Zaman: 15 Ağu 2022, 19:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 128  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2021, 09:23 
Kullanıcı avatarı

Bu senenin bütçesiyle 95 milyon borç var sene sonu 30 milyona düşecek diyor. Cümle bu.

Ama şunu da söylüyor futbolcu pesinatlarini ödedik, %50 ödemelerini hepsinin yaptık. Yaptiysan borç niye bu kadar çok?

Anlam veremediğim bir diğer nokta "bitci" anlaşması. Diyor ki;"anlaşmayı aciklarsak diğer takımlardan iyi anlaşma yaptığımız ortaya çıkar haksızlık olur." Çok saçma bir gerekçe. O zaman hiçbir kulüp yaptığı sponsorluk anlaşmalarını aciklamasin ? Biz kulübe ne kadar para girdi nereden bileceğiz. Belki size iyi dedikleri anlaşma diğer kulüplerin yarısı kadar ?

Takıldığım diğer nokta ise yönetimin sağladığı kaynak.
11 milyon kaynak yarattık 3,5 milyonu bağış diyor.
20 tane adam 150 biner ₺ vermişsiniz, çok vermişsiniz gerçekten onuda borç olarak verseydiniz keşke..
7,5 milyon kendi yonetimimizdeki adamlara borcumuz var.

Kocaelispor kulübünün tüzüğünün ACİL olarak değişmesi elzemdir, yoksa bakkal hesabı her yönetimde devam edeceğiz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2021, 13:44 
Kullanıcı avatarı

Oynamayan mevlüt'e 10 milyon harcarsan borç 95 de olur 595 de olur. Bu yönetimden daha iyisini bekleyen var mıydı gerçekten?

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2021, 10:01 
Kullanıcı avatarı

rahmetli hüseyin üzülmezin bile alacağı var kulüpten çünkü 1 milyon para verdim üstelik bunun 150.000 TL’si bağış şeklinde bir açıklaması vardı. basın toplantısını 10 dakika seyredebildim, ne yönetim şeffaf net bir açıklama yaptı ne de gazeteciler sorulması gereken soruları soramadılar. gidişat soru işaretleriyle dolu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2021, 13:11 

Bursa maçında olay çıkar passo bloklanır diye bizim ekiple bileti en köşeden almıştık.Nerdeyse bizim aldığımız blok harici bütün bloklara ceza gelmiş.Bizim strateji bi nevi tuttu ama Menemen maçında numaralı bomboş olacak gibi gözüküyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2021, 18:18 

Madem yöneticilik para verip sonra almak o zaman bundan sonraki yönetim de biz girelim seçimlere bizde götürürüz bu işleri zaten arkamızda Tahir başkan var hiç olmazsa tribünden gelme insanlar işi bilen insanlar olur Bursa maçından sonra 1 Allahın kulu çıkıp konuşamazmıydı ben bu kadar aciz kaldığımızı görmemiştim. Cidden bir Kocaelispor taraftarı olarak üzülüyorum karşı rakibin her türlü algıyı yapıp sosyal medyadan bu işleri güzel yaptı bizde tam tersi sadece izliyoruz çünkü Kocaelispor ruhu önemli insanın içinden gelmesi lazım bazı şeylerin yazık günah Allah sonumuzu hayır etsin..

Ceza konusunda da yine bizim yönetim sorumlu bir kişi de çıkıp olayların çıkmasının nedenini açıklayamıyor Bursaspor yönetimi ayrı seyirci getirmiş Haluk abiler başka kişileri misafir etmiş stad da yaşanan hadiselerin Bursaspor yönetiminin getirdiği kişilerden dolayı çıktığı söyleniyor numaralı tribün boşu boşuna ceza yedi dün de elime bir görüntü geldi Bursaspor sosyal medyasının taşlandık şişe attılar diye bir yazısı vardı. İşte tam taraftarın içinden geçerken otobüs ne bir taş ne bir şişe atılıyor bide kalkıp özür dileyen yine biz olduk. Videoyu koyabilecek birisi varsa atayım koysun..

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2021, 22:27 
Kullanıcı avatarı

numaralı 115 burda mısın tamam. Bizde ceza yedik. :( Ulan eskiden maratondaydık ateşliydik şimdi numaralıya geçelim maçımızı izleyelim diyoruz yine ceza yiyoruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2021, 20:19 

Devre arası İbrahim Yılmaz ve Eslem'i almamız lazım

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2021, 20:47 

Eslem Kocaeli doğumlu zaten. İbrahim de Darıca'da oynadı, buralara aşina. Ama bizde ne olur bilmiyorum Görkem.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2021, 13:23 
Kullanıcı avatarı

Beyler Kubilay neden oynamıyor.Sıkıntı nedir.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2021, 15:57 

buonanotte yazdı:
Beyler Kubilay neden oynamıyor.Sıkıntı nedir.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün sakatlığından dolayı götürülmedi Bandırmaya, oynarkende çoğu maç beklentileri karşılayamadı gerçi
Dinonun durum daha belli değil, ilk yarıyı falan kapatırsa o zaman fenalara gelebiliriz.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1280 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 128  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Cavani17, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, küçükçekmeceli, Majestic-12 [Bot], tribunde, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye