Zaman: 17 Ağu 2022, 16:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 106 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 36.Hafta | Kocaelispor - Altınordu
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2022, 00:24 
Kullanıcı avatarı

Evet final maçlara devam.. altınordu dibi görüp fırladı o hep menemenspor yüzünden öldü yenseydi berkide umutları biticekti altinordunun.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2022, 01:23 

@inadınaKörfez

Biz haketmiyoruz dostum Taraftar derneği adı altında yolunu bulanlar hak ediyor.
Zerre Kocaelispor umurlarındaysa en adi şerefsizim. İllet gibi yapıştılar bu kulübün yakasına,
Ömrü hayatların da alın teriyle bir kuruş kazanmamış, Senelerdir Kocaelispor sayesin de yolunu bulan insanlar.
Haluk bozo hayatında nerde çalışmış? Kocaelispor yönetimin de kim bunlara akıtırsa onun şakşakçılığını yaparlar.
He bundan öncekiler farklımıydı değildi?
Kocaelispor un bu duruma düşmesinin tek sebebi Hodri Meydan Denen Kanser hücresi
Hodri meydan derken Kocaelispor taraftarından bahsetmiyorum içinde ki yoluna çıkmış, takımla ilgisi olmayıp sadece cebini düşünenler.
Ben içinde Kocaelispor sevgisi olan hiç bir Allah kulunun bu yönetime hala d3stek vereceğine inanmıyorum. Bunların derdi Kocaelispor değil avantaları.
Neymiş Haluk bozo senetlere imza atmış büyük Kocaelisporluymuş atacak tabi, Kocaelispor varsa var o şahıs Kocaelispor olmasın aç gezecek ömründe bir taşı bir taşın üstüne koymamış hayatı boyunca Kocaelispor yönetimlerinden indirdikleriyle hayatını idame ettirmiş şahıslar.
Geçmiş farklımıydı hepsi aynıydı.
Yaşasın çıkarsız menfaatsiz takımını seven bağımsız Kocaelispor taraftarı.!

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2022, 02:21 
Kullanıcı avatarı

Derinceden yazdı:
@inadınaKörfez

Biz haketmiyoruz dostum Taraftar derneği adı altında yolunu bulanlar hak ediyor.
Zerre Kocaelispor umurlarındaysa en adi şerefsizim. İllet gibi yapıştılar bu kulübün yakasına,
Ömrü hayatların da alın teriyle bir kuruş kazanmamış, Senelerdir Kocaelispor sayesin de yolunu bulan insanlar.
Haluk bozo hayatında nerde çalışmış? Kocaelispor yönetimin de kim bunlara akıtırsa onun şakşakçılığını yaparlar.
He bundan öncekiler farklımıydı değildi?
Kocaelispor un bu duruma düşmesinin tek sebebi Hodri Meydan Denen Kanser hücresi
Hodri meydan derken Kocaelispor taraftarından bahsetmiyorum içinde ki yoluna çıkmış, takımla ilgisi olmayıp sadece cebini düşünenler.
Ben içinde Kocaelispor sevgisi olan hiç bir Allah kulunun bu yönetime hala d3stek vereceğine inanmıyorum. Bunların derdi Kocaelispor değil avantaları.
Neymiş Haluk bozo senetlere imza atmış büyük Kocaelisporluymuş atacak tabi, Kocaelispor varsa var o şahıs Kocaelispor olmasın aç gezecek ömründe bir taşı bir taşın üstüne koymamış hayatı boyunca Kocaelispor yönetimlerinden indirdikleriyle hayatını idame ettirmiş şahıslar.
Geçmiş farklımıydı hepsi aynıydı.
Yaşasın çıkarsız menfaatsiz takımını seven bağımsız Kocaelispor taraftarı.!

Hak ediyoruz derken, yaşadığımız onca şeyden ders almamamız yönetimi böylelerine teslim edilmesine tepki koyamayışımız, tekrar aynı hataların yapılmasını engelleyemememiz sebebiyle hak ediyoruz demek istedim. Bahri Yavuz ile muhabbetlerimizde kulübün kendi ayakları üzerinde siyasetten bağımsız durabilecek bir sanayiciye teslim etmek istediğini söylüyordu. İbrahim Aracı bu teklifi kabul etmedi. Belediye el atınca da kimse bir şey diyemedi. Oysa orada Kocaelispor'un geleceğini kuracak bir yönetim kurulu oluşmasını sağlayarak buna destek vereceksiniz şeklinde baskı yapabilseydik bunlar başımıza gelmezdi. Baktığımız zaman bana göre erken ulaştık hedefe. Ben 1-2 yıl takılırız diyordum TFF 2'de.. Bu sene kalabilirsek büyük bir iş başaracağız ve en az hazarla atlatacağız. Sonra da bundan ders çıkaramazsak artık tekrar diplere indiğimizde yeni bir dirilişi hikayesi yazmak imkansız hale gelir gardımız düşer. Herkes uzaktan seyrediyor. Tek taraftar grubu olması bir bakıma iyi ama bu tarz konularda kötü. Artık herkesin sorumluluk alıp ses yükseltmesi gerekiyor. Bir kaç kişinin düşüncesi kulübün geleceğini belirlememeli.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2022, 20:48 
Kullanıcı avatarı

hiç maç havası kalmadı içimde bandırma ve manisa fk maçlarında vardı ama artık tükenmişlik hissi yaşıyoruz resmen. Eğer düşeceksek haftalar önceden düşseydik keşke de sene başından beri şu eziyeti yaşamasaydık. Yine de staddayız yine.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2022, 21:28 
Kullanıcı avatarı

Sevdigimiz Kocaeli'nin su durumlara gelmesi inanılır gibi degil, bir ara duzelir gibi oldunuz, sonra yine sacma sapan kayıplarla buralara kadar geldiniz...

Bu macta sakın ama sakın yenilmeyin, yenilirseniz %90 dusersiniz...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2022, 21:43 
Kullanıcı avatarı

Bu fotoğraf çok şey anlatıyor. Kocaelispor tarihinin en kritik maçlarından bir tanesi öncesinde başkanımız t.şaklarını yayarak ne güzel poz vermiş öyle. Ne sırıtıyorsunuz bok mu var? Bizde bütün hafta işimize konsantre olamayalım, iş yerinde kocaelispor mağlup olunca kadınlar yanımıza yaklaşamasın maçı konuşalım Olumsuz skorda nasıl ruh halimizi frenleriz hesap yapalım bir olmadı şöyle keyfimiz. Sabrımızla oynadınız harbiden allah korusun bu takım düşerse...

https://scontent.fist2-3.fna.fbcdn.net/ ... e=6279A535

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 May 2022, 11:09 

zebercet41 yazdı:
Bu fotoğraf çok şey anlatıyor. Kocaelispor tarihinin en kritik maçlarından bir tanesi öncesinde başkanımız t.şaklarını yayarak ne güzel poz vermiş öyle. Ne sırıtıyorsunuz bok mu var? Bizde bütün hafta işimize konsantre olamayalım, iş yerinde kocaelispor mağlup olunca kadınlar yanımıza yaklaşamasın maçı konuşalım Olumsuz skorda nasıl ruh halimizi frenleriz hesap yapalım bir olmadı şöyle keyfimiz. Sabrımızla oynadınız harbiden allah korusun bu takım düşerse...

Çıkışta okey operasyonu dönmüştür.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 May 2022, 16:31 

Altınordu takım halinde çok iyi savunma yapıyor. Hızlı hücum edip ön tarafta Hüsamettin istasyon olup sağa ve sola çok iyi servisler yapabiliyor. Sağ tarafta Ahmet İlhan sol tarafta Şeref hayli hızlı ve tehlikeli oyuncular ve gole gidiyorlar. (Altınordu ligde 13 maç kazandı kazandıkları maçların hepsi bu şekilde kazandılar.) Bu bahsettiğim oyun planı dışında b planları yok denecek kadar az. B planları duran top diyebilirim. Kocaelispor Sağ bek ve sağ ön oyuncuları ile sol bek ve sol ön oyuncuları koordineli bir şekilde maç çıkarabilirse galibiyete gider.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 07 May 2022, 18:35 

zebercet41 yazdı:

Atatürk'e hakaret eden adam hala o koltukta daha söylenecek bir şey var mı bence yok o zaman konuşmamızında alemi yok bu ayıp hepimize yeter..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 May 2022, 18:35 

Tahir Büyükakın son 3 maçın kazanılması durumunda 5 milyon prim sözü verdi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 106 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pomak_1925, VioBJK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye