Zaman: 13 Ağu 2022, 07:05

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 81 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Balıkesirspor l 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2022, 10:53 

Hayalet10Kolik yazdı:
Malesef olmadı.
En sonunda patladık. Yılların ceremesini çektik.
2.lige düştük. Amatörleri gördüğüm için çok etkilemiyor ama şu takıma yüz çevirenleri gördükçe kahroluyorum düştüğümüze değil.

Hakkınızda hayırlısı kardeşim . Bu sene sizi küme düşüren esas etken kesinlikle başkanınız umarım ılk önce ondan kurtulursunuz ....

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2022, 11:35 

Balıkesirspor camiası yıllardır şapkadan tavşan çıkartıyordu ancak bu yıl olmadı...
Balıkesir kenti genel olarak heyecanını kaybetmiş durumda ve kent/takım bütünleşmesi yok baglar kopmuş durumda.

Onkolikler kendi içlerinde görüş ayrılıkları yaşıyor...
Bir kısım liderler bıraktı, başka bir grup çekimser...
Destek yok gelen başkan tek kalıyor...
Onlar için her şey sıkıntılı...

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2022, 17:02 
Kullanıcı avatarı

küçükçekmeceli yazdı:
Balıkesirspor camiası yıllardır şapkadan tavşan çıkartıyordu ancak bu yıl olmadı...
Balıkesir kenti genel olarak heyecanını kaybetmiş durumda ve kent/takım bütünleşmesi yok baglar kopmuş durumda.

Onkolikler kendi içlerinde görüş ayrılıkları yaşıyor...
Bir kısım liderler bıraktı, başka bir grup çekimser...
Destek yok gelen başkan tek kalıyor...
Onlar için her şey sıkıntılı...

Eee çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar. Her gelen 1 yıllık yönetip gidince her gelen de günü kurtarma derdinde oluyordu ki bir yerde patladık. Borcu toplasan 80 m tl yok aslında ama zenginlerde yılmışlık, eskilerde sıkılmışlık, siyasetçilerde ise umursamazlık var. Halk zaten başarıya endeskli. Son kongrede de yönetim kongreyi erteledi ve çok geç yaptı. ligin başlamasına birkaç gün önce kongre oldu. kulüp delinin tekine kalınca düşmek kaçınılmaz oldu. o kadar geç yönetime gelen iş bilmez yönetim de 28 dosyayı bu kadar kısa sürede kapatamayız diyerek kimin gazına geldiyse bu kadro ligde kalır dedi. şarampolden uçtuk işte.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2022, 18:16 

Geçmiş olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2022, 21:08 

berkutay yazdı:
Hayalet10Kolik yazdı:
Malesef olmadı.
En sonunda patladık. Yılların ceremesini çektik.
2.lige düştük. Amatörleri gördüğüm için çok etkilemiyor ama şu takıma yüz çevirenleri gördükçe kahroluyorum düştüğümüze değil.

Hakkınızda hayırlısı kardeşim . Bu sene sizi küme düşüren esas etken kesinlikle başkanınız umarım ılk önce ondan kurtulursunuz ....

Kesinlikle haklısın.
Son senelerde başkan hiç gelmedi. Kısacası hep çoluk çocuk geldi. İsmini yaptılar hepsi yediler soydular bana göre.
Şanssızlığımız aynı zamanda şehrin ileri gelenlerininde artık sırt çevirmesi oldu ve toparlayamadık.
Size de süper lig yolunda başarılar. Bir ruh bir birliktelik kazandınız sanki çıkacaksınız gibime geliyor ama bizim gibi çıkmanız hayırlı olmayacaksa da varsın çıkmayın. Bana göre bizim gibi takımlar için en iyi lig 1.lig. Süper lig fazla geliyor 2.lig ise çöplük. Ömrüm boyunca hep 1.ligde kalacak takımın deseler kesinlikle kabul ederdim.

http://hayalet10kolik.blogspot.com

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2022, 21:52 

Kendi sahasında 5 tane yiyenler nerede? Dalga bile geçecek adam yok. 50 tane taraftarınız vardı topu topu onlar da kendilerini kuma gömdü. Çıkın biraz da gönlümüzce dalgamızı geçelim. Kendi sahasında 5 yiyen takımla ezeli rekabet olur mu yahu :) Ama siz bizim hocaya dua edin. 5 attıktan sonra iyice yedeklere döndü. Yoksa en az 7-8'e gidiyordu olay.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2022, 18:26 

Balıkesirsporumuzun u19 takimindan 6 kisi sonradan oyuna giren 5 kisi yine gecen seneki u19 takımından futbolcular.
Son 2 yilda toplasan 10 galibiyet alamamis transfer yasagi yillardan beri suren kendi sehrinin ileri gelenleri çoktan küsmüş takim malesef oyuncak haline gelmis her sene baskan degisiyor hepsi ayrı triplerde.
Tabiki dalga gecilir edilir bu isin dogasinda vardır bu ama gerçekten rakip farketmiyor sonuçlar ise bizi hic ilgilendirmiyor. Kiyasiya rekabet olur sartlar esit olur o zaman bu skor olsa harbiden üzülürdüm ama su skor benim için bir anlam ifade etmiyor.
Takildigim iki nokta oldu sadece Beykan Simsek pozisyonu bence penalti degil. Kerim Avci ise 2 cocugu var gol atiyor hemde eski takimina sevinsin anlarim ama küfretmek nedir. Bu onun karakterini gösterir. Iki gun sonra kucagindaki kizlar o. Cocuklari diye bagirirsa hic sasmasin. Babalari ne ki yetistirdigi cocuklar ne olsun derim. Allaha sukur herkesin diline pelesenk olmus küfür yada argo kelimeleri bile hayatimda hic kullanmadim belki ondandir garipsemem. Gercekten skor degil ama bu karaktersizin sanki sampiyonlar ligi finalinde sanki karsisinda Neuer varken gol attiktan sonra kufrederek sevinmesi üzdü. Insanlik adina da uzuldu. Allah islah etsin baska bisey demiyorum.
Bandirmaspor icinde dusuncem iyi takim zaten bu sene buna soylenecek sey yok. Son 3 haftaki maglubiyetler bende suphe uyandırdi. Normal şartlarda Bandirmaspor galip gelmesi gerekirdi. Pazar gunu de rakibin adı Balikesirspor degilde xspor olsaydi sanirim Bandırmaspor yine kaybederdi. Görüntü o sekilde. Yuksek ihtimal yönetim super lige cikmak istemiyor olabilir. Hakkinizda hayirlisi olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2022, 18:50 

Kerim Avcı küfür filan etmiyor. Siz tribündeki 50 kişi ile "Neredesin Bandırma" diye tezahurat yaptınız. Deplasman yasağı olduğu halde neredesiniz diye sordunuz. Kerim'de gol atınca "hani neredesiniz" dedi. Sen onu ne olarak duyduysan twitter'da filan adamı tff'ye şikayet etmişsin bu bize küfür etti diye :)

Ayrıca biz düştüğümüz sene kendi sahanızda bize 5 attığınızda geçmediğiniz dalga kalmadı. Hala geçiyordunuz. Bu başlıkta bile 50 kere size 5 attık dediniz. Biz düşerken attığınız 5 tane senin için önemli olacak, ama siz düşerken kendi sahanızda 5 yemeniz senin için önemli olmayacak. Geç kardeş bu işleri. Kendi sahanda elek yaparlar adamı böyle. Dua edin hoca 5 attıktan sonra iyice yedeklere döndü. Yoksa rahat 7-8 gelirdi. Yahu her kelimeniz yanlış be kardeşim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2022, 19:13 

Siz duserken biz gibi haftalar oncesinde degil son hafta dustunuz.
Sizin transfer yasaginiz yoktu. Siz biz gibi u19 takimiyla mücadele etmemistiniz. Biz zaten 3 senedir her sezon basinda kume dusmenin ilk adaylari arasinda gosterildik. Bizden daha kötü ve biz gibi coluk cocukla o zaman baska takimlar var diye bir sekilde kalmistik.
Dalganizi geçersiniz hic onemli degil. Ama 3.ligde 3-0 yenilmistik yillar önce o macta sartlar esitti ve ustune ustluk o sene ilk devre sizi 2-1 deplasmanda yenmistik ama kendi evimizde 3-0 kaybetmistik. O maglubiyet beni uzmustu. Bizim takim oyle bir takim ki net soyliyim biz sirketler arasi turnuvaya katiliyoruz bizim sirket takimi bizim takimi yener oyle kötüyüz o acidan skor beni alakadar etmiyor sizin maca ozel degil haftalardır böyle. Hatta bu sene bir cok maçta gormussundur twitterda falan mac paylasimlari pek yapmadim blogda bile yazmiyorum coktandir. Beni takip ediyormussun her kimsen o yuzden gormussundur :)
Son olarak sizin Kerim Avci golden sonra " o. Cocuklari hani nerdesiniz " diye bagirdi. Yonetim gibi yonetim olsa bu videolari kullanır bu karaktersizin ceza almasini saglardi. Arda Turan maç sonu kufur etti diye ceza yemisti. Bu adam mac icinde küfür ediyor. Tff'ye yazdim twitterda,mail attim videoyla ama kim takar bir taraftari. Yonetim gibi yönetim olacak onlar tepki koyacak konuyu dillendirecek anca oyle ceza yer Kerim. Ama bize Tuna AKTURK baskandan sonra başkan gelmedi. Yıllardır baskanimiz da yok bu takimin destekleyeni de yok. Amatordeyken 3.ligdeyken vallahi daha mutluydum. Bu sehirdeki kan emiciler soguttu herseyden. Arma pesindeyim sadece basari beklemek bize uzun sure hayal

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2022, 21:26 

Kerim Avcı'nın O. çocukları dediğini nereden çıkardın? Aynı videoyu izledim sadece "hani neredesiniz" diyor.

Ayrıca 90 dakikalık maçın 70 dakikasından fazlasını küfür etmekle geçiren tribündeki 50 taraftara ne diyeceksin? Onların ettiği küfürler normal de 1 kişinin ettiği küfürden mi alındın? Zaten çok zor durumdasınız bir de ceza alacaksınız pfdk'dan.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 81 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Samudio

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye