Zaman: 22 Eki 2021, 07:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 794 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 80  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2021, 08:21 

körfezlee yazdı:
Pazartesi Yiğit Ali ile Hayrettin abinin canlı yayınındaydım kendisi dedi ben 10 numara oynamıyorum diye bende şaşırdım Hayrettin abide şaşırdı hoca hep 8 oynatmış yine 8 oynatır..

Aynen soruyu ben sormuştum, cevabı da 10 numarada daha rahat hissediyorum diye bekliyordum ama verdiği cevapla çok şaşırttı. Gerçi Erhan Altın döneminde daha çok bu şekilde oynadığını Derince'de 10 gibi oynadığını filan söylemişti, o yüzden ben de bundan sonra 8 oynayacağını düşünüyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2021, 11:30 

Jestrovic41 yazdı:
körfezlee yazdı:
Pazartesi Yiğit Ali ile Hayrettin abinin canlı yayınındaydım kendisi dedi ben 10 numara oynamıyorum diye bende şaşırdım Hayrettin abide şaşırdı hoca hep 8 oynatmış yine 8 oynatır..

Aynen soruyu ben sormuştum, cevabı da 10 numarada daha rahat hissediyorum diye bekliyordum ama verdiği cevapla çok şaşırttı. Gerçi Erhan Altın döneminde daha çok bu şekilde oynadığını Derince'de 10 gibi oynadığını filan söylemişti, o yüzden ben de bundan sonra 8 oynayacağını düşünüyorum.

Derince'de 10 numara oynamış 17 asist varmış Koray Baykara sanırım iyi bir ikiliydik dedi keşke o çoçuğuda alsaydık ama bende 10 numara oynatılsa daha güzel işler yapacağını sanıyorum 8 numara'da çok faydalı olacağını sanmıyorum 10 numara'da forvet arkası daha başarılı olur futbol'a 4 sene ara vermiş bunu da o gün öğrendik o 4 sene ara vermese bence şu an Süper lig'de çok rahat oynardı.

Gökhan Meral ile yollar ayrılmış bu şekilde olmaz alırsın karşına helallik istersin düşünmüyorum dersin olur ama adam gideceğini gazetelerden öğrenmiş kurumsallığı öğrenemedik senelerdir dediğim bir mevzu var Üni Hm kongresinde de söyledim başkan da oradaydı gençleri değerlendirelim bir ekip çalışması olsun pr çalışması yapılsın gidecek adama bir plaket verilsin teşekkür edilsin öyle gönderilsin ama senelerdir ah alıyoruz hem personelden hem futbolcudan

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2021, 17:04 
Kullanıcı avatarı

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2021, 19:43 

Kaleci ve 6 numara ile kapatacagiz tranferi kamptaki duruma gore yine transfer olabilir

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2021, 20:33 
Kullanıcı avatarı

Diogo ilk kez bu transferle babasını bu transferle sevmiş gibi. Kısa bir facebook araştırmasıyla gelmeden önce babasını bulmuştum. Ayrı gibiydiler yorumlardan anladığım kadarıyla. Adam kimlikte Türk sadece her şeyiyle Portekizli. Diogo ile seslensek daha iyi olur. Özçakmak'la kötü anılarımız var zaten :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 00:21 
Kullanıcı avatarı

[quote="inadına_körfez"]Defans nasıl olacak merak ediyorum. Umarım çok ağır kalmaz stoperler.
/quote]

Valla Erzurum'dan gelen stoperi görünce kendime haksızlık ettiğimi anladım.Adamın yanaklar göbek falan güreşçi gibi maşallah.Pek izlemedim ama bu fizik ve profesyonellikle Tr'nin en üst liginde 28 maç oynamışsa o da enteresan.Bende göbek yokmuş valla

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 01:32 
Kullanıcı avatarı

Çok göze çarpıyordu göbek sarkması... Keşke formalar Kappa olmasaydı diyordur [emoji3]

Artık teknik, yetenek falak hikaye. Fit olan, fizik kalitesi yüksek olan ayakta kalıyor.
Bizim tercihlerimizin ya kilo problemi ya mac eksiği var. Nokta atışı olarak sağ kanat Perreira'yi düşünüyordum. Onun da en son uzun süreli maçı Ocak ayında 80 dakika. Genelde sonlarda girmiş. Bu açıdan bakınca kamp çok önem arzediyor. Lige en hazır girebilecek takımların başında geliyoruz. Umarım bu fırsat güzel değerlendirilir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 10:49 
Kullanıcı avatarı

PassoLig başvurumuzu da yaptık hayırlısıyla. Banka kartını seçtiğimde hata veriyordu, ön ödemeli olarak seçim yaptım. Bu sürecin mutlaka hızlandırılması gerekmekte.

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 13:07 

Kocaelispor Hayır kurumu sözleşmesi devam eden oyuncuları bedavaya bırakmaya devam ediyor bu ülkenin en keriz takımıyız tesis satıp vergi borcu öderiz sözleşmesi olan oyuncuları bedavaya bırakırız ama biz oyuncu istersek bonservis parası talep ederler en az 750 milyar bonservis parası alıp Bayram'ı öyle bırakılmalıydı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2021, 14:13 
Kullanıcı avatarı

Profesyonel sporların içerisinde amatör ruh olarak kalan yegane kulüp KOCAELİSPOR.

Gelirken karakterli diyorduk giderken karaktersiz benim için.
Burası yol geçen hanı değil, ülkede ki tek kalecide sen değilsin kardeş ergen liseli gençler gibi sosyal medyadan kulübü cikartirsan sutlanirsin kulüpten, başka kapıya.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 794 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 80  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], gazikentlee, Google [Bot], kirmasti16

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye