Zaman: 06 Tem 2022, 13:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 22:00 

Lazarov yazdı:
körfezlee yazdı:
Açık ve net yazıyorum kim ne düşünürse ne yazarsa zerre umrum da değil 92 senesinden beri her ligi gördüm Avrupa gördüm İntertoto gördüm 2 kupa gördüm bunlar kadarını görmedim Kocaelispor sevgisi olmayan zerre bu camiayı düşünmeyenler bizimle alay ediyorlar hoca istifa etmiş Tahir başkan onay vermemiş parayı veren Belediye çıkıp taraftara paramı verin gideyim diyen bir başkan
Takım otobüsünün dış giydirmesinin tasarımını bile taraftara değil Tahir Başkan'a sormuştu...Buna şaşırmamak lazım.
Engin Koyun'un protesto eden bir taraftara "paramı verin gideyim" dediği doğruysa bir dakika o koltukta oturamamalı.Dememişse çıkıp açıklama yapması ve bu haberi yapanlarla yüzleşmesi lazım.
SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben gündemi takip etmeye yetişemiyorum şu muhabbeti kim çıkardı kim duydu o belli değil ama herkes bu mevzuyu konuşuyor onu geçtim Kocaelispor sosyal medya sorumlusu taraftara ayar vermiş bide bu mevzu çıktı. Kocaelispor camiasını Kocaelisporlular yönetecek günü gelince o zaman işte başarı da gelir birlik beraberlik de şu şartlarda artık çok zor bağlar kopmuş gördüğüm izlemimim bu

Ayrıca Kocaelispor'u Kocaelisporlular yönetecek derken bu camiada Nebi abi var Uğur Koştur var Cemal abi Muammer abi Ongan abi var Çelik abi Serkan Toprakoğlu var Nedim abi var Koray Koral var Mehmet Açık var Enver Güler var daha bir sürü sayacağım genç kardeşim ve büyüğümüz isimler var çık bana deki bu yönetimi ben gördüm tarlalarda veya bal ligi maçlarında kimseyi tanımıyorum bir Önder Karakaş var bildiğim bide Bekir Halefler bu takıma başkan olacaksa bir kişi o kişi İsmail Araç olmalıydı hadi o olmadı Bekir Halefler olmalıydı..

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 22:01 
Kullanıcı avatarı

Ozamanları tabiki unutmuyoruz abi lafım her olumsuzlukta bunu gündeme getirenlere. Gündeme getirmesinde ki amaç başka ama. Sırf yönetimi eleştireceğim diye her mağlubiyette tarla yazılmaz ki. Biz buralara tarlalardan geldik istifa et yönetim diyor. Bunlar gitse belkide o tarlalara geri döneceğiz asıl bunu hesap etmiyor.

Kocaelisporu kocaelisporluların yönettiği zamanları da biliyoruz... En son ki dönemi biliyoruz malum konuşmaya gerek yok. Ondan önce ki dönemler ise efsaneydi çünkü kulübü taraftar almıştı serkan toprakoğlunun başkan olduğu dönem. Gerek tribünsel gerek yönetimsel destan yazıldığı dönemler. 17 maç üst üste mağlup olmadığımız dönemler. Onunda ömrü o kadar olacaktı çünkü malesef yine para yoktu. Muammer başkana adam gibi destek verilseydi bursasporun yerinde çoktan biz olabilirdik yine Keşke olsa dediğimiz ama türkiye'de nasıl oluyor bu işler hepimiz biliyoruz. Bunu bildiğimiz içinde artık dayanamadık ve siyasi destekli yönetim istedik 2 senede 2 lig atladık. Parası olup kocaelisporu hem 1.ligde hemde süperlig de yönetebilecek potansiyelde bir kişi veya yönetim kurulu var mı? Siyasi destekli hüseyin üzülmez yönetimide engin koyun yönetimide başarıcaklarını başarmışlardır. Bir zamanlar ömür boyu 3.ligde olalım ne olacak diyenler varken şimdi sağlam istikrarlı bir yönetim ve hoca yapısı olacaksa sabredeceğimiz hoca gelecekse en az 10 yıl da kalabiliriz 1.ligde. Netice olarak bu adamlar seneye kimse başarı beklemesin orta sıralarda oynayacak takım kuracağız dese doğru düzgün transfer yapmasa yine istenmeyecekler.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 22:02 

Siyasi desteğe mecburduk. Yoksa hiç kimse yine sahip çıkmayacaktı. Geldiler, tablo olarakta başarılılar.

Kocaelispor camiası, olduğu her ligde başarı ister. Bir Altınordu gibi yapılanma yapalım vs bizim camiaya uymuyor maalesef. Amatöre kadar düştük, geri geldi, bu zihniyet değişmedi, değişmezde.

Süper lige çıkalım. 9. Bitirelim bizim taraftar isyan eder

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2021, 22:05 

Bu arada parayı bulacak bir adam olsa içimizden, gerçekten Kocaelispor'u Kocaelisporlular yönetsin.

Mesela yabancı bir topçunun 61 giyiyor olması benim zoruma gidiyor, bir diğer yabancının 29 giyiyor olması...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2021, 17:14 

Başarılar, kupalar kazanılır, kaybedilir. Yaşım gereği İstanbul takımlarına kök söktürdüğümüz yıllara, kazandığımız 2 Türkiye Kupası'na da şahitlik ettim. Sonrasında paraşütsüz amatöre düşüşümüzü de, 250 biletli seyirciye oynadığımız maçları da gördüm. Onurluca yaşandıktan sonra hepsine eyvallah. İnişler, çıkışlar elbet olacak, hiçbir zaman Kocaelisporluluk bilincim değişmedi.

Şu ana kadar kendilerini hiç tasvip etmesem de herhangi bir platformdan yönetim aleyhine hiçbir eleştiri getirmedim.
Ama az önce profilinde Kocaelispor Başkan Vekili yazan Harun Kaya adlı şahsın twitter hesabında, Atatürk'le dalga geçen, aşağılayan yazıları açıkça beğendiğini gördüm. Ben böyle bir şahsın Kocaelispor yönetiminde bulunmasını hazmedemem. Cumhuriyet ve Atatürk karşıtı bu adamlarla gelecek hiçbir başarıyı da kabullenemem.
Son sözüm şudur;
Harun Kaya'yı ve zihniyetini onaylayan YÖNETİM İSTİFA...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2021, 17:46 
Kullanıcı avatarı

Kocaelispor’un yeri süperlig bunda hemfikiriz.
Süperlig için de paralı, güçlü bir yönetim gerekiyor bununda farkındayız
Taraftar içinde bir abramoviç varmı? Benim bildiğim yok alsın yürütsün takımı
Siyasi destek olmadan bu işlerin olmayacağı da aşikar.
Ancak siyasilerin destekleyeceği bir tane futbol bilen adam yokmu?
Engin koyun kimdir?
Recep durul kimdir?
İsmetpaşa ya navigasyon açmadan gidemeyecek, 2 sene önceye kadar kulüp binasının nerde olduğunu bilmeyen adamlar yönetimde.
Futbol topu görse gülle zannedecek adamlar tarafından yönetiliyoruz.
Sen ben yönetici olsak Kocaelispor un bir kuruşunu harcarken 3 sefer düşünürüz
Neden çünkü biz Kocaelisporluyuz.
Çekilen onca çileye, antrenman sahası bulamadığımız zamanları, tesiste yemek elektrik olmayan zamanları hepsini biz yaşadık.
Kocaelispor’u yine siyase iradenin yönlendirdiği (illa siyasetin göstereceği Kişiler yönetimi alacaksa) yönetsin ama bu isimlerde Kocaelisporlu olsun
Kocaelispor’la uzaktan yakından alakası olmayan kişiler tarafından yönetiliyoruz.
Aidiyet sıfır
Yarın tahir Başkan bıraktım dese bir kuruş para yok kasada
Sanıyormusunuz Engin devam edecek.. arkasına bile bakmayacak.
Çünkü bunlar Kocaelispor lu değil atanmış görev adamı
Kime ne vermiş, kasadan ne çıkmış umurlarında değil.
Kocaelispor la dertlenen herkes baş tacı
Tecrübe geçmişle sabit
Umarım ben yanılırım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2021, 23:21 

Biri trabzon il sınırı tabelası asar diğeri vatan hainliği yapıp Atatürk'e hakaret eden paylaşımları beğenir. O kadar azınlık kaldık ki bu şehirde isteyen istediği gibi at koşturuyo.Kendi memleketimizde sürgündeyiz resmen.Tahir Büyükakın'dan biraz umutluydum ama onda da bi numara yokmuş.Para belediyeden aktığı için en ufak şeyleri bile onun onayıyla yapıyolar.Yine siyasetin tam kucağındayız.Bu kadar vasıfsız yönetimi bir araya getirmek de Tahir Büyükakın'ın eseri.Bundan sonra başarı dahi gelse bu insanlar yüzünden tutkulu sevemeyeceğim gibi hissediyorum bu armayı.Çocuklarıma bırakacağım en büyük miras olan bu şanlı renklerden bu şanlı armadan doğup büyüdüğüm bu şehirden 33 yıldır ilk defa soğumaya başlıyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2021, 23:24 

Mustafa Ekşi yönetiminden sonra Kocaelispor tarihinin en kötü yönetimi hadi Mustafa Ekşi zamanında Cemal abi vardı yönetimde o el koyuyordu bazı olaylara şimdi inanılmaz şeyler oluyor Taha Batuhan sadece kupa maçında oynadı adam Kubilay ile arası iyi diye kadro dışı kalmış Omolo denen arkadaş alınacak diye Mesut’u yediniz bu camiada 1 Allah’ın kulu yokmu çıkıp hesap soracak bunlara divan kurulu ne işe yarar göz göre göre bilerek insanların sabır taşlarıyla oynuyorlar

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2021, 23:39 
Kullanıcı avatarı

Yazdığımın üstünden 4 saat geçmeden yanılmadığımı gördüm
“Koyun” Engin Tahir Başkan takımdan elini çekerse tekrar kulüp amatöre kadar gider demiş.
Aklınca aba altından sopa gösteriyor.
Bunun meali biz bir b.K a yaramıyoruz Tahir veriyor bizde kuklalığını yapıyoruz demek.
Ozaman o koltukta neden oturuyorsun?
Bunlar bizim aklımızla alay ediyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2021, 23:49 

Tesislerin ismini MRA tesisleri yapmayı düşünüyorlarmış, daha ne kadar saçmalayacaklar acba.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Cavani17, ginola, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye