Zaman: 15 Ağu 2022, 18:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2021, 01:12 
Kullanıcı avatarı

22 yaşında biraz kıpır kıpır topçu parlatabilirsek 1-2 milyon eurolara satabiliriz belki 3 yıllık anlaşma oldu sanirim.

Ayrıca kupada Adanaspor maçına mavi forma ile çıkalım düşüncesini kutluyorum 8)

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2021, 04:08 
Kullanıcı avatarı

saffet8 yazdı:
22 yaşında biraz kıpır kıpır topçu parlatabilirsek 1-2 milyon eurolara satabiliriz belki 3 yıllık anlaşma oldu sanirim.

Keşke Tisdell'i, Perreira'yı, Omolo'yu, Mevlüt'ü!!! de parlatıp satabilsek Saffet. Başkanın kızı, psikolog hanım halen Mevlüt'ü motive edemedi, neden acaba? Yapılan her olumlu şeyi gözlüklü şekilli emojiyle karşılıyorsun da bir kere olumsuz, saçma eylemleri eleştirdiğini göremedik. Siyasi olarak yaklaşıyor olabilir misin? Bence öyle ama sadece itiraf edemiyorsun. Bu arada bir sayfa önce söylediğin yan çizme mevzusu da şurada halen duruyor:

https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/8 ... -gidecegiz

Habere yalanlama geldiyse bilmiyorum, kaçırmışım. Umarım öyledir. Ne olursa olsun, şu adamların Kocaelispor'a yönetici olabileceklerini düşünmen, savunman can sıkıcı. Ya da çıkar ilişkisi mevcut arada, tabii bunu düşünmeyi hiç istemiyorum.

Şu işin ortasını bir türlü tutturamadık, şanssız bir camiayız. Bahri Yavuz kadar idealist olmasın, bunlar kadar siyasete bağımlı, tribünden bihaber olmasın, Kocaelispor'lu, tribünden gelen ama Belediye'nin destekleyeceği biri olsun... Olmuyor maalesef.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2021, 08:52 
Kullanıcı avatarı

Rasheed mental anlamda çok güçlü biri değil. Sizi mutlu edebileceğini sanmıyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2021, 09:53 
Kullanıcı avatarı

saffet8 yazdı:

şu mevzunun bizim nazarımızda çöp kadar değeri yok. şunu bil diye yazıyorum rengine sempati duyduğun camiayı bjk konyaya elazığa sor. allah çarşınıza pazar versin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2021, 12:20 

drinktilloblivionn yazdı:
saffet8 yazdı:

Keşke Tisdell'i, Perreira'yı, Omolo'yu, Mevlüt'ü!!! de parlatıp satabilsek Saffet. Başkanın kızı, psikolog hanım halen Mevlüt'ü motive edemedi, neden acaba? Yapılan her olumlu şeyi gözlüklü şekilli emojiyle karşılıyorsun da bir kere olumsuz, saçma eylemleri eleştirdiğini göremedik. Siyasi olarak yaklaşıyor olabilir misin? Bence öyle ama sadece itiraf edemiyorsun. Bu arada bir sayfa önce söylediğin yan çizme mevzusu da şurada halen duruyor:

https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/8 ... -gidecegiz

Habere yalanlama geldiyse bilmiyorum, kaçırmışım. Umarım öyledir. Ne olursa olsun, şu adamların Kocaelispor'a yönetici olabileceklerini düşünmen, savunman can sıkıcı. Ya da çıkar ilişkisi mevcut arada, tabii bunu düşünmeyi hiç istemiyorum.

Şu işin ortasını bir türlü tutturamadık, şanssız bir camiayız. Bahri Yavuz kadar idealist olmasın, bunlar kadar siyasete bağımlı, tribünden bihaber olmasın, Kocaelispor'lu, tribünden gelen ama Belediye'nin destekleyeceği biri olsun... Olmuyor maalesef.

Yalan yok bu dönem bende eleştirisini görmedim biz eleştirince yönetim düşmanı olduk halbuki kendisi de biliyor bu zamana kadar herkesi eleştirdik eski Saffet olsa bir başkan paramı verin gideyim dese yerden yere vururdu..

Diğer konu yönetim de ulu önder Atatürk'e karşı yorumları beğenen bir yönetici halen görevde sosyal medya'da taraftarın mesajlarını silen bir admin var zerre Kocaelispor'lu değiller hele Atatürk'e karşı yapılan yorumları beğenen yöneticinin görevde olması bu camianın ayıbı utancı

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2021, 08:47 
Kullanıcı avatarı

saffet8 yazdı:
Yine yıkılmış ortalık.
Yakıp yıkmakta üstümüze yok maalesef.
Alternatifini daha hazırlamadan o gitsin bu gitsin sonuç ?
Kocaelispor kaybetsin.

Ben bunu istemiyorum.
En başta yıllar önce amatörde de yazdım, bahri döneminde de yazdım Hüseyin üzülmez gelmeden önce geldikten sonrada yazdım.

Biz dereyi geçene kadar ayıya dayı demek zorundayız arkadaş.
Hiçbir gerçekten Kocaelisporlu böyle yönetimler istemez, kimsenin kalbinden böyle yönetilmek geçmez bunda hem fikiriz.
Zamanında belediye destek versin diye kaç kere yürüdük ?
Merkez bankasının önüne gelmeyen varmiydi buradan?
Kaç kişiydik?

Biz birşeyleri elde edene kadar bunlara tahammül etmek durumundayız.
Alternatifi hazır olur o zaman dersin o gitsin bu gelsin.
Yahu şuan kim gidip kim gelecek?

Belediye ile beraber sponsorluklar gelmeye başlamış kulüp gelirlerin artmış, otoparklar gelmiş, yakın zamanda tesisler olacak.
Bazı şeyleri içinize atın, ben yutkunuyorum arkadaş.
Yutkundugum için yönetimi destekliyor olmuyorum, olmuyorsunuz..

İstediğimizi bu adamları KULLANARAK elde edelim, sonra yönetimi değiştirmek zaten bizim işimiz.

Onlar nasıl isim yapma uğruna bizi kullanmaya çalışıyorlar, bizde onları kullanacağız çok basit ya.
Pohpolayip gaza getirip en iyi başkan sensin sen en güzelsin, efsane başkan olacaksın, sefayi bile geçeceksin diyip gazlamak lazım bu adamları.
Adamlara sovunce, istifa diyince elimize ne geçecek?
Doğru zamanda bunu dememiz lazım.

Amatörden geliyoruz beyler, bu ülkede bizim gibi başka bir kulüp yok.
Tarih yazacağız.

Sabırlı olmanızı dilerim, her birinizin.

Hep söyledim yine söylüyorum, gönlümden geçen yönetimin başkanı İbrahim ARACI beyefendi.
Muammer ÇELİK'in de asbaşkan olarak kulübede olmasını çok isterim.
Serdar Topraktepe ile birbirlerine sarılması gözümün önünden hiç gitmez.

Siz elestirmiyorsun, haklarında olumsuz hicbirsey yazmiyorsun dediniz diye değil sürekli yazıyorum yonetimle ilgili görüşlerimi zaten.
Bugün Manisa'ya yenilsekte hocanın ve yönetimin gitmemesi gerektiğini yazicam, çünkü bu sene hatta belki önümüzdeki sene yeniden yapılanmamız adına önemli.

Ancak sizin gibi baskıcı taraftarlarımız nedeniyle adamlar sportif başarıyı ilk sıraya çıkartıp transfer yapıp kulübü borca sokmazlar umarım.
Bu takıma takviye yapsanda yapmasanda ligde kalacak büyük ihtimal zaten, hatta play off bile yaparız bir ihtimal.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2021, 14:30 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Yalan yok bu dönem bende eleştirisini görmedim biz eleştirince yönetim düşmanı olduk halbuki kendisi de biliyor bu zamana kadar herkesi eleştirdik eski Saffet olsa bir başkan paramı verin gideyim dese yerden yere vururdu..

Diğer konu yönetim de ulu önder Atatürk'e karşı yorumları beğenen bir yönetici halen görevde sosyal medya'da taraftarın mesajlarını silen bir admin var zerre Kocaelispor'lu değiller hele Atatürk'e karşı yapılan yorumları beğenen yöneticinin görevde olması bu camianın ayıbı utancı

Atatürk düşmanı birinin halen kulüpte barındırılması acı verici. Bu da bizim ayıbımız dediğin gibi. Sahadaki futbol da aynı derecede acı verici.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2021, 12:28 
Kullanıcı avatarı

''Eğer Tahir başkan giderse Kocaelispor tekrar amatöre döner.''
-engin koyun

şu cümleden o kadar iğrendim ki... Engin Koyun'a bir gram sevgim varsa o da gitti... Sanki biz bunlara bağlıymışız gibi. Yalan yok ben siyasetin hiç birini istemiyorum daha önce belirttim ne fatma kaplanın gelip maratonda şovunu seviyorum ne de akparti kısmının protokolde boy boy fotoğraflar vermesini... çok param olsa başkan olsam Allah kalbimi biliyor yüzlerine bakmam büyük konusuyorum belki ama... o kadar belli ki hepsi siyaset için yaptıkları... Şu tesisler bir yapılsa sonra kim nereye gidiyorsa gitsin yolu açık olsun... Birşey var bir ruhsuzluk mu diyeyim bir iğrençlik var artık beni şu maça gitmeme neden olacak bir isteğim arzum kalmadı... 4-5 sene önce ki amatörlerde 10 sene önce ki sakaryada 5 yediğimiz sezonda bile olmaya razıyım... 9-10 yediğimiz sezon bile olur sanki o zaman manevi birşey mi vardı ne bileyim o gitti sanki ya... o derece içim daralıyor bu takımı görünce... Sonumuz hayır olsun ne diyelim... ben 2. yarı güzel bir kadro ile daha iyi yerlere gelebiliriz düşüncesindeyim... yönetim için yorum yapmak istemiyorum zaten yazdım yazacağım kadar ruh yok artık o ruh gerçekten kalmadı...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2021, 16:56 
Kullanıcı avatarı

sadecekörfez yazdı:
''Eğer Tahir başkan giderse Kocaelispor tekrar amatöre döner.''
-engin koyun..

Öyle batırdık diyorlar.
Gitmese bile zaten sürekli yanlış yönetim sonucu borç katlaninca benden bu kadar diyecek.
Böyle bir belediye başkanı bulmuşken yine iyi değerlendiremiyoruz. Kulübü resmen kendi ellerimizle siyasete teslim ettik. Tekrar düşersek de kendimiz ettik kendimiz bulduk diyeceğiz. Para oluyor bilen olmuyor. Bilen oluyor para olmuyor. Bizim camianın kaderi bu. Gündelik temeli olmayan başarılar göz boyuyor. Gerekirse 5 sene çıkmayalim ama sağlıklı bir yönetim olsun. Bütçemiz bu kadar anca böyle diyelim razıyım ama imkanlar iyi değerlendirilmiyor. Bol keseden sallıyorlar.
Aynı kalitede bir kadro 15-20 milyona yerli isimlerden de kurulurdu. Hata yapa yapa öğreneceğiz diyorlar ama olan Kocaelispor'un heba edilen imkanlarına oluyor. Bari borçsuz bıraksalar da kendi başımızın çaresine baksak. Bu sene çıkmayı istemiyorum. Daha büyük batariz bu anlayışla. Çıkıp yönetim degisecekse fırsat olabilir tabi gelirler ama bu ekip 3 sene üst üste şampiyon yaptık diyerek kalırsa o zaman sonun başlangıcı olur.

En son inadına_körfez tarafından 06 Ara 2021, 17:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2021, 16:58 

Kulübün tüm sosyal medya hesaplarını yoruma kapatmışlar.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, Gelivera, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jameican1912, KapkaraAşk, Majestic-12 [Bot], Susuzdede35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye