Zaman: 13 Tem 2020, 03:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 581 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 59  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 22. Hafta Bursaspor - Adana Demirspor
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:12 

Sakin kafayla maç görüşlerimi yazayım.

Ilk yari mukemmel oynadık. Adana Demirspor'un tum hucum tehditlerini ekarte edip orta sahayı aldik. Tribün de tam ic saha tribünü gibiydi. Top rakipteyken ıslık, hucumdayken destek.

Ikinci yari oyunu da iyi tutup hafiften kontra denemelerine başlamıştik ki Özer'in gereksiz kirmizisi geldi. Bu sene 9 sari 1 kirmizi gördü Özer. Hele soyle bir macta cok gereksizdi. Keza Seleznov'da ayni sekilde.

Kirmizidan sonra gelen gol sonrasi bence takim cok iyi reaksiyon gosterdi. Adam akilli bir iki pozisyon disinda cok buyuk bir tehlike yasamadik kalemizde. Ibrahim Uzulmez gercekten cok iyi calismis rakibi.

Cok guzel macti.
Adana Demirspor taraftarina hayirli yolculuklar, kazasiz belasiz dönsünler.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:13 

Maçın özetini izlemedim ama söylenenlere göre can sıkıcı hakem hataları olmuş. Twitter'da gördüm Bizim Traore'nin Erkan Zengin'e yaptığı hareket felan hiç yakışık olmamış. Ciddi anlamda tepki gösterilmeli...

Maca gelirsek takım olması gerektiği gibi oynadı ve ADS'ye hiç alan vermedi. Takım oyununu çok iyi oynadılar. Kırmızı kart ve gölü yedikten sonra zerre şüphem olmadi puan kaybederiz diye...

Bu sezon Tofaş Tribününden takip ediyorum maçları. Ads Tribününden büyük gırtlak performansı bekliyordum ama hayal kırıklığı oldu. 90 dakika boyunca hareketliydiler. Aslında iyiydiler ama özellikle ilk yarı uzun süre karşılıklı bagirmalari hata oldu onların için. Ads Tribününde bir tanıdığım olsaydı arayıp söylerdim karşılıklı bagirmayin diye. Kırmızı karttan sonra ki performansları iyiydi... Gereksiz biraz fazla küfür ettiniz ama kimse bizden aynı reaksiyonu göstermedi yada duymadı. Bir daha ki gelişlerinde 2 kat daha iyi olacaklarina eminim... Kazasız belasız hayırlı yolculuklar...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:35 
Kullanıcı avatarı

Maçın geyiği bitti, nabızlar normale döndü maça ilişkin gözlem yazalım iki satır.

Seleznov ve Özer beni at dedi resmen hakeme. Ayrıca Seleznov'u kırmızı karttan hemen sonra çıkartmalıydı. 10 değil 9 kişi oynadık resmen. Yürüyecek mecali kalmadı.

Shehu resmen orta sahaya tek başına hakim oldu. Traore de olmayınca hükmetti maç 11'e 11 iken.

Rakipte Erkan Zengin yürüdü, Volkan ilk yarı bitti psikolojik olarak. Kırmızı kart olmasa maç 3-4 olurdu çok rahat.

Bir de bu Kubilay'da biraz beyin olsa iyi niyetli çocuk aslında. O cüsseye rağmen girdikten sonra iyi iş çıkartıyor.

Bu galibiyetin üzerine olası bir Erzurum galibiyeti de gelirsek çok rahatlarız. Hala bu iki takımın direkt kalifiye olacağını düşünüyorum.

Yola çıkan Demirsporlulara kazasız belasız yolculuklar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:36 
Kullanıcı avatarı

Şimdi özeti izledim. Penaltı çok basit olmuş, özetin itirazdan önceki pozisyonun faulle alakası yok ve adilin kartını koymamışlar. Ayrıca traorenin kendini atma videosunu da twitterdan izledim, üzerindeki formanın ağırlığını biri hatırlatmalı. Olay hakem takdir haklarını Bursaspora kullandı demekten çok hakemin ne kadar kötü olduğu olmalı, herkes işine geldiği yerden bakıp kulp arıyor orası ayrı tabi.

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:38 
Kullanıcı avatarı

Bursa Ads arası neden bu kadar kötü? Baya küfür oldu maçta duyduğum kadarıyla. Benim hatırladığım bu seneye kadar iki takım hiç karşılaşmadı da..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:41 
Kullanıcı avatarı

Özer Hurmacı
Seleznyov
Traore

bu üç arkadaşın kulaklarının çekilmesi lazım, bu takımın tek hedefi var üst lige çıkmak, şu dönemde kırmızı kart görmek, rakibe durduk yere tekme atmak direkt takım arkadaşlarına yapılmış hainliktir, herkes üzerindeki formanın ağırlığını bilecek.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:42 
Kullanıcı avatarı

Rime yazdı:
Bursa Ads arası neden bu kadar kötü? Baya küfür oldu maçta duyduğum kadarıyla. Benim hatırladığım bu seneye kadar iki takım hiç karşılaşmadı da..

biz de bilmiyoruz valla, bizim tribünlerden tek bir küfür edilmemesine rağmen maç boyu küfür ettiler, hangi ara bize bu kadar kinlenmişler merak ediyorum doğrusu, son lig maçınız 15 sene önce oynanmış çünkü.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:43 
Kullanıcı avatarı

2 tribünde yeri geldi iyi destek verdi. Ne biz Ads lileri duyabildik ne de onlar karşılıklı dışında Teksasın ne dediğini duyabilmiştir diye tahmin ediyorum. Ses oldukça fazla boğuluyor stadın büyük olmasından dolayı. Sahada hak eden taraf bizdik. İyi oynadık özellikle 10 kişi kalana kadar. Son yarım saat idare etti takım. Ads Volkan ve Erkanın ayağına bakıyor gibi onların bireysel yetenekleri dışında bir şey oynamadı. Erkan çıkınca M.Akyüz girdi ve doldur boşalta dönüp onun top indirmesini beklediler. İki takımda hakemden şikayetçi. Bu ligde hakemlerden yana iyi yönetilen maç görmedim. Bugün de onlardan biri oldu. Cebinde sarı kartı hazır gezdi sahada. Gerekli gereksiz kart göstermediği kimse kalmadı. Deplasman yapanlara hayırlı yolculuklar. Şimdi Erzurum maçına dönme zamanı. Özer ve Shehu gibi 2 önemli eksikle gideceğiz. Altay maçına stadın büyük bölümüne bloke cezası gelebilir şu madde atma işini bir bırakmadı böyle maçlara gelen gereksiz güruh.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:57 

Arkadaşlar küfürlü fazla seviyorlar stad boşken bile bize küfür ediyorlar zaten ceza yemişler iç sahada şimdi haftaya deplasmanada gidemeyecekler bunu bilmelerine rağmen Bursa’ya küfür etmek şampiyonluktan daha önemli geliyor onlara bir problemler var bizimle ama anlayamadık çünkü kendilerini 15 senede bir kupada falan denk gelirde görüyoruz . Kaale almayıp küfür etmeyip sadece maç sonu makara yapınca da kızarıp bozuluyorlar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:58 

garajalti yazdı:
Rime yazdı:

biz de bilmiyoruz valla, bizim tribünlerden tek bir küfür edilmemesine rağmen maç boyu küfür ettiler, hangi ara bize bu kadar kinlenmişler merak ediyorum doğrusu, son lig maçınız 15 sene önce oynanmış çünkü.

Adamlar Beşiktaş'ın arka bahçesi ve bunu söylemekten çekinmiyorlar bile.. Sanırım bu yüzdendir. ADS bjk ile arasına mesafe koysa bir şeyler olacakta bu zihniyetle zor..

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 581 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 59  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], rizom

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye