Zaman: 15 Ağu 2022, 22:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 878 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 88  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: MKE Ankaragücü | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 13:22 

Yönetim taraftarın verdigi krediyi Mustafa Dalcıyı getirerek sıfırlamıştır

Taraftarla inatlaşarak başarılı olmuş bir kulüp olmamıştır

FK ve yönetimini destekleyenlere ihanet etmiştir

Bundan sonra Mustafa Dalcı takımı süper lige çıkarsa da taraftarın hiçbir zaman hocası olmayacaktır

FK bu adamı getirerek parasıyla rezil olmayı göze almış demektir

İşin en kötüsüde başkanın akıl hocası olan Emrah Yıldızın hala bu kulübü yönetiyor olması

Geçmişten ders alınmadıgı bu harekatla belli olmuştur geçmişten ders almayanlar gelecegi şekillendiremezler

Kısaca babalar gününde babalara geldik

Bu kadar tepkiye ragmen Mustafa Dalcı gelmeyi kabul ediyorsa diyecek bir şey yok

Yazıklar olsun

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 13:46 

Erdi Dikmen de Samsun'a gitmiş. Borven,Alper, Kitsiou vb zaten durmaz. Bundan sonra Yıldız kardeşler ne kadar çöp varsa dolduracak. Kulüp soyulacak. Günün en kötü şeylerinden biri de haber1910 dalcıyı öven bir paylaşım yapmış. Onları bile kaybetmişiz...

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 14:11 

Merto6 yazdı:
Faruk kocanın kongre öncesi açıklamalarının tamamını dinlemiş biri olarak teknik direktör konusunda kendi bildiğini okuyacak gibi geliyo bana. Malesef düşük profilli dalcı özköylü gibi adamlar var aklında bana göre. Umarım yanılan ben olurum.

Balalı vizyonlu başkanımız sağolsun bizleri yanıltmadı. Teşekkürler futbolu aklıyla okuyan ve yönlendiren namı diğer inovatik sayın koca

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 15:14 
Kullanıcı avatarı

Kıçıyla inatlaşan altına s.çarmış...
Alt ligde hoca alternatifi daha az onu da kabul ediyorum...
Ama Dalcı konusunda olan ısrarı anlamlandıramadım...
Detaylı açıklama yapılacak denilmiş; bakalım neymiş bu gerekçe...
Bu arada, "çöp transferler yapan ve kulübü zor durumda bırakan hocalar yüzünden Dalcıyı istiyoruz" derlerse, bu konuda haklı bir gerekçe sayılabilir mi? Bilemiyorum...
Ama şurası bir gerçek; Orhan Sal'ın dediği gibi, ortada bir Ümit Özat inatlaşması ve doğurduğu sonuçlar varken... Dedim ya, bilemiyorum; bekleyelim bakalım gerekçeleri neymiş! İnat mı? Yoksa makul bir gerekçe mi?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 15:28 
Kullanıcı avatarı

Pasalı yazdı:
Kıçıyla inatlaşan altına s.çarmış...
Alt ligde hoca alternatifi daha az onu da kabul ediyorum...
Ama Dalcı konusunda olan ısrarı anlamlandıramadım...
Detaylı açıklama yapılacak denilmiş; bakalım neymiş bu gerekçe...
Bu arada, "çöp transferler yapan ve kulübü zor durumda bırakan hocalar yüzünden Dalcıyı istiyoruz" derlerse, bu konuda haklı bir gerekçe sayılabilir mi? Bilemiyorum...
Ama şurası bir gerçek; Orhan Sal'ın dediği gibi, ortada bir Ümit Özat inatlaşması ve doğurduğu sonuçlar varken... Dedim ya, bilemiyorum; bekleyelim bakalım gerekçeleri neymiş! İnat mı? Yoksa makul bir gerekçe mi?

Badji, Geraldo, Embiya, Ali Kaan, İbrahim Akdağ çöpleri Dalcı denilen amatör lig hocası zamanında alındı. Bundan daha çöpü kim olabilir ki abi? Bu kararı temize çıkarabilecek hiçbir bahane yok bence.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 16:36 

faruk koca hala sezon başındaki fuat çapa olayının hırsını yaşıyor. o zamanlar sadece para işine bakıp bu olaylara karışmıyordu. şimdi işin başına geçince aklınca "o zaman bütün transferleri, yapılanmayı, kadroyu hocaya bıraktık bizi rezil etti" diye düşünüp şimdi tamamen kendi kafasındaki adamları alıp kendi zihniyetine göre oyuncular transfer edip hiçbir şeye ses çıkarmayacak bi hoca arıyordu. bunun da 2 alternatifi var biri mustafa kaplan biri mustafa dalcı. daha iyi anlaştığını seçti, tüm mevzu bu.

burada en masumu mustafa dalcı. adam 3. liglerde takılırken eline anadolu'nun en köklü kulübünde hocalık şansı geçti, adam yok bana çok tepki var gelmem mi desin. süper lig başlığında bu adam hakkında nasıl salladığımız da hala duruyor, o ayrı mevzu.
ama bu iş biraz vurun abalıya döndü, bişey söylenecekse FK'ya söylensin. o da sonuçta başka dünyada yaşamıyor, bu tepkileri bile bile getirdiyse başarısına da başarısızlığına da katlanacak, tepkileri de göze alacak.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 16:36 

Taraftara rağmen yapılan işler çok nadiren iyi sonuçlanır. Ben Dalcıya nefret eden tarafta değilim burdaki çoğu insan gibi. Ancak başka bir hocayla anlaşılmalıydı.

Alperin kadro dışı kalmasıymış, Ankaragücü hiç top oynamamışmış, yukarıda Allah var. Alperin neden kadro dışı olduğunu gayet de biliyoruz hepimiz. Ve o zaman alınan pozisyonun arkasındaydık. 16 puan alınan dönem için de; süper ligde kimse oynamadan 16 puan alamaz. Borven-Bolingi tercihi için de, hoca tercihi deyip geçin arkadaş. Ne bitmez bir kinmiş.

Bir anamıza sövmediği kalmış, takımı sabote eden Ümit Özatla kıyaslanmış bir de, fecaat.

Son 6-7 maçta, gayet de puan alınabilir bir fikstürde üstelik İbo ve Alperin devrede olduğu haftalarda 3 puan daha alamamış "büyük" hocamıza bu tepkiler neden gösterilmiyor eğer sorun saha içi sebeplerse. Saha dışında yaptığı benim bildiğim kötü bir şey yaşanmadı. Varsa aydınlatırsanız sevinirim.

Bu adam artık bizim hocamız. Başarılar diliyorum. Çünkü onun başarılı olması demek bizim başarılı olmamız demek. Ankaragücünün başarısı için kim iyi niyetle ve isteyerek çalışıyor ise, benim pozisyonum budur.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 16:59 
Kullanıcı avatarı

FK gerçekçi adam olduğunu dalcı ile gösterdi umutlanmayın diyor. İlk icraatleri benim gözümde koskoca BOŞdur.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 17:00 
Kullanıcı avatarı

Takımı küme düşeren karar hoca tercihi falan değildir. Börven sakatlanmamış olsa Ankaragücü bir üst ligdeydi. Aldığı kısıtlı sürede 10 gol katkısı verdi. Bolingi denilen ahmak 1 gol attı, onu da kupa maçında Kocaelispor'a attı(utanmadan alevli malevli story paylaştı bir de).

Biz bu duruma "bu saatten sonra" diye diye geldik. Kimse Ankaragücü'nden büyük değil, Ankaragücü'nün armasını taşıyor diye hiçbir kişi de kutsal olamaz. En yüksek puan ortalaması 1.33(Süper Lig'de OYNAYARAK aldığı 16 puan bu işte) olan hocanın lig sonunda ulaşacağı puan 50'dir, 50 puan geçen sezon TFF 1. Lig'de ne yapmış açın bakın. Zonguldak Kömürspor'dan kovulmuş adamın başarılı olacağına da asla inanmıyorum.

Hikmet Karaman da en az Mustafa Dalcı kadar istemediğim bir adam, kendi egosunu Ankaragücü'nün önüne koyan kim varsa onun bu takımda işi yok. Takımı açık ara düşüren de son 6 haftada saçma sapan kararlar veren Karaman ve yönetimdir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 17:46 

Sadaev yazdı:
Takımı küme düşeren karar hoca tercihi falan değildir. Börven sakatlanmamış olsa Ankaragücü bir üst ligdeydi. Aldığı kısıtlı sürede 10 gol katkısı verdi. Bolingi denilen ahmak 1 gol attı, onu da kupa maçında Kocaelispor'a attı(utanmadan alevli malevli story paylaştı bir de).

Biz bu duruma "bu saatten sonra" diye diye geldik. Kimse Ankaragücü'nden büyük değil, Ankaragücü'nün armasını taşıyor diye hiçbir kişi de kutsal olamaz. En yüksek puan ortalaması 1.33(Süper Lig'de OYNAYARAK aldığı 16 puan bu işte) olan hocanın lig sonunda ulaşacağı puan 50'dir, 50 puan geçen sezon TFF 1. Lig'de ne yapmış açın bakın. Zonguldak Kömürspor'dan kovulmuş adamın başarılı olacağına da asla inanmıyorum.

Hikmet Karaman da en az Mustafa Dalcı kadar istemediğim bir adam, kendi egosunu Ankaragücü'nün önüne koyan kim varsa onun bu takımda işi yok. Takımı açık ara düşüren de son 6 haftada saçma sapan kararlar veren Karaman ve yönetimdir.

Benim ifade etmeye çalıştığım şey "Dalcı keşke hiç gönderilmeseydi" değil. Bu takımla ancak bu kadar olurdu. 2 hoca da aynı muameleyi hakediyor. Bu nefret mantıklı değil.

Takımda bir Bolingi eşeği bir de Borven vardı, sanki 3-5 forvet vardı da, inatla bu eşek oynadı. Borven de keşke o zamanlar da aynı performansı verseydi. Dalcı o zaman, forma isteyenindir dedi. Borven'in de var suçu demek ki, Bolingi gibi bir adama formasını kaptırdığına göre.

Bu sezon da büyük ihtimalle böyle olacak, koşan mücadele eden formayı giyer. Yine kadrodışılar yaşanır. Aynı şeyler konuşulur, olan bize olur. Sırf bu yüzden bile Dalcıyla anlaşılmamalıydı. Ancak resmi açıklama geldi. Destek olup başarılı olmasını dileyeceğiz.

Son olarak; Kutsal olan armadır. Kimsenin kimseyi kutsadığı yok, hepimiz Ankaragücünün başarısını istiyoruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 878 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 88  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bhecfbs, Bing [Bot], eryetli, Google [Bot], Google Adsense [Bot], TATÜ, tribunde, vosvos

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye