Zaman: 12 Ağu 2020, 06:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 115 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 15 Eyl 2019, 00:12 tarihinde bitecek
Adanaspor 49%  49%  [ 20 ]
Beraberlik 17%  17%  [ 7 ]
Adana Demirspor 34%  34%  [ 14 ]
Toplam oy : 41
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 4.Hafta | Adanaspor - Adana Demirspor
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019, 12:00 
Kullanıcı avatarı

iğneyi kendine çuvaldızı başkasına demişler. evet orantısız karşılık verilmiş. peki sormak lazım, o parmak hareketini yapan arkadaş sokakta gezen serserimi yoksa turbeyler grubundanmı? ortam gergin arkadaşım yapmayın bunu ilk kıvılcımı yakmayın. sen ev sahibisin geliyorsun pankartın önünde hareket çekiyorsun. kavgada ilk yumruktan sonrasını kimse kestiremiyor işte, herkes aklı başında hareket etmiyor.

kanserli kızımıza allah şifa versin. ama onunla duyar kasmakta ne bileyim yani, nerden bilsin onu kesen pankartın onun için olduğunu.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019, 12:18 
Kullanıcı avatarı

Ortada bir duygu sömürüsü varsa o da bir ergenin sosyal medyaya attığı lüzumsuz bir fotoğrafı bu saçma sapan pankart kesme olayına sebep göstermektir. Umarım tek çirkin olay bu iki olayla kalır ve kimseye en ufak bir zarar gelmeden şu maç atlatılır. İki takım da ligde hedefi olan takımlar bu sezon bu abuk subuk işerin kimseye bir faydası olduğunu düşünmüyorum

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019, 12:20 
Kullanıcı avatarı

Bi sosyal medya ergeninin ADS pankartına yaptığı orta parmak işaretinin karşılığı, emek harcanıp hazırlanan güzelim pankartları kesmek olmamalıydı. İkisi kıyaslanmaz bile. Bu olayı sahiplenecek ADS'li olduğunu da sanmıyorum. Adanaspor'un agresif bir tribün yapacağını düşünüyorum. Umarım saha dışında da bilenmezler. Olaysız, dolu tribünler önünde, ADS'nin kazanacağı bir derbi olması temennim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019, 12:24 
Kullanıcı avatarı

Akşam için programları yaptık, saat 19:00’da ekran başındayız
Başarılar Adanademirspor..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019, 12:40 
Kullanıcı avatarı

Birkirkara yazdı:
KırmızıMavi78 yazdı:
Nerde o aklı selim ads li biri vardı forumda. Bu pankart yırtma olayını faceden gördüm hiç beklemezdim.

bursasporun karabükte yaptığı boş stadyumda pankart alma olayı gibi olmuş. adam parmak göstermiş. ulan akılsız sende gidip organını göstersen foto atsan kimse sana birşey demez. ama yırtıp fotolamak EŞİT ŞARTLARIN atışmasımı bu şimdi.. yırttın eline ne geçti koskoca tribünü lolipopşekeri gençleri gibi gösterdin. Şu habere bakan adam sokak serseriliğinden başka birşey düşünmez.

Şu durumu adanaspor kullanmalı, futbolculara o yırtık pankartlar gösterilmeli , o futbolcuların kafalarının neye nasıl çalışacağını anlarım.

bak dalgana son geldiğimizde stadyumunuzda 100 kişi ha var ha yoktu zaten onlar da giymiş bjk formasını "kümeye" işareti yapmaya gelmiş. Ediniz ne budunuz ne gelmiş buradan sağa sola laf çarpıyor. Bıkmadınız üstümüzden prim kasmaya.

hadi be kendi tribününz bile hatayı farkedip pankartı sakladığınız yerden geri verdiniz. Bu kafayla gidersiniz. MUSTAFA KEMAL düşman zihniyetinin fikirleriyle primden bahsediyorsun. Ne prim kasacaz reklam yapacaz, Aldınmı delikanlıca aldık diyemiyorsun maç bitmiş ışıklar kapanmak üzere çalıyorsun PRİMİN KRALINI yaptığını sanıyorsun anlıyorsun.. herkesi küçük görmeyi bırakın bu zihniyetle gitmeyin.

maç sonrası öncesi yada dışarıda 3 5 kişi bulup elinden pankart alan adamların tribünden bahsetmesi yalakalıktır. tribünü çıkar için koşturuyordur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019, 12:51 
Kullanıcı avatarı

bayz yazdı:
Bu olayı sahiplenecek ADS'li olduğunu da sanmıyorum.

Emin misin gardaş?

Eklentiler:
EEfxWy0XsAABlXc.jpg
EEfxWy0XsAABlXc.jpg [ 126.09 KIB | 624 kere görüntülendi ]

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019, 12:52 

bayz yazdı:
Bu olayı sahiplenecek ADS'li olduğunu da sanmıyorum.
Buradakiler bile sahipleniyor baksana. Şimşekler denen güruh sahiplendi daha ne olsun. Göksel, Ertan, sosyal medya hesaplarını yönetenler ve bir kaç abileri daha emniyete çağrıldı. Büyük ihtimalle 6222 yiyecekler. Kulüpte ayrıca davacı olacak. Yusufcuk etmişler ki silmişler şimdi paylaşımı ama artık çok geç.

Hadi o kıza yapılan pankartı anlamadım. Şehitlere yapılan pankartı nasıl anlamadın ? Kadınlara şiddete tepki amaçlı yapılan pankartı nasıl anlamadın ?

Allah düşmanında namuslusunu versin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019, 12:56 

anesthetic yazdı:
Kuduruyorlar lafi bosuna degilmis.
Asil mactan sonra kuduracaklar.
Yillardir stadyumda ezilmenin disa vurumu.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıllardır stadda sokakta ezilmediğiniz mecra kalmadı. Hala dışa vurum falan demişsin. Komik olmaya çalışmıssın da onu bile becerememişsin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019, 13:08 
Kullanıcı avatarı

@KırmızıMavi87

Kardeş, sizin bir tribününüz yok.. Gücenme ama durum bu.. Siz o stadyumu yıkıp yanındaki 13 katlı sitelerden yapın Karabük şehrine daha faydalı iş olur.. Çünkü stadyum maç oynanırken de BOMBOŞ.. yani istenilse de DOLU stadyumdan pankart alamaz sizden hiç kimse dert etme..

Hadi şimdi 5 paragraf boldlu moldlu döşen bir şeyler sabaha kadar, kıymetli zamanımı çok fazla bile ayırdım sana. kabahat bende oldu sende değil.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2019, 13:09 
Kullanıcı avatarı

Bu sorun sadece tribünlerin değil ülke insanının sorunu.Ne bakıyorsun davasına insanların öldüğü ülke burası.Bir parmak hareketine karşı tarafın tüm parkartlarının kesilmeside şaşırtmadı beni açıkcası,karşı tarafta yapsa şaşırmazdım.Boş insanların kovaladığı bomboş işler.Önce Şimşekler Grubu büyüklerinden sonrada 6222 den gereken cezayı alırlar umarım.Bir daha da bu pankart işlerini ve sosyal medya adminliklerini çoluk çocuğun eline vermezler diye düşünüyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 115 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye