Zaman: 17 Eki 2021, 22:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 676 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 68  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2021, 23:16 

Mişmiş de muşmuş. 10a imza atmışlar da, 9unu cebe atacaklarmış da bilmem ne.. Geçen de Alperin, İbrahimin bonservisini cebe atmışlardı! Yahu az izan.

Neyse, diyelim ki bunlar doğru, adamlar bizi ayakta soyuyor siz de büyük resmi görüyosunuz. Ben bu senaryoda öngörüsüz, akılsız pollyana oluyorum. Ona da kabul. Beni Ankaragücü, borçsuzluk, uzun vadeli hedef diye kandırdılar.

Peki, bu ithamlar ya doğru değilse? Ya uyanık bir menajerin yaması gibi davranıyorsanız siz? Yani bu iyi niyetli bir yaklaşım olmaktan çok uzak olur bir kere, bunu idrak etmek lazım önce. Adam 100 bin euro daha koparmak için yangın yapıyo, sen de ona odun taşıyosun belki de güzel kardeşim.

Çok komik bir süreçten geçiyoruz, kimimiz akılsız Pollyana olup çıkacak, kimimiz menajer yaması. Sonu hayrolsun. Üye olduğumdan beri imzamda aynı ifade var, benim için tek gerçek de odur. Aldığım pozisyon da sadece bununla alakalı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2021, 23:57 

Suat kaya’yı yetersiz bulan Mustafa Dalcı Sıtkı 3.kamp dönemine kadar devam etsin demiş az daha zorla be hocam lig kadrosuna bile yazılır bence :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2021, 00:26 

raulmadrid yazdı:
Mişmiş de muşmuş. 10a imza atmışlar da, 9unu cebe atacaklarmış da bilmem ne.. Geçen de Alperin, İbrahimin bonservisini cebe atmışlardı! Yahu az izan.

Neyse, diyelim ki bunlar doğru, adamlar bizi ayakta soyuyor siz de büyük resmi görüyosunuz. Ben bu senaryoda öngörüsüz, akılsız pollyana oluyorum. Ona da kabul. Beni Ankaragücü, borçsuzluk, uzun vadeli hedef diye kandırdılar.

Peki, bu ithamlar ya doğru değilse? Ya uyanık bir menajerin yaması gibi davranıyorsanız siz? Yani bu iyi niyetli bir yaklaşım olmaktan çok uzak olur bir kere, bunu idrak etmek lazım önce. Adam 100 bin euro daha koparmak için yangın yapıyo, sen de ona odun taşıyosun belki de güzel kardeşim.

Çok komik bir süreçten geçiyoruz, kimimiz akılsız Pollyana olup çıkacak, kimimiz menajer yaması. Sonu hayrolsun. Üye olduğumdan beri imzamda aynı ifade var, benim için tek gerçek de odur. Aldığım pozisyon da sadece bununla alakalı.

Kastın muhtemelen ben değilimde yine de cevap vereyim şahsen benim kimse parayı cebine atıyor diye bir ithamım yok öyle bişeye de inanmam Faruk’un PTT topçusundan 50 bin euro tırtıklamaya tırtıklatmaya ihtiyacı yok ha adamın haberi olmadan koparan varsada çoluğundan çocuğundan çıksın ona bişey diyemem

Ben düpedüz adamların ego ve iş bilmezlikle birleşen sportif ve idari başarısızlığındayım ki görünen köyde kılavuz istemiyor yok menajerin oyununa geliniyormuşta 100 bin Euro fazla verilirse nolurmuş topa vurmadan 350 bin Euroya miloş gitti bu kulüpten 10 gün önce nerdeydi bu duyarlı muhasebeci taraftar?

35 transferin 30 unda karavana çeken yönetim elindeki garanti oyuncuyu 50 bin euro fark için kapı önüne koyup yerine Emre denen bebenin kapalı kutu topçusunu getirmeye kalkıyorsa bırakında itiraz edelim yoksa isteyen polyanna olsun isteyen kırmızı başlıklı kız herkesin kendi tercihi kimseye bişey diyen yok nasılsa testi kırıldıktan sonra herkesten çok muhalefet olunur onada hazırız şaşırmayız

Bir de topçu gitmek istiyorsa yönetim napsın savunmasıda sıktı artık bu topçuların çekici ve İbrahim hariç hiç birinin derdinin süperlig olmadığını takımın az buçuk yamacından geçen sağır sultan bile biliyor burda yok on numara şehir yok her sene UEFA’ya oynuyor Alper ordan teklif almış tabi gitmek ister diye mantık yürüttüğünüz Alper kalktı zoraki Rize’ye gitti istediği şeyde dalcıyla olmaz Karaman devam etsindi o iş seni aşar işine bak dediler adamda gitti şimdide Kitsiou-Endri gitsin diye adamlara resmen yol yapıyorlar saygı duyarım yönetimin bileceği iş ama gelipte burda topçular sadece süperlig için ayak diriyorlar işi komik oluyo şu an sadece borvene biraz uğraşıyorlar kalsın diye o da taraftar gözünde iyice bayrak konumuna dönüştü zaten herşeyi milletin tersine yaptık komple ayağımıza sıkmayalım derdindeler yoksa borvenin topçuluğu vs falanda umurlarında değil nasılsa yerine başka bir tanesi hazırdır başka Badji mi yok

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2021, 06:53 
Kullanıcı avatarı

raulmadrid yazdı:

Akilsiz polyanna listesine sen beni de ekle. Simdi olumune elestirmek moda ama Allah buyuk. Insallah takim oynar o zaman biz de bir takma isim buluruz nefes alinca dahi elestirenlere, sikinti yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2021, 08:35 

twitter’a giriyorsun kıyamet kopuyor, defolun gidin herkesi küstürdünüz takımın huzuru kalmadı menajerler soyuyor falan; ama maşallah kamptan kim fotoğraf çekse mutlu keyifli olmayan 1 tane adam yok.

geçen sene bile ben bu kadar sırıtan 1 tane fotoğraf görmedim.
https://twitter.com/berkeas06689401/sta ... 15376?s=21

iyi niyetlileri tamamen ayırıyorum ama bi kesim çok ciddi algı yapıyor, artık istediğini aldıramayan menajer tayfası mıdır, pastadan istediğini koparamayan mıdır bilemem. biri kuyuya taş atıyor saniyesinde fırtınalar kopuyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2021, 12:26 

FK yönetiminin gelmesini en baştan destekledim iyi işler yapacaklarına inandım bu inancım azalsa da halen devam ediyor, sportif anlamda başarısız olacaklar gibi gözüküyor genel kanaat o yönde, ama mali konularda kulübü derleyip toparlayacaklarına inancım tam, bunu bile başarabilseler kulüp için çok büyük başarıdır

Son zamanlarda FK ve arkadaşlarının, kulübü soymaya geldikleri kulübü soyup kaçacakları gibi iddaalar ortalıkta dolaşmakta, bu yönetimin paraya pula ihtiyacı olmadıgını aklı yeten herkes tahmin eder, yok futbolcuları fahiş fiyata alıyorlarmış, aradaki farkı cebe indireceklermiş, bana göre bu iddalar deli saçması, adamlar zaten varlıklı iyi niyetle bir işe soyundular sportif açıdan belki başarısız olabilirler ama sırf muhalefet edecem diye böyle bir şekilde kimse karalanamaz, varsa bir bildigin erkekce çıkarsın söylersin, kişileri böyle kolayca bilip bilmeden karalamak bu kadar kolay olmamalı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2021, 17:07 
Kullanıcı avatarı

Fikstür açıklandı. Gayet iyi duruyor. İlk hafta tuzla maçı ile açıyoruz sezonu. Yolun sonu şampiyonluk olsun :wink:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2021, 18:24 
Kullanıcı avatarı

Hayırlı uğurlu olsun, bizi Süper Lig'e çıkartacak fikstür çekilmiş :twisted:

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2021, 19:00 
Kullanıcı avatarı

2. hafta geliyoruz nasipse önce ki günden gelip Ankaragüclü kardeslerimizde kalıcaz uzun zamandan sonra güzel bir dostluk ve kardeşlik olacak... sabırsızlıkla bekliyorum:)) Allaha emanet olun:)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2021, 15:08 

Son gelen haberlere göre Kitsiou ve çekici gönderilmiş.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 676 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 68  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anka06, bayern, bestofgeorge, Bing [Bot], burakerdim, cepni, equalizer, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasadaparayok, lacivertACAB, Lusage, Overkill, ozerctnky, Ressambob, Viola

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye