Zaman: 08 Ağu 2022, 19:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2021, 23:54 
Kullanıcı avatarı

Bunlara dur demezsek planlarını başlarına yıktığımız Körfez FK(Kocaeli Birlik)'dan farkı kalmayacak kulübün.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2021, 09:38 

DEĞERLERİMİZ VE KOCAELİSPOR........

Kuruluş hikayemizin başaktörlerinden NASUT KAYALI var ,

Yöneticiliğin basılmamış kitabını yazmış M.SADIK EFE var ,

Bu kentin yetiştirdiği büyük değerlerimizden MÜJDAT AFŞİN var ,

Kocaelispor'un ve Kocaeli'nin sembol isimlerinden DEMİRCİ İBO var ,

Sportif dönemlerin mimarlarından ÖZCAN ARKOÇ , SABRİ KİRAZ , FERRUH DUYGU , ADNAN DİNÇER , GÜVENÇ KURTAR var.

Eski futbolcularımızdan İBRAHİM YAZICIOĞLU , HAYRİ KARA var.

Yapılan ve satılan tesisimize çimento olmuş MUHARREM ESKİYAPAN var.

Bu camianın değerleri olan , yapıtaşları olan nice rahmetli olmuş ve yaşayan EFSANELERİ var.

Bu kadar VAR içinden yeni tesise isim bulamamak ;
bu camianın fertlerini , neferlerini , efsanelerini TANIMIYOR OLMAK demektir.

Sayın başkanın yeni tesisler için düşündükleri ve önerdikleri ismi , başka bir takımın başkanı başka bir şehirde bu şekilde deklare etse inanın o koltukta kalamaz........

Acaba ne zaman HAFIZASI OLAN bir camia olacağız........

KENDİ CAMİAMIZA BU KADAR MI YABANCISINIZ ?

AMA BİZLER DEĞİLİZ........

Nebi abi anlatmak isteyip de anlatamadıklarımızı çok güzel anlatıyor MRA ismini hadi ver bakalım tesislere Engin Bey bu kente aidiyet duygusu olmayan adamları Başkan yaparsak adamların camiayla dalga geçmelerini normal karşılıyorum bunları yazınca da yönetim düşmanı oluyoruz halbuki gerçekleri yazıyoruz işlerine gelmiyor

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2021, 12:58 
Kullanıcı avatarı

Yine yıkılmış ortalık.
Yakıp yıkmakta üstümüze yok maalesef.
Alternatifini daha hazırlamadan o gitsin bu gitsin sonuç ?
Kocaelispor kaybetsin.

Ben bunu istemiyorum.
En başta yıllar önce amatörde de yazdım, bahri döneminde de yazdım Hüseyin üzülmez gelmeden önce geldikten sonrada yazdım.

Biz dereyi geçene kadar ayıya dayı demek zorundayız arkadaş.
Hiçbir gerçekten Kocaelisporlu böyle yönetimler istemez, kimsenin kalbinden böyle yönetilmek geçmez bunda hem fikiriz.
Zamanında belediye destek versin diye kaç kere yürüdük ?
Merkez bankasının önüne gelmeyen varmiydi buradan?
Kaç kişiydik?

Biz birşeyleri elde edene kadar bunlara tahammül etmek durumundayız.
Alternatifi hazır olur o zaman dersin o gitsin bu gelsin.
Yahu şuan kim gidip kim gelecek?

Belediye ile beraber sponsorluklar gelmeye başlamış kulüp gelirlerin artmış, otoparklar gelmiş, yakın zamanda tesisler olacak.
Bazı şeyleri içinize atın, ben yutkunuyorum arkadaş.
Yutkundugum için yönetimi destekliyor olmuyorum, olmuyorsunuz..

İstediğimizi bu adamları KULLANARAK elde edelim, sonra yönetimi değiştirmek zaten bizim işimiz.

Onlar nasıl isim yapma uğruna bizi kullanmaya çalışıyorlar, bizde onları kullanacağız çok basit ya.
Pohpolayip gaza getirip en iyi başkan sensin sen en güzelsin, efsane başkan olacaksın, sefayi bile geçeceksin diyip gazlamak lazım bu adamları.
Adamlara sovunce, istifa diyince elimize ne geçecek?
Doğru zamanda bunu dememiz lazım.

Amatörden geliyoruz beyler, bu ülkede bizim gibi başka bir kulüp yok.
Tarih yazacağız.

Sabırlı olmanızı dilerim, her birinizin.

Hep söyledim yine söylüyorum, gönlümden geçen yönetimin başkanı İbrahim ARACI beyefendi.
Muammer ÇELİK'in de asbaşkan olarak kulübede olmasını çok isterim.
Serdar Topraktepe ile birbirlerine sarılması gözümün önünden hiç gitmez.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2021, 17:10 

Kocaelispor sosyal medya hesaplarından yönetim istifa veya yönetim aleyhine yazı yazanlar siteden engelleniyormuş sene olmuş 2021 işlere bak tribünde bakalım kim sansür koyabilecek..

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2021, 00:06 

ortada o kadar saçna sapan şeyler varki
Hangisini yazalım ya.
Burdaki herkes herşeyin farkında.
Bu yönetimden afedersinizde bir bok olmaz.
Allah yardımcımız olsun.
Borç takıp kaçan kahpedir.
Aldığınız gibi bırakın başka bişe istemiyoruz

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2021, 09:15 

Şu paramı verin gidin muhabbeti vardı ya hani muallakta olan günah almayalım demiştik buda doğru çıktı Hayrettin abi başkan ile görüşmüş teyitlemiş durumu bu zamana kadar ne Bahri başkan ne Sefa başkan ne diğerleri İbrahim Saral kadar kimse tepki almamıştır bir Mardin maçında mağlup olduk adamı arayıp hesap sormuştum o kızgınlıkla adam da haklısın demişti şimdi düşünüyorum ne haddime ama kazayla biri şimdi ki başkanı arayıp hesap sorsa demek ki bu muhabbetler olacak hadi onları geçtim parayı veren Tahir başkan şimdi ki yönetime neyin parasını vereceğiz.

Kocaeli kardeşimin dediği gibi borç takıp gitmesinler diye bende öyle umut ediyordum ama şu saatten sonra verdikleri para filan varsa bile onları bile borç yazmışlardır. Dernek suskun kimseden ses seda yok Allah sonumuz hayır etsin..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2021, 12:33 

Okuyor,gözlemliyor ve kahroluyorum,

Bu takımın yönetimi kimlere kaldi,bu camianın geçmişinden hiçbir haberi olmayan bir topluluk kafasına göre çalip söylüyor hatta daha ileri gidip tehtid ediyor taraftarı,

Fakat kabullendik bunlar gitmez sevdiler koltuğuda parayı veren başkası sağda solda caka satan bunlar güzel iş,

Bu takımı bu sene çikarmayacaklar öyle bir hedefleri yok,ama lütfen devre arası masraf etmeyin,

Ligde kalalım yeter bu sene deyiverinde şu olayı bir anlayip sindirelim bizde...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2021, 13:46 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Şu paramı verin gidin muhabbeti vardı ya hani muallakta olan günah almayalım demiştik buda doğru çıktı Hayrettin abi başkan ile görüşmüş teyitlemiş durumu bu zamana kadar ne Bahri başkan ne Sefa başkan ne diğerleri İbrahim Saral kadar kimse tepki almamıştır bir Mardin maçında mağlup olduk adamı arayıp hesap sormuştum o kızgınlıkla adam da haklısın demişti şimdi düşünüyorum ne haddime ama kazayla biri şimdi ki başkanı arayıp hesap sorsa demek ki bu muhabbetler olacak hadi onları geçtim parayı veren Tahir başkan şimdi ki yönetime neyin parasını vereceğiz.

Kocaeli kardeşimin dediği gibi borç takıp gitmesinler diye bende öyle umut ediyordum ama şu saatten sonra verdikleri para filan varsa bile onları bile borç yazmışlardır. Dernek suskun kimseden ses seda yok Allah sonumuz hayır etsin..
Evet abi,E.K kabul etmiş söylediğini...Yazık,vallahi yazık billahi yazık.Tahir Başkan'a durumu birileri izah etmeli.En kısa sürede olağanüstü kongre kararı alınmalı.Bu kişi ve yönetimi bir dakika daha o koltuğu işgal etmemeli.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2021, 14:07 

Lazarov yazdı:
körfezlee yazdı:

Evet abi,E.K kabul etmiş söylediğini...Yazık,vallahi yazık billahi yazık.Tahir Başkan'a durumu birileri izah etmeli.En kısa sürede olağanüstü kongre kararı alınmalı.Bu kişi ve yönetimi bir dakika daha o koltuğu işgal etmemeli.

Saffet'in yazdığı yazıya hemfikirdim diyorum içimden sus bırak konuşma ne hali varsa görsünler ama yok ben İzmitliyim Kocaelisporluyum maçtan sonra ortalık çalkalandı paramı verin gideyim demiş diye yine konduramadım günah almayalım dedim ama bugün oda gerçek çıktı ondan önce çıktı tesisin adını MRA koyacağız dedi şu an freni patlamış kamyon gibi gidiyoruz sanal'da Nebi abi olsun diğer isimler olsun hepsi gerekeni yapıyor ama birlik yok dernek şu olaylardan sonra kongre kararı alın demeliydi Atatürk'e hakaret eden kişi hala yönetici olarak görevde 1 kişi de çıkıp ayarı veremiyor çok yönetim kurulu gördük ama bu kadarını ben görmedim en kötüsü Mustafa Ekşi olur diyordum ama bu onu da geçti şu anda istedikleri gibi davranıyorlar devam etsinler böyle..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2021, 14:28 
Kullanıcı avatarı

Dernek bu durumara ne zaman tepki gösterecek merakla bekliyoruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Bing [Bot], cotanak, Google [Bot], Google Adsense [Bot], yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye