Zaman: 15 Ağu 2022, 04:51

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 355 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: PO YF 1.Maçı | Altınordu - Samsunspor
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 09:15 
Kullanıcı avatarı

Altınordu başkanının yaptığı açıklamalar saçmalıktan öteye geçmez. Bugünü mü bekledin bilader, hangi algının hangi motivasyonun peşindesin. Silah zoruyla mı bıraktılar seni play-off'a? Ne yani çıksan hayır biz burada kalalım mı diyeceksin? Gelen parayı kabul mu etmeyeceksin? Şam şeytanı kervanına eklemiş kendisini.

Bize gelecek olursak. Bu kadar aleni yaşanan saçmalıklardan sonra tüm odak noktamızın saha içi olması gerekiyor. Bu saatten sonra ne sezonu ne de masa oyunlarını konuşmaya gerek yok. Cevabı sahada verip, skoru bileğimizin hakkıyla alıp, Atatürk'lü armayı birilerinin gözüne sokarcasına şampiyon yapmamız artık farz üzerimize.

Bunun için saha içinde kalmamız, motive olmamız ve daha fazla istememiz gerekiyor.
Takımın, Menemen maçı sonrası yaşanan kadro dışı ve travmatik durumlardan sonra verdiği tepki olumluydu. Bunu son 4 maça net şekilde yansıttılar. Mücadele ve isteğimizi bir üst seviyeye taşıyarak çıkarsak bu maçlara, arzu ettiğimiz skoru almamız için hiçbir engel yok.

Deplasman golüyle beraber avantajlı skoru alıp, içeride final biletini alacağımıza inanıyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 10:20 
Kullanıcı avatarı

Altınordu başkanının açıklaması ahlaksızlık

Samsunspor umarım kafalarına vura vura çıkar finale

Başarılar dilerim

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 11:40 
Kullanıcı avatarı

beşnumara yazdı:
Playof başlığına yazdım buraya da yazayım:

Altınordu başkanı tam şam şeytanı. Madem istemiyorsun bu ligde işin ne?
Her sene aynı şeyleri yapıyor. Keçiören'in yerinde hangi takım olsa isyan ederdi. Lig biteli Daha 24 saat geçmemiş yaptığı açıklamaya bak.
Bunun gibi kafasına göre davranan takımlar ya sıralamaya sokulmamalı ya da bu ligde işi olmamalı.

Birileri gibi kıyıda köşede saklanıp kıvırmayacağız. Tam kadro çıksınlar her maç oynadığı gibi oynasınlar. Bizi geçerseler sonra kime ne yapıyorlarsa yapsınlar.

Aynen bunu yapmaları lazım başkan bu kafadaysa. Almanya ve İspanya alt liglerindeki B takımlar nasıl şampiyon olursa bir üst lige çıkamıyor, play-off'a kalamıyor ise Altınordu da öyle olsun madem. Özel statü ile play-off'a mı kaldı, 7. Keçiörengücü'nü alsınlar playoff'a. Altınordu da yetiştirici kimliğiyle devam etsin ligde.

Böyle saçma açıklama olmaz, hem de playoff arefesinde.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 11:46 

Başkan kurnaz biri, işin psikolojik tarafını oynuyor olabilir. Seyit Mehmet Özkan istemediği sürece Altınordu play-off yapamaz, yapmaz. Bence güçleri çıkmaya yetmeyecek amaçlarının buraları oynamaya alışmak, tecrübe kazanmak olduğunu düsünüyorum. 3 yıl içinde Süper Lig yaparlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 13:01 
Kullanıcı avatarı

işin ilginç yanı tam olarak pohpohlandığı gibi genç takım da sayılmazlar, ahmet ilhan özek falan oynuyor takımda, artı olarak hep dışarıdan gelen topçular, alt yapı işi hikaye.

cengiz ve çağlar dışında da ben buradayım diyen bir oyuncuya rastlamadım bu kulüpten, başkan açıklaması da felaket, şu takımda topçu olsam inadına çıkar oynardım süper lig için.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 14:25 
Kullanıcı avatarı

garajalti yazdı:
işin ilginç yanı tam olarak pohpohlandığı gibi genç takım da sayılmazlar, ahmet ilhan özek falan oynuyor takımda, artı olarak hep dışarıdan gelen topçular, alt yapı işi hikaye.

cengiz ve çağlar dışında da ben buradayım diyen bir oyuncuya rastlamadım bu kulüpten, başkan açıklaması da felaket, şu takımda topçu olsam inadına çıkar oynardım süper lig için.

Kesinlikle öyle. Konuştuğunun ya da konuşturduğunun yarısı kadar icraatı yok. Her sene çıkar böyle saçma sapan konuşur, karşısındaki zan altında bırakır. Ama spor ahlakını bundan soracaksınız, öyle de bir poz keser. Türk futbolundaki en lüzumsuz adamlardan biridir. Lüzumsuzluğun vergisi olsa o verginin kralı da bu olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 15:00 
Kullanıcı avatarı

Sizlik bir durum yok zaten son haftalarda oynadığınız oyunla Altınorduyu sahadan silersiniz.
Aordu başkanının açıklamalarını etik bulmuyorum ama yaptığı işlere saygı duyduğum için kızamıyorum da. Türk futbolunun Aordu mentalitesine ihtiyacı var.
Keçiören iyi ki taraftarı olan bir kulüp değil, düşünsenize böyle bir kafa yapısı sizi olası bir Play-off heyecanından ediyor bir hiç uğruna.
Katılırsınız katılmazsınız ama dünya çapında alt yapı oluşturup bu ligde hiç yabancı oynatmadan yukarılara oynamak başarıdır kanımca.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 15:27 
Kullanıcı avatarı

Giresun yazdı:
Sizlik bir durum yok zaten son haftalarda oynadığınız oyunla Altınorduyu sahadan silersiniz.
Aordu başkanının açıklamalarını etik bulmuyorum ama yaptığı işlere saygı duyduğum için kızamıyorum da. Türk futbolunun Aordu mentalitesine ihtiyacı var.
Keçiören iyi ki taraftarı olan bir kulüp değil, düşünsenize böyle bir kafa yapısı sizi olası bir Play-off heyecanından ediyor bir hiç uğruna.
Katılırsınız katılmazsınız ama dünya çapında alt yapı oluşturup bu ligde hiç yabancı oynatmadan yukarılara oynamak başarıdır kanımca.

sportif ve ekonomik açıdan başarısı inkar edilemese de saha dışı her konuda mide bulandırıyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 17:28 
Kullanıcı avatarı

Söylediği sözler üstümüzde rehavet yaratmak için değilse zaten bildiğimiz Altınordu. Renkdaşımın da dediği gibi madem çıkmak istemiyorsun, ilk altıya girdiğinde sonraki takım alınsın play off a.

İşin ahlaki boyutunu bir kenara bırakıp, iş adamı kimliği, sportif, finansal, psikolojik açıdan bakarsak çıksa da çıkmasa da her türlü işine yarar bu açıklama.

Bana kalırsa Altınordu açısından PR yapıyor. Özellikle oyuncularımızın Lille deki başarılarından sonra dikkatler Türk oyuncularına çevrilmişken bana göre reklam yapıyor.
Kısaca "istemediğimiz halde play off a kaldık, istesek neler yaparız, çok iyi takımımız var, iyi oyuncular yetiştiriyoruz, gelin alın" mesajı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:59 

Gönül isterdi iki takım beraber çıkalım.Şimdi isteğimiz Altay-Samsunspor finali, öyle bir finalde yenilip üzülsek bile seneye süper ligde Samsunspor takımını görmekten mutlu oluruz.Kaza bela olmadan atlatalım ilk aşamayı.
Altınordu Turkiye'nin en kurnaz başkanına sahip.Dışarıdan özenilecek bir kulüp gibi gorünsede sloganlarına yakışmayan kulüptür.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 355 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye