Zaman: 19 Oca 2022, 14:30

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1017 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 102  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2021, 20:03 
Kullanıcı avatarı

O blokladığın satırları savunmam mümkün değil. Ancak yazıda ki birçok şeye kendi adıma katılıyorum. Tehditi savunacak değilim. Keşke atkı bere sattığımız zamanlarda bu adamlar gelseydi. "Yoksunuz" "yoksunuz" diyenler şimdi sırf siyasi görüşleri yüzünden adamlar ne yaparsa yapsın yardırıyor. Amaç eleştiri değil siyasi görüş tamamen ağızlarıyla kuş tutsa bu yönetim zaten yaranamayacak onlara. Yoklardı geldiler 2 sene üst üste lig çıktık. "İyiki varsınız"

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2021, 20:27 

Senın bahrı Yavuz kinin gözünü kör etmiş Bahri yavuzu en çok eleştirenlerden biriyim hala daha eleştiriyorum o başka Kocaelispor yok sayfasında kurulan kumpasları da en ıyı bılenlerdendim ama Sırf bahrı kini yüzünden göz göre göre bunca yanlışı savunamam sende savunma. Yarın öbürünü atkı bere satarak da kurtaramayız bu takımı. Doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi öğrenelim.
Siyasi görüşü yüzünden Mevcut yonetımın herseyını eleştirenler ne kadar yanlışsa sende olana bitene gözlerini kapayarak en az onlar kadar yanlışsın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2021, 00:39 
Kullanıcı avatarı

Bugün lisanslı forma alayım dedim AVM deki mağazadan görevli beden kalmadı yanıtını verdi.
M ve L beden yokmuş, ne zaman bitti ne zaman gelecek diye sordum 1 haftadır yok ve 2-3 haftaya gelir yanıtını verdi, nasıl iş anlamadım.
Sadece S ve XXL forma var mağazada.
Ya da düz yeşil olanda beden var onuda kimse almamış zaten.
Kulübün store mağazası açılacaktı 1 haftaya çarşıda tadilat var diyorlardı hala haber yok.

İlk maçtan 50 bin₺ ceza + 3 blok kapatma gelmiş. Passoligden para kazanıcam hesabı yapanlar oturup kara kara düşünsünler şimdi.
3 kişi küfür etti diye bütün blokları kapatın kimse gitmesin maça.

Atalanta' nin her sene bir yere gönderdiği adamı kiralamışız pek birşey çıkacağını sanmıyorum, zenci olsun taştan olsun misali boyna dolduruyoruz takıma. Keşke onun yerine nokta bir transfer yapabilseydik.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2021, 15:17 
Kullanıcı avatarı

beta mağazasına gittiğimde formalara baktım. gördüğüme inanamadım kappa logoları bildiğiniz forma üzerine baskı boya yapılmış. bayrakçı ismailde ben 30 tlye aynısı yaptırırım. nike, puma, adidas formalarına bakıyorum hepsinin marka amblemleri dikiş nakış veya yapıştırma kumaşları kaliteli forma etiketleri özenli... malesef beklediğim gibi değil. evet diğer markalara göre ucuz ama yapılan kaliteye göre pahalı olmuş

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 09:40 

Zebercet kardeşimiz iyi niyetli zamanında çok eleştirdiği için Bky sitesinde hiç sevilmedi o yüzden duygusal olarak bakıyor bazen geçen günde yazdım Osieck geldi eleştirdik Denizli geldi eleştirdik Karaman kupa aldı ertesi hafta adama tribünde demediğimiz kalmadı bizim camia futbolu biliyor ama şimdi başımızdakiler asla Futbolun F sini bile bilmiyorlar çok kötüyüz gerçekten her anlamda çok kötüyüz bu alınan yabancı oyunculara çok taktım kafayı adamlar yabancı olmasa kapıdan içeri almazlar ama sırf siyahi oyuncu diye transfer etmişler ne yetenek var ne bir ileri görüş hepsi fos elimizde patlayacaklar çok net söylüyorum

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 13:56 
Kullanıcı avatarı

Bilet fiyatları pahalı olmuş. En azından numaralı için. Ankaragücü'nün 20-30-40 TL'ydi galiba. İlla her tribüne farklı fiyat belirlemek gerekmez. Yap 20-30-40-50 gitsin. Tribün gelirleri devede kulak TFF 1. lig ve Süper Lig kulüpleri için. Sürümden kazanmak gerek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2021, 15:43 
Kullanıcı avatarı

Kuzey kale arkası ismetpaşa'daki dağ tarafı gibi öksüz kalmaya devam ediyor. En azından kuzey kale arkası öğrencilere 5 tl gibi bir cüzi fiyat yapılıp, doldurulmalıdır.

Stada yeni yeni adapte olunurken, yine üvey evlat muamelesi görecek. Şimdiden taraftarın ayağı o tarafa da alıştırılmalı.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2021, 23:21 

Bütün yaz zemine bakma çalışma yapma lig başlasın çalışma yap Balıkesir maçı başka stad da oynanırsa hesap vermesi gereken kim varsa hesabını versin..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2021, 23:58 
Kullanıcı avatarı

başka stadda nasıl oynanacak ki? muhtemelen istanbul da oynanır o zaman Kocaeli'de passo sistemi olan stad yok... yazık günah ya sayın başkanımız odasını müzeye çevirdi bizim mi haberimiz yok ipini koparan ziyarete geliyor herkes kupayla poz veriyor şampiyonlar ligini aldık sanki sayın başkan fotoğraf vereceğine zemini yaptır sen yapmıyorsan baskı yap o kadar güç var arkanda biraz iş yapın ya lig başladığı 1 ay olacak balıkesir macında başkan poz verme peşinde dışardan biri gelse reklam için geldiğini söyler ciddiyim böyle olmaz...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2021, 01:00 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Bütün yaz zemine bakma çalışma yapma lig başlasın çalışma yap Balıkesir maçı başka stad da oynanırsa hesap vermesi gereken kim varsa hesabını versin..
bugüne kadar kim hesap vermiş de gsim verecek allah aşkına. taraftar olarak kamuoyu yaratmak konusunda sıkıntılar çekiyoruz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1017 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 102  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cotanak, eskicarsi82, Google [Bot], Google Adsense [Bot], uzalaite

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye