Zaman: 20 Ağu 2022, 04:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2022, 16:06 

Faul pozisyonu olana kadar evde değildim skoru internetten takip ettim tam Pereiranın pozisyonu esnasında tv'yi açtım dedim inşallah frikikten yemeyiz o esnada zamanda ilerliyor deplasman da 1 puan 1 puandır o esnada rakip kullandı Atilla efendi rakibin yapamadığını yaptı 3 puanı hediye etti. Nasıl oynadık nasıl mücadele ettik hiç bir fikrim yok ama 90 dakikanın emeğini 1 kişinin saçma sapan hareketi yüzünden hiç ettik geldiği günden beri komple zarar ama her maç ilk 11 çıkıyor saldık artık bizde benim gibi çoğu kişi de artık bıraktı uzaktan izliyoruz sosyal medya da bir şeyler yazınca suç oluyor kötü oluyoruz o yüzden en iyisi uzaktan takip etmek

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2022, 16:59 

maçtan sonra 3 kişiyi açıklayacaktı engin bey

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2022, 00:33 

Son 8 mac 4 puan
Hocayla devam
Inanilir gibi degil

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2022, 02:16 

Tamam eyvallah, Kocaelispor bu sezon oyun olarak beklentilerin çok uzağında kaldı. Sezon başı oyuncu tercihlerinde ciddi hatalar yapıldı. Bu lig seviyesinde olmayan çok oyuncu var kadroda. Bu da haliyle başarısızlığa sebep oldu. Ancak bu eleştirilerden bağımsız olarak Kocaelispor takımında kesin bir tane cünup var, önce onu bulmak lazım. Biraz şakaya vurduk ama bazı şeyleri başka türlü açıklayamıyorum. Şu takımın en az 4-5 maçı var ki maçı izlerken sanki Kocaeli 5 tane sallayıp farka koşacak gibi bölümler oynanıyor ama maçın hikayesi bambaşka gelişiyor. Bu sezon 1.Lig'de en fazla maçını seyrettiğim takım Kocaeli, o nedenle bazı maçları çok net hatırlıyorum. Mesela Altınordu maçı, 2-0'ı buluyorlar, sonra sürekli pozisyona gir Allah gir, adeta yürüye yürüye. Diyorsun bu maç kopar gider farka. Sonra o bitik Altınordu gelip gelip 3 tane sallıyor maç dönüp gidiyor. Mesela içeride kaybedilen Gençlerbirliği maçı. Kocaeli maça fırtına gibi giriyor. Erken de bir gol buluyor. İlk 20 dakika golden sonra rahat 2'yi 3'ü bulabilecek ataklar, pozisyonlar. Rakibin orta sahayı geçecek mecali yok. O an maçı izleyen hiç kimse Kocaeli galibiyeti dışında bir sonuca ihtimal vermezken maç misafir takımın galibiyetiyle sonuçlanıyor. İçerideki Menemen maçı bir başka örnek. Verseler 1 puanı, Menemen dünden razı. Tek kale maç, kaçan goller, baskı ama sonlarda bir kontra top ve sonuç 0'a 0 elde var 0. Dünkü Ümraniye maçı da benzer. Maçın 2.yarısı top oynayan, pozisyona giren taraf Körfez. Sahada Ümraniye diye bir takım yok. Pereira kaçırıyor, o kaçırıyor bu kaçırıyor, sonra sol bek görünümlü bir voleybolcu çıkıyor ve bir kez daha elde var 0. Abi kötü oynadığın maçları zaten kaybediyorsun da oyun içinde gerçekten çok üstün bölümler oynadığın, kırılma anlarında koparabileceğin şu maçları kaybetmeyi nasıl beceriyorsun gerçekten pes. Celil Hekimoğlu son dakika penaltısıyla elendikleri için ah mı etti nedir

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2022, 20:52 
Kullanıcı avatarı

burakerdim yazdı:
Celil Hekimoğlu son dakika penaltısıyla elendikleri için ah mı etti nedir

Yalniz o pozisyon penaltıydı hocam :)

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2022, 21:39 

Kocaelispor da ismi geçen isimler Kerem Can Akyüz , Barış Başdaş yazacak kelime de kalmadı Kocaelispor tarihinin yüz karası sezonu

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2022, 21:43 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Kocaelispor da ismi geçen isimler Kerem Can Akyüz , Barış Başdaş yazacak kelime de kalmadı Kocaelispor tarihinin yüz karası sezonu

Sizinkilerle bizimkiler parayla rezil olma konusunda kapışır ama bu iki isim olursa sizinkiler bir tık öne geçer.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2022, 11:09 
Kullanıcı avatarı

KASIM 28 |
sadece1966 yazdı:
Ligin ilk üçü kaybetti, Erzurum yenerse lider. 5. sıradan liderliğe yalnızca 1 maç. Bu lig böyle. İlk üçü yenen takımların ikisi düşme hattında.

Ankaragücü'nde de gündem istifa vs. bizim ise bir ayağımız ilk 5te biraz daha sabretmeliyiz.

Geldik zurnanın zort dediği yerlere. Bunca zamana kadar sabır gösterelim, sezon sonunu görelim öyle yapalım böyle bekleyelim dedim. Yalan yok, istikrar istedim fakat ilk 5'e 11 puan uzakta, düşme hattının hemen hemen içindeyiz. Altınordu ve Keçiörengücü'nün maç galibiyeti durumunda çok kritik bir noktaya geliyoruz.

Bu yüzden Mustafa Reşit Akçay için bu taraftara biraz daha sabır demeye kimsenin hakkı kalmadı. 9 maçta 1G, 1B, 7M. Bu istatistiği almış kimse bu koltukta duramazdı ama derneğin yönetim istifa seslerini susturmasıyla birlikte yönetimde MRA istifa seslerini kaale almayacağından Samsun maçını da görecek hoca. Samsun maçında şapkadan tavşan çıkarmak zorunda. Eğer çıkaramazsa taraftar çok farklı reaksiyonlara kadar gider. Dernek vs dinlemez.

Taraftarın birliği için derneğin tutum hatta el değiştirmesi gerek. Aksi takdirde başaramayacaklar.

Yönetimin herhangi bir elinden tutulacak kısımları kalmadı. Ligden düşmeyi düşünmek dahi istemiyorum. Tahir Büyükakın'da kendi ayağına sıkıyor direterek.

Bu sene kazanımları Rasheed, Diop, Dino üçlüsü çok güzel işler başaracaklar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2022, 12:05 
Kullanıcı avatarı

Bizim tarafta 1-2 yerde Ajdin Hasić'in kiralık olarak Kocaelispor'a verilebileceği yazılmış ama doğruluğu nedir bilmiyorum. Doğru haber ise iki taraf için de win-win durumu olur bence.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2022, 16:13 

Adamın 9 maçta sadece 1 galibiyeti var buna rağmen istifa etmiyor Kocaelispor tarihinde yok böyle bir durum gerçekten yok insanları soğuttular gerçek Kocaelisporlular küstü Körfez Fk projesinde yer alan ekip şimdi amatörlerden çıkardığımız takımı göz göre göre küme düşmeye oynatıyor sosyal medya da herkes isyan da ama adam yarın çıkıp idman yönetecek hala daha çıkıp hocanın arkasında durulmalı diyenler var millet inancını kaybetti göz göre göre dibe doğru gidiyoruz ve kimsenin sesi çıkmıyor şu mevzular 90'lı yıllarda olacak devre arası ne hoca kalırdı ne takım

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye