Zaman: 05 Tem 2022, 04:01

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2021, 18:53 

Göndereceksen en başta gönder ligin başlamasına günler kala yapılana bak.
Erzurumdan neidüğü belirsiz yabancıya çok mu gerek vardı yedek kulübesi için acaba?
Olası bir başarısızlık durumunda statta yönetimede teknik ekibede zor anlar yaşatır bu hamle.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2021, 21:40 

körfezlee yazdı:
Mesut çıkarken ağlıyordu o esnada Erdem abiye denk gelmiş bizim millet de derki çıkar yalandan filan ama işte Mesut öyle bir adam değil o ağlarken bende duygulandım duygulanmamak elde değil çok yanlış işler yapılıyor takım da İzmit'i bilen bu şehrin havasını camiasını bilen 1 tane adam bırakmadılar düşman biri olsa camiaya o bile böyle yapmazdı
Arkadaş hangi mevkide oynar nasıl topçudur bilmem ama bizim yasak kalkıcaksa eğer böyle karakterli topçu takımımda olsun isterim.

Bizi oranın buranın çocuğu değil kendisini oynadığı takıma adamış topçular kurtarır kurtarırsa gerisi hikaye.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2021, 21:59 

Yazıklar olsun ne tat bıraktınız ne tuz.Yine aynı terane yukarlara çıktıkça mantara bağlıyoruz.Seneler önceki yanlışlar hortlayıp karşımıza çıkıyor tekrar tekrar.Bir işimiz doğru olsun be.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2021, 23:32 

Aglarken görünce bende üzüldüm yalan yok
Aidiyet duygusu yuksek olan bir kardesimizdi
Keske daha önce karwri bildirselerdi
Oynamiycagini bilerek kalmaktansa oynayabilcegi bir yere gitmesi dshs hayirli oldu

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2021, 00:12 
Kullanıcı avatarı

Mesut bu takımda forma şansı bulamayabilir ancak Kocaelispor için profesyonel lisansını yırtıp amatöre gelen biri bu takıma her zaman lazımdır, yedekte olsa lazım, kadro dışı olsada lazım.

Herşeyi hoca insiyatifine bırakmanın dezavantajları da bu olsa gerek.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2021, 06:33 

Hamza,Başak,Kadir,Sefa,Mert,Mesut, Süleyman, Kemal...

Hep bizim çocuklar...

Hakkınızı helal edin

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2021, 11:04 

Çelik abi gerekeni demiş hocalar yöneticiler bugün var yarın yok MRA 3.hafta dediki ben bırakıyorum ne olacak Mesut'u harcadığımızla kalacağız yazık günah bizim camianın zaten geçmişten gelen ahları vardı bide kendi çoçuklarımızdan ah aldık ondan sonra da neden kulübün 2 yakası bir araya gelmiyor adama bir teşekkürü bile çok gördüler senin başkanın yönetimin Hodri Meydan ruhunu Kocaelispor ruhunu camianın ruhunu bilmezse böyle olur işte işler çok merak ediyorum bakalım bu sene neler olacak Mustafa Güler'in anlat onlara Mesut'da yok artık takımdakilere kim ne anlatacak kim ne söyleyecek Çelik abinin saydığı isimler Kocaelispor'un ruhuydu biz maalesef artık o ruhuda kaybettik.

Passolig mevzusu hakkında da bu mevzu en son olacak il aslında Kocaeli olmalıydı bizim taraftara çok ters işler yabancı işler bu camianın köylerden gelen taraftarı var Kozluktan Tavşantepeden gelen taraftarları var bu insanlar para verip bilet alırdı. Şimdi bu insanlara git kart al sonra bilet yüklet demek onları takımdan staddan kopartacak bu sene çok boş tribünlere oynarız

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2021, 13:05 
Kullanıcı avatarı

Mesut'un gözyaşlarında boğulun işbilmez,usül bilmez güruh
Yazık günah ya,bir takım bayrak adamına bunu yapar mı?Bunların ÇÜRÜYÜP KOKUŞMUŞ zihniyeti yapar.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2021, 19:19 
Kullanıcı avatarı

Mesut'un zaten 1.ligi kaldırabilecek kapasitesi yok yedek kalabilir miydi evet ama olmuyor demek ki. Ne yapacağız şimdi anlamadım takım 2 senede 2 lig çıktı şu an 1.ligdeyiz o izmitin çocuğu denilen 5 senede 1 lig atlatamayan tek başarıları amatör şampiyonluğu olan adamları geri mi çağıracağız takıma veya takımda tutmaya devam mı edeceğiz. Bazı ismi sayılan topçuların reklam arası dönemde nasıl ortalığı karıştırdıklarını nasıl takım içinde gruplaşma yaptıklarını da biliyoruz. Neden bu kadar anlam yükleniyor bu adamlara anlamadım. Benim için izmitin çocuğu aldığı paranın hakkını verip bu takımı 2 senede 2 lig çıkartan adamlardır. O günkü imkanların ölçüsünde paralarını alıp oynuyorlardı oynadıkları marka kocaelispordu marka oynatıyordu hepsi bu. Geçen sene tutarsız süleyman olayında da benzer şeyler yaşandı gördük süperligde oynamak kolaymıymış değil miymiş.

Ayrıca takımdan ayrılanlarda ne hikmetse ya reklam arası dönem yöneticileriyle sosyal medyadan yorumlaşıyor ya da onların destekçileriyle mesajlaşıyor falan o dönem geri gelsin izmitin çocukları oynasın...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2021, 21:45 
Kullanıcı avatarı

Koca kulüpten hala açıklama yok.Sizin yapacağınız işin...

Şu fotoğrafı gördüm öfkem ve üzüntüm iyice arttı[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210811/5ff2d05e3ec8a2d7cc4bdef7baf13c34.jpg[/img]

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye