Zaman: 17 Eki 2021, 21:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 676 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 68  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2021, 13:47 
Kullanıcı avatarı

Kendimizi gömmeyi ne kadar seviyoruz ya. 2 gündür kendine Ankaragüçlüyüm diyen adamlar utanıyoruz falan diyor. Utanıyorsan gelme birader bir daha, zorla mı geliyorsun? Git öteki Ankara takımını tut, bol bol feminizm yaparsınız.

Çocuğun yaptığı yanlışın hakkını BEÇ vermiş. E nolsun daha, ne bekleniyor yani? Bir de saçma sapan tipler türedi yok Ankaragücü taraftarı bombalansın, hepsi aynı vs. diye. Hayatımda daha saçma bir şey görmedim. Bir ülkücülerin bir de biz Ankaragüçlüler'in adı çıkmış 9'a inmez 8'e.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2021, 19:03 

TATÜ yazdı:
Suat kaya’yı yetersiz bulan Mustafa Dalcı Sıtkı 3.kamp dönemine kadar devam etsin demiş az daha zorla be hocam lig kadrosuna bile yazılır bence :D

Geçen sene oynadığı takımda süre alamayan Sıtkı kalırken 12 golle oynayan kampa zehir gibi başlayan Suat yollandı kör göze ancak bu kadar parmak sokulur biz iflah olmayız

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2021, 19:18 

TATÜ yazdı:
TATÜ yazdı:
Suat kaya’yı yetersiz bulan Mustafa Dalcı Sıtkı 3.kamp dönemine kadar devam etsin demiş az daha zorla be hocam lig kadrosuna bile yazılır bence :D

Geçen sene oynadığı takımda süre alamayan Sıtkı kalırken 12 golle oynayan kampa zehir gibi başlayan Suat yollandı kör göze ancak bu kadar parmak sokulur biz iflah olmayız

Aralarındaki eski bir problemden dolayı göndermiş galiba. Bu arada Çekici Konyaspor'a gitmiş resmi hesap dalga geçer gibi ilk resimde onu paylaşmış. Aklıma geçen sene son dk Fb'ye gol atınca gggoooll yazmaları geldi. Ben bu yönetime asla inanmıyorum. Bol kaoslı bir sezon bizi bekliyor diyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 00:44 
Kullanıcı avatarı

Suat ve Ahmet i kendi hırsı uğruna harcadı Dalcı. Millet Almanya amatörden oyuncu bakma telaşında biz kendi elimizdekileri üçe beşe yolluyoruz. Hem de bonservisiyle. Hainlikleriyle tarihe yazılacak bu yönetim. 10 numara da alınmayacak çünkü Kitsou ve Pinto kalacak gibi takımda. Mecbur oynayacaklar, haliyle yabancıya yer kalmadı. Hasan Hüseyin 10 oynar, arkasında da İshak ve Abdullah olur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 06:47 

ahmet ve suat kaçıp kendini kurtarmış. çocukları 2 senedir mundar ettiler, bi kampa çağır sonra alt lige kirala, devre arası çağır başka takıma kirala.
adamlar da sonunda yeter diyip ayrıldı. ben dalcı’yla kavga muhabbetine inanmıyorum, aklınca baktı kanat rotasyonuna, geraldo-Cem-owusu-ariyibi, ben bunların arasında suat’ı oynatamam diyip elden çıkartıldı.
hayır bi de suat’tan 3 kuruş bonservis alıyorsun, ahmet’in bi sonraki satışına %25 pay koyduruyorsun falan madem bu adamlardan bu kadar umutlusun, koy kadrona yine oynat geraldo owusu falan ama lazım olunca girsin suat izleyelim. suat’ı bolu’da izleriz artık banko 9 gol 11 asist kapatır sezonu.

3-5 gündür şişen kadroyu azaltmaya başladılar, ender-suat-ahmet-fatih-çekici sırayla gidiyor. geçen sene süperligin en genç takımıydık, bu sene komple 30 yaş üstü kadro kuruldu. bakalım ne olacak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2021, 09:44 

Suat Kaya'nın gönderilmesini çok yanlış buluyorum. Bu tarz isimlerde benim aslında baz aldığım isim Hasan Kaya, onu da 1-2 maç izlemiştik önce Ankaragücü formasıyla ve fena değildi. Kiralık gittiği yerlerde de gayet iyi oynamıştı. Ama sonrasında bizde yapamadı. İçimizde uhde kalmadı en azından onun hakkında, oynasa nasıl oluru gördük. Aynısını Suatta da yapabilirdik. Suat Hasan'dan çok mu iyi, sanmıyorum. Ama ona da en azından yarım sezon şans verilmeliydi.

10 numara transferinin de olacağını düşünmüyorum bu saatten sonra.
İbrahim-Abdullah Durak
Alper-Hasan Hüseyin
Saba-Owusu
Paintsil-Ariyibi güncellemesi yapıldı kadroya.
hatta
Orkan- Cem
Voca-İshak
Badji-Eren'i de ekleyebiliriz. Bence makul seviyede yerleri dolduruldu.

Ancak en önemlisi, bizim geçen sezon da olmayan 10 numaramız. Endri de gidiyor, dolayısıyla yaratıcı oyuncu noktasında bariz bir güç kaybı mevcut hem nitelik hem nicelik olarak. Halbuki beklenen 10 numara transferi net bir isimle yapılsa, kimsenin itiraz edemeyeceği bir kadroyla lige başlama şansımız olacaktı. Şimdi kadroda bu sene acaba parlatabilir miydik diyeceğimiz ismi gönderip, 10 numaraya beklenen ismi almazsanız kadro mühendisliği noktasında eleştiriler de kaçınılmaz olur haliyle. Hasan Hüseyin kaliteli bir isim ama kaç maçın kilidini açabilir? öyle bir profilde mi acaba? bence tam o görevin oyuncusu değil. Altyapıdan 2 oyuncu deniyecek isek, çıkın konuşun basında, bu sezon 10 numarayı Hasan Hüseyinin yanında Arif ve Atakan Dama götürecek diye, biz de beklenti içinde olmayalım.

Geçen sezon Fatih Mert'in yaptığı en büyük yanlışlardan biri abuk subuk hesaplarla cıvık cıvık bir ilişki içinde olmasıydı. Bu sezon böyle bir şey yok gibi gözüküyor şu ana kadar. Dozunu kaçırmadan, zaman zaman taraftar da bilgilendirerek bu sürdürülmeli. O leş gibi, cıvık cıvık ilişki trend topic yapıp kadronun kaptanlarını hedef almış birinin de gönderilmesine sebep olmuştu. Geçirdiğimiz o saçma sapan dönem de bence bize lige mal oldu. Sosyal medyaya kulak asmamalarını ve görece içe kapanık olmalarını doğru buluyorum bu sebeple.

Yalnız artık havaya girmemiz gerekiyor camia olarak. 15 gün kaldı; kombine haberleri, formalar, transferlerin açıklanması gibi işler hızlanmalı. Haftasonu maç var, seyircili de olacakmış. Bu bir fırsat yönetim için, açıkla transferleri, koy yeni formaları stadın önüne, takım da Gençleri yendi mi iyi bir havayla başlarız lige.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2021, 13:55 

Faruk Miya kiralık ve bir miktar para karşılığı Çekici gitmiş.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2021, 14:28 

fena topçu değil faruk miya şu kapalı kutu gelen zencilerden iyidir ama üretici oyuncu pozisyonunda bariz eksikliğimiz var ön liberodan hallice hasan hüseyine 10 numara muamelesi çekeceksek bu sezonda bitmez

forma,kombine şu işlerinde bir adının konması lazım artık şurda 2 hafta kaldı lige şov yapmayacaz takımı saklayacaz derken kafayı yediler iyice oldu olacak TRT ile konuşunda maçları yayınlamasın

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2021, 15:32 

İşin dogrusu bu yönetimden çok umutluydum fakat geldigimiz bu aşamada beklentilerim karşılanmadı

Mustafa Dalcı ilk hayal kırıklıgı oldu

Alper Potugun rizeye elini kolunu sallayarak gitmesi

Takım kurulurken kadro mühendisliginin yine yanlış yapılması

Kadroda gelecek vaddeden genç futbolcular yerine yaşı geçmiş kaşarların agırlıkta olması

Kulübun medya sorumlusunun olmaması ve bu yüzden yalan veya gerçek bir çok dedikodunun yayılması

Hala kadroda kim olacak kim olmayacak belli olmaması

Formaların hala gizlenmesi ve satışa çıkmaması

Kombineler ne olacak belli degil

FK ben şov yapmayı sevmiyorum diyor ama bu işin dogası şova yönelik

Sezonun başlamasına az bir zaman kaldı yönetim taraftarda bir heyacan yaratmadı

Sanki normal bir şirket yönetiyor havasından kurtulamadılar

Bu yüzden yeni sezonun ne olacagı belli degil, zaten Mustafa Dalcı biraz tökezlerse ortalık hemen karışacak

10 numara transferini yazmıyorum bile

İnşallah iyi sonuçlar gelir biz yanılırız bekleyip görecegiz

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2021, 18:53 

Borven ile ilgili çok komik bir şey duydum. İnşallah doğru değildir.

Edit1:Borveni soranlar var, oynatılmadı bugün arkadaşlar. Kenarda her gün düz koşu yaptırıyor BÜYÜK başkanımız ceza olarak. Sadece bu maç için değil antrenmanlarda da öyle yaptırıyor. Gazişehiri reddederek Ankaragücü'nde kalmasının bedelini böyle ödetiyorlar :)

Borven hakkında duyduğum gerçekmiş...
https://twitter.com/LeakerPaul/status/1 ... 19846?s=19

Edit2:Borven gitmiş galiba...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 676 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 68  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anka06, bestofgeorge, Bing [Bot], Bozkurt1903, Faroz, fikofik, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HashHead, ilrimed, KapkaraAşk, karadeniz, lacivertACAB, ozerctnky, protokol, Ressambob, roxrox, sencokyasa1925, sorrento, tribunde, Ujfa, umittek, wog, YeşilBeyaz37, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye