Zaman: 30 Haz 2022, 07:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 29 Ara 2021, 15:17 

mevlüt erdinçde gitmiş 1 milyon almış, 1.2 milyon bırakmış
tisdell ve yılmaz karşılıklı anlaşarak yollar ayrıldı
batuhan 600 bin kazandırıp gitti

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ara 2021, 16:50 
Kullanıcı avatarı

Göztepe'den kiraladığımız arkadaşa 1 milyon tl vermişler yarım sezon için :D

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 29 Ara 2021, 17:13 

KS-41 yazdı:
Göztepe'den kiraladığımız arkadaşa 1 milyon tl vermişler yarım sezon için :D

Yazmayayım diyorum ama tutamıyorum kendimi bu şehirde doğdum bu şehirde büyüdüm Kocaelisporluyum kanıma dokunuyor yapılanlar bir Allah'ın kulu da ses çıkartmıyor olur da Tahir başkan elini ayağını çekerse Bal ligi bile kurtarmaz direkt kilit vururuz kapıya akıl almaz işler yapılıyor gerçekten yazık güzel günleri hayal ederken gidişat çok kötü

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Ara 2021, 18:21 
Kullanıcı avatarı

Mevlüt'e verilen parayı kes Beykan'a verilecek parayı kes.
Şimdi bu paraları görünce Burak, Taha,Mesut,Kemal bu çoçukların bin kere ahı tutsa yeridir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2022, 23:42 
Kullanıcı avatarı

bugün ki toplantıya katılım gerçekten olmadı. 200 kişi ya var ya yoktu. Ancak yönetim buna rağmen kutluyorum gerçekten samimiyetini ortaya koydu reklam olacağını bir çok hatası olmasına rağmen ve taraftar bunları yüzlerine vururken tüm gazetecilerin çatır çatır çekeceklerini bile bile geldiler açıkça söylüyorum helal olsun. Yönetim benden bu konu üzerinden geçer not aldı. Evet herkes yönetime atıyor söylüyor ama bugün o yazanların çoğunu göremedim maalesef herkes içini keşke dökseydi ama çoğu kişi sorulmak istenen her şeyi sordu açıkça hocayı istemiyoruz şu futbolcuyu istemiyoruz menajer muhabbeti her şeyi sordular. Güngör aslan yine yaptı yapacağını tam bir Kocaelispor düşmanı... en başta Mehmet açık bir soru sordu engin koyun cevap verirken bir iki yanlış anladı başkan ses yükseltiyorsun falan dediler başkanda yok kardeşim falan derken birisi kalktı sonra oturdu herkes onun haricinde herkes istediğini sordu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2022, 09:44 

sadecekörfez yazdı:
bugün ki toplantıya katılım gerçekten olmadı. 200 kişi ya var ya yoktu. Ancak yönetim buna rağmen kutluyorum gerçekten samimiyetini ortaya koydu reklam olacağını bir çok hatası olmasına rağmen ve taraftar bunları yüzlerine vururken tüm gazetecilerin çatır çatır çekeceklerini bile bile geldiler açıkça söylüyorum helal olsun. Yönetim benden bu konu üzerinden geçer not aldı. Evet herkes yönetime atıyor söylüyor ama bugün o yazanların çoğunu göremedim maalesef herkes içini keşke dökseydi ama çoğu kişi sorulmak istenen her şeyi sordu açıkça hocayı istemiyoruz şu futbolcuyu istemiyoruz menajer muhabbeti her şeyi sordular. Güngör aslan yine yaptı yapacağını tam bir Kocaelispor düşmanı... en başta Mehmet açık bir soru sordu engin koyun cevap verirken bir iki yanlış anladı başkan ses yükseltiyorsun falan dediler başkanda yok kardeşim falan derken birisi kalktı sonra oturdu herkes onun haricinde herkes istediğini sordu.

Zamanında çok gittim kardeşim ama şimdi içimden bile gelmedi sosyal medya da eleştiri yapınca tepki alıyoruz bazı şeyler bende kalsın o yüzden yorum bile yapmıyorum artık kendi sosyal medya sayfamdan biz çoçuk değiliz senelerdir bu camianın içindeyiz ama şimdi susuyoruz susmak zorunda kalıyoruz umarım anlamışsındır.

Kocaelispor Kulübüne en zor zamanlarda destek veren doktoru bile gönderirken adama haber vermeyen bir kulüp adam başka kişilerden öğreniyor yani yazacak bir durum da yok açıkçası güvenç hocanın bir lafı vardır şefaatinden vazgeçtim mezarımdan taş çalma yeter diye bende artık vazgeçtim her şeyden tek temennim borç bırakmasınlar yeter..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2022, 22:04 

Murat Köprücü abi ve Mami güzel konuşmuşlar. Bir de sosyal medya sorumlusu için bir kardeşim güzel konuşmuş.

Taraftarın derdinin, başarı, şampiyonluk vs olmadığını anlaması lazım yönetimin. Ve Kocaelispor kötü günler görür edebiyatını bırakması lazım yine yönetimin.

Mezara girmiş adamı bayıltmakla korkutamazsın. Amatörde tarlada maç izledi bu taraftar, hiç fark etmez, yeterli Kocaelispor onurlu, başı dik olsun gerisi hikaye...

Bizim Türkiye'de altın harflerle yazılacak bir hikayemiz var. Bu hikayenin parçası olmaktan da çok mutluyum ve onurluyum...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2022, 22:17 

“MAÇIN FAVORİSİ ÜMRANİYE”
Takımdan ayrılan çok sayıda oyuncunun yanı sıra sakatlıkların da fazla olmasından dolayı oldukça zor günler geçiren Kocaelispor, zorlu deplasmandan puanla dönmeyi hedefliyor. Maçın favorisinin Ümraniyespor olduğunu ifade eden Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, “Maçın favorisi Ümraniyespor olabilir. Ama futbolda her zaman favoriler kazanmaz. Çok iyi çalışıyoruz, bizde iyi hazırlanıyoruz. Cumartesi günü oynayacağımız maçtan en iyi skorla ayrılmayı planlıyoruz” dedi.

Kocaelispor tarihi bu kadar kötü bu kadar basiretsiz bir sezon daha yaşamadı bu takımın gerçek sevdalısı olanları şu açıklamalardan sonra tansiyonu çıkıyor adam hasta hasta takımı çıkardı diye koca Kocaelispor camiasının düştüğü durum içler acısı Kocaelispor en kötü zamanda bile sahaya 3 puan için çıkmıştır daha maça çıkmadan rakibi favori göstermek basiretsizliğin en büyüğüdür sen daha maça çıkmadan maçı vermişsin zaten bari İstanbul'a gidip masraf yapmayın..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2022, 12:13 

Yüksel vefat etti. Hepimizin başı sağolsun

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2022, 19:21 

körfezli_celik yazdı:
Yüksel vefat etti. Hepimizin başı sağolsun

Başımız sağolsun, çocukluğumuzu gençliğimizi arkadaşımı kuzenimi kaybettim.

Kim beni telefonla arayıp napiyosun güneş diyecek artık çok üzdün bizi be yuksel yalçın

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], darkgreen, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye