Zaman: 17 Ağu 2022, 16:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: 3.Hafta | Kocaelispor - Samsunspor
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2021, 19:00 

saffet8 yazdı:
körfezlee yazdı:
Saffet kardeşim Allah aşkına git elini öp hocam de bu yabancı oyuncuları aldırdın Allah razı olsun de

Bende hoca gitsin demem ama çok yanlışlar yaptı. Hiç mi dokunmadı Sülo gitti Mesut gitti herkesi yedi bu hafta sahada Dilo veya Yiğit olsa ne olurdu skora etki etmezmiydi

2003 sezonu ilk Gençler maçıydı hiç unutmuyorum Kayhan hoca takım küme düşer dedi adama edilmedik hakaret kalmadı sonra dediği çıktı.2006 sezonu dedilerki hedef Süper lig daha 4.hafta içerde geldi Bursa ve Sakarya yendi gitti o 2 seneye çöl benziyor kadro planlaması

Bunları yazıyoruz sonra biz kötü oluyoruz olayım sıkıntı yok benim ismim belli kimseden bir laf esirgemem köşe yazısı yazarken bile ararlardı hep neden böyle yazdın diye ama sonra 3 hafta geçmeden haklı çıkardım yine yazıyorum 2003 senesinde nasıl Gürcü kazığı yediysek bu senede yabancı kazığı yedik

Kötü olursun baska birşey olma ihtimalin yok hocam böyle yazarak.
Aziz Emre var mesela çok güzel başladı şuan sırf muhalefet olmak için yazıyor.

Hoca stancu' yu istedi alabildik mi? 600 bin Euro.
Wadji'yi istedi alabildik mi? Bonservisi 500 bin Euro.

Mecburen 200-300 binlik adamlara yöneldik güzel dostum.
Kaleye Ataberk'i istedi alabildik mi?
Obertan'i istedi alabildik mi?

Hem bütçe istiyorsunuz, hem kadro süper olsun istiyorsunuz hemde ilk maçtan makine gibi gelene gidene 3-4 atan takım istiyorsunuz.
Bu ligin en değerli 9. Takimiyiz farkında olun.

Türkiye de futbol bilen hiç kimse yok kimse kusura bakmasın.
Ülke olarak bildiğimiz sandığımız şey futbol değil.

Sen benim içimi biliyorsun kötü art niyetli biri değilim ben hocanın bazı olaylarına takığım bugün Hakan Yağcıoğlu yazmış Dinoyu hoca istemiş Allah aşkına söyle be hocam ne gördün o adamda söyle bizde bilelim saygı duyalım ben 115 kilo adamım bana yakın göbeği var

Ben ne Stancu ne obertan dedim beni tanıyanlar bilir ben Altyapıcı biriyim alttan gelen çoçuklara şans verilmesi gerektiğini düşünürüm daha öncede yazdım 5 sene çıkmayalım ama geleceğin takımını yapalım

Aşağıda Emrah yazmış yöneticiye aynı şekilde babamda bu camiadan senelerce Kocaelispor basın muhabiri olarak görev yaptı oda aynı şekilde bir yöneticiye isimler vermiş verdikleri arasında Fenerbahçede geçen hafta gol atan Muhammed var adamlar iplemiyorsa bizimkiler ne yapsın Evren’i Kocaelispor’a amatör ligde bulup getiren adam yani ama dikkate almamışlar keza Emrah’da devamlı maç izleyen takip eden biri insan bınları görünce üzülüyor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2021, 23:20 

burak4189 yazdı:
körfezlee yazdı:
Saffet kardeşim Allah aşkına git elini öp hocam de bu yabancı oyuncuları aldırdın Allah razı olsun de

Bende hoca gitsin demem ama çok yanlışlar yaptı. Hiç mi dokunmadı Sülo gitti Mesut gitti herkesi yedi bu hafta sahada Dilo veya Yiğit olsa ne olurdu skora etki etmezmiydi

2003 sezonu ilk Gençler maçıydı hiç unutmuyorum Kayhan hoca takım küme düşer dedi adama edilmedik hakaret kalmadı sonra dediği çıktı.2006 sezonu dedilerki hedef Süper lig daha 4.hafta içerde geldi Bursa ve Sakarya yendi gitti o 2 seneye çöl benziyor kadro planlaması

Bunları yazıyoruz sonra biz kötü oluyoruz olayım sıkıntı yok benim ismim belli kimseden bir laf esirgemem köşe yazısı yazarken bile ararlardı hep neden böyle yazdın diye ama sonra 3 hafta geçmeden haklı çıkardım yine yazıyorum 2003 senesinde nasıl Gürcü kazığı yediysek bu senede yabancı kazığı yedik

Ben söylediklerinize katılmıyorum. Her aldığın oyuncu çok kaliteli olacak diye bir kural yok. 10 tane oyuncu alırsın 5'i kaliteli çıkar 10'da 10 yapma şansın günümüz futbolunda yok. Gençlerle tecrübelileri harmanlayıp ligin tecrübeli takımı olmak daha sağlıklı olacaktır.Ayrıca bu lig gerçekten zor süper ligte olmayan camia takımları var. Bu senenin ana kuralı ligte kalmak olmalı. Maliyetlere bakıldığında da zaten orta sıralarda olduğumuzu görürsün.

Birde Bahri YAVUZ dönemiyle beraber arşa çıkan İzmit'in çocuğu trendi var. Bitiyorum şu laflara. Yani şimdi Taner GÜLLERİ, Serdar TOPRAKTEPE, Senad Ibriç, John Moshoeu, Saffet SANCAKLI ve ismini sayamadığım efsaneler İzmit'in çocuğu muydu ? He dersen ki taraftarla yönetim arasında köprü kuracak, sahada olmasa bile kenarda takımı ateşleyecek bağıracak bir oyuncu olmalı ona birşey demem. Ama bunu yapacak oyuncunun ne Sefa ne Sülo ne Hamza olduğunu düşünmüyorum. Yönetime kızdığım tek nokta Mesut ÖZDEMİR'dir. Bu adam gönderilmemeliydi burda yanlış yapıldı hemfikirim..

İzmitin çoçuğu evet doğru ama bu harbiden olması lazım tribünden gelecek futbolcu olmasa Bile teknik asistan olacak rahmetli Mehmet Sadık Efe veya Can Ulusoy gibi birisi lazım sahadaki oyuncu kulübeye bakınca o stresi görecek kulübede Serdar abinin bir sözü vardır deprem senesi bizi ligde tutanlardan biri Can abiydi diye Cengiz Sert de mesela iyi işler yaptı illa sahada olması gerekmiyor yani şimdi Samsun maçının önemini kim anlatıyor kulüpte merak ediyorum

Diğer konuda Bahri Başkan zamanı sosyal medyada yorumlar silinirdi millet başkana söverdi halbuki resmî siteye hiç karışmadı ama şimdi resmî sitede bile beğenilmeyen yorumlar siliniyor taraftar sayfasında da aynı muhabbet olmuş Gs’lı arkadaş mod olursa daha çok böyle sorunlar yaşanır

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2021, 09:20 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:

Sen benim içimi biliyorsun kötü art niyetli biri değilim ben hocanın bazı olaylarına takığım bugün Hakan Yağcıoğlu yazmış Dinoyu hoca istemiş Allah aşkına söyle be hocam ne gördün o adamda söyle bizde bilelim saygı duyalım ben 115 kilo adamım bana yakın göbeği var

Ben ne Stancu ne obertan dedim beni tanıyanlar bilir ben Altyapıcı biriyim alttan gelen çoçuklara şans verilmesi gerektiğini düşünürüm daha öncede yazdım 5 sene çıkmayalım ama geleceğin takımını yapalım

Aşağıda Emrah yazmış yöneticiye aynı şekilde babamda bu camiadan senelerce Kocaelispor basın muhabiri olarak görev yaptı oda aynı şekilde bir yöneticiye isimler vermiş verdikleri arasında Fenerbahçede geçen hafta gol atan Muhammed var adamlar iplemiyorsa bizimkiler ne yapsın Evren’i Kocaelispor’a amatör ligde bulup getiren adam yani ama dikkate almamışlar keza Emrah’da devamlı maç izleyen takip eden biri insan bınları görünce üzülüyor

Ben kimseye art niyetli demiyorum, ama böyle konuşmalar kulübe zarar veriyor uzun vadede. Ankaragücü taraftarı gibi çıkıp bagiralim o halde yönetim istifa, hoca istifa, en büyük taraftar futbolcular sahtekâr.

Alt yapı diyorsunuz, Real Madrid bile oluşturamadi o dediğiniz alt yapıyı.
Hangi kulübun ilk 11 inde var 8 tane alt yapı oyuncusu ?
Kendinizi birde o yöneticilerin yerine koyun.
Muhammed ismi gelmiş ya da başka bir isim.
Belki 400 tane farklı farklı yerden birilerin oğulları, yeğenleri , akrabaları, tanıdıkları onerilip duruyor kulübe.
Adamların zaten bunları ne takip edecek bir sistemi var ne de izleyecek zamanları var.
Türkiye'de scout ekibi olan kulüp yok yahu.
Eski futbolculara git şu ülkede futbolcu izle demişler varsa iyi futbolcu gözüne çarpan şöyle alalım demişler sistem bu.
Koca Galatasaray Hagi nin ağzıyla milyon Euro döküp adam alıyor.
Mirkovic bizi az mı kaziklamadi aldığımız oyunculardan?

Yönetim çıkıp alt yapıdan en az 6 oyuncu ilave ettik takıma hedefimiz kümede kalmak dese, adamlara ana avrat küfür edecek binlerce insan çıkar. Toplulukları memnun edemezsin. Ne zaman başarı gelir o zaman sular durulur. Oda çok sürmez gördüğünüz gibi geçen senenin sonunda hocanın elini ayağını öpecek insanlar şimdi sktr çekiyor adama.

Adamla uzun vade planlar üzerine anlaşma yapılmış, konuşulmuş.
Bize kalkıp ben size 2 senede süper lig vaat etmedim dese kim ne diyecek?
Alınan transferlerin hepsi hocaya sunulmuş hocanın ekibi tarafindan okey verilen isimler. Pahalı olan isimler alınmadı üst limit 300 bin Euro olarak belirlendi.

Hocanın sistemi önce takım savunmasını takıma öğretmek. Geçen seneki gibi istediğinde maçı beraberliğe kitleyebilmek. Golü zaten bir şekilde atacağız hesabı üzerine.

Geçtiğimiz sezon herkese gol atan hekimoglunun bize karşı son maç hariç gol bulamamasi gibi. Pozisyon bile vermiyorduk çoğu maç.
Hoca maratonun uzun olduğunu biliyor ilk 7-8 haftada olabildiğince beraberlik yani yenilmeden, takıma mağlup olmamayı savunma yaptırmayı amaçlıyor. Zaten bu ruha ve kimliğe giren takımın bu ligden dusmeyecegini biliyor.

Son açıklamasında yönetime laf carpitmasida çok yerinde.
Yönetim aciklama yapıyor bizim kulubumuzun yeri süper ligdir. Bu tamamen boş konuşmadır bir kere.
Hocayı ve takımı baskı altına alıyor bu açıklamalar.
Sonra Ankaragücü deplasmanından beraberlik gelince aauuuuuvvvv...

Fikstür de zaten çoğunuz ankaragucu deplasmanına beraberliğe okeydiniz. Bu hafta Samsun'a yenilirsek muhtemelen kıyamet kopar daha 3. Haftadan.
Berabere kalsak yine mutlu olmayacaktır insanlar ki sosyal medyadan başlamışlar yazmaya takım iki maç 0 gol atmışmış.

Bende istiyorum denizalp in oynamasını ama bu kadar stres ve baskının altında gokdenizi getirin top falan oynayamaz.

Yenilmeden geçeriz umarım bu haftayı, beraberlik güzel sonuç özellikle gol yemeden bir beraberlik takım oyununa ekstra katkı sağlayacaktır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2021, 11:53 
Kullanıcı avatarı

Alt yapıya yönelelim İzmit'in çoçukları olsun modası üst liglere çıkınca geçiyor artık. Bırak ilk 11'i tüm takımda alt yapıdan 4-5 oyuncu olması bile çok iyi birşey. Bir anda o çoçukları bu ligde yanlarında tecrübeli olmadan ve o topluluk önünde oynatmak, yıkım olur onlara. Yavaş yavaş olacak şeyler bunlar, Gökdeniz'i ilk senesinde kaç kişi tanımıştı ki.
Biraz daha sabretmek lazım geçen sene de hoca ilk geldiğinde müthiş bir ivme yakalamamıştık.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2021, 13:36 

Yönetimin iletişim gerçekten kötü. Sözleri kendilerini zora sokuyor. İlk 11'de 8 tane de altyapıdan çocuk olur, 11 tane de. Ama ne zaman? Bu altyapıyı sağlamak için çok uzun bir zaman doğru politika uygulamak ve istikrar sağlamak gerekiyor. Yoksa bunlar hayal filan değil, biz de real madrid değiliz, bunu dünya çapında takımlarda yapmaktansa bizim gibi takımlarda yapmak daha kolay. Ama dediğim gibi bunun için çok uzun zaman gerekiyor. Uzun zaman gerekiyor çünkü sırf izmitli diye, altyapıdan diye 11'e konulacak adamlar değil, hem gerçekten yetenekli hem de bu şehrin çocuğu olduğu için takıma girecek futbolcuları bulmalıyız. Bence bu noktada iki uçta konumlanıyor çoğu kişi. Kimi izmitli diye gönderilir mi bu adam diyor, kimi yetti izmit'in çocuğu muhabbeti diyor. İzmit'in çocuğu muhabbeti yetti gerçekten çünkü süleyman gibi adamlara çok büyük futbolcu muamelesi yapılıyor sırf bu izmit'in çocuğu muhabbetinden. Burası yanlış olan kısım. Ama bu şehrin çocuğu olmayı hiç önemsememek de yanlış bence. Nihai hedef hem karakteriyle hem kabiliyetiyle hem de bu şehrin insanı olmasıyla fark yaratacak futbolculardan oluşan bir takım haline gelmek olmalı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2021, 16:13 

Maçın iddaa oranları 4.80-3.45-1.38 şeklinde açıklanmış. Bizim oranımızı en azından 1.80-1.90 civarında beklerdim. Kamuoyunda bu kadar favori gösterilmek işimize gelmez. Ne ligimiz Premier Lig ne biz Liverpool'uz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2021, 17:00 

samsun1965 yazdı:
Maçın iddaa oranları 4.80-3.45-1.38 şeklinde açıklanmış. Bizim oranımızı en azından 1.80-1.90 civarında beklerdim. Kamuoyunda bu kadar favori gösterilmek işimize gelmez. Ne ligimiz Premier Lig ne biz Liverpool'uz.

Heleki en az rakibimiz kadar yeni takımken anlamsız olmuş oranlar gerçekten.
O kadar favori olduğumuzu düşünmüyorum ben de.

İleri hatta yaratıcılık konusunda istenilen düzeyde değiliz.
Tomane , Çınari , Gökhan nasıl oynayacaklar görecez. Yasin'in yine bir standartı var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2021, 18:07 

Melih sakatlığından dolayı olmayacak. Yerine Eraldo Çinari'nin oynaması bekleniyor. Balıkesir maçında olumlu sinyaller vermişti.

Gökhan Karadeniz'in kıpırdanmaya ihtiyacı var, yedek kulübesi yolu gözükecek. Beklentimiz yüksek ama ağırlığını hissettirecek futboldan uzak.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2021, 18:27 
Kullanıcı avatarı

Yenersek çok güzel bir hava yakalayacak, doğrudan rakibimiz olan ekiplerden birini en azından bir süreliğine geriye iteceğiz. Diğer taraftan bir Samsunsporlu olarak Kocaeli'yi yenmekten her zaman büyük haz duymuşumdur. Keza pek sevmesem de saygı duyduğum bir camia ile karşılaşmayı cidden özlemişim. Keşke deplase olabilseydik.

Gelgelelim biz derdi olana derman olmayı seviyoruz, tek kale oynayıp da fark yersek şaşırmam. Umarım rakibin toparlanmasına vesile olmayız.

En son karabudun tarafından 27 Ağu 2021, 15:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2021, 19:09 

Samsunspor'un da eksiği çok ilk haftayı bay geçti ve ilk deplasman maçına çıkacak.Bence de çok düşük olmuş oran.Neye göre böyle bi oran belirlendi bilmiyorum ama maç saatine kadar oran yükselir herhalde.

Maça gelecek olursak çok ortada bi maç.Samsunlu arkadaşlar da bence bizim gibi eksiklerden ve sezon başı olduğunda dolayı takıma biraz yabancı takımın ne yapacağını kestiremiyolar.Beraberlik yüksek ihtimal olur.Pozisyon açısından kısır bi maç olacak gibi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Bing [Bot], cosh_75, dirk_heinen, DirtySanchez, Gelivera, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jason, Pomak_1925, TATÜ

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye