Zaman: 09 Ara 2021, 04:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 58 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: TFF 2. LİG BEYAZ GRUP
MesajGönderilme zamanı: 14 Eki 2021, 13:41 

2.LİG BEYAZ GRUP 7.HAFTANIN GÖRÜNÜMÜ !!!
https://nazillisporumuz.blogspot.com/20 ... unumu.html

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2021, 01:56 

burakerdim yazdı:
Bu hafta maç tahminlerim

Ankara Demirspor-1922 Konyaspor : Ankara Demir kazanmaya yakın taraf.
Pendikspor-Akhisarspor : Pendik fark atar.
Kırklarelispor-Amedspor : Kırklareli evinde kaybetmez, Amed'e çelme takar.
Nazilli Belediyespor-Erzincanspor : Nazilli'nin kazanacağını düşünüyorum.
Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu : Bu maç hakkında yorum yapamıyorum, kapalı kutu bir maç.
Uşakspor-Isparta 1932 spor : Isparta'nın deplasmandan puansız dönmeyeceğini düşünüyorum.
Eskişehirspor-1928 Bucaspor : Eskişehir'den bir reaksiyon bekliyorum.
Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor : Zonguldak kaybetmez.

Eskişehir'de fena yanıldık. Bir de Nazilli kazanamadı. Onun dışındaki tüm tahminler tam isabet. Vay arkadaş, gelin tüyo verelim :lol:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2021, 01:11 

Zonguldak Kömürspor 2-4 Şanlıurfaspor

Daha önce yaptığımız yorumlarda Zonguldak Kömürspor'un maçlarının hep zevkli ve bol gollü geçeceğini belirtmiştik. Zonguldak oynamaya çalışan, oyunu çirkinleştirmeyen ve pozitif anlayışa sahip dinamik bir takım. Şu ana kadar aldığı sonuçlar ve oynadığı futbol da ortada. Şanlıurfa ise ligin en iyi kadrolarından birine sahip olmasına rağmen yönetimsel birtakım hataların da etkisiyle gereğinden fazla puan kaybederek sezona başladı ama bu takımın elindeki kadro potansiyeliyle ligde üst sıralar için iddialı olacağı su götürmez bir gerçekti. Beklenen çıkışı bu maçta, hem de zor bir deplasmanda şık bir galibiyet alarak yaptılar. Suskun golcü Can Erdem bu maçta siftah yaptı nihayet. Özgürcan Özcan'ın sakatlık durumunu tam bilmiyorum ama Urfa'nın oraya devre arası muhakkak sağlam bir forvet takviyesi yapması gerekiyor. Şu haftaya kadar takımın en etkili ismi orta sahada oynayan Muhammed Enes Durmuş. Çağlar Birinci'nin bu maçta attığı frikik golüne şapka çıkarılır. Zonguldak ile ilgili görüşüm hala geçerli, gizli play-off adayı.

1922 Konyaspor 4-1 Eskişehirspor

Üzerine fazlaca konuşulacak bir maç değil. Maalesef Eskişehirspor bu ligde de tutunamayacak gibi. Dosyalar birer birer kapanıyor ama çok fazla dibe düşünce de geri dönüşü öyle kolay olmuyor. Allah yardımcıları olsun.

Erzincanspor 1-1 Ankara Demirspor

Ankara Demir'de kadro isim isim iyi ama alınan sonuçlar kötü. Baktığın vakit Taner Koç, Serdar Eylik, Kamil İçer, Umut Pusat ve tabii ki Ergin Keleş gibi oyuncular bu lig için oldukça yeterli ancak o hamur tutmayınca geçtiğimiz sezonlardaki Ankara Demir'i göremiyoruz. Yine de bu grupta puanların birbirine çok yakın seyrettiği düşünülürse bu kadro iyi bir uyum yakalarsa üst sıralara tırmanabilir. Erzincan'da ise malzeme yok. Daha önce de yazdım, en büyük hedefleri ligde kalmak olmalı bu sezon zira alt taraf korkusunu sezon sonuna kadar derinden hissedecek takımların başında geliyorlar.

Akhisarspor 1-2 Uşakspor

Uşak'tan galibiyet beklediğim bir maçtı ve beklediğim gibi de oldu. Akhisar bence Eskişehir'den sonra düşecek 2.takım olacak. Bertuğ Bayar tek başına ayakta tutmaya çalışıyor takımı ama kadro bu lig için çok yetersiz kalıyor. Tahtaları da kapalı, devre arası açamazlarsa transfer de yapamayacaklar. Bu kadroyla ligde kalmaları mucize olur. Şu ana kadar sezonun hayal kırıklıklarından biri olan Uşakspor ise bu deplasman galibiyetle biraz nefes aldı ama bu sonuç onları yanıltmasın. Uşak'ın seri galibiyetler alması ve bir istikrar yakalaması gerekiyor. Yoksa bir ileri bir geri gider dururlar.

1928 Bucaspor 2-3 Karacabey Belediyespor

Benim açımdan haftanın en büyük sürprizi yaşandı bu maçta, Buca'dan galibiyet bekliyordum. Düşecek 2 takım için kuvvetli adayların olduğu bu gruptan düşecek 3.takım olmamak adına çok kritik ve hayati bir galibiyet aldı Karacabey. Bir de Bursa temsilcisi bu sezon ilginç bir maç kazanma alışkanlığı edindi. Amed'i yendikleri maçta 90+3'te beraberlik golünü yiyip 90+8'de attıkları golle maçı kazanmışlardı. Yine aynısı oldu 90+'da Buca 2-2 yaptı, Karacabey yine duraklamalarda galibiyet golünü attı. Bunlar çok önemli ve moral yükseltici galibiyetlerdir.

Isparta 1932 spor 0-0 Kırşehir Belediyespor

Bizim Kırşehir oynayınca maça biraz baktım youtube yayınından :D Seyrettiğim bir 10 dakikalık bölümde Isparta tek kale oynuyordu. Dedim bu baskıya dayanamaz yeriz diye de iyi dayandı bozkırın aslanları. Çok zor bir deplasmandan alınan bu 1 puan play-off mücadelesinde oldukça değerli. Isparta doğrudan rakip bir de. Şunu da belirteyim Isparta'nın bu çıkışı tesadüfi veya geçici bir çıkış değil. Akdeniz ekibi play-off'un en kuvvetli adaylarından biri ve sezon sonuna kadar bu bölgede yer alacaklardır. Hocaları Tarık Söyleyici'yi kutlamak gerek, deve dişi gibi takım yapmış. Bilhassa Şamil Başaran, Mustafa Diler gibi oyuncuları orta alanda hem çok iyi basıyorlar rakibe hem de aldıkları topları iyi kullanıyorlar. Bu sezon Isparta takımındaki birçok futbolcu güzel piyasa yaparlar.

Tarsus İdman Yurdu 1-1 Nazilli Belediyespor

Korkarım Şahin başkan yakında bu futbolcuları pompalıyla tarayacak :lol: Şaka bir yana yazık gerçekten şu Tarsus'a harcanan paraya. Bu isimlerin bir araya geldiği bir takıma istesen bu sonuçları aldıramazsın. Hayır 1 şans dersin 2 şans dersin de artık işin şans kısmı geçti. Bu maçta Tarsus'tan galibiyet bekliyordum. Dedim evlerinde oynuyorlar, rakip de dişlerine göre, kazanırlar artık bir zahmet diye de ne gezer.

Amedspor 1-0 Pazarspor

Amed klasik olduğu gibi yine iç sahada doludizgin gidiyor. Ama bu iç saha galibiyetlerinin bir anlam kazanabilmesi için deplasmanlardan da galibiyetler gelmesi gerek. Pazarspor'a bu yenilgi için söylenecek bir laf yok. Eldeki malzemeyle yapabileceklerinin en iyisini yapıyorlar. Düşmeye aday takımlardan biri olarak görmüyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2021, 13:10 

Yalnız devre arası Tarsus takımı dağılırsa vahşi hayvanlar gibi bir sürü avcı sarar etrafını :) ,özellikle her iki grupta da kafaya oynayan takımların çok işine yarayacak adamlar var şu takımda...Sene başından beri nasıl bir türlü tutturamadılar,hayret...Oysa ki grupta öyle aman aman çok zor değil...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2021, 11:51 

2.LİG BEYAZ GRUP 9.HAFTANIN GÖRÜNÜMÜ !!!
https://nazillisporumuz.blogspot.com/20 ... unumu.html

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2021, 02:31 

Bu haftaki tahminlerim

Uşakspor-Pendikspor

Gruptaki diğer tüm takımların çok üstünde bir kadro kalitesine sahip olan Pendikspor'un bu zor deplasmanda da 3 puana uzanan taraf olacağını düşünüyorum. Bence İstanbul ekibi ligin ilk yarısı sona erdiğinde çift haneli puan farkına ulaşarak işi büyük oranda bitirmiş olacak.

Kırşehir Belediyespor-Akhisarspor

Memleketimin takımı diye temkinli olmayacağım, rahat bir Kırşehir galibiyeti bekliyorum :D

Nazilli Belediyespor-Isparta 1932 spor

Deplasman kralı Isparta yine zorlu bir deplasmana çıkıyor. Isparta'nın kaybetmeyeceğini düşünmekle beraber tipik beraberlik kokan bir maç gibi duruyor. 1-1 gibi bir sonuç bekliyorum. Zaten Nazilli de beraberliklere abone

Ankara Demirspor-Tarsus İdman Yurdu

Tarsus yeni hocası Gürses Kılıç yönetiminde ilk maçına çıkacak. Hüseyin Kalpar'da hata yapmışlardı ama bence bu defaki tercihleri doğru. Çok kaliteli oyunculardan kurulu bu kadro daha fazla dibi göremez diye düşünüyorum. Zor bir rakip ve zor bir maç ama Tarsus'un artık bu defa şeytanın bacağını kırarak kazanacağını düşünüyorum.

Kırklarelispor-Zonguldak Kömürspor

Zonguldak'ın önceki maçları gibi karşılıklı gollerin olacağı, seyir zevki yüksek bir maç bekliyorum. Gollü beraberlik ihtimalini yüksek görüyorum, skor tahminim de 2-2.

Şanlıurfaspor-1928 Bucaspor

Takımlar arasında makas farkı var. Urfa zirve takibini sürdürmek istiyorsa kazanmak zorunda. Hem ligde hem kupada aldıkları deplasman galibiyetleriyle de moral bulan Güneydoğu ekibinin sahadan 3 puanla ayrılan taraf olacağını düşünüyorum.

Eskişehirspor-Erzincanspor

Erzincan kötü başladığı sezonda kötü gidişe dur diyebileceği çok uygun bir rakiple oynuyor. Eskişehir maalesef düşecek. Favorim Erzincan.

Karacabey Belediyespor-1922 Konyaspor

Buca deplasmanında şahane bir galibiyet alarak nefes alan Karacabey yükselişini bu maçta da sürdürür ve maçı kazanan taraf olur şeklinde görüş belirtiyorum bu maç için.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2021, 21:57 

Pendikspor karşısında oynadığımız oyunu önceki haftalarda oynamış olsaydık daha az puan kaybederdik.İlk yarı o kadar çok net gol kaçırdık ki Haydar'ı devleştirdik. İkinci yarı Pendik baskıladı biraz maçta başladığı gibi bitti.Pendikspor'ın gizli sahibi Murat Özkaya özel uçağıyla maça gelmiş, maç sonu ne işin var burada dediğimizde öylesine gelmiş. Ne güzel dünya be.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2021, 23:28 

USAKSPOR64 yazdı:
Pendikspor karşısında oynadığımız oyunu önceki haftalarda oynamış olsaydık daha az puan kaybederdik.İlk yarı o kadar çok net gol kaçırdık ki Haydar'ı devleştirdik. İkinci yarı Pendik baskıladı biraz maçta başladığı gibi bitti.Pendikspor'ın gizli sahibi Murat Özkaya özel uçağıyla maça gelmiş, maç sonu ne işin var burada dediğimizde öylesine gelmiş. Ne güzel dünya be.

Pendikspor'un Tarsus'u 3-2 yendiği maçta da protokoldeydi. Gollerde havalara zıplayıp bir seviniyordu ki Pendik belediye başkanı ve kulüp başkanı o kadar abartılı sevinmediler. Zaten Pendik'in sponsorları da Özkaya'nın araç kiralama şirketleri. O sponsorluktan gelen parayla yaptılar bu kadar transferi :D

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2021, 00:06 

burakerdim yazdı:

Kırşehir Belediyespor-Akhisarspor

Memleketimin takımı diye temkinli olmayacağım, rahat bir Kırşehir galibiyeti bekliyorum :D

Ulan Kırşehir :x

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2021, 02:01 

Kırklarelispor 2-1 Zonguldak Kömürspor

Zonguldak'ın maçları üst bitmeye devam ediyor. Sezon başından beri Zonguldak ile ilgili görüşüm net, kurdukları takımı beğeniyorum ve seyretmekten keyif alıyorum. Uzun lig maratonunda bu tarz inişler çıkışlar olacaktır çok normal. Zaten bu grup güç dengelerinin birbirine çok yakın olduğu bir grup. Hiçbir maçın sonucunu önceden kestiremiyorsun, kimin eli kimin cebinde belli değil. Geçen sezon play-off oynayan Kırklarelispor bu sezona kötü başlamıştı ama toparlandılar. Hoca en sonunda Emre Balkı takıntısından vazgeçti ve ona bu maç ilk 11'de şans tanıdı. Başarılı oyuncu da bulduğu şansı iyi değerlendirdi ve golünü attı. Kırklareli'nin geçen sezonki başarısında da en büyük pay sahiplerinden biri olan bu oyuncu neden bu kadar hafta yedek tutuldu onu da anlamadım zaten. Bir sakatlık problemi varsa bilemem, yoksa hoca hatası. Kırklareli'nin kadro kötü değil aslında. Çağrı Ortakaya, Berat Ali Genç, Furkan Fehmi Güneş gibi isimler bu grupta iş yapacak kalitede. Daha yukarıda olmaları lazım.

Uşakspor 0-0 Pendikspor

Pendik yine kazanır diyordum ama Uşak sezon başından beri en dirençli ve mücadeleci oyunlarından birini oynamış. Pendik için anormal bir kayıp değil, hala liderler, deplasmandaydılar ve rakip de grubun iyi kadrolarından birine sahip Uşak. Pendik'te Uygar Mert Zeybek yine oynamamış. Zaten bu çocuğun çok daha iyi olabilecek kariyerini sakatlıklar bitirdi. Yoksa ne İstanbulspor onu bırakırdı ne de 1.Lig seviyesinin altına düşerdi. Aynı şekilde Uğur Uçar da senelerce Başakşehir'de yedek kulübesinin müdavimi olduktan sonra şimdi Pendikspor'da bile kulübeden çıkmıyor. Yata yata emekli olacak yakında.

Kırşehir Belediyespor 0-1 Akhisarspor

Kırşehirim beni hayal kırıklığına uğrattı bu maç. Farklı kazanır dediğim maçı kaybettiler kendi sahalarında, hem de grubun en zayıf takımlarından birine. Böyle kayıpların telafisi yoktur. Bu maçları kazanamıyorsan play-off falan hayal etme. Aldıkları çok değerli 3 puana rağmen Akhisarspor ile ilgili fikrim değişmedi, düşmenin en büyük adaylarından biri ve devre arası tahtayı açıp takviye yapamazlarsa giderler. Bu galibiyet ağza çalınan bir parmak bal gibi kalır.

Ankara Demirspor 2-1 Tarsus İdman Yurdu

Tarsus küme düşme hattında, hayaldi gerçek oldu. Haftalar geçiyor, hocalar değişiyor ama kabus devam ediyor. Bu kadar para harcayıp böyle maliyetli kadro kuracaklarına geçen sezonki mütevazı kadroyu korusalardı bundan daha kötü durumda olamazlardı. Ankara Demirspor'un iyi bir kadrosu olduğunu ve ligde bulunduğu konumu hak etmediğini söylemiştik önceki haftalarda. Yavaş yavaş olmaları gereken seviyeye yükselmeye başladılar. Tarsus'ta sanırım başkan da görevi bıraktı, kendi açıklamış instagram yayınında. Bu bölünmüşlük ve kaosla artık işleri daha da zor. Devre arası takım dağılır. Allah yardımcıları olsun.

Nazilli Belediyespor 2-0 Ispartaspor

2 taş gibi takımın maçını ev sahibi kazandı. Normalde her 2 takımın kadrosu da düşük maliyetli, sadece ligde kalıcı olma hedefiyle kurulmuş kadrolar ama rakip kalitesi bakımından o kadar müsait bir gruptalar ki play-off hedefiyle devam etmeleri şaşırtıcı olmaz. Hele devre arası nokta atışı takviyeler de gelirse bu takımlar sezon sonuna kadar potada yer alabilirler.

Şanlıurfaspor 2-1 1928 Bucaspor

Urfa ilk kez 2 maç arka arkaya kazanarak lider Pendikle arasındaki puan farkını 4'e indirdi ve ligde 3.sıraya yerleşti. Zaten şu anda Pendik'i şampiyonlukta en fazla zorlayabilecek takım olarak ön plana çıkıyorlar. Can Erdem yine pis goller kaçırmış, cepten yemeye devam ediyor. Trabzon altyapısı çıkışlı Behlül Aydın mükemmel bir gole imza atmış ayrıca. Zaten kaliteli bir kumaşa sahip, bu seviyelerde fark yaratır. Şanlıurfa'nın yapması gereken belli, devre arasına kadar yarışın içinde kalıp ara transferde mutlak surette bitirici sağlam bir forvet bulmaları gerek. Özgürcan'da sakatlık problemi var belli ki. Can Erdem de yeterli olmuyor.

Karacabey Belediyespor 4-1 1922 Konyaspor

Karacabey çıkışta, güzel toparladı. Zaten bu maçta galip gelmelerini bekliyordum. Maçtaki 4 golün altında da Ömer Yıldız imzası var. Haftanın oyuncusu olmuş resmen.

Eskişehirspor 1-0 Erzincanspor

Haftalardır beklediğim reaksiyonu bu maçta verdi Es-Es ama sezonun geri kalanı için hala çok ümitli değilim. Ligde kalmaları mucize olur maalesef. Arada bu tarz galibiyetler tıpkı yukarıda Akhisar için yazdığım gibi ağza çalınan baldan öteye geçmez. Erzincanspor içinse söylenecek çok şey var da kısa keselim. Lige çıktıkları ilk sezon olan geçen sezon play-off oynama başarısı gösteren takımı bu hale getirmek özel çaba ve yetenek ister.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 58 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Cavani17, faris87, Google [Bot], ozerctnky, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye