Zaman: 25 Eki 2020, 20:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 468 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 47  Sonraki

Şampiyon hangi takım olur?
Anket 02 Eki 2019, 16:08 tarihinde bitecek
Adanaspor 5%  5%  [ 7 ]
Adana Demirspor 15%  15%  [ 20 ]
Akhisarspor 7%  7%  [ 9 ]
Altay 14%  14%  [ 18 ]
Altınordu 2%  2%  [ 2 ]
Balıkesirspor 1%  1%  [ 1 ]
BB Erzurumspor 15%  15%  [ 19 ]
Boluspor 4%  4%  [ 5 ]
Bursaspor 13%  13%  [ 17 ]
Eskişehirspor 3%  3%  [ 4 ]
Fatih Karagümrük 5%  5%  [ 6 ]
Giresunspor 6%  6%  [ 8 ]
Hatayspor 8%  8%  [ 10 ]
İstanbulspor 1%  1%  [ 1 ]
Keçiörengücü 0%  0%  [ 0 ]
Menemen Belediyespor 1%  1%  [ 1 ]
Osmanlıspor 1%  1%  [ 1 ]
Ümraniyespor 2%  2%  [ 2 ]
Toplam oy : 131
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 2019-2020 Sezonu Düşme ve Çıkma Adaylarınız
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 14:03 

Hatayın bundan sonraki 4 haftası çok önemli. Bu 4 haftanın 3 ünü evlerinde oynıcaklar. Minimum kayıpla geçerlerse ligi bitirmiş olurlar ancak sahalarında üst üste beklenmedik kayıplar yaşarlarsa onların da yeri garanti değil.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 14:04 
Kullanıcı avatarı

Giresun ile Altay çok tehlikeli takımlar, sürpriz çıkarsa bu ikisinden çıkar. Ümraniye, Keçiören ve Menemen play-off yapamazlar. Hatay ilk ikiye giremez. Erzurum ve biz ilk ikiden çıkarız, muhtemelen A.Demir'de uzatmaları oynayıp üst lige çıkar. Alt taraf için bir şey demek istemiyorum çünkü düşmemesi gereken takımlar düşecekler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 14:45 
Kullanıcı avatarı

az çok ligleri takip eden bilir en iyi kadro bizde. biz mütevazi olarak her maça final havasıyla ciddiyetle devam edeceğiz. hatay avantajlı ama yeri garanti değil, hepsi iki maç tökezlemesine bakar. bizim hedefimiz ilk iki değil liderlik şampiyonluk. büyük düşeneceksinki büyük oynayacaksın..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 15:09 

Hatayspor: Önemli bir avantaj yakaladılar ancak sanki tökezliyor gibiler. Bunu sonuçlardan ziyade sahadaki oyun bağlamında söylüyorum. İlhan Palut'u arayacak gibiler belli ki takım üzerinde çok ciddi etkisi varmış. Bundan sonra 2 hafta üst üste içeride oynayacaklar bu maçları kayıpsız geçerseler psikolojik anlamda ciddi havaya girerler. Ancak bu maçlarda puan kaybı yaşarsalar panik yapıp düşüş yaşayabilirler.

Bursaspor: Formanın ağırlığı ve taraftarın iticü gücünün Bursasporu buralara kadar getirdiğini düşünüyorum. Buradan sonra da sonuna kadar ilk ikiyi kovalarlar. Yeni transferlerin lisanslarını çıkartmaları da takım kalitesini de arttıracaktır. İbrahim Üzülmez'i Bursa için önemli bir şans olarak görüyorum.

Akhisarspor: Kadroları iyi ama bir türlü çıkış yakalayamadılar. İlk iki için yeterli havaya girdiklerini sanmıyorum. En kötü play off oynayacaklarını düşünüyorum.

Ads: Çok iyi bir kadro kurdular. Balıkesir maçı ölçü değil belki ama moral anlamında önemli katkı sağlayacaktır. Seri galibiyetler almaya başlar ve Bursayı da deplasmanda yenerseler ilk ikinin önemli adaylarından olurlar. En kötü play off oynarlar zaten.

Menemen ve Keçiörengücünün ise ilk yarı hedeflerine ulaştıklarını ve bundan sonra ligde kalıcı olma adına rölantide devam edeceklerini düşünüyorum.

Ümraniye de Emircan'ı satarak hedefini az çok belli etti.

Giresun ve Altay'ın ise play offu zorlayacaklarını hatta Giresun'un iyi bir seri yakalayabileceğini düşünüyorum.

Bizim içinse Erkan Hoca Ads, Altay ve son İstanbul maçlarında beni gelecek anlamında ciddi korkuya sevk etti. Gerek oyuna müdahale gerekse oyun stili açısından. İstanbul maçında korkusundan elimizdeki iki puanı rakibe hediye etti. Şampiyonluk hedefi olan takım böyle oynamamalı. Umarım gereken dersi almıştır. Yoksa sezonu tamamlayamayız Erkan Hoca ile çünkü bu sene öyle veya böyle çıkmalıyız başka lüksümüz yok. Şu kadro ile sonu kadar ilk ikiyi kovalar, en kötü de play off yaparız diye düşünüyorum.

Düşme potası için de şimdiden konuşmak erken gibi. Ancak nedense Eskişehir'in sürpriz yapacağına inanıyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2020, 03:14 
Kullanıcı avatarı

Hatayspor şampiyonluk vermeye çok meyili olan bir takım olsa da bu sene ben de ilk iki yapacaklarını düşünüyorum.
Bursa camia faktörüyle ilk iki için avantajlı bence.
Play off yarışında ise Erzurum ve Akhisarın ilk altıda olacağını düşünüyorum. Menemen, Keçiören ve Ümraniye ise bu yarıştan kopar iken yerlerine Biz(Giresunspor) , Adana Demirspor ve Altay gelecektir. Bu üçlü arasından ikisi play off yapar . Bu ikili ise Adana D. ve biz oluruz gibi geliyor.
Altay'ın son haftaları çok zor fikstür olarak. Muhtemel iki rakibine deplasmana gidecek iken içeride de Erzurum gibi sert takımla oynuyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2020, 13:55 
Kullanıcı avatarı

bu ligde 3 takım 2. devreye damga vurur

erzurun bld adanademir bursaspor ..
hatay mutlaka düşüşe geçicektir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2020, 15:05 
Kullanıcı avatarı

Yıllardır bu ligdeyiz ve bu ligi en iyi bilenlerdeniz artık, diğer ligler hakkında bu kadar bilgim yok ama söz konusu 1. lig olunca iki kelamda biz edelim, öncelikle bu ligde maçları takip etmeden puantaja, yapılan transferlere veya takım isimlerine göre yorum yapanlar hep yanılmışlardır vede yanılmaya devam edeceklerdir. Giresunspor un maçı dahil en az 4 maç izliyorum tüm takımlar hakkında bilgim var diyebilirim, dediğim gibi puantaja göre yorum yapmaktansa takımları takip etmek daha sağlıklı olur, kendi adımıza ilk 2 şansımız varken veya birçok takımın varken şu takım kesin çıkar demek tahmin değil beklentidir veya tam tersi şu takım düşer demek bknz. Eskişehirspor direniyor ve direnmeye devam edecek belki düşecek ama bu zannedilen kadar kolay olmayacak.
Takım olmayı başarabilenler hem sahada hem tribünde kenetlenen camialar mutlaka başarılı olurlar, ligde kalma konusunda kim daha çok isterse o başaracak gibi duruyor, son notum bu ligde Erzurumspor yok B.B.Erzurumspor var.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2020, 15:55 

çoto zeki yazdı:
Yıllardır bu ligdeyiz ve bu ligi en iyi bilenlerdeniz artık, diğer ligler hakkında bu kadar bilgim yok ama söz konusu 1. lig olunca iki kelamda biz edelim, öncelikle bu ligde maçları takip etmeden puantaja, yapılan transferlere veya takım isimlerine göre yorum yapanlar hep yanılmışlardır vede yanılmaya devam edeceklerdir. Giresunspor un maçı dahil en az 4 maç izliyorum tüm takımlar hakkında bilgim var diyebilirim, dediğim gibi puantaja göre yorum yapmaktansa takımları takip etmek daha sağlıklı olur, kendi adımıza ilk 2 şansımız varken veya birçok takımın varken şu takım kesin çıkar demek tahmin değil beklentidir veya tam tersi şu takım düşer demek bknz. Eskişehirspor direniyor ve direnmeye devam edecek belki düşecek ama bu zannedilen kadar kolay olmayacak.
Takım olmayı başarabilenler hem sahada hem tribünde kenetlenen camialar mutlaka başarılı olurlar, ligde kalma konusunda kim daha çok isterse o başaracak gibi duruyor, son notum bu ligde Erzurumspor yok B.B.Erzurumspor var.

Beyefendi Erzurum takıntınızın artık psikolojik rahatsızlık boyutuna geldiğini düşünüyorum. Nerede Erzurum ifadesi geçiyorsa oraya cevap yetiştirme derdindesiniz ve gereksiz polemiklere sebep oluyorsunuz. İnsanlar neyin ne olduğunu biliyorlar ve zorla bir şeyleri kaşıma gereksizliği peşine düşmemeniz forumun selameti açısından da sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2020, 21:31 

Ilk 8 de yer alan takımlarla iç sahada oynayacak bir Hatayspor,ki bu Hatayspor Kasım 2018 den bu yana evinde oynadigi 3 maçta berabere kalıp geri kalan bütün maçalarını kazanmıştır.(bu maçlar içinde başakşehir,galatasaray kupa maçları dahildir.)Bu iç saha grafiğini sürdürür iç sahadaki 9 macimizi kazanırsak super lig gelir.
Bence bu ligten Hatayspor,Bursaspor direk çıkar.Erzurum,Ads,Akhisar,Giresun play off oynar.
Ha neden Bursaspor çünkü gerçekten 2.yarı için kaliteli isimlerle anlaştılar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 14:41 
Kullanıcı avatarı

Ligte çok fazla şeyin değişeceğini düşünmüyorum artık.

Hatay-Erzurum-Bursa-ADS bu 4lüden 3ü çıkar.

Son 3 sırada biz Adana Bolu düşeriz diye düşünüyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 468 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 47  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, bafaranca, Bing [Bot], gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, gunners, Hydrozn, liberte, SeferKSK, TİMİ88, UltraDamus, YeşilSiyah1965, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye