Zaman: 22 May 2022, 20:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 73 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 13.Hafta | Bandırmaspor 1 - Kocaelispor 0
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2021, 08:47 

körfezlee yazdı:
Bu arada hadi bizim takım ruhsuz oynadı eyvallah ama Bandırma cephesinin hakem üzerine baskısı işe yaramış Benhur'a yapılan hareket net penaltı bu işler böyle gidiyorsa bizim yönetim de her maç pres yapsın hakemlere okuduğu okullara kadar araştırma yapsın elbet bir açık bulunur..

Hocam böyle şeyler söylemeyin ya. Hakem bizim net penaltımızı yememiş gibi konuşmayın ya. Hakemin Kocaeli geçmişi olmasını dile getirmek bence de yanlıştı. Ama asıl tepki, geçen sezon bizi katlettiği Keçiörengücü maçıydı. Ayrıca Erzurum'da son dakikada attığımız golü iptal eden yan hakemin de aynı maça verilmesiydi. Canımızı büyük yakan 2 hakem aynı maça verilmiş, tepki bunaydı. Görüldüğü gibi şaşırtmadı ve hakem yine büyük hatalar yaptı. Maç bitmiş ve bence sonuna kadar hakettiğimiz 3 puan almışız. Sen bunu hakeme bağlarsan yanlış olur. Eğer diyorsan ki, "bu maçı biz haketmiştik ama hakem yüzünden kaybettik" o zaman sana sözüm yok.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2021, 15:43 

banbangümgüm yazdı:
körfezlee yazdı:
Bu arada hadi bizim takım ruhsuz oynadı eyvallah ama Bandırma cephesinin hakem üzerine baskısı işe yaramış Benhur'a yapılan hareket net penaltı bu işler böyle gidiyorsa bizim yönetim de her maç pres yapsın hakemlere okuduğu okullara kadar araştırma yapsın elbet bir açık bulunur..

Hocam böyle şeyler söylemeyin ya. Hakem bizim net penaltımızı yememiş gibi konuşmayın ya. Hakemin Kocaeli geçmişi olmasını dile getirmek bence de yanlıştı. Ama asıl tepki, geçen sezon bizi katlettiği Keçiörengücü maçıydı. Ayrıca Erzurum'da son dakikada attığımız golü iptal eden yan hakemin de aynı maça verilmesiydi. Canımızı büyük yakan 2 hakem aynı maça verilmiş, tepki bunaydı. Görüldüğü gibi şaşırtmadı ve hakem yine büyük hatalar yaptı. Maç bitmiş ve bence sonuna kadar hakettiğimiz 3 puan almışız. Sen bunu hakeme bağlarsan yanlış olur. Eğer diyorsan ki, "bu maçı biz haketmiştik ama hakem yüzünden kaybettik" o zaman sana sözüm yok.

Sizin penaltınızı veren de olur vermeyen de ben veririm dedim ama başkası vermem der hakem de vermedi. Benhur'un pozisyonu net penaltı görmesine rağmen çalmadı. Ben sizin aldığınız 3 puanı hakeme bağlamadım yukarıda yazdığım gibi bizim takım ve teknik kadro'da ruh yoktu inanç yoktu zaten 1 puana gelmişler 1 puan alıp dönerdi. Dün oynanan oyunla 3 puanı değil 1 puanı da hak etmedik ama dediğim gibi sahada ruhsuz bir oyun oynanabilir her takım kötü olabilir ama o pozisyona belki penaltı verse 1 puanla sahadan ayrılacaktık bu da kötü oyuna rağmen hanemize eklenecekti. Bu maçtan önce çıkıp yazı yazılırsa hakem etki altına alınmaya çalışılırsa hakem de gözünün önündeki penaltıyı vermezse şimdi biz art niyet arayalım..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2021, 23:37 
Kullanıcı avatarı

Hakem konusunda çok canımız yandı. Daha da yanmasını istemiyoruz. Bizi kayıran kararlar değil tarafsız yönetim istiyoruz. Bunu daha önce yönetimin yaptığı açıklamalardan da okuyabilirsiniz. Yenmemiz bir şey değiştirmez. Hakem rezildi. Geçen hafta ve önceki haftalarda olduğu gibi..
Bizim takımın zaten belirli bir standardı var. Bu takım fiziksel olarak düşmez veya çok büyük bir kaos yaşamazsa (geçmişte yaşadığımız ağır covid vakaları gibi) beklentilerin çok daha üstünde işler yapar. Allah razı olsun emeği geçenlerden.
Kocaeli'yi çok takip edemiyorum.. Ancak M.Reşit hocanın çok belirgin yaptığı işler var. Bunu 1461den beri yapıyor. Hücumda 2 gole yakın isim (Benhur-Dino) ve duran topta ön direk organizasyonu. Onun dışında takım halinde topun arkasına iyi geçen bir takım izlenimi vardır. Kontrayı iyi oynatır. Maçın ilk yarısında bu şekilde gidiyordu. Dino'nun sakatlığı, yerine Mevlüt'ün girmesi oyunu lehimize çevirdi
(Geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda iyileşir).
Açıkçası en korktuğum maçların başındaydı. Kocaeli her daim dost camiamızdır. Gerek 2.Lig-Gerek şuan için. Coronasız günlerde Körfezi Bandırma Körfezinde ağırlayacağımız günlere İnşallah.. Yolunuz açık olsun

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 73 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altmisbirbucuk, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, MorMenekseler, sherald, TİMİ88

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye