Zaman: 23 Oca 2022, 03:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 413 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 42  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 2021/2022 Sezonu | Çıkanlar, Play-Off ve Düşme Tahminler
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2021, 18:13 

Sen buna penaltı diyorsan, hiçbir şey bildiğin yok demektir. Yok çirkefliğe dökmüşler falan, ithamlarına da dikkat et.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2021, 18:16 

saffet8 yazdı:
Eyüpspor - Erzurum maçını izledim.
Son dakika çalınan doğru penaltıyı hazmedemedi eyüpspor'un hocaları ve futbolcuları işi cirkeflige döktüler. Yok yere taraftarda galeyana geldi.
Erzurumspor daha iyi oynadı +1 penaltısı daha çalınmadi mac içerisinde, kötü oyunlarını hakeme baglamasin Eyüp tecrübeli topculari.

Herkes herkesi yenebiliyor, değişik bir lig alınan her puan değerli bu sezon.
Uzun vadede Eyüp takımı tokezleyip play off hattinda takılabilir.
Erzurum daha ağır bastı.

Bence Eyüp playoff yapamayacak. Geçen hafta covid ve onca sakata rağmen yedeklerle çıktığımız maçta onlardan daha iyi oynadık. Buna rağmen hakem sayesinde kazandılar. Bugün de Erzurum ciddi şekilde üstün oynadı. Eyüp'te pek bir şey yok gibi geliyor bana.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2021, 18:41 
Kullanıcı avatarı

Gözünün önünü göremeyenler belli. Bu pozisyonu ağır çekim izleyip karar veremezsin. Adam savunmanın arkasına sarkmış son sürat kaleye gidiyor omzundan çekip bozuyor adamı net penaltı. Zaten attığınız video da da net gözüküyor.
Son hızıyla koşan adamı bozuyorsun ayrıca en son formasının arkasından bile çekiyor.

Eyüp hocası küfür edip kırmızı kart gördü 5-6 maç ceza yer net.

Eyüpspor un fikstürü Menemen, Manisa Ümraniye şeklinde 3te 0 yaparlarsa büyük yıkım olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2021, 19:47 

saffet8 yazdı:
Gözünün önünü göremeyenler belli. Bu pozisyonu ağır çekim izleyip karar veremezsin. Adam savunmanın arkasına sarkmış son sürat kaleye gidiyor omzundan çekip bozuyor adamı net penaltı. Zaten attığınız video da da net gözüküyor.
Son hızıyla koşan adamı bozuyorsun ayrıca en son formasının arkasından bile çekiyor.

Eyüpspor un fikstürü Menemen, Manisa Ümraniye şeklinde 3te 0 yaparlarsa büyük yıkım olur.

Ne bu nefret hayirdir fırına söyle ekmekte vermesinler eyupllere en son entrynin donuna 3 mağlubiyet sonunda Bi de deprem olur Eyüp haritadan silinir de de rahatla.

Kötü oynadık ama Erzurum bizden daha iyi falan oynamadı hatta iki takımda top falan oynamadı hakem de berbattı hayatımızdan 2 saat bok gibi harcadık penaltının uzaktan yakından alakası yok hele hele 90 +da bu penaltı kime çalınsa aynı tepkiyi gösterir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2021, 19:54 
Kullanıcı avatarı

saffet8 yazdı:

Arkadas Bandirmalinin haydi kuyruk acisi var firsat bulmus giydirmeye calisiyor da sana ne oluyor ? Yukaridaki tamamen habis , cirkin dilek ve temenni ama bu yorumlarin cok gereksiz ,kendinden nefret edilmesini istiyorsan bravo bu isi harbi iyi yapiyorsun.
Bu tur maglubiyetler ne ilk ne de son daha bu koprunun altindan cok sular akar buralardayiz kimin yikima ugradigini goruruz.
Bana gore son dk o gereksiz paslasmayi yapmak hataya davetiye cikarmakti cezamizi bulduk. Bu grupta her takim digerlerini yenebilir , daha takimlar oturmadi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2021, 19:57 

ilkinsan yazdı:
Olum sen salak mısın? ne gördüğünü anlayabiliyorsun ne okudugunu algılayabiliyıorsun trollük yapmaya mı geldın sen bu siteye hırbo.İnsanların ayarlarıyla oynayıp durma,yoksa gelen gıden sana salak muamelesi yapmaya devam eder.
Aynısı o gözünün önünü görmeyen saffet8 de üstüne alınsın.

Ne diyor bu değişik anlayan var mı? Hangi takımın taraftarı olduğunu bile bilmiyorum. Bana mı kızmış ne yapmış bu? Türkçesi çok zayıf onu geçtim de, cidden ne anlatıyor bu?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2021, 20:01 
Kullanıcı avatarı

banbangümgüm yazdı:
ilkinsan yazdı:
Olum sen salak mısın? ne gördüğünü anlayabiliyorsun ne okudugunu algılayabiliyıorsun trollük yapmaya mı geldın sen bu siteye hırbo.İnsanların ayarlarıyla oynayıp durma,yoksa gelen gıden sana salak muamelesi yapmaya devam eder.
Aynısı o gözünün önünü görmeyen saffet8 de üstüne alınsın.

Ne diyor bu değişik anlayan var mı? Hangi takımın taraftarı olduğunu bile bilmiyorum. Bana mı kızmış ne yapmış bu? Türkçesi çok zayıf onu geçtim de, cidden ne anlatıyor bu?

Sana sevgilerini sunuyor , nick'i Ilkinsan olur o kadar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2021, 20:01 

wingman yazdı:
saffet8 yazdı:

Arkadas Bandirmalinin haydi kuyruk acisi var firsat bulmus giydirmeye calisiyor da sana ne oluyor ? Yukaridaki tamamen habis , cirkin dilek ve temenni ama bu yorumlarin cok gereksiz ,kendinden nefret edilmesini istiyorsan bravo bu isi harbi iyi yapiyorsun.
Bu tur maglubiyetler ne ilk ne de son daha bu koprunun altindan cok sular akar buralardayiz kimin yikima ugradigini goruruz.
Bana gore son dk o gereksiz paslasmayi yapmak hataya davetiye cikarmakti cezamizi bulduk. Bu grupta her takim digerlerini yenebilir , daha takimlar oturmadi.

Ulan bizim ne kuyruk acımız olacak? Youtube'a gir bak. Nasıl kaçtığınızın görüntülerinden ben utanıyorum. Sizin sahanıza geldiğimizde polis dışarıya çıkarmıyorken, dışarıdan attığınız taşlardan ben utanıyorum. Ayrıca içerde dışarda size 5 atmışız. Stadınızın açılış maçında bizden yine 5 yemişsiniz. Son maçta da covid ve sakatlar yüzünden yedeklerimize karşı oynayıp hakem sayesinde kazanmışsınız ve bunu siz bile kabul etmişsiniz. Neyin kuyruk acısı olacak? Yahu trolmüsün yoksa cahil misin? Yahu cidden kimseyle diyaloğa girmicem diyorum ama bu kadar kendini bilmezlik olmaz be kardeşim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2021, 20:05 
Kullanıcı avatarı

Bandırma'nın alternatifli kadrosuyla Sürpriz takımlardan birisi olacağını düşünüyordum. Bugün skor yanıltmadı. Buradan okuduğum kadarıyla da eksiklermiş. Ona rağmen iyi sonuç.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2021, 20:10 

Ulan velet sen kimsin siz kimsiniz biz sizden kacıcaz.sizi bir yerine takan sizden küçüktür. Aç tribün baslıgını bandırma eyup olaylarını oku izle,Gelip gidip her baslıkta ortalıgı karıstıyorsunuz ciddi anlamda zeka problemınız ve anlama problemınız var sizin, insanlar canı burnunda 15 yasındakı otuzbirci gelip gidip milletin asabıyla oynuyor devamlı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 413 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 42  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, funkyhouse, uzalaite

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye