan adam gibi bi td lazım bu takıma. Leventin, emrenin alternatifi yok koca takımda. Hiçbiri dolduramadı yerlerini. Zaten yüksek ihtimal tutamazsak giderler. Çakırın bu takıma faydasından çok zararı oldu. Serhattır, aydındır, selim teberdir gönderin gitsin. Teknik, koşan, adam gibi işini yapan topçular lazım bu takıma.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 14:05 

..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 15:11 

herşeyden önce adam gibi tecrübeli bir kaleci şart bu takıma

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 15:13 
Kullanıcı avatarı

Burhaniyeli1910 yazdı:
1976 - 2014 yaklaşık 40 yıldır tribünlerdeyim. içerde maç kaçırmadık elimizden geldiğince deplasmalarda sevdamızın peşinde olduk. çok az sevinç, bol üzüntü ve keder yaşadık ama çok sevdik. artık bizimde sevdamızı kalbimize gömüp kenara çekilme vaktimiz geldi.bütün kardeşlerime arkadaşlarıma sevgilerimi iletiyorum, güzel günler görürsünüz inşaallah.

Vallahi ne yalan söyleyeyim MKE ANKARAGÜCÜ var oldukça benimde sağlığım el verdiği sürece bastonla da olsa ben kenara çekilmem. Bol üzüntüde yaşasak bu takım yüzünden olsun. Ankaragücümden gelen üzüntü bile bana haz veriyor...

En son Guclu06 tarafından 29 May 2014, 12:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 16:31 

banbanım yazdı:
Kaldırdınız geliyosunuz ama indi galiba. Geçmiş olsun. Önümüzdeki sene için başarılar.

senin varya ben taa......................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 18:05 
Kullanıcı avatarı

Mehmet Erdem Uğurlu denen gerizekalı başta olmak üzere 7-8 oyuncu gönderilmelidir bence,içlerine Aydın Toscalıda dahil.Kimsenin abiliğine ihtiyacı yok bu takımın,abiside babasıda taraftarıdır.Zaten en az 2 maçımızı Aydının basiretsizce yaptığı hatalar yüzünden yenilmedikmi.Top ayağına geldiği zaman şahsen yine ne salaklık yapacak diye bekliyordum tedirgince.Sezon başından bu tarafa kıçımızı yırttık çift forvet çift forvet diye.Biz sağlamken oynatmadığımız adam Levent sakatlanınca anladılar değerini.Kaleye gelince Gökhanı 1-2 hatasıyla harcayanlar nedense M.Çakırı A.Toscalıya haftalarca katlandı.Kaleyi Gökhana teslim etmeli mecburen.Yönetimin o kadar fazla transfer yapacağına inanmıyorum,ki transferden daha önemlisi Kaan,Emre,Levent ve Savcı takımda tutulmalı.Eğerki Emre duyumlara göre Bursaya giderse işte o zaman yönetimde Bursada taraftarın gözünde çok şey kaybeder.
Ağlamaya sızlamaya gerek yok bu saatten sonra yapacaklara bakılmalı.
İşin özeti eşşek gibi kombinemi alacam öküz gibide böğürecem,ömrümden 1 sene daha heba ederek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 18:40 

bu ligden çıkmanın hele ki playofflardan çıkmanın ne kadar zor olduğunu görmüş olduk. Ben zaten biliyodum ama sene başında kesin çıkarız düşüncesindeki taraftarımız da görmüş oldu. biz bu sene play off maçı gibi sezon içinde çok maç oynadık hepsinde de kaybettik. Mesela 1. devre Alanya maçı, 2. devre DBB maçı yensek lideriz, Nazilli maçı, Altınordu maçı, Of maçı hep kritik önemde maçlardı ama hiçbirinde istediğimiz sonucu alamadık. Sadece 7. hafta içerde Altınordu'yu yendik birde 5-1 Alanyayı ki zaten bu maç çok iddaalı değildi. Bunun çok nedeni var mesela Hedef kovalayan takım hiç bir zaman olamamak gibi, mesela td seçimi gibi, mesela yanlış oyuncu transferleri gibi yaşlı ve kaşar oyuncu gibi. 60 dan sonra takımın dili dışına çıkıyordu.

İşte bunlardan ders alabilirsek belki bu seneyi kurtarabiliriz belki.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 19:54 
Kullanıcı avatarı

Fankara yazdı:
bu ligden çıkmanın hele ki playofflardan çıkmanın ne kadar zor olduğunu görmüş olduk. Ben zaten biliyodum ama sene başında kesin çıkarız düşüncesindeki taraftarımız da görmüş oldu. biz bu sene play off maçı gibi sezon içinde çok maç oynadık hepsinde de kaybettik. Mesela 1. devre Alanya maçı, 2. devre DBB maçı yensek lideriz, Nazilli maçı, Altınordu maçı, Of maçı hep kritik önemde maçlardı ama hiçbirinde istediğimiz sonucu alamadık. Sadece 7. hafta içerde Altınordu'yu yendik birde 5-1 Alanyayı ki zaten bu maç çok iddaalı değildi. Bunun çok nedeni var mesela Hedef kovalayan takım hiç bir zaman olamamak gibi, mesela td seçimi gibi, mesela yanlış oyuncu transferleri gibi yaşlı ve kaşar oyuncu gibi. 60 dan sonra takımın dili dışına çıkıyordu.

İşte bunlardan ders alabilirsek belki bu seneyi kurtarabiliriz belki.

doĞru düzgÜn bir td lazım öcelikle bana göre gelmesi gereken tek isim ise MUSTAFA KAPLANDIR

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2014, 21:51 
Kullanıcı avatarı

Başkan çıkıp doğru düzgün bir açıklama bile yapmadı plan program ne gidecekmi kalacak mı bişiler söylemeli

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2014, 16:11 
Kullanıcı avatarı

Ankarasporla birleşmeye tepki olarak yazdığım yazıya ,sn. Başkana göre terbiyesiz nankör oluyorsam,burda boşa yazıp çizmenin anlamı kalmadı.Kendimizi paralamaya gerek yok.Ankarasporungücü A.Ş herkese hayırlı uğurlu olsun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 866 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 87  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, Atakan1912, Bing [Bot], black1914, cotanak, gfbtayfa2, Google [Bot], Google Adsense [Bot], OrduluGenclik, protokol, rvp, sampras, VioBJK, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye