Zaman: 27 Kas 2021, 21:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 861 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 87  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 22:01 
Kullanıcı avatarı

Acemilik... Merak etmeyin YABGU engin başkanımda rahmetli başkanım gibi çalışıyor elinden geleni yapmaya çalışıyor. Rahmetlininde YABGU Engin'in de tek eksisi siyasetten gelmeleri ve bazı konularda acemi kalmaları. Rahmetlide kritik yerlerde bizi dinlemedi hemen hemen çıkamıyordu kulüp. İstişareler sonucunda en iyi yeri bulacaktır. İnadına_körfez abinin dediği gibi kendisi körfezli olduğu için aklına ilk körfez geliyor haliyle. Birde para mevzuları gerçekten komik bir önceki yönetimde bu yönetimde son 10 yılda hiçbir başkan ve yönetimin vermediği paraları verdiler ceplerinden, gerekenler söylenmiş zaten 10 bin tl verip kocaelisporu kurtaran (!) yönetimdeyim diye poz verenleride biliyoruz.

En son zebercet41 tarafından 09 Tem 2021, 22:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 22:03 
Kullanıcı avatarı

Sevindikliye ben de hayatımda gitmedim ama kuzey Marmara otoyolu bağlantısı ve gişeleri orada olunca değerlendi. Bir sürü İstanbullu godaman arazi aldı diye söyleniyor o civarlardan. Muhtemelen yakında gelişecek. Körfezli olduğu için haliyle Kartepe ve vinsan olmayinca direkt orayı önermiştir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 22:07 
Kullanıcı avatarı

inadına_körfez yazdı:
Sevindikliye ben de hayatımda gitmedim ama kuzey Marmara otoyolu bağlantı yolu oraya yapılınca değerlendi. Bir sürü İstanbullu bile bir sürü arazi aldı o civarlardan. Muhtemelen yakında gelişecek. Körfezli olduğu için haliyle Kartepe ve vinsan olmayinca direkt orayı önermiştir.

Dediğin gibi abi YABGU Engin başkanım siyasetten gelme ve kendisi inşaatçı. Oralar ileride değerlenip gelişeceği canlanacağı için ve stada yakın olduğu için orayı öneriyor. Şimdiden kesiyor bazı şeyleri. Orada ki köylerin merkez mahallesi gibi bir şey olacak. Eski tesisler yenikente yapıldığında çok mu gelişmişti orası sanki. Bende sevindikli yerine başka yere yapılması tarafındayım ama stadımız zaten merkeze ve merkez ilçelere uzakken tesislerin sevindikliye yapılması da sorun olmamalı.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 22:16 

Zebercet kardeşim sen anlamadın hala durumu durum sevindikli kandıra karamürsel değil bu şehrin takımının ne işi var Sevindikli'de Yenikent'e yapıldığında o bölgede yerleşim vardı. Tesis gelince daha da canlandı o bölge Sevindikli dediğin bölgeyi arat bakalım Sevindikli yazdım baktım satılık arsa diye ilanlar çıkmaya başladı. Biz kulüp şehirden kopmasın diyoruz sen Sevindikli olsun diyorsun senide anlamıyorum canım kardeşim Bursaspor'un tesisleri Trabzonspor'un tesisleri veya diğer takımların tesisleri hep şehir içinde Edirne amatördeyken maça gittiğimde Tesislerine gitmiştim onların bile şehir merkezinde tesisleri vardı bir kulübün tesisini 40 km uzaklıkta bir yere yapılması bana mantıklı gelmiyor mantıklı gelene saygım var..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 22:29 
Kullanıcı avatarı

O tarafları çok iyi biliyorum abi körfezin yerlisi olduğum için. Dediklerin doğru sevindikli için birde dediğim gibi bende başka yere yapılması tarafındayım ama başkanın orayı önerme sebepleri kendiside körfezde ikamet edip aklına ilk körfez geldiği için. Gerekli görüşmeler yapılınca hallolur her şey. Zamanında bu kadar gücümüz yoktu stadı adam gibi bir yere yaptıramadık, stad şimdilerde yapılıyor olsaydı alikahya'ya yapılmayacağı kesin, koltukların rengi bile emrah abi olmasa yeşil siyah olmayacaktı şimdi tesisler için iyi bir konumda yaptırmalıyız tabi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 22:47 

inadına_körfez yazdı:
Fatma başkan da futbolcu önereceğine arazi göstersin. Tam sırası.. Burayı kocaelispora hediye ediyoruz desin. Hiç uğraşmadan büyük iş başarmış olur. Kimse hayır diyemez. Takım İzmit'ten kopmamış olur. Altyapı tesisleri ile birlikte yapılacak bir yer olması lazım ama ayrı düşünüyorlar sanırım.

Başkanın düşüncesi güzel. Ulaşım açısından güzel bir yerde. Ama taraftara uzak. İstanbul'a gelecek takımlar kamp için tesislerde kalıp kulüp para kazanır . Bizim stada da otobandan 15 dakika. Şehir içi trafiğine girmeden gidilir. Vinsan olsa müthiş olurdu. Zemin uygunluğu bahane gibi geldi. Orayı yedirmek istemediler.

Engin koyun körfezli. Haliyle oraya hakim ve belediyeye ait yerleri biliyor.

Fatma önerdi diye yapmazlar
En iyi yer vinsan ama orayida yedirmezler bize

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 22:54 

derince89 yazdı:
inadına_körfez yazdı:
Fatma başkan da futbolcu önereceğine arazi göstersin. Tam sırası.. Burayı kocaelispora hediye ediyoruz desin. Hiç uğraşmadan büyük iş başarmış olur. Kimse hayır diyemez. Takım İzmit'ten kopmamış olur. Altyapı tesisleri ile birlikte yapılacak bir yer olması lazım ama ayrı düşünüyorlar sanırım.

Başkanın düşüncesi güzel. Ulaşım açısından güzel bir yerde. Ama taraftara uzak. İstanbul'a gelecek takımlar kamp için tesislerde kalıp kulüp para kazanır . Bizim stada da otobandan 15 dakika. Şehir içi trafiğine girmeden gidilir. Vinsan olsa müthiş olurdu. Zemin uygunluğu bahane gibi geldi. Orayı yedirmek istemediler.

Engin koyun körfezli. Haliyle oraya hakim ve belediyeye ait yerleri biliyor.

Fatma önerdi diye yapmazlar
En iyi yer vinsan ama orayida yedirmezler bize

Deprem oldu fakülte oraya taşındı tanıdığım kişiler oradan mezun oldu. Ben bile orada bir kaç derse girdim sonra bütün fakülteler yukarı taşınınca atıl kaldı havuz var spor salonları var Kocaeli Kağıtspor'un oraya spor salonuda olur sahalarda olur oraya bu saatten sonra hiç birşey olmaz yazın sivrisinekten geçilmiyor kışın da aşırı soğuk ve rüzgar var düzgün bir şekilde rüzgar panelleri filan yapılırsa güzel tesisler olur oraya otel yapsalar olmaz yakında emex otel var fakülte yapsalar oda olmaz zaten bütün bölümler umuttepe'de oraya en güzel tesis olur spor kampüsü yapsınlar altyapı A takım herkes bir arada çok ideal orası ama işte bunu anlatabileceğimiz bir durum yok ortada söz sahibi bile değiliz yaptım oldu olacak yine stad gibi ama stad'da Kocaelispor'u silmişlerdi temel atmada bile Körfez Fk vardı.Şimdi ise tam tersi rüzgar bizden yana stad gibi susmamalıyız

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 23:38 
Kullanıcı avatarı

Merkezi yerleri yedirmezler hiçbir şekilde. Onlar biraz hayal. Şimdilik değersiz ancak ileride değerlenecek arazilerden bir yerlere yapılır ancak. İzmit'te hiç yer yokmuş sanırım. Çevre belediyelere ait yerlerden alternatif arıyorlar. Derince Körfez Başiskele Kartepe. Herkes yer sunsun ona göre seçilsin. Şimdilik tek ses Körfez'den çıktı. Bugün yarın belki diğer belediyelerde güzel yer sunabilir. Işler değişebilir.
Derincede bizim eskiden kamp yaptığımiz atış poligonu var. Orası neden hic düşünülmedi bilemiyorum..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2021, 00:58 
Kullanıcı avatarı

Aslında u19-u13 arasının bir arada olacağı A takımın yan tarafta olacağı bir tesis olsa atıyorum ortadan böl bir taraf A takım diğer taraf alt yapı 6 tane saha olacak 4 ü alt yapı 2 si A takımın olacak A takımın binası ayrı olacak alt yapınında büyük bir bina olacak çok güzel olur bana kalsa burunga tesislerinin olduğu yere bile tesis yapılır... orada alan var yan taraf bomboş arazi bence olur da işte yedirmezler dediğiniz gibi vinsan çok güzel olurdu tam merkezi yer ama bu tesisler yapıldıktan sonra kev gibi kulübe ait olmazsa hadi ait değil bari 50 yıllık atıyorum sadece kulübe ait kullanımda olmazsa hiç yapmasınlar... engin koyun açıklama yaparken sporcu merkezi gibi birşeyler söylüyordu belediyenin yaptığı sekadaki gibi sporcu merkezi gibi birşey yapacaklar kulüp kullanacak gibi anladım ben inşallah düşündüğüm şeyleri yapmazlar... aslında sekada bile kültürpark dedikleri yer var... seka camiinin arkası var bomboş arazi arandığında güzel yerler var ama zaten başkan belediye olduğu için kimse sesini çıkaramıyor eskiden olsa herkes birşey söylerdi artık kimse gelmiyor bile...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2021, 08:50 
Kullanıcı avatarı

kamp merkezi olacak oteliyle beraber diyor amaç dışarıdan da takımları getirtip para kazanmak diyor.
Fenerbahce niye düzce de tesis yaptı ? Aziz yildirim Düzce'de mi oturuyor?
Birinci öncelik temiz hava. Yaz döneminde aşağıda 35 derece olan sıcaklık yukarıda 25 derece.
Üçüncüsü güzergah önemli otoyola yakınlık takımların kolay ulaşması.

Nasıl bir mantıkla bakıyorsunuz olaylara gerçekten inanmak zor.

Yarimcadaki tesislere zaten çöktük farkındaysanız alt yapı orada olacak.
Sevindikli dediğiniz yer müthiş değerlenen bir bölge.
Galatasaray'ın RİVA arazisi nerede bileniniz var mı?

Benim gönlümden geçen yarimcada alt yapı
Sevindiklide kamp merkezi + villa proje
Vinsandaki tesislere de bir şekilde çökmemiz lazım orasida tesislerimiz olabilir kışın vinsanda yazın sevindiklide gibi müthiş olur.

Hazır bu kadar destek var bunu çok iyi değerlendirmek lazım.
Parke sahalara varana kadar hepsini tek tek yaptırmak lazım.
Perşembe pazarı alanı ya da sekapark Atatürk Spor salonu yerine 12 binlik bir basket sahası tamamen bize ait, bu şehirde bu potansiyel var basketbolla beraber futbolu kaldıracak potansiyel var.
Cumartesi basket maçı 10 bin olur pazar günü futbol maçı 30 bin olur.
Yüklenmek lazım futbol için yaptiramadik 7/24 yaşayan bir stad basket için şehir merkezinde 7/24 yaşayan bir parke sahamız olabilir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 861 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 87  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Beykoz, Bing [Bot], birkarasevda, cado1914, fikofik, FiqhtClub, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk, kskgaltayfa, lacivertACAB, musti07, Ressambob, sorrento

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye