Zaman: 17 Eki 2021, 22:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 792 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2021, 01:09 
Kullanıcı avatarı

zebercet41 yazdı:
Ben söylüyorum reis ama şimdi telefondan yazdığım için uzun uzun yazamıyorum kulüp sefa sirmen döneminden sonra ki en iyi şekilde yönetiliyor şu an. Rahmetli albay hüseyinle başlayan süreç her ne kadar bu yönetim biz onlara karşıyız onun devamı değiliz desede devam ediyor bence. Anlamıyorum ya bu adamlar olmasa biri çıktı başkan olacağım para vereceğim dedi de biz mi bilmiyoruz. Birde en çok söylenen ceplerinden ne kadar para vermişler lafı var ki adamlar kendi ceplerinden hiçbir yönetimin vermediği paraları harcıyorlar. Ayrıca diyelim 2024 te tahir büyükakın başkan olmak istedi kulübe belediye başkanı olmak istemedi kendim kaynak yaratacağım dedi onu başkan olarak isteyecek misiniz peki? Keşke şu dönemi muammer çelik başkan zamanında yaşayabilseydik daha fazla zevk alırdık en çok ona yanıyorum. Albay hüseyine gazı verdiler sırf başarısız olsun diye kıllı erhanı getirttiler hepimiz olmaz dedik karşı çıktık kendini bitirirsin albay hüseyin dedik şimdi Ligin en iyi hocalarından biri gelmiş burası kocaelispor deniyor. Tamam kardeşim söyleyin hangi hoca gelsin ama siz takım çıkamazsa ona da yardıracaksınız onuda istemeyeceksiniz. Bu takım nasıl istikrar yakalayacak peki?

Bu takımı albay hüseyin çıkarttı en az 5 sene çıkmayalım sizin krediniz var dedim sonra bunlar geldi onlarda çıkarttı şimdi onlara da diyorum en az 10 sene süperlige çıkmasakta olur benim için 3.liglerden kurtulduk 3. 5 sene boyunca neler çektik yeter ki şu saffet reisin dediklerini yapın yeni tüzük yapın.

Albayım yürüdü sende yürü yabgu engin başkanım

Ne vermişler Yavuz ceplerinden ben bilmiyorum söyle de bilelim ama aldıklarını bılıyorum futbol topu görse el bombası sanacak adam yonetıcı oldu yahyakaptan da kı sporium un işletmesını aldı damadı çalıştırıyor. Allah aşkına anlatsana ne vermısler ceplerınden?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2021, 05:33 
Kullanıcı avatarı

Bir de Saffet maç başlığında başkanın kızının takıma psikolojik danışman olduğunu söylemişti çok normal bir durummuş gibi. Başkanın kızı bu görevden para alıyor mu? Gerekli yeterliliğe sahip mi? Direkt atama mı yapıldı yoksa herhangi bir eleme yöntemi izlendi mi? Eğer sırf başkanın kızı diye atandı ise bu mu çok iyi yönetilen Kocaelispor?

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2021, 15:45 

drinktilloblivionn yazdı:
Bir de Saffet maç başlığında başkanın kızının takıma psikolojik danışman olduğunu söylemişti çok normal bir durummuş gibi. Başkanın kızı bu görevden para alıyor mu? Gerekli yeterliliğe sahip mi? Direkt atama mı yapıldı yoksa herhangi bir eleme yöntemi izlendi mi? Eğer sırf başkanın kızı diye atandı ise bu mu çok iyi yönetilen Kocaelispor?

Başkan o meseleyi canlı yayında açıkladı fakat ben kim olduğunu bilmiyordum herhalde partiden veya bir tanıdığı diye düşündüm konuda bütçe muhabbetinde açıldı herhangi bir ücret ödemiyoruz dedi fakat başkanın kızının ne işi var psikolojik danışman olarak onu bende çözemiyorum Sosyal medya sorumlusu Ege kulüpteyken hem foto çekiyor hem grafik ve sosyal medyayı yapıyordu tek başına keza Emrah'da öyle şimdi kulübe sosyal medya sorumlusu dışında bide grafik ve sayfa düzenleriyle ilgilensin diye personel almışlar. Tahir başkan oldu da dedi benden bu kadar bakalım kim kalır kulüp de bu kadar net yazıyorum..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 03:00 
Kullanıcı avatarı

Ümraniye ve Ankaragücü maçlarında galibiyet alamadık diye hoca kovulsum yönetim istifa etsin diyenler puan durumunu açıp baktı mi ne hissediyor acaba. İki takım ilk iki sırada hala nagmaglup.
Üstelik ikisine karşıda üstün oynamistik.

Mevlüt panik transferi oldu ama yollanabilirse devre arası yollansin bence 500 bin € nedir abi Bahattin sonradan girip aynı işi görür zaten.
Yine Tisdell tamam genç ama olmayacak bu çocuk koşusundan belli, dilaveri alırız sonradan oyuna.
Perreira beklentinin altında devre arası değişebilir.
Sağ bek kesin almamız lazım, Giresun'da ki Hayrullah yedek sürekli aslında onu alsak çözeriz orayı..
Hasan gelecek daha stopere alternatifli oluyor defans.

Nizamettin çalışkan
Pedersen
Hayrullah ya da Vrsajevic
Novikovas

Nokta 4 adam alıp belki yüksek para çıkışın olur ama ilk 2 yi çok zorlar bu takım takviyelerle.

Yilport reklamları döndü bugün maçta ben yeni gördüm daha önce maçlarda varmiydi acaba.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 07:08 
Kullanıcı avatarı

Her mevkiye yönelik tespit tamam da bunu neden görmezden geliyorsun Saffet? Geçenlerde bir fotoğraf gördüm, başkanın yanında bir hanım antrenmanı izliyor. Sanırım sizin babadan torpilli psikolog hanım. Burası aile şirketi oluyor sanırım yavaştan.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 11:59 
Kullanıcı avatarı

Her mevkiye yönelik tespit tamam da bunu neden görmezden geliyorsun Saffet? Geçenlerde bir fotoğraf gördüm, başkanın yanında bir hanım antrenmanı izliyor. Sanırım sizin babadan torpilli psikolog hanım. Burası aile şirketi oluyor sanırım yavaştan.

Niye görmezden geleyim bunu ben söyledim size belki haberiniz bile yoktu. Vakıf kurup yeni yapılacak tesisleri üzerine yapmadığı sürece bence sorun yok. Takımda psikolojik danışman olmasıda güzel birşey.
Keşke her branşta ayrı ayrı bu işi yapan adamlar olsa.
U17 takımımız çok iyi mesela onların üzerine çok dusebilsek imkan versek keşke.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:44 

Takım yavaş yavaş oturmaya başladı. Kadroda kim nasıl oynuyoru bizde yavaş yavaş öğrenmeye başladık.

Korcan : Hala tereddüt ile baksam da son maçtaki performansı efsaneydi. Takıma da abilik yapabilecek karakter. Performansı devam ederse kalede sorun yaşamayacağız.

İsmet: Yedek kaleci ideal. Korcan ceza, sakatlık vs. yaşamaz ise kaleyi alma ihtimali yok.

Cisse: Performansı giderek artıyor. Mücadeleci, yıldırıcı. Hücuma çok çıkıyor. Gözler 8 numarada onu görmek istiyor.

Coelho: Beklentimin çok üstünde çıktı. Bazen hata yapsa da sakinliği ile güven veriyor. Hasan Hatipoğlu ve Taha gelince ikisinden birine formayı verebilir.

Musa Nizam: Çok beğenerek izliyorum. Yüreğiyle oynuyor. Şova kaçmıyor. Ne yapılması, nasıl oynanması gerekiyor ise onu yapıyor. Formayı vermez.

Atilla Turan: Çok eleştirilse de benim beğendiğim oyuncular arasında. Özellikle ters top yapma çabalarını çok beğeniyorum. Defansif yönü zayıf, hücuma katkı vermeye çalışıyor. Ama mücadeleyi hiç bırakmıyor.

Semih Karadeniz: Formayı aldığı zaman mücadeleciğini gösterdi. Cisse 8 numaraya geçse sağ bekte oynar.

Mandjeck : Gittikçe yükselen performansı var. Müdahaleleri yerinde. Hiç durmuyor. Topu oyuna sokması, ileri çıkışları daha iyi olması lazım.

Yılmaz: Bazen çok iyi bazen kötü. Bence Cisse yerinde oynayabilir. Oynadığı zamanlarda elinden geleni yapıyor ama bence 11 oyuncumuz değil.

İlyas Kubilay Yavuz: Sürekli oynaması gereken oyuncumuz. Yeteneği aşikar. Daha iyi olması lazım.

Mehmet Taş: Çok umudum vardı. Bazen stoper oynaması, genellikle ilk 11'de oynamaması vs. Sebeplerden olabilir ama şu anda beklenenin çok altında.

Omolo: Mehmet Taş ile alakalı aynı yorumum Omolo için de geçerli.

Pereira: Yanıltan oyunculardan. Kampta da izlemiştim. Süper adam demiştim. Ama hala beklenenin çok altında. Eğer form tutarsa büyük güç sağlar.

Benhur: Takıma katkısı aşikar. Birde son vuruşları düzeltse ligin yıldızı olacak.

Ndlovu : Kendisi de yanıltanlardan ama bu sefer olumlu yönde. İzlerken zevk alıyorum. Verilen her topu iade edebiliyor, olumsuz hiç bir top kullanmıyor. Son vuruşları harika asla kaçırmıyor. Kocaelispor tarihine Saffet, Taner, Sinan dan sonra iz bırakacak forvetlerden.

Bahattin : Hazırlık maçların en iyisi. Ligde kendini doğru dürüst göremedik. Hoca da Mevlüt geldikten sonra şans vermedi. Bence kaybediyoruz. Hatta Dinonun bu performansından sonra Mevlüte bence hiç gerek yoktu. Bahattin ikinci forvet olarak gayet iş görürdü. Bence ikinci yarı gider.

Cabezas : Daha tam fikir edinemedik. Belli bir şeyler var ama tutuk. Eğer böyle devam ederse gereksiz transfer. Dediğim gibi daha çözemedik.

Mevlüt Erdinç: En kariyerli futbolcularımızdan. Ndlovu bu şekilde devam ederse kesemez. Zamanla göreceğiz.

Alpay Çelebi, Mevlüt Çelik, Diop, Hasan Hatipoğlu, Taha, Dilaver Güçlü, Yiğit Ali bu sene daha hiç oynayamadığı veya bazıları çok az oynadığı için bu seneki performansları hakkında fikir sahibi değilim. İsa ve Denizalp ise umut vaad ediyorlar.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:51 

Futbol takımı hakkında bu kadar yazdıktan sonra sene başında ısrarla söylediğimi yeniden söylüyorum. Hazır siyasi irade takımı desteklerken;

1- Sıfır borçlu kulüp haline gelmeliyiz
2- Şehir merkezinde kulüp binamızı yaptırmalıyız
3- Tesisleri bir an önce yaptırmalıyız
4- Stadın 50 yıllık kullanım hakkını almalıyız
5- Stadın yollarını, çevre otoparklarını, tramvay ulaşımını yaptırmalıyız.
6- Futbol kulübü değil spor kulübü olmalıyız. Bayan futbol takımını, bay-bayan basketbol takımını, bay-bayan voleybol takımını yeniden açmalıyız. Diğer spor dallarında da olmalıyız.
7- Kalıcı gelirlere sahip olmalıyız.
8- Altyapıyı Körfezdeki tesislere taşımalı, modernize etmeli, profesyonel hale getirmeliyiz.
9-Kulübü kurumsal bir yapıya getirmeliyiz.

Üst lige çıkmak elbet çok güzel ama günü kurtarmanın bize hiçbirşey kazandırmadığını yıllar bize çok net gösterdi. Yaşadıklarımızdan sadece taraftar olarak ders almış gözüküyoruz. Bir an önce bu 9 maddeyi hayata geçirmeli, bir daha aynı kötü günleri yaşamamalıyız....

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 22:38 

saffet8 yazdı:
Ümraniye ve Ankaragücü maçlarında galibiyet alamadık diye hoca kovulsum yönetim istifa etsin diyenler puan durumunu açıp baktı mi ne hissediyor acaba. İki takım ilk iki sırada hala nagmaglup.
Üstelik ikisine karşıda üstün oynamistik.

Mevlüt panik transferi oldu ama yollanabilirse devre arası yollansin bence 500 bin € nedir abi Bahattin sonradan girip aynı işi görür zaten.
Yine Tisdell tamam genç ama olmayacak bu çocuk koşusundan belli, dilaveri alırız sonradan oyuna.
Perreira beklentinin altında devre arası değişebilir.
Sağ bek kesin almamız lazım, Giresun'da ki Hayrullah yedek sürekli aslında onu alsak çözeriz orayı..
Hasan gelecek daha stopere alternatifli oluyor defans.

Nizamettin çalışkan
Pedersen
Hayrullah ya da Vrsajevic
Novikovas

Nokta 4 adam alıp belki yüksek para çıkışın olur ama ilk 2 yi çok zorlar bu takım takviyelerle.

Yilport reklamları döndü bugün maçta ben yeni gördüm daha önce maçlarda varmiydi acaba.

Evet benim ben yazdım hala yazıyorum bu hocayla olmaz sen olur dersin ben olmaz derim izliyoruz görüyoruz 2003'de önceki sene kupa alan adamı daha 6.hafta istifaya davet ettik keza Mustafa Denizli ,Osieck gibi adamlar bile tribünden tepki alırdı. Güvenç hocayı saymıyorum bile adam ligde tuttu Cihan'ı alana Güvenç bedava dedik..

Takımda psikolojik danışman olması güzel eyvallah ama bu başkanın kızımı olmalı millet kaç sene emek veriyor bu işleri yeni mezun biri gelip takımda danışman olamaz kulüp de yetkili kimsenin bir bireyi psikolojik danışman olmamalı..

Yılport konusunda da ben asla almazdım reklamlarını filan kalsın zorla güzellik olmaz geçen sene verme ondan önceki seneler verme Bahattin olayında neler yap sonra sırf Tahir başkan istedi diye zorla reklam verdiler. Oradan reklam alacağıma gidip bir hayır kuruluşunun reklamını yapardım bu hayatta bazen herşey para olmuyor..

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 22:42 

körfezli_celik yazdı:
Futbol takımı hakkında bu kadar yazdıktan sonra sene başında ısrarla söylediğimi yeniden söylüyorum. Hazır siyasi irade takımı desteklerken;

1- Sıfır borçlu kulüp haline gelmeliyiz
2- Şehir merkezinde kulüp binamızı yaptırmalıyız
3- Tesisleri bir an önce yaptırmalıyız
4- Stadın 50 yıllık kullanım hakkını almalıyız
5- Stadın yollarını, çevre otoparklarını, tramvay ulaşımını yaptırmalıyız.
6- Futbol kulübü değil spor kulübü olmalıyız. Bayan futbol takımını, bay-bayan basketbol takımını, bay-bayan voleybol takımını yeniden açmalıyız. Diğer spor dallarında da olmalıyız.
7- Kalıcı gelirlere sahip olmalıyız.
8- Altyapıyı Körfezdeki tesislere taşımalı, modernize etmeli, profesyonel hale getirmeliyiz.
9-Kulübü kurumsal bir yapıya getirmeliyiz.

Üst lige çıkmak elbet çok güzel ama günü kurtarmanın bize hiçbirşey kazandırmadığını yıllar bize çok net gösterdi. Yaşadıklarımızdan sadece taraftar olarak ders almış gözüküyoruz. Bir an önce bu 9 maddeyi hayata geçirmeli, bir daha aynı kötü günleri yaşamamalıyız....

Çelik abi birbirimizi senelerdir tanırız severiz sayarız şu yazdıklarını seni başkan yapsak sen yaparsın veya buradaki arkadaşlar da yapar ama bu yönetim bunların hiç birini yapamaz abi bu günü kurtarma peşindeyiz Mevlüt'e verilen parayla ben 3 tane tesis dikerdim Vinsan'a şu Nike formalardan en çok ben kurtulmak istedim ama Kappa ile anlaşıldı resmen millet isyanda yazık günah millet para veriyor. 2010'da Muammer abi geldiğinde Lotto giyiyorduk sonra anlaşma fesih edildi. Nike ila anlaşıldı. Bu sene de ben bu yaşanan olaylardan sonra yönetimden fesih beklerdim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 792 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 0616, anka06, asparagas63, Baskentli5506, Bing [Bot], cenkfigo7, coctayne, cordelia1912, Emboma, erengiray, extranjero, footballcity, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ibrahimfbL, İzmirAltay, Kare, kirmasti16, Lular, Overkill, pirlo35, Pomak_1925, Ressambob, Rhcp16, rolanddeschain, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye