Zaman: 03 Tem 2022, 08:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Bandırmaspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2022, 15:39 
Kullanıcı avatarı

Play offlardan umarım Bandırmaspor yükselir bu sene hem göze hitap eden oyunuyla hem de renkli tribünleriyle fazlasıyla hak ettiniz.Yalnız sizi yakarsa play offlarda bizim Okan Alkan yakabilir kritik maçlarda hata yapmayı pek sever. :?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2022, 17:02 
Kullanıcı avatarı

Balıkesirspor tribünlerinde 50-60 kişi var. Türkiye futbol tarihinin en rezil en aşağılık dakikalarını izletiyorlar.

TRT ilk 45 dakikada toplam 5 dakika bile 50 tane taraftarın sesini açamadı.

Durmadan mütemadiyen küfür ediyorlar.

Kendi evlerinde 3 tane yemişler, "Neredesin Bandırma" diye küfür ediyorlar. Kimse söylemedi mi bu zavallılara deplasman yasağı olduğunu? Yasak olmasaydı onların en az 20 katı olacağımızı onlar bilmiyor mu?

30 tanesi çocuk olmak üzere 50 tane adam hiç ama hiç durmadan küfür ederek kendilerini ne rezil, ne aşağılık, ne alçak duruma düşürdüklerinin farkında değil mi? 1 kişi de çıkıp demiyor mu "aga biz ne yapıyoruz" diye?

Öyle zavallı bir haldeler ve öyle acıyorum ki, 3 gol attık hiç birinde sevinç bile yaşamadım. Normalde apartmanı ayağa kaldırırdım.

Merak edenler maçın ikinci yarısında bir baksın maç yayınına.

Yahu şehir takımıyız diye geçiniyorlar, şehrin en işlek yerinde statları var. Biletler 5 lira. Hava güzel ve Pazar günü. Maç derbi maçı ama tribünde 50 kişi var. Bu utancı yaşayacakları halde sürekli küfür etmek hangi tribünde doğru karşılanır?

Bu saatten sonra bu köylüleri asla rakip olarak göremem ben. Bunları rakip olarak görmek bile hakaret gibi. Allah düşmanın bile güçlüsünü, mertini versin. Bunlar ne böyle? Resmen türk futbol tarihinde rezillik olarak anılacak bir 45 dakika izledik.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2022, 16:52 
Kullanıcı avatarı

banbangümgüm yazdı:
Keny 3 Milyon Euro bonservis ile Beşiktaş'a gidecek diye konuşuluyor.

45-50 milyon tl yapar. Bu sezon çıkamazsak seneye 80-90 milyon bütçe ile takım kurabiliriz. Bu sene 25 milyon ile böyle bir takım kurduk. Bu sene olmazsa seneye yine iddialı oluruz gibi hissediyorum.

Uzun zamandır siteye girmiyordum. Senin de bu yazını görünce yazayım dedim. Keny,büyük ihtimalle yurtdışına gidecek. Takımı da,bonservisi de biliyorum fakat yönetim zor durumda kalmasın istiyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 May 2022, 14:26 

Başkanın bugün ki basın toplantısında A.Ş ile ilgili görüşünü tüm kamuoyu ile paylaştı. Şahsım adına hiç istemesem de sonuç o yöne doğru ilerleyecek gibi duruyor .
Klubümüzün su an ki borcunun 39 milyon tl olduğunu bunun da % 90 lık kısmının iç borç yani kendi yönetimine olduğunu bir önceki sezonlardan ve içinde bulunduğumuz sezondan personel futbolcu prim vs hiç bir borcun kalmadığını belirtti ( mayıs ödemeleri de bugün yapılacak ) .
Gönül ister elbet üst lige çıkalım ama çıkamasak da gelecek sezon yine kamuoyunun takdir ettiği takım ve klüp olma yolunda umarım devam ederiz ....

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 May 2022, 18:39 
Kullanıcı avatarı

Süper Lig'de kendi sahamızda oynamamız için tek engelin ışıklandırma olduğunu açıkladı Başkan.

Işıklandırmanın da kolay bir iş olduğunu, bunu yapması gerekenin devlet olduğunu, tüm çabalara rağmen devletin konuya el atmadığını söyledi.

Atatürk aşığı bir şehir olmanın cezası mı bu?

İstedikleri gibi cezalandırsınlar. Maçlarımızı Uganda'da bile oynasak Atatürk sevgimiz azalmaz.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye