Zaman: 19 Oca 2022, 13:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 52 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 10.Hafta | MKE Ankaragücü 2 - Manisa FK 1
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 00:08 
Kullanıcı avatarı

Kötü oyuna karşın 2 maçtır 3 puan almak gayet iyi her zaman oynayamazsın özelikte bu ligde çıkış düşüş muhakkak oluyor daha ben görmedim alıp direk götürebilen, o arada kaosa girmeden tekrar toplayıp devam edebilen gidiyor, devre arasına 35 puan kafi, üstü ise on numara olur, bana göre bu takım 15 puan daha alacaktır.
Devre arasında bir golcü kesinlikle şart, bunun yanı sıra 3 yada 4 transfer yeterli, transfer yapmak için yapmaya gerek yok takımın dengesi bi anda bozuluyor sonra ...
Orgili filan takmaya gerek yokta oyunu yavaşlatmak adına bizimkilerde abarttı deplasmanda olsak neyse !

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 11:21 
Kullanıcı avatarı

Sene başı akli selim yorum yapanların ne kadar haklı çıktığı haftalardan geçiyoruz. Birde halen nağmağlup takımı ve hocayı sistemi eleştirenleri okuyorum cidden artık gülüp geçiyorum. Aynı taktikmiş rakipler bizi çözümüşmüş ariybi çıkıp owusu giriyormuşmuş. Ya arkadaşım bu rakipler madem bizi çözdü biz neden yenilmiyoruz? Yenilmeyi bırak neden ligin en az gol yiyen ikinci takımıyız? Bu yüzden ülke olarak bırakın futbolu hiç bir kulvarda bir adım gidemiyoruz. Her zaman yazıyorum, yine yazayım; Biz herseye bildiğini sanan bir hiçler ordusuyuz. Doktoruz, mimarız, tasarımcıyız, teknik adamız vs vs. uzar gider. Ya bugün Hatay'ın hocasını kim biliyordu? 37 yasında bes kuruş almadan ligin açık ara en iyi beki ve asist kralı şuan öve öve bitiremediğimiz erdem için sene başı yazılanlar daha dün gibi. O yüzden herkes boş keseden atmayı bıraksın, takım en ufak puan kaybı yasasın diyen elini ovuşturanlara bu camia umarım müsade etmez. Bu uzun maratonda yenilmekte var yenmekte önemli olan bir şekilde sene sonunda bu ligden çıkmamız. Umarım bu hedefe ulaşacağız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 12:52 
Kullanıcı avatarı

Hayırdır abi ne bu Ankaragücü düşmanıymışızcasına tavır. Yok şöylesiniz, yok böylesiniz. Hep ben bi daha Ankaragüçlüyüm, bak takımımız ne mükemmel havaları. Bu hoca ve yönetim süper olsaydı düşmemiştik zaten, geçen sene 10 kişilik Erzurum'a maçı veren hoca aynı hoca. Takımda prim sıkıntılarının, maaş sıkıntılarının yaşandığı dönemde en etkin yönetici yine Faruk Koca. O yüzden insanların çekincesinin olması çok normal.

Eleştirmişmişiz de, neymişmişiz de. Desteğimizi veriyoruz, ürünümüzü alıyoruz, maçımıza gidiyoruz, çekincemizi de söyleriz; söylediğimiz yanlış çıktığında özür de diliyoruz. Elinizde Ankaragüçlülük ölçme yetkisi varmış gibi davranmaktan vazgeçin. Beğenmeyen eleştirir, beğenen över, anlaşabiliyorlarsa orta noktada buluşurlar anlaşamazlarsa buluşamazlar. Ankaragücü puan kaybetsin diye elini ovuşturanın da açık açık Allah belasını versin.

Bizim derdimiz milletçe her şey olduğumuzu sanmamız değil, kendi gibi düşünmeyeni kendi gibi düşünmek zorunda olduğunu sanmamız. Aynı fikirde değiliz, olmak zorunda da değiliz; çünkü tek ortak noktamız Ankaragüçlü olmak ve bu hemfikir olmak zorunda olduğumuz anlamına gelmiyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 14:04 
Kullanıcı avatarı

Sadaev yazdı:
Hayırdır abi ne bu Ankaragücü düşmanıymışızcasına tavır. Yok şöylesiniz, yok böylesiniz. Hep ben bi daha Ankaragüçlüyüm, bak takımımız ne mükemmel havaları. Bu hoca ve yönetim süper olsaydı düşmemiştik zaten, geçen sene 10 kişilik Erzurum'a maçı veren hoca aynı hoca. Takımda prim sıkıntılarının, maaş sıkıntılarının yaşandığı dönemde en etkin yönetici yine Faruk Koca. O yüzden insanların çekincesinin olması çok normal.

Eleştirmişmişiz de, neymişmişiz de. Desteğimizi veriyoruz, ürünümüzü alıyoruz, maçımıza gidiyoruz, çekincemizi de söyleriz; söylediğimiz yanlış çıktığında özür de diliyoruz. Elinizde Ankaragüçlülük ölçme yetkisi varmış gibi davranmaktan vazgeçin. Beğenmeyen eleştirir, beğenen över, anlaşabiliyorlarsa orta noktada buluşurlar anlaşamazlarsa buluşamazlar. Ankaragücü puan kaybetsin diye elini ovuşturanın da açık açık Allah belasını versin.

Bizim derdimiz milletçe her şey olduğumuzu sanmamız değil, kendi gibi düşünmeyeni kendi gibi düşünmek zorunda olduğunu sanmamız. Aynı fikirde değiliz, olmak zorunda da değiliz; çünkü tek ortak noktamız Ankaragüçlü olmak ve bu hemfikir olmak zorunda olduğumuz anlamına gelmiyor.

Valla dostum bu kadar karışık bir paradoks yok ortada. Geçen sene Mustafa dalcı'ya tepkiyide koyan biziz tesislerde yönetim istifa diye yazanda biziz. Klavyeden değil gidip bizzat ultimatom verende yine biziz. Bu yüzden isteyen istediğini yazabilir ama bu karalama işleri hiç yakışmıyor. Sırf kafanızdaki hoca bu kişi değil diyede nağmağlup bir hocaya halen klavyeden taktik verme işinin suyu çıktı. Pep Guardiola gelse onada yazar bu taraftar ariybi alıyor owusuyu sokuyor diye :D Valla bu kadar üstden bakan kibirli, egolu bir camiaya az vardır bu ülkede maalesef onlardan biriyiz. Kimsenin kimseyi sorguladığı, test ettiği filan yok. Sadece başarılı giden bir grubu bozmak için sürekli sağda solda konuşmak ve yazmak eleştiri değil art niyetdir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 14:24 

abi siz neye içerlediniz ya bu kadar dünyanın her yerinde rezalet biçimde iki sene üstüste küme düşüren yönetimin gölge başkanıyla düşülen sezonda görev yapan teknik direktörü 3.sezona başlasa heriflere çok çok şahsi bir sevgin yoksa doğal olarak eleştirilir

sezon başı çok tutarlı bir yönetim tarzı sergilendi de bizim haberimiz falan mı yok iskeleti koruyacağız dendi şu bu dendi bedava gideni oldu yollanmaya çalışılanı oldu başkan çıkıp camiaya abuk subuk gider yaptı maddi manevi bir sürü söz verdi o oldu bu oldu tekrar bunları mı tartışalım siz bu kadar öngörülüydünüz örnek vermişsiniz ya hanginiz erdemden erenden falan böyle bir performans bekliyordu yapılan transferlerin yarısı yine fiyasko tek tek onları mı sayalım şükür kalan yarısı ekstra performans sergiledi de şu an bu haldeyiz ayrıca ilk iki maç sonunda herkesin yazdığı da duruyo işte burda

Allaha şükür takım saha sonuçlarına yansıyan inanılmaz performans sergiledi şu an herşey güllük gülistanlık ona rağmen ortada kazanılan falan bişey de yok önünde bıçak sırtı iki maç var onun önceside takım ikidir kötü görüntü vermiş eleştirmesin mi yazmasın mı insanlar ne diyelim hadi bizi boşverin nasılsa biz kenarda Ankaragücü yenilsin diye elimizi ovuşturuyormuşuz ya normal Ankaragüçlülere bir yol çizinde ona göre hareket etsin adamlar bundan sonra

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 14:32 
Kullanıcı avatarı

Sadaev yazdı:
Lafa şöyle başlamak lazım: Mustafa Dalcı ilk 10 hafta sonunda Türkiye liglerinin(sadece 1.ligin değil) en başarılı hocasıdır. Bunun lamı cimi yok. Ankaragücü de ilk 2 haftanın sonunda takım kimyasını en çabuk yakalayan ve ilk 10 haftanın en başarılı Türk takımıdır. Bunda başta hoca olmak üzere, yönetim ve futbolcuların karakterlerinin büyük katkısı vardır. Şu anda Ankaragücü cephesinde en zayıf ve kırılgan halka maalesef taraftardır.

Aynen çok pis karalamışım harbiden :) Yeniyoruz eleştirme, yenildik birlik olalım eleştirme, ha düştük ha düşücez destek ol, sağda solda bir şey deme... Ayrıca napalım gidelim hocaya mı taktik anlatalım tesislerde, burada yazmanın nesi yanlış?

Ben tek başına münferit bir adamım, kendimi bildim bileli de Ankaragüçlüyüm. Ergenliğimde Minti Abi'nin yanında olmaktan başka hiçbir gruba dahil olmadım, abici dayıcı emmici de hiç olmadım. Takımın peşinde çok şehire de gittim kendi imkanlarımla, yurtdışında yaşadım çok güzel Ankaragüçlülerle tanıştım, orada bile ürünlü vs. gezdim. İlk sen tesislere gittin orada tepki koydun diye ben klavyeci olmam, burada yazıyorum diye de klavyeci olmadım. Şurada yazan kimseden de daha Ankaragüçlü değilim. Şükür, Gençlerbirliği maçı hariç bu sene kaçırdığım maç yok. Son zamanlarda düşünüyorum, yarım kalan Adanaspor maçının devamı dahil gitmediğim maç sayısı 3 bile değildir. Ha bu kâfi değilse, art niyetse yazmayalım. Art niyetli adamın bir takıma bu kadar mesai harcaması enayilik olur çünkü.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 14:52 

ankaraguculist® 'in yazdıklarına katılmakla beraber, artık bu mevzuları fazla deşmenin anlamı olduğunu sanmıyorum.
ha sadece şunu söyleyim, o günlerde burada 5-6 kişi olumlu bişeyler yazarken nasıl linçlendiğimiz hala duruyor.

mesela borven gittiği yerde 10 gol atsa, alper potuk rize'de harikalar yaratsa, akın kolsuz çıksa, erdem'in yürüyecek hali olmasa, sinan'ı gelen geçen patates etse, eren yatmaya gelmiş olsa, owusu başkanın dostunun kazığı olsa, yusuf geçen senenin 5 katı para alırken top oynayamasa; bizim gibi yönetime olumlu bakanların ne satılmışlığı kalacaktı, ne yalakalığı, ne menfaat peşinde olması. büyük ihtimal başarısızlığın sorumlusu yönetimden bile daha fazla bu kesim olacaktı.

ne olduysa oldu, söylenenlerin hepsi haksız çıktı; kimse en ufak özeleştiri vermeden tek bahane olarak "ne var canım 2 kere küme düşürenlere nasıl olumlu bakalım" falan diyip sıyrıldı. sanki aynı kulübü takip etmiyormuşuz gibi, sanki o günlerde 60 tane fifa dosyası yüzünden uçurumun kenarında değilmişiz gibi, sanki yasağı kaldırmaktan transfere artık hem maddi hem manevi gücün kalmadığını bilmediğimiz gibi sallamaya devam edildi.

neyse sonuçta anlatılmak istenen bu, yoksa kimse kimseyi sevmek zorunda değil, uefa'yı bile alsak bu yönetimden nefret edenler olabilir, bunu kimse sev sevme diye zorlayamaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 15:14 
Kullanıcı avatarı

kubrick yazdı:
bizim gibi yönetime olumlu bakanların ne satılmışlığı kalacaktı, ne yalakalığı, ne menfaat peşinde olması. büyük ihtimal başarısızlığın sorumlusu yönetimden bile daha fazla bu kesim olacaktı.

lig başlamadan evvel en çok buna içerlemiştim. bu yaşıma geldim ömrümde gruba şuna buna dahil olmadım hep münferittim, adam kalktı yönetimden ne faydanız var dedi ama herkesin canı sağolsun takım iyi olsun da. bunun sonu yok çünkü, yarın tökezler takım 3-5 maç kötü gider bu sefer de diğerleri noldu der :)

keyfini çıkarın, takmayın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2021, 11:18 

TATÜ yazdı:
abi siz neye içerlediniz ya bu kadar dünyanın her yerinde rezalet biçimde iki sene üstüste küme düşüren yönetimin gölge başkanıyla düşülen sezonda görev yapan teknik direktörü 3.sezona başlasa heriflere çok çok şahsi bir sevgin yoksa doğal olarak eleştirilir

sezon başı çok tutarlı bir yönetim tarzı sergilendi de bizim haberimiz falan mı yok iskeleti koruyacağız dendi şu bu dendi bedava gideni oldu yollanmaya çalışılanı oldu başkan çıkıp camiaya abuk subuk gider yaptı maddi manevi bir sürü söz verdi o oldu bu oldu tekrar bunları mı tartışalım siz bu kadar öngörülüydünüz örnek vermişsiniz ya hanginiz erdemden erenden falan böyle bir performans bekliyordu yapılan transferlerin yarısı yine fiyasko tek tek onları mı sayalım şükür kalan yarısı ekstra performans sergiledi de şu an bu haldeyiz ayrıca ilk iki maç sonunda herkesin yazdığı da duruyo işte burda

Allaha şükür takım saha sonuçlarına yansıyan inanılmaz performans sergiledi şu an herşey güllük gülistanlık ona rağmen ortada kazanılan falan bişey de yok önünde bıçak sırtı iki maç var onun önceside takım ikidir kötü görüntü vermiş eleştirmesin mi yazmasın mı insanlar ne diyelim hadi bizi boşverin nasılsa biz kenarda Ankaragücü yenilsin diye elimizi ovuşturuyormuşuz ya normal Ankaragüçlülere bir yol çizinde ona göre hareket etsin adamlar bundan sonra

Yukarda koyulaştırdığım cümlede geçen kelimeler, benim yazımda geçtiğine göre heralde bana yazdın bunu. Bir kere ben yazımda kendi öngörülerimden bahsetmedim. Oyuncular konusundaki düşüncelerimi burada pek dile getirmedim. Kalanlar ve alınan eski oyuncularımız dışında, yeni transferlerin neredeyse hiç birini tanımadığım için yorum yapmadım. Yani Erdem ve Eren'i kestirebilir miydik vs diye bana sormana gerek yok. Çoğu kullanıcı gibi Transfermarkt'ta oyuncu adını yazıp istatistiklerinden çıkarımlarda bulunup oyuncu yorumu da yapmam. Öngörüleri düşük taraftarımızdan bahsettim ama sen neden cevap verdin buna? Bahsettiğim kişilerden biri olduğunu mu düşünüyorsun? Ya da taraftarlarımızın öngörüleri hakkında yaptığım yorumumun hatalı olduğunu, aslında öngörülerinin yüksek olduğunu mu savunuyorsun? Sen neden rahatsız oldun bu yorumumdan?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2021, 13:19 

bunela yazdı:
TATÜ yazdı:

Yukarda koyulaştırdığım cümlede geçen kelimeler, benim yazımda geçtiğine göre heralde bana yazdın bunu. Bir kere ben yazımda kendi öngörülerimden bahsetmedim. Oyuncular konusundaki düşüncelerimi burada pek dile getirmedim. Kalanlar ve alınan eski oyuncularımız dışında, yeni transferlerin neredeyse hiç birini tanımadığım için yorum yapmadım. Yani Erdem ve Eren'i kestirebilir miydik vs diye bana sormana gerek yok. Çoğu kullanıcı gibi Transfermarkt'ta oyuncu adını yazıp istatistiklerinden çıkarımlarda bulunup oyuncu yorumu da yapmam. Öngörüleri düşük taraftarımızdan bahsettim ama sen neden cevap verdin buna? Bahsettiğim kişilerden biri olduğunu mu düşünüyorsun? Ya da taraftarlarımızın öngörüleri hakkında yaptığım yorumumun hatalı olduğunu, aslında öngörülerinin yüksek olduğunu mu savunuyorsun? Sen neden rahatsız oldun bu yorumumdan?

mevzu sakız gibi uzadı ama cevap vereyim birincisi benim direk sana yazdığım bişey olsa seninki gibi alıntılar yazardım dolayısıyla rahatsız olduğum bişey yok senin var ki yazmışsın neyse o rahatsızlık net şu şu konu dersen ona göre cevap vereyim

ikincisi öyle düşünüyormusun diye sorduğun için cevap veriyorum herhangi bir yerde öngörüm yüksek falanda demedim öyle düşünsem burda öngörüsünün yüksek olduğunu düşünen arkadaşların yazdığı gibi bak biz sezon başı 4-5 kişi ne dedik noldu falan filan diye bişeyler karalardım yazmaya kalksan bir hafta önce fitne fücur yuvası dediği yere kimin iteklemesiyle vazgeçirip aday yaptılar borcun hepsini 1 yılda bitiriyordu stat tesis geliyordu düşürdüğü yerden çıkardı mı aldığı yere bıraktı mı falan filan yazacak şey yine çok herşey iyi giderken durup durup başa mı saralım şimdi

üçüncüsü şurdaki herhangi bir renktaşımın öngörüsüzlüğü veya ileri görüşlülüğü beni niye rahatsız etsin aksine öngörüsü yüksekse hayatta onun adına mutlu olurum

bilmiyorum eleştirince kim tarafından nasıl algılanıyor ama bizim hayattaki amacımızda burda yüzünü bile görmediğimiz adamlara laf sokmak değil psikopat falanda değiliz ki şurda hergün dönüp dönüp nolmuş diye baktığımız takımın kötülüğünü isteyelim Ankaragücünün maddi manevi iyi yönetilmesi en yükseklerde temsil edilmesi bizi de mutlu eder.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 52 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], FiqhtClub, Gelivera, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], Nikomedia89, Nistelrooy, northern1912, phonix

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye