Zaman: 12 Ağu 2022, 03:30

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 878 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 88  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2021, 16:17 

Göndermenize gerek yok bu kafayla devam etsinler kendileri bırakır zaten sezon bitmeden.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2021, 16:57 

Altındağ yazdı:
Göndermenize gerek yok bu kafayla devam etsinler kendileri bırakır zaten sezon bitmeden.

Benim kimseyi gönderme ve getirme yetkim yok hiç bir gruba da üye degilim sade bir taraftarım, FK ve yönetiminden kimseyi tanımam bilmem ve işim olmaz 2 senedir FK bu kulüpte etkin bu zaman zarfında yaptıgı icraatlardan begendigimde oldu,yanlış buldugumda oldu,mali açıdan iyi işler yaptılar sportif anlamda çuvalladılar malesef bu senede mustafa dalcı ve emre yıldız israrını yanlış buluyorum,bunun dışında yapacaklarını yapabilirse her zaman desteklerim mesala saray tesisleri,basketbol,voleybol,hentbol şubeleri,gelecek sene borcu sıfırlama sözü,abuk subuk tranferlerle mali tabloyu bozup borçlanmayacagız sözü gibi vaadler bunların yapılmasını her taaraftar ister destekler diyorum, bunları yapabilmeleri için belli bir zaamanı hakediyorlar diye düşünüyorum, dalcı ve emre yıldız konusunda inşallah yanılan ben olurum

Bİlemiyorum ben mi çok pozitif düşünüyorum , yoksa herşey kötü olacak diyenler mi haklı ama şuna eminim herkes ankaragücünün iyi olmasını ister inşallah herşey iyi olur

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2021, 17:35 

0618 yazdı:
Altındağ yazdı:

Benim kimseyi gönderme ve getirme yetkim yok hiç bir gruba da üye degilim sade bir taraftarım, FK ve yönetiminden kimseyi tanımam bilmem ve işim olmaz 2 senedir FK bu kulüpte etkin bu zaman zarfında yaptıgı icraatlardan begendigimde oldu,yanlış buldugumda oldu,mali açıdan iyi işler yaptılar sportif anlamda çuvalladılar malesef bu senede mustafa dalcı ve emre yıldız israrını yanlış buluyorum,bunun dışında yapacaklarını yapabilirse her zaman desteklerim mesala saray tesisleri,basketbol,voleybol,hentbol şubeleri,gelecek sene borcu sıfırlama sözü,abuk subuk tranferlerle mali tabloyu bozup borçlanmayacagız sözü gibi vaadler bunların yapılmasını her taaraftar ister destekler diyorum, bunları yapabilmeleri için belli bir zaamanı hakediyorlar diye düşünüyorum, dalcı ve emre yıldız konusunda inşallah yanılan ben olurum

Bİlemiyorum ben mi çok pozitif düşünüyorum , yoksa herşey kötü olacak diyenler mi haklı ama şuna eminim herkes ankaragücünün iyi olmasını ister inşallah herşey iyi olur

Abi sana saygı duyuyorum takımın başarılı olması için yazıyorsun ama ben hocasına,menajerine ve tüm yönetim kurulu üyelerine inanmıyorum.
Mali başarı diyorsunuz ama bu yönetimin çok çok düşük paraları bile ödemediğini bizzat biliyorum. Yine de inşallah siz haklı çıkarsınız da takım düzlüğe çıkar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2021, 08:16 

hadi herşeyi geçtim, şu sezon başı oyuncu saklama olayından yıllardır bi kurtulamadık. belli ki yeni transferler antrenmana çıkıyor, kimden gizliyorlar anlamıyorum. pinto-geraldo günlerdir altyapıdan çocuklarla antrenman yaparken kitsiou efendi hala tatil fotoları atıyor, bu adamın çekici gibi milli takımı da yoktu, kendi kendine 1 hafta fazla tatili nasıl uzatıyor?

atakan gibi efendi adam antrenman kaçırmaz, günlerdir ya paylaşmıyorlar yada antrenmana çıkmıyor. Erdi dikmen bile ne olduğu belli değil. büyük ihtimal aman yabancıları kaçırmayalım diye onların paraları öderken yerlilerin parası kaldı, onlar da ödeme almadan kampa katılmıyor.

işte doğru düzgün otoriter bi hoca olsa herkes şu tarihte kampta olacak derdi, eksiksiz hazırlanmaya başlardık. biri kafasına göre takım arıyor, öbürü parasını almasına rağmen hala tatilde, en potansiyeli olan yerli oyuncular ödeme için en sona bırakılıyor, tüm parasını almış ve sözleşmesi devam eden borven efendi kulüp kulüp gezip teklif bulmaya çalışıyor.. vs.
böyle kör topal başlanan kamptan ne hayır gelecek merak diyorum.

neyse başkan bugün radyo programına katılacakmış, orda kim ne durumda öğreniriz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2021, 16:56 
Kullanıcı avatarı

Bir radyocu bulmuşlar Dalcıyı nefessiz yağlama propagandası yapıyorlar. Adam diyor ki Ankaragücü Dalcıyla oynarken heyecandan ölüyordum. Dalcı Türkiyenin en iyi hocalılarındanmış. Tiyatro yazıp oynasalar bu kadar olur. Yemin ederim spiker nefes almıyor överken. Vallahi kepazelik. Düşmeyin yeter artık daha fazla ya.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2021, 17:12 
Kullanıcı avatarı

Kim ya bu Atilla Kıper midir nedir? Taraftarı gömdü, camiayı gömdü ve aralıksız nefes almadan 15 dakika Mustafa Dalcı övdü. Adam utanmadan "Mustafa Dalcı ile inanılmaz heyecanlı top oynuyordu Ankaragücü" dedi. Yani tamam başarılı olduğu noktalar yok değildi de, Mustafa Dalcı asla ve hiçbir zaman iyi futbol oynatamadı. 6-4-0'ı da mı görmedik sanki?

Bir de şu %95'lik sessiz kesim kim ya? Gerçekten kim onlar? Yani sessiz Mustafa Dalcı destekleme komisyonu mu var Ankaragücü'nde?

Neyse... Benim anladıklarım şunlar:

- Rodallega ve Owusu gelecekler. 3 yabancı forvet mantıksız olacağı için Börven gidecek.

- Takım düşse bile Mustafa Dalcı bu sezonu takımın başında tamamlayacak. Ümit Özat işine dönmez inşallah.

- 19 Mayıs yapılacak. Gençlerbirliği Eryaman Stadı'nı istiyormuş, 19 Mayıs bize kalacak muhtemelen(Gençlerbirliği böyle istiyorsa elimden geleni yaparım dedi, söz verdi Koca).

- Faruk Koca başkanlığa mecbur kalmış. "O lafı söyledikten sonra burda olmayı pek de istemiyorum" dedi açık açık.

- Atakan büyük ihtimalle satılacak bonservisi ile. Endri, Kitsou takımda kalacaklar. Mehmet Topal'dan da cevap bekleniyormuş.

Beni tatmin eden açıklamalar olmadı açıkcası ama bundan sonrasında sezon başlayıp takımın oynadığı topu görene kadar eleştiri yapmayacağım hocaya da başkana da. Transferleri de göreceğiz.

NOT:
"Son dönemde Ankaragücü’nün Türk sporuna kazandırdığı bir oyuncu var mı?
Yok."

Bu cümleyi kurdu adam. Hemen her takımda bizim altyapımızdan yetişmiş bir oyuncu var nerdeyse. Tamam altyapı çok iyi durumda değil ama tek başına kocaman Altay var. El insaf.

NOT II: Aklıma geldikçe ekliyorum. Son 6 hafta kala Hikmet Karaman ile tartıştığını da açıkça söyledi. E dönen tekere çomak sokmuşsun sayın başkan? Açık açık "Gençlerbirliği maçından sonra düşeriz dedim" diyor. Yani futbol aklı yok diyor ya, gerçekten futbol aklı sıfır. Hikmet şovcuydu vs ama sen bilerek takımı sabote etmişsin demek ki Denizlispor maçından sonra. Hikmet de çok büyük suçlu da, Koca'nın kafa yapısı da "Benim dediğimi yapacak düşük profilli hoca" şeklinde. Sonumuz hayrolsun bakalım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2021, 17:31 

dalcıyı çok sevenler burda dahi ondan yana gram ümidi olanlar açsınlarda erzurumsporla erzurumda oynadığımız maça kadroya değişikliklere baksınlar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Haz 2021, 08:34 

Yeni sezonda golcümüz borven veya rodallega olacak siz kimi tercih edersiniz ?

Ben borven olmasını isterim

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Haz 2021, 10:12 

bana da rodallega'yla anlaşıldı gibi geliyor. zaten owusu gibi kapalı bi kutu almışsın, borven'i gönderseler aynı ayarda biri gelmedikçe daha 2. maçta kıyamet kopar. ama öyle bi ortam oldu ki artık borven'i göndermeleri çok zor.

dün metiner erdem borven'in menajeriyle konuşmuş, adam kalıp kahraman olmak istiyorum demiş ama başkan da radyoda öyle bi konuştu ki borven süper lig istiyormuş kafası burada değilmiş böyle isteksiz olursa hayatta kadroda tutmam demeye getirdi.

bugün ankara'ya geliyor, 1-2 güne belli olur bence.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Haz 2021, 11:40 

http://www.viralspor.com/ankaragucunde- ... ssion=true

Bu habere göre Kitsiou bile gidecek.

Edit: Mahmut Akan gelmiş diyorlar...

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 878 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 88  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye