Zaman: 15 Tem 2020, 22:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 581 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 59  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 22. Hafta Bursaspor - Adana Demirspor
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 00:17 

Bu işler sıkıntı tribün olayına konu buralara gelmesin derim Adana’yı bizde biliriz sorun yok O resimdeki olay tamamen Bursa düşmanlığı

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 00:23 

1940kozmopolit yazdı:
Ankaragüçlü senin maçına rahatça gelmiyor mu?
Sen mi Ankaragücü’nün arkabahçesisin yoksa Ankara mı senin?

Şiiiii sakin biz kimsenin arka bahçesi değiliz kimsede bizim arka bahçemiz değil edep adap iyice zivanadan çıktınız Adamlık tan uzaklaştınız gerçi size kabahatta bulmuyorum tribünde tribünün abisinin ailesine küfür etmeyide iyi bilirsiniz

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 00:24 

Aeq yazdı:
hasbelkader bir şampiyonluğunuz var diye üst ligde, bu ligin şampiyonluğunu beğenmiyorsunuz çıkacaz diyorsunuz. ama sezon başı salya sümük ağlıyordunuz burada amatöre gidecekmiyiz tahta açılacakmı diye :) bak iki galibiyette döküldünüz gördü millet çapınızı ağırlığınızı.

sen istersen şamp. liginde final oyna şöyle böyle ne olursan ol, bu ülkenin sevilen beğenilen tribününü izlediniz bugün. bizle karşılaşmadınız uzun zamandır doğru, elin yumruğunu yemeyen balyoz sanarmış kendini. sen bize geldiğinde ne yapmışınki? bizden stadı esir almamızı bekliyorsun.

anadolunun abiliği sizemi kalmış, sabah akşam sövdüğüniz çarşı kadar adam olsanız keşke. altı üstü neysiniz gördük bugün. çocuklar gibi şendiniz beğenmediğiniz rakibe yarım saat müzik yayını yaptınız.

burada edebiyle yazanlarda var ama tahrik tahrik bir yere kadar. herkese hakkını verir bu taraftar.

Allah insan şunu yazarken utanır. Hadi gidin ağlayın Ethem abinize Metin Abinize açılırsınız.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 00:30 
Kullanıcı avatarı

Şunuda yazayım, yazmazsam olmaz. Hani Adanalı arkadaşlar yazıyor ya şöyle iyiyiz böyle gireriz, zapt ederiz, esir alırız vs.
Bu gözler burada bir tek Göztepeyi gördü.
O yüzden kendinizi fazla kaf dağında zannetmeyin. Kırmızı karta kadar esameniz okunmadı stadta.
Bizim, Eskişehir’in, Trabzon’un davasını sizin gibi şehirleri görünce daha bir kutsallaştırıyorum.
Neden mi?
Bu bünye Beşiktaş Ksk maçı Bursada oynandığında sırf Ksk anadolu takımı diye gidip deplasman tribününde Ksk’yi desteklemiş bir bünye.
O yüzden size ne anlatsak boş.
Başkaldırı, haklarının bilincine varmış, bilinçli kişinin işidir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 00:35 
Kullanıcı avatarı

davidluiz4 yazdı:
Birkirkara yazdı:
Mağlubiyete 3'lü çeken bir sizi gördük :D bomboş bir tribünsünüz safi şişirme.

Galatasaraya 6-0 yenildiğiniz maçın sonunda Serdar Azize 3 lü çektirmiştiniz.Staddaydım şok olmuştum.Boş yapma o yüzden birader galibiyetinin tadını çıkar komik duruma düşme.

O maçta oradaydım, 6. gol olunca hatta gsliler a. gücü diye bağırıp makara yapmıştı. her golden sonra Metin Oktay anons edildi. Maç sonu 6 yemiş takımı tribüne çağırıp bir de 3'lü mü çektirmişiz.. vay be:)

Sen çok gs maçına gidiyorsun herhalde, başkasıyla karıştırmayasın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 00:35 
Kullanıcı avatarı

Niko

Benim olayı bi yere çekmeye çalıştığım yok dostum ads bursaya finallere geldiğinde giresun maçı dahil sizinkilerin içinde izledim bjk olaylarında da pek tilt olmadım herkes herkesi sevmek zorunda değil ama o fotoyu görünce bi itici gelmeye başladınız tribun bazında kimse ads tribunlerini kücük göremez öyle diyen yalan söyler de foto talihsiz bi foto olmuş onu orda barındıranların ben pek askerci polisci vatancı olduğunu dusunemem kusura bakma kardeşim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 00:44 

Adana da ne yaptınız da Bursadakini beğenmiyorsunuz?

Geçti devriniz aga kusura bakmayın :D

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 00:44 

zanitenyo yazdı:
1940kozmopolit yazdı:
Ankaragüçlü senin maçına rahatça gelmiyor mu? İki arası iyi tribün olduğu için olabilir mi acaba?

Heh tam da dediğim buydu işte Adsli arkadaşta onayladığına göre dolmabahçe cevabı almıştır. :)

birader beynini kime kiraladın, bu nasıl gerizekalı bir bakış açısı ya. hahaha.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 00:54 
Kullanıcı avatarı

GurbetEller yazdı:
Adana da ne yaptınız da Bursadakini beğenmiyorsunuz?

Geçti devriniz aga kusura bakmayın :D

Gir maç başlığına oku, 15 dk.da 2-0 geriye düşen tribün, 5 Ocak'ın kısıtlı kontenjanında ne yapmış yazmışsınız kendiniz. hatta bir renktaşın "adamlar skordan bağımsız tribününü yaptı, Bursa'da gerekli cevabı veririz inşallah" yazmıştı. ne küfür işine girdik ne bir şey. yaptık tribünümüzü çekip gittik.

Yeni stadyuma geçen Abilerinize ve G. Saraylılara falan sorun bakalım beton çatıyla yaptıkları tribünü yeni stadyumda yapabiliyor mu? İyice şaşırdınız nereden nemalanacağınızı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 00:54 

Bursanın bugün yaptığı tribün kendi ortalamasının bir tık üstündeydi. Daha iyi tribünleri çok kez yaptı ama bugünkü tribünü adı farketmez başka bir tribün yapsa herkes efsane tribün derdi. Bence bunun 2 sebebi var; Bursadan beklenti hep yüksek olduğu için bu tribün normal geliyor hatta tvden izleyenlere vasat geliyor(maça giden vasat diyemez) ya da millette çok büyük bir hazımsızlık var objektif bakamıyorlar.
Adana Demir tribünleri yazmıştım zaten sayı olarak diğer gelen tribünlere kıyasla ortalama tribün yaptılar, daha iyisini yapacak potansiyelleri var. Tribünden maçı izleyen Demirsporlular bizim tribünü nasıl buldu merak ediyorum(tvden izleyenler değil)çünkü Bursa tribününü Bursada ilk defa gördüler en son 90larda oynadık.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 581 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 59  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], bulud34, cordelia1912, CREATİVE, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, northern1912, pirlo35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye