Zaman: 28 Kas 2021, 08:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 863 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 87  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2021, 11:56 
Kullanıcı avatarı

bana belki kızacaksınız ama tesisin tamir parasını bile belediye veriyor abi bu yönetim acaba neye para veriyor veya hiç cebinden para çıkıyor mu? geçen yıl resmiyette olmasa bile derneği çok arayan kovalayan oldu beni destekleyin adayım diye sırf belediye yardım ediyor diye isim yapmak isteyenler oldu; adaylardan 1,2 kişi haricinde doğru düzgün kulüple alakası olmayan kişilerdi... ciddi ciddi yönetime talip kimse yok resmen belediye takımı olduk... çiminden tut, personeline kadar herşey belediye tesiste ki aşçı bile antik kapının personeli belediye personeli yani... bu üzücü bir durum... böyle olmaz bu adamlar yarın giderse eller yukarıyız bunu unutmamak lazım bu adamların yaptıklarını yapabilecek çok kişi var... buradan bir yönetim kurup belediye verse daha iyisini yaparız... inşallah bir başkan çıkar bu kulübe uzun yıllar bırakmaz yoksa günlük sevinç yaşarız... ha bu adamlar kötü mü yapıyor tabi ki hayır ama benim değinmek istediğim konu herşeyi belediyenin kaynağından kullanıp kulübe ait hiç birşey yok yarın bir yönetim gelse sıfırdan başlayacak... tesis yapıldığında belediye yok diyelim tesisleri de alırlar elimizden herşey şartlı olur

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2021, 12:03 

bugün akşam 19:00 da Zanka TV de Özgür Kocaeli gazetesinden Emre Kurtbay çıkacakmış canlı yayına. geçen hafta bize Ankaragücü programı yaptılar. Bu haftada size yapıyorlar. inşallah devam ederler. moderatör zaten bizim tribünden çıkma.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2021, 16:30 

sadecekörfez yazdı:
bana belki kızacaksınız ama tesisin tamir parasını bile belediye veriyor abi bu yönetim acaba neye para veriyor veya hiç cebinden para çıkıyor mu? geçen yıl resmiyette olmasa bile derneği çok arayan kovalayan oldu beni destekleyin adayım diye sırf belediye yardım ediyor diye isim yapmak isteyenler oldu; adaylardan 1,2 kişi haricinde doğru düzgün kulüple alakası olmayan kişilerdi... ciddi ciddi yönetime talip kimse yok resmen belediye takımı olduk... çiminden tut, personeline kadar herşey belediye tesiste ki aşçı bile antik kapının personeli belediye personeli yani... bu üzücü bir durum... böyle olmaz bu adamlar yarın giderse eller yukarıyız bunu unutmamak lazım bu adamların yaptıklarını yapabilecek çok kişi var... buradan bir yönetim kurup belediye verse daha iyisini yaparız... inşallah bir başkan çıkar bu kulübe uzun yıllar bırakmaz yoksa günlük sevinç yaşarız... ha bu adamlar kötü mü yapıyor tabi ki hayır ama benim değinmek istediğim konu herşeyi belediyenin kaynağından kullanıp kulübe ait hiç birşey yok yarın bir yönetim gelse sıfırdan başlayacak... tesis yapıldığında belediye yok diyelim tesisleri de alırlar elimizden herşey şartlı olur

10 milyon tl vermis yonetim

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2021, 17:54 
Kullanıcı avatarı

Allah razı olsun iyi oldu bunları bekliyoruz zaten... borç vermişler ama zarar etmedikleri ve faiziyle almadıkları sürece benim için hiç sıkıntı yok bu sene iyi gelir getirirler verdikleri parayı alırlar bunlar bana göre sorun değil... borç veripte faiziyle alıp veya kasadakini alıp kulübü boşaltmasınlar hiç sıkıntı yok...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2021, 23:03 

bahri yavuz döneminde 10 bin tl veripte yöneticilik yapanlar vardı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 09:32 
Kullanıcı avatarı

Bahrinin döneminde kaç tane yönetici vardı ki sanki. 10 milyon para ciddi bir para borç bile olsa sıcak para girişi olarak kulübe iyi katkı anlamına geliyor.
Hürriyet'in önerdiği iki genç futbolcu kabul edilmemiş sanırım. Bir de şu ünlü müzik grubuna Kocaelispor şarkısı mevzusu var. İkinci kez gidilip rica edilmiş, iyi niyetli yaklaşım, yönetim buna siyasi bakmamalı her gelen yardım önemli.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 09:54 
Kullanıcı avatarı

Kombineler 250 lira ile 3000 lira arası olacakmış. Umarım 2 gün sonra yine maçlar seyircisize dönmez.
Ayrıca Vinsanın arazisi tapu ve zemin etüd sonuçlarına göre tesis için uygun olmadığına karar verilmiş. Körfez Sevindikli tarafında bir yeri önermiş başkan, orası için dönüş bekleniyormuş.

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 20:07 

Nikomedia89 yazdı:
Kombineler 250 lira ile 3000 lira arası olacakmış. Umarım 2 gün sonra yine maçlar seyircisize dönmez.
Ayrıca Vinsanın arazisi tapu ve zemin etüd sonuçlarına göre tesis için uygun olmadığına karar verilmiş. Körfez Sevindikli tarafında bir yeri önermiş başkan, orası için dönüş bekleniyormuş.

Ya bir kişi de çıksın desin ki Kocaelispor'un Sevindikli de ne işi var ben Sevindikli diye bir yer olduğunu bile tesis meselesinde öğrendim ya nasıl bir kafa nasıl bir anlayış biz takım Şehir'e yakın gelsin derken yanlış anladılar herhalde orası da olmazsa gidip Kandıraya yapsınlar

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 21:14 
Kullanıcı avatarı

Fatma başkan da futbolcu önereceğine arazi göstersin. Tam sırası.. Burayı kocaelispora hediye ediyoruz desin. Hiç uğraşmadan büyük iş başarmış olur. Kimse hayır diyemez. Takım İzmit'ten kopmamış olur. Altyapı tesisleri ile birlikte yapılacak bir yer olması lazım ama ayrı düşünüyorlar sanırım.

Başkanın düşüncesi güzel. Ulaşım açısından güzel bir yerde. Ama taraftara uzak. İstanbul'a gelecek takımlar kamp için tesislerde kalıp kulüp para kazanır . Bizim stada da otobandan 15 dakika. Şehir içi trafiğine girmeden gidilir. Vinsan olsa müthiş olurdu. Zemin uygunluğu bahane gibi geldi. Orayı yedirmek istemediler.

Engin koyun körfezli. Haliyle oraya hakim ve belediyeye ait yerleri biliyor.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2021, 21:59 

inadına_körfez yazdı:
Fatma başkan da futbolcu önereceğine arazi göstersin. Tam sırası.. Burayı kocaelispora hediye ediyoruz desin. Hiç uğraşmadan büyük iş başarmış olur. Kimse hayır diyemez. Takım İzmit'ten kopmamış olur. Altyapı tesisleri ile birlikte yapılacak bir yer olması lazım ama ayrı düşünüyorlar sanırım.

Başkanın düşüncesi güzel. Ulaşım açısından güzel bir yerde. Ama taraftara uzak. İstanbul'a gelecek takımlar kamp için tesislerde kalıp kulüp para kazanır . Bizim stada da otobandan 15 dakika. Şehir içi trafiğine girmeden gidilir. Vinsan olsa müthiş olurdu. Zemin uygunluğu bahane gibi geldi. Orayı yedirmek istemediler.

Engin koyun körfezli. Haliyle oraya hakim ve belediyeye ait yerleri biliyor.

Sen ben diğerleri yazmadıktan sonra herkes kafayı kuma gömerse Sevindikli de olur Kandıra'da bugün akşam kendi sayfamda yazıdan sonra camianın sevdiği bir ismi aradı o anlattı bölgeyi aynı Kartepe gibi dedi kışın saha ararlar dedi. Fatma başkan dediğin gibi topçu alacağına tesis için yer versin Vinsan şu anda olabilecek tek yer ama Körfez bölgesinde o bölgede kimlerin sesi çıktı da o bölge ismi geçmeye başladı çok merak ediyorum. Dediğim gibi ben 86 doğumluyum Sevindikli diye bir yeri Tesis ismi geçince öğrendim. Yine aynı konuya geleceğiz bu camianın aidiyet duygusunu hissetmesi lazım başkan olacak adayların Bahri başkan olsun Muammer abi olsun bunlar camianın içinden gelen taraftarın sesi olan isimlerdi şimdi çıkıp adam diyor ki Sevindikliye yapacağız senmisin karar mercisi çıkın o zaman bir gün belirleyin taraftar gelsin insanları oraya yapmaya ikna edin

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 863 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 87  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenBlack34, KafalarTam35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye