Zaman: 16 Ağu 2022, 01:07

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: 3.Hafta | Kocaelispor 1 - Samsunspor 0
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:04 
Kullanıcı avatarı

Tarih:28.08.2021
Saat:19.15
Kocaeli Stadyumu

**
Ne oynadığımız belli değil. Top bizi sevmezse kaybederiz.

En son Tribün41 tarafından 28 Ağu 2021, 22:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 3.Hafta | Kocaelispor - Samsunspor
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:21 

Fark yeriz Samsun makına gıbı takım.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:21 

Ümraniye 10 kişiyle 3 attı Ankaragücü sevdiğimiz camia onlar kötü biz onlardan kötüydük 1 puan aldık Samsun maçı kırılma maçı olur bizim taraftar ilk yarı bitmeden de fişi çekebilir aldığı yabancıların hepsini alıp bu maçtan sonra umarım gider aldığı yabancılardan 1 tane iş yapan oyuncu yok Şampiyon kadronun içine etti bu maçtan sonra yollar ayrılır..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:30 
Kullanıcı avatarı

bu transferleri hocanın yaptığına ben inanmıyorum nedense. bu adam yoğun bakımda tedavi gördü ailesini bile göremedi bırak topçu seyretmeyi, keza maçlarda görüyoruz soluk soluğa kalıyor. bana inandırıcı gelmiyor yani hocanın istediği. menajerler bu kulübü kazıkladılar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 23:44 

Milli aradan önce kazanmak şart artık. 2 hafta oldu gol bile atamadık. Tamam alışma devresi ama bu kadar da olmaz.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 00:43 

Tribün41 yazdı:
bu transferleri hocanın yaptığına ben inanmıyorum nedense. bu adam yoğun bakımda tedavi gördü ailesini bile göremedi bırak topçu seyretmeyi, keza maçlarda görüyoruz soluk soluğa kalıyor. bana inandırıcı gelmiyor yani hocanın istediği. menajerler bu kulübü kazıkladılar.

Hocanın devam etmesi zaten baştan hata zor konuşuyor zor yürüyor ama ısrarla devam etmesini istediler yardımcıları takım çalıştırdı transferler için sormadan adam mı alınır var ise öyle birşey çıksın konuşsun bugün konuşmasa zaten Samsun maçından sonra mecburen konuşacak ama iş işten geçmiş olacak alınan yabancılar gibi oyuncular şu an Kocaeli Amatör lig piyasasında bolca var hatta daha iyileride var bu dino denilen adama verilen her para bizim paramız yönetimin cebinden çıktığına asla inanmıyorum yazık günah sahada ruh koyacak 1 tane oyuncu yok

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 01:38 
Kullanıcı avatarı

Turgay Karslı üstüne basa basa bizim onayımızla yapılıyor demişti. Dino'yu falan bilhassa istemişler. Ne kadar önemliyse. Zorla yaptırmadıysalar kendileri üstlenmiş olur. Biz de bu ekibe yönetimin yapacağı yanlış transferleri veto eder belki diye güvenmiştik. Takımın bir futbol aklı yok, sportif direktörü yok. Olsa belki ona göre plan proje yapılır gelecek sezon sözleşmesi bitecek oyuncularla irtibata geçilirdi. İlk çıkan takımların yapacağı iş bu ligin gediklilierini transfer edip risk almamaktır. Bizim yaptığımız bütün transferler kapalı kutu ve vasat adamlar. Gerçi hepsi henüz forma girmedi. Mandjeck falan bir şeyler yapmaya çalışıyor bugün ileri çıkışta hep top kaybı yaptı ama forma girince faydalı olur gibi. Parreira'yı henüz göremedik o da Şubat ayında son maçını oynamıştı ve diğer maçları da hep sonradan girme şeklinde. Çok büyük katkı yapacak yabancılar alamadık. Bu şekilde ancak orta sıra-play off arası gidip geliriz. Tabi bu da erken form tutmamıza bağlı. Pozisyon yaratma konsunda sıkıntılarımız var. Orta sahada İlyas tüm insiyatifi eline almıyor. Topu alan direkt şişiriyor. Böyle olunca ancak savunma arkasına toplarda Bahattin'i buluşturup gol atarsak atarız. Bugün ilk yarı kaleci açılmasa atabilirdi. Birinde de Sinan iyi girdi araya. Ancak iç sahada bu yemez. Alternatif atak senaryoları yok takımda. Rastgele hücum ediyoruz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 06:29 
Kullanıcı avatarı

Sabırlı olmak gerek. Mustafa hocanın klasik taktiği takıma takım savunması aşılamaya çalışıyor önce yenilmemek.
Sonradan gaza basan bir yapısı var.

Samsun maçında da beraberliğe oynayacağını düşünüyorum.
Futbol bilgisi üst düzeyde bir hocamız var, bence sabırlı olmakta fayda var.
Hocayı baskı altina alıp hata yaptırmamak lazım, kadro bu lig için yeterli gibi gözüküyor. Ligin yeni takımı olmamıza karşın oynadığımız rakiplere bakınca ligi kaldıracak gücümüz olduğu aşikar.
Zaten tribünler bitik vaziyette ligin tadı tuzu kalmadı benim için küme düşmeyelim borç yapmayalım benim için bu dönemler yeterlidir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 08:33 

Dün dikkat eden oldumu az daha Omolo 6. yabancı olarak girecekti oyuna son anda teknik ekip farkettide değişiklik yapılmadı, ekran başında benim elim ayağıma dolaştı.
Gol atabilmemiz için saha içinde ekstra şeyler olması gerekiyor, hiç mi hücum planı olmaz
Korcan dün bile güven vermedi, Cisse tam bomba tehlikeli noktalarda çok dengesiz fauller yapıyor böyle giderse çok gol yeriz bu yüzden acilen uyarılmalı, boşa geçen sene 14 tane sarı kart görmemiş
Tisdelli kim İsrail 2. liginden izledi beğendi aldı çok merak ediyorum.
Transfer dönemi bitmeden 8 numara şart koca sezon Yılmazla bitmez.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 09:52 

Kocaeli için kötü havayı kırma, bizim içinse hava yaklamamızı sağlayacak bir maç. O yüzden iki takım içinde önemli bir maç. Bu haftaki Kocaeli'yi izleyemedim ama geçen hafta ki Kocaeli çok tatsızdı. Biz ise henüz kendimizi değerlendirebilecek kadar takımı göremedik ama istekli oynadığımız bir gerçek.

Kocaelili arkadaşlar bence biraz şu an duygusal yaklaşıyor. Çünkü bence en az onlar kadar bizim için de zor bir maç olacak. 3 puanın iki taraf için de çok önemli olduğu bu maçta umarım 3 puan alan taraf biz oluruz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: bafaranca, Bing [Bot], burakerdim, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye