Zaman: 10 Ağu 2022, 23:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 11:46 

Alooooo tebrikleri hızlı geçin bize tüyo verin tüyo :) nasıl bi kadro kurmamız gerek hangi tarz topçular iş yapar 2-3 yabancı tavsiyesi istiyoruz bize bunlardan bahsedin malum çok uzun zamandır yoktuk uzak kaldık haliyle bu işlerden.

Şaka bir yana iyi dileklerde bulunan herkes varolsun sağolsun.

Kendi takımım özelinde de bence mental sıkıntılarını çözersek Bahattin'i kesinlikle takımda tutmalıyız.Adamın sahada duruşu bile ben topçuyum diyor.Onca hafta oyuna girmeden final maçında o koşuyu yapıp akıl dolu vuruşu yapması boş bi oyuncu olmadığının kanıtı.Biraz kafasını kullandırırsak bu ligte iş yapacağından eminim.

Amatörden beri bizle birlikte kahır çeken bizim izmitin çocuklarının da maaşının biraz iyileştirilip en azından sezonun ilk yarısına kadar vefa anlamında takımda tutulması gerekiyor.Eğer sezon başında yollarsak büyük ayıp etmiş oluruz.Umarım bu vefayı yönetim ve bu şehir kendilerine yakışını yapıp gösterir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 11:51 

Bu haftayı zafer sarhoşu olarak geçirmek tam olarak hakkımız ama önümüzde ki hafta itibariyle çok ciddi planlamalar yapılmalı. Süper ligden çok ciddi bir ekonomik güç ile gelen 4 takım var ayrıca alt ligden gelen Manisa ve Eyüp'ün durumları ortada. Onu da geçtim Samsun, Altınordu falan derken ciddi bir cehenneme düştük.

Transfer konusunda menejerlerin insiyatifine kesinlikle bırakılmamalı, özellikle yabancı transferler konusunda. Rakipler ne kadar da zor olsa akıllıca transferler bir anda bizi üst lige çıkarabilir. Mustafa hocaya bu anlamda güveniyorum.

Yönetim ise yeni dönemde şeffaf bir duruş sergilemeli ve ekonomik olarak eski bataklıklara dönmemek adına sağlam adımlar atmalıyız. Sportif başarı anlamında başarının yanında kendi ayakları üzerinde durabilen bir yapı yaratılmalı çünkü Tahir başkan ne zamana kadar bize yardım eder bilinmez.

Son olarakta paso lig denen illet ile boğuşacağız. Bunu bir çok şehir empoze edemedi ilk senesinde,ilk çıktığında hatırlarsanız neredeyse herkes boş tribünlere oynuyordu. Bu anlamda şehrin bir çok bölgesine ve ilçelere ayrı ayrı olmak kaydı ile kayıt yerleri, bilgilendirme yerleri vs tarzı yerler açılmalı yoksa yeni sezonda maksimum 10000 kişiye oynayacağımız maçlar olur.

Ve en son olarak tribünde varsa küslükler bitmeli herkes taşın altına elini koymalı eski birlik ve beraberlik sağlanmalı, çünkü şu çok net, güçlü bir hodri meydanı kimse tribünde EZEMEZ.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 12:11 
Kullanıcı avatarı

Hoşgeldiniz kardeşler!

2022/23 sezonunda Süper ligde beraberiz inşallah

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 12:13 
Kullanıcı avatarı

Hoca planlamayı yoğun bakımda yapmış bile.
Adam yedek kulübesinde solunum cihazıyla şampiyon oldu.

Değişiklikleri biraz geç yapıyor, garantici falan ama bizim kulübün winner karakteriyle hocanın garanticiligi birleşince ortaya böyle birşey çıkıyor.
6 nokta transfer yeterli bu takıma.

Bu arada 1 Haziran itibariyle yasaklar bitiyor bildiğim sağlam bir kutlama organizasyonu bekliyoruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 12:20 
Kullanıcı avatarı

sabah uyandım kahvaltıda bu senenin kadrosunu kuruyorum , 1.ligin geçen sene baya takip ettim potansiyelli gençleri kiralamak lazım
muhammed gümüskaya boluda oynadı fenerden kiralıktı yaş 20
yine boludan emin bayram var stoper gs den kiralık
adanaspordan celil yüksel
adana demirden yunus akgün
trabzonspordan murat cem le sol bek abdurrahim dursun gündemde olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 13:27 
Kullanıcı avatarı

Selamün Aleyküm 1. Lig :)

Sabahtan beri tebrik mesajlarına, gruplardaki makaralara cevap veriyordum ancak fırsat buldum.

Müthiş bir sezon bizi bekliyor. Bir sürü şehir takımı ve zirveyi hedefleyen takımlar.

Keşke Sakarya da gelseydi.

Ama ben Bursa maçını iple çekiyorum. Derbilerin derbisi benim anılarımda, sizleri bilemem.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 13:45 

Tebrikler beyler. Umarım takılmadan superlige çıkan takımlardan biri olursunuz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 13:57 
Kullanıcı avatarı

Harika bir cumartesi sabahına açtık gözlerimizi.
Çok ama çok özlemişiz böyle sevinçleri.

11 yıl süren transfer yasağıyla, bölgesel amatör ligin en dibiyle, oynadığımız halı sahadan hallice deplasmanlarla, mobese kameralarından maç takip etmeyle.. en çok biz hakettik.
Umarım bu 2021-2022 sezonu hepimize hayırlı ve uğurlu olur.
Yeni bir lig, yeni bir heyecan, nasıl bir his olduğunu bile unuttuğumuz yabancı transferleri.. Önümüzde harika bir sezon bizleri bekliyor.

Ben artık 1. Lig'de 1-2 sene dinlenmemiz, soluklanmamız gerektiğini düşünüyorum.
Öncelikle kurumsallaşma ve tesisleşme anlamında bazı adımları atmalı, 1. Ligin mali gelirleriyle kulübün kendini çevirebilir bir hale gelmesi gerektiğine inanıyorum.
Kulübün halihazırda elle tutulur, gerçek manada bir tesisi yok maalesef. Alparslan Türkeş stadı 2. Lig seviyesinde bile zar zor idare edecek bir seviyede. Bu sezonki rakiplerimizle kendimizi kıyaslayamayacak kadar geri durumdayız bu konuda.

Bu yaz gerçekten çok zorlu bir yaz olacak hepimiz için.
1. Lig, belki de tarihinin en zorlu gruplarından birisine şahitlik edecek. (Keza 07-08'de de Kocaeli, Antalya, Sakarya, Eskişehir ve Diyarbakır'ın da kafaya oynadığı sezona benzer bir sezon olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum.)
Umarım sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer ve yine sezona 20-25 transferle giriş yapmayız. Sırf yabancı transferi yapabilmek adına 35-36 yaşındaki kaşarlaşmış adamların peşinden, üstüne menajer parası da ödeyip koşturmayız.
Ve tabi her sezon başımızı yaktığını düşündüğüm Yordanov'un sürekli bize itelediği Yugoslav topçu güruhu.. Bu işi Mustafa Reşit Akçaya ve kurulacak gerçek bir komiteye bırakmak gerekiyor.

Şehir ve kulüp olarak da kendimizi sezona çok hızlı bir şekilde hazırlamalıyız.
Bunların en önceliklileri olarak gördüklerim ise;
-Mutlaka şehrin her ilçesine, her noktasına, PassoLig denen illet için stantlar kurulmalı
-Yahya Kaptana kadar getirilen tramvayın stada kadar olan kısmının tamamlanması için gerekirse pazartesi sabahı ilk iş ihaleye çıkılmalı.
-Alternatif olarak mutlaka yeni güzergahlar yapılmalı, bağlantı yolları tamamlanmalı,
-Şehrin en az 3-4 farklı noktasına online satış hizmetleriyle birlikte tamamen kulübe bağlı, gerçek taraftar mağazaları açılmalı. Bilmem ne sporitflerin sayfalarında lisanslı ürün bulmaya çalışarak, belsada 2 kişinin yan yana duramadığı yerlerde bu iş olmaz.
-Sosyal medya paylaşımları güçlendirilmeli, kulübün youtube kanalı açılmalı (aktifleştirilmeli), düzenli kamp, antrenman ve maç günü videoları getirilmeli.
-PassoLig ile birlikte stadın koltuksuz bir bölümü kalma ihtimali olmayacağı için ve numaralandırılma işlemi yapılması gerektiği için (belki sadece eksik kısım doldurulur orası ayrı) hazır böyle bir durum ortaya çıkmışken komple stat koltukları değiştirilebilir.
-Son olarak Kartepe'ye altyapı sahalarını da içinde barından kusursuz bir tesis.

İstediğimiz şeyler çok bir şey değil.. Biraz vizyon, biraz kurumsallık, biraz maziye saygı.

Umarım bizim için güzel bir yıl olur.
Bu günler için gerçekten çok acı çektik ve umarım bunun değerini biliriz..

Teşekkürler Körfezim..

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 14:58 
Kullanıcı avatarı

1. Lig deyince aklıma transferi açıp bir gazla ikinci devreye girdiğimiz ama ikinci maçta samsun'dan 4 yediğimiz maç gelir. Kale arkaya girmiştim o maç daha 15 maç olmasına rağmen dedim bu sene kesin düşüyoruz.

Şu şampiyonluk, Amatör ligte maçlara giderken eşin dostun, 'olm ne işin var maçta Kocaelispor mu kaldı?' sorusuna tebessüm eden arkadaşlara gelsin.

Profesyonel liglerde patır patır küme düşerken etrafta maça gidecek kimse bulamayıp yalnız maça giden kardeşim sen var ya sen çok büyük adamsın.Kutlu mutlu olsun. Biliyorum unutmadım ben de Malatyaspor'u.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2021, 17:43 
Kullanıcı avatarı

DeliMavi yazdı:
Hayırlı olsun Kocaelispor'lu dostlar...11 yıl önce açtığımız pankartı ve video'daki destegimizi asla unutmayın... :D Biz kötü gün dostuyuz...

https://ibb.co/nDB2xPw

https://www.youtube.com/watch?v=hcwgQpt-yGw

adamsınız ya:) dün maçta adana demirsporlu taraftarda vardı:) bir ara ''bunca yıl'' bestesini söyledi bizimkiler:)) Allah razı olsun:)

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], darıca-gb, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, körfezlee, Lular

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye