Zaman: 14 Ağu 2022, 21:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 05 Ağu 2021, 15:09 

Store konusunda kesinlikle işi kulüp yapmalı Süper lig zamanı dergi'de görev yaparken aynı zamanda store içinde destek veriyordum 1 tane personel vardı. Yevmiye misali o çalışıyordu bende hesap ve istatistik işlerine bakıyordum. Fuar zamanı ben orada inanılmaz satış yaptırdım ürünler bitiyordu forma olsun çorap olsun anahtarlık her şey vardı. Bide gurbetçiler geldiyse onlar çok alışveriş yapıyordu birazda satış pazarlama tekniği önemli sen tırı gidip saçma sapan yere koyarsan kimse gitmez ama çek Fuar'a bak bakalım nasıl satıyorsun. Kulüp zor durumdaydı küme düşmüştük reklamcı bir başkanımız vardı adını unuttum o zaman kulüp de parada yok adam sakatlanıyor mr çekilecek para yok store'da hasılat hep iyi gelirdi. Çoğu şeyi öyle döndürdük. Bu işin başına koy Üniversiteli çoçukları bizlerde fikrimizi söyleyelim herkes konuşsun bu iş yapılacaksa kulüp yapsın şimdi ihaleye çıkacaksın o paraya adam alacak eee sonra parasını çıkartmak için yüklen taraftara

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Ağu 2021, 15:14 
Kullanıcı avatarı

Neden başkası yesin pastayi bende kulübün yapması tarafındayım çok Or birşey değil. UniHm den bu işi üst düzey yapabilecek çok kişi çıkar.
Tasarım işinde zaten tribünün içinde bir dünya adam var güzel şeyler cikartabilecek.

Kappa antreman üstü alırız bir yeşil bir mavi diyorduk ama yalan olduk lig baslayacak satan yer yok.

Bazı şeyleri sıcağı sıcağına yapmak önemli. Adam Avrupa'da sonraki sezonun kombinelerini satmaya başladı biz lige 2 hafta kala kombine çıkartıyoruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ağu 2021, 16:31 
Kullanıcı avatarı

Bugün Turgay Hoca'nın bir siteye verdiği röportajı izledim. Adam açık açık söylemedi ama alttan alta kulübün olanaklarının, kurumsallığın, personel, tesis vb gibi konuların süper lig için yetersiz olduğunu belirtti. 2. Ligde devre arasında kulübe geldiğimizde 2. lig için bile ortalama sayılabilecek imkanları vardı kulübün dedi. Kulübe gelecek oyuncu sıkılmamalı, mutlu olmalı, eğelenecek imkanlara sahip olmalı tarzında bir konuşma yaptı. Hatta saha içi için yabancı dil bilen bir çalışanın bile çok geç aralarına katıldığından bahsetti. Acı ama gerçek konular bunlar maalesef.

Ayrıca bu store meselesi ve passolig/kombine satışları için kurulması planlanan stantların konusu biraz fazla uzadı. Bu kadar zor olmamalı geçekten. En azından Derinceye, Körfeze, Gölcük ve Karamürsel taraflarına 1-2 masa koy, stant aç passolig ve kombine satışlarını acayip etkiler bu olay. İnternetten satış olmasa ben bile alamazdım henüz. İzmitte oturduğum halde ben vakit bulamıyorum kulüp binasına gitmeye. Millet Karamürselden, Kandıradan nasıl gelsin? Zaten taraftar kafa yapısı olarak hala amatörde olduğumuz için çoğu kişi idrak edemiyor hala bu yeni sistemleri maalesef.

Store için de 1 milyon 250 bin lira gibi bir para gördüm kulübün istediği miktar olarak. Bu parayı kim verir, veren çıkarsa da yine saçma sapan atletten bozma ürünlere 80-100 lira ödemeyi kim yapar tartışılır.

Saffetin de dediği gibi bazı şeyleri sıcağı sıcağına yapmak önemli. 10 gün sonra maça çıkıyor takım ne forma var ortalıkta ne mağaza. Ama bugün Körfeze şampiyonluk kupası götürülüp geçen senenin kutlaması yapılacakmış. İlginç.

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Ağu 2021, 16:51 
Kullanıcı avatarı

Kutlama olayı sıktı. Sanki şampiyonlar ligi kupasını aldık. Bugün bizim ilçeye geliyormuş ama gitmem.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 05 Ağu 2021, 21:53 

Kocaelispor ruhunu bilmek önemlidir 2 Türkiye kupası gördük ne başarılar gördük 1 gün o mutluluğu yaşadık sonra ertesi gün hayata devam edildi. Bu sene 1.lig'e çıktık dediğiniz gibi hala kutlama devam ediyor yok hadi kutlamayı geçtim kupayı ellemeyen kalmadı bütün İzmit kaldırdı kupayı poz verdi. Millet tarlada maç izlerken tv'de çekirdek çitleyen adamlar kupalarla poz veriyor ya en çok ona ayar oluyorum. Bu takım yine dibe düşsün yine 300 kişi oluruz

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2021, 20:43 

06.08.2011 Kocaelispor camiasının dönüm tarihidir. Kocaelispor kapısına kilit vurdurmayan Orhan Görsen ve yürekten seven taraftarlar sayesinde şimdi şampiyonluk kupalarını kaldırıyorlar. O gün o liste olmasa şu an Körfez Fk veya takımı bile olmayan bir şehirdik Bky sitesinde bu takımın kurtuluşu Orhan başkan sayesindedir yazınca yazımı silmişlerdi bende siteyi silmiştim ne kadar onun adını silmeye çalışsalar da bu kulüp şimdi yaşıyorsa tek sebebi Orhan Görsen başkandır. Bizim Nebi abinin çok güzel bir sözü vardır yazıyı onunla kapatayım
DEVİR SİZİN,SEVDA BİZİMDİR.
İLELEBET KOCAELİSPOR

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2021, 22:18 
Kullanıcı avatarı

Göğüs sponsoru yok, passolig satılmıyor, yıllar sonra geri döndüğümüz ligde daha 500 civarı kombine anca satmışız, 10 gün sonra takım maça çıkacak, forma yok, store yok, herhangi bir yeni sponsorluk anlaşması yok, takımda 6 tane ön libero var, neyse ki bugün de Derincede kutlamışız geçen seneki şampiyonluğu aynen böyle devam [emoji108]

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2021, 00:25 

Kuzey tarafını açmamışlar kombine satışına. Acaba orası yine kapalı mı olacak? Öyle olacaksa eğer çok büyük hata olur. Hem abuk sabuk bir görüntü oluyor hem pandemi için rahatlatırdı hem de hala 3.lig kafasıyla kulüp yönetmemiş olurduk. Umarım biletlilere satacaklardır orayı.

Kurumsallık olarak kığılı anlaşmasından başka hiçbir şey yapılmadı. Başkanın sözleri filan iyiydi ama kurumsallık olarak icraatları hiç tatmin edici değil. Şu transfer dönemi bir bitsin de ondan sonra artık adımlar gelmeli. Gelmezse büyük eksi yazar yönetime. Hele tesisler meselesi çok önemli. Kimse bugünden yarına tesis dikilsin demiyor zaten ama bir adım atılsın. Sürekli konuşuluyor konuşuluyor sonra kalıyor.

Ön libero meselesini erdem övüç de yazmış geçen gün. 6 tane yazmış ama cisse sağ bek düşünülüyor, onu 6 numara saymıyor teknik heyet. Futbolcuların hazır olmasını kalitesini bilemem(mandjeck gayet iyiydi istanbul maçında) ama oradaki mühendislik hiç mantıksız değil. Bizim ön libero diye aldığımız adamlar(sağ bek düşünülen cisse de dahil) öyle kazma adamlar değil, topu ileri oynayabilen adamlar. 8 numaralı oynayacağımızı düşünmüyorum ben. 2 tane 6'yla oynarız büyük ihtimalle. Omolo transferi de mehmet taş'ı hasan hatipoğlu dönene kadar stoper alternatifi görüldüğüne gösteriyor. Çünkü stoperde 4 kişi var ve bunlardan biri musa nizam, biri de 1 ay olmayan batu. Mehmet taş en azından hatipoğlu dönene kadar stoper alternatifi. Bu durumda 2 ön liberoyla oynayan takım için 4 alternatif kalıyor geriye, ki gayet iyi bir sayı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2021, 00:38 
Kullanıcı avatarı

ibric41 yazdı:
Kuzey tarafını açmamışlar kombine satışına. Acaba orası yine kapalı mı olacak? Öyle olacaksa eğer çok büyük hata olur. Hem abuk sabuk bir görüntü oluyor hem pandemi için rahatlatırdı hem de hala 3.lig kafasıyla kulüp yönetmemiş olurduk. Umarım biletlilere satacaklardır orayı..

Dostum ne alakası var kuzey kale arkasının açılmamasiyla amatör yönetmenin??
Stadın %50 sini açabilirsin diyor federasyon.
Maraton üstü mü kapatsinlar kuzey kale arkasını açmak için ?
Sadece maraton 11 bin kapasiteli bildiğim.
Toplamda 18 bin kişilik tribün açabiliyoruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2021, 01:35 

saffet8 yazdı:
ibric41 yazdı:
Kuzey tarafını açmamışlar kombine satışına. Acaba orası yine kapalı mı olacak? Öyle olacaksa eğer çok büyük hata olur. Hem abuk sabuk bir görüntü oluyor hem pandemi için rahatlatırdı hem de hala 3.lig kafasıyla kulüp yönetmemiş olurduk. Umarım biletlilere satacaklardır orayı..

Dostum ne alakası var kuzey kale arkasının açılmamasiyla amatör yönetmenin??
Stadın %50 sini açabilirsin diyor federasyon.
Maraton üstü mü kapatsinlar kuzey kale arkasını açmak için ?
Sadece maraton 11 bin kapasiteli bildiğim.
Toplamda 18 bin kişilik tribün açabiliyoruz.

Benim bildiğim 8bin civarı kapasitesi var maratonun totalde. numaralı hariç diğer tarafların kapasiteleri birbirine yakın diye biliyorum. Bahsettiğim sorun her tarafta seyirci bulunabilecekken bunun yapılmaması. Zaten oralara seyirci gelmiyorken boşa para harcamamak normaldi 3.ligde ama artık buna gerek yok. Ben zannetmiyorum ki hele de bu sene 1.ligde, süper ligde takımlar bir tribünü komple kapalı tutacak olsun. Zaten kuzeyi açmak için bir yerleri kapatmaya gerek yok. Bütün stat yarı yarıya açılsa zaten kuzey de açılmış olacak. Ayrıca kuzeyi kapalı tutup öbür taraflara yığılmaya gerek de yok, seyrek olarak otursun insanlar rahat rahat.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: bayern, Bing [Bot], Emboma, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ıslamaköfte, Jason, northern1912, pirlo35, YeşilSiyah1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye