Zaman: 28 Kas 2021, 07:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 863 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 87  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 12:54 
Kullanıcı avatarı

bazı oyuncular haricinde uzun süreli sözleşme yok.. 2 yıl maksimum sadece fazla olan onur öztonga, mervan, dilaver, doğukan, benhur, mevlüt, tisdell falan bence bu bizim için bir bakıma iyi en azından önümüzde ki sezon yabancılar ayak bağı olmazlar batuhan 800, bayram 650, burak yarım sezon 700 diye biliyorum... bahrican, gökhan falan sayarsak 3 milyon civarı boşluk oluştu onunla da 1 futbolcu alabildik:)) sezona transferlerini yapıp sona gelen samsun, manisa, eyüp, balıkesir ve biz varız onun haricinde erzurum, denizli, ankaragücü, gençlerbirliği sezonu açtı ama çoğu oyuncusu gitti daha transfer yapamadılar... bir bakıma erken başlamamız iyi oldu bana göre inşallah tutarsa ben ilk 7,8 diyorum... play off zorlarız nasip olursa şampiyon oluruz ama daha tesis bile yok:)) çok gerek yok sanki:) fakat atila turan, hasan hatipoğlu vs falan geliyorsa hedefte şampiyonluk vardır diye düşünüyorum başkan her ne kadar da hemen çıkmak istemiyoruz dese de bu transferler ligde durma transferleri değil bana göre... hakkımızda hayırlısı bir an önce şu tesislerin işlemlerini başlatmamız lazım... yoksa işimiz kolay değil...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 15:11 
Kullanıcı avatarı

Tisdell'le 1+1 imzalamışlar. Videolarında hareketleri ve hızı çok iyi görünüyor ama 2 sezon önce Güney Afrika'da oynayamamış elde bir tek İsrail 2. lig performansı var. Orada da istatistikleri az ama takımı küme düşmüş. 29 maçta 16 gol atmışlar. Genel olarak sorunlu bir takımmış anlaşılan. Umarım hocanın hızlı atakları ön planda tutan sisteminde iş yapar. Tam kapalı kutu. Rotasyon olma ihtimali düşünülerek belki de Hasan gündeme gelmiştir.
5+1 kullanabiliriz yabancı konusunu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 17:00 

Başkan iki imzadır ben kalecilere güveniyorum diyor. Destek beklediğini söylüyor. Bence çok doğru söylüyor. Eğer doğukan ve ismet'le devam edecek olursa ben bizim için inanılmaz iyi olacağını düşünüyorum. Atanla tutanın iyi olacak filan bunlar şehir efsanesi. Özellikle doğukan'ı çok iyi görüyorum. Oynatırsak hem maddi hem manevi olarak çok kazançlı çıkarız.

Bir de sözleşmeleri sabit kurdan yapıyoruz demiş başkan. Doğruysa çok iyi gelişme. En azından borcumuz ne biliriz, kura göre değişkenlik olmaması çok büyük avantaj. Aziz Yıldırım borcu 20 senede ne hale geldi kurdan dolayı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 17:14 
Kullanıcı avatarı

Bu arada fotoğraflarda 3. kaleci gözüme çarptı. Baya uzun boyu var fizik olarak iyi kumaşı var görünüyor. Kayserispor Doğan'a şans verdi çok tecrübeli kaleci önünde. Biz de en azından kamp sırasında deneyip karar veririz. Gerçi teknik ekip idare edebileceklerini düşünse transfer istemezdi. Kamp sonrası olursa olur gibi.

Eklentiler:
215046158_10158814637253355_8808841857565836041_n1.jpg
215046158_10158814637253355_8808841857565836041_n1.jpg [ 90.57 KIB | 229 kere görüntülendi ]

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 19:47 

İsmet ile lig bitmez saç baş yolarız Manisa hezimetinde resmen artık top kaleye gelmesin diye dua ediyordum. 9-0 yenildiğimiz Malatya maçında kalede Sercan vardı. Her gelen topu gol oldu. Manisa maçını izlerken yine Malatya maçını yaşayacağımız diye korktum bana asla güven vermiyor. Eğer oynayacaksa da Doğukan oynasın

Altyapıdan bu zamana kadar Hakan Arıkan tuttu Özden ve Ergin vardı değer verilmedi iki isimde ayrılmıştı takımdan , Doğukan iyi bide Onur vardı işte onun dışında altyapıdan çıkan kalecilere çok güvenmeyin idman da olsun maçlarda olsun sadece Onur sivriliyordu o yüzden gitmesine üzüldüğüm isimlerden biri Onur'du. Bu sene kafamdaki 3 kaleci şekli Bayram-Doğukan-Onur diye şekillendirmiştim eğer çıkarsak çok şükür lige çıktık ama Bayram ve Onur'u kaybettik..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2021, 21:06 

Kalecin İyi olacak. Bayram olmasa play off göremezdik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2021, 10:07 
Kullanıcı avatarı

Bir yanım kalecilere güvenelim bir kamp yesinler, hazırlık maçlarında falan görelim artık süper lig de dahi takımlar genç kaleci çıkarma peşinde diyor, bir yanım kale sağlam olacak aga şaşmayacaksın diyor.
Bakalım hocalar ne karar verecek kampta belli olur.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2021, 20:49 

Kaleci konusunda İsmet ile lig gitmez onu neden aldık hala bilmiyorum Selahattin bey'in kazıklarından biri adamın doğru dürüst oynadığı sezon yok 2017-2018 sezonunda Bayburt'da 23 maç oynamış geçen senede sadece 2 maç görev aldı. Bu çoçuğa güvenip lige girmek büyük risk piyasada kalecide kalmadı İstanbul'da Alperen var Keçiören kalecisi de iyi kaleci ama işte biz millete enayi gibi bonservis almadan oyuncu veririz şimdi bu kalecileri almaya kalksak 700-800 milyardan kapıyı açarlar kulüp'de düzgün bir idari menajer olsaydı Bayram mevzusu uzamadan tatlılıkla çözülürdü..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2021, 06:25 
Kullanıcı avatarı

kalenin sağlam olması lazım... bizi 3 sene 5 sene götürmesi süper lige çıkarsak bile oynayacak kalitede olması gerektiğini düşünüyorum... 5 sezon önce olsa izlediğim kalecilerden emrullah şalk'ı beğeniyordum; son zamanda ataberk dadakdeniz, selmani, gökhan akkan, muammer yıldırım, ali şaşal vural, kurtuluş yurt, nurullah alsan, hayrullah mert akyüz izlediğim kaleciler... tabii içlerinde pahalı olanlar var onuralp sarman keşke kalsaydı... yedekleri doğukan, onur yapardık sağlam bir kaleci alırdık ben o zaman güvenirdim ama ismeti başından beri yazdım hala da yazıyorum boşuna duruyor bu ligde oynayabilecek kapasitede değil... sağlam bir kaleci lazım... forvette dinoyla da olacak mı zaman gösterecek onun dışında ileride benhur, ilyas, pereira, arkasında mandjek beklerde atila ve cisse stoperde hasan, diogo bence şuanda güzel... sezon içinde görücez bakalım dino ve diogo benim için soru işareti... sağlam bir 8 numara bizi yukarılara taşır... şuanda bir kaleci ve 8 numara şart... ikiside üst seviyede bir transfer olursa bu sezon güzel geçer hatta süper lig için zorlarız diye umuyorum...

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2021, 08:26 

sadecekörfez yazdı:
kalenin sağlam olması lazım... bizi 3 sene 5 sene götürmesi süper lige çıkarsak bile oynayacak kalitede olması gerektiğini düşünüyorum... 5 sezon önce olsa izlediğim kalecilerden emrullah şalk'ı beğeniyordum; son zamanda ataberk dadakdeniz, selmani, gökhan akkan, muammer yıldırım, ali şaşal vural, kurtuluş yurt, nurullah alsan, hayrullah mert akyüz izlediğim kaleciler... tabii içlerinde pahalı olanlar var onuralp sarman keşke kalsaydı... yedekleri doğukan, onur yapardık sağlam bir kaleci alırdık ben o zaman güvenirdim ama ismeti başından beri yazdım hala da yazıyorum boşuna duruyor bu ligde oynayabilecek kapasitede değil... sağlam bir kaleci lazım... forvette dinoyla da olacak mı zaman gösterecek onun dışında ileride benhur, ilyas, pereira, arkasında mandjek beklerde atila ve cisse stoperde hasan, diogo bence şuanda güzel... sezon içinde görücez bakalım dino ve diogo benim için soru işareti... sağlam bir 8 numara bizi yukarılara taşır... şuanda bir kaleci ve 8 numara şart... ikiside üst seviyede bir transfer olursa bu sezon güzel geçer hatta süper lig için zorlarız diye umuyorum...

Yabancı mevzusu olmasa kesinlikle kalede yabancı kaleci tercih ederdim Boluspor kalecisi Ankaraspor Ankaragücü 3 takımında yabancı kalecileri çok iyiydi Ankaraspor'un 2.yarı aldığı kaleciyi düşünmeden alırdım ama biz yabancı tercihlerini kale haricinde kullandık.
Dün tadilat yapılan tesisi gördüm tesis değilde sanki öğrenci yurdu gibi 3'lü tek kişilik yataklar var bide 3.5 milyon masraf yapılmış orası A takım için değilde altyapı için kullanıma müsait Vinsan tesislerine bir an önce tesis yapmamız lazım stadı yapamadık bari tesisi oraya yapalım..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 863 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 87  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye