Zaman: 21 Eki 2020, 01:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 468 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 47  Sonraki

Şampiyon hangi takım olur?
Anket 02 Eki 2019, 16:08 tarihinde bitecek
Adanaspor 5%  5%  [ 7 ]
Adana Demirspor 15%  15%  [ 20 ]
Akhisarspor 7%  7%  [ 9 ]
Altay 14%  14%  [ 18 ]
Altınordu 2%  2%  [ 2 ]
Balıkesirspor 1%  1%  [ 1 ]
BB Erzurumspor 15%  15%  [ 19 ]
Boluspor 4%  4%  [ 5 ]
Bursaspor 13%  13%  [ 17 ]
Eskişehirspor 3%  3%  [ 4 ]
Fatih Karagümrük 5%  5%  [ 6 ]
Giresunspor 6%  6%  [ 8 ]
Hatayspor 8%  8%  [ 10 ]
İstanbulspor 1%  1%  [ 1 ]
Keçiörengücü 0%  0%  [ 0 ]
Menemen Belediyespor 1%  1%  [ 1 ]
Osmanlıspor 1%  1%  [ 1 ]
Ümraniyespor 2%  2%  [ 2 ]
Toplam oy : 131
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 2019-2020 Sezonu Düşme ve Çıkma Adaylarınız
MesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2019, 14:29 

kuzeymaraton yazdı:
genel düşüncem; ads, erzurum, hatay, altay, akhisar, bursa, karagümrük, giresun ve ümraniye dışında ilk 6’ya aday takım yok..

9 takımın 6 sını yazmışsın zaten ilk 6 adayı olarak.Ligdeki takımların yarısı eder bu :)

Bu 9 takımdan Adana Demirspor ile transfer yasağımız varken oynadık gençler penaltı golüne kurban gitti.
Erzurumspor maçında yine transfer yasaklıydık ama o çocuklarımız favori Erzurumu sürklase etti.
Altay deplasmanında yine gençler oynadı. Pozisyon bulamadık ama çokta fırsat vermediler. 90+3 de kornerde oluşan karambolde Altay zorla kazandı.
Ümraniyespor lider ve namağlup geldi bu ünvanları bırakıp gitti Balıkesirde.
Giresunspor'u da aynı şekilde bizden çok daha değerli kadroları olmalarına rağmen 45 dakikalık futbolumuzla yendik.

Ben yine diyorum hedefimiz ligde kalmak. Ancak şehir ne isterse o olur. Ali TANDOĞAN hocamız süper bir takım oluşturdu. Koşmayana mücadele etmeyene forma yok. Öyleki transferin son günü 14 transfer yaptık sadece ikisi 11 de oynuyor bizde. Diğer isimlerin çoğu kadroya bile girmiyor. Kim koşarsa forma onun kim mücadele ediyorsa forma onun. Trabzonspordan geldi oynat yok,Balıkesirde yetişti yaşı 18 diye oynatmamak yok. Bizim bu sezonki en büyük kazancımız teknik direktörümüz ve galip geldikten sonra direksiyona geçen takım otobüsüyle şehirde konvoy yapan başkanımızdır. Allah ikisindende razı olsun.

Herkes için hayırlı bir sezon olsun.Çıkması hayırlı olacak takımlar çıksın. Bir anda çıkıp daha sonra bir anda çakılacak takımlar çıkmasın süper lige. Buralarda hepimiz iyiyiz. Bir aşağısını hepimiz biliyoruz bataklık. Bir nebze burası için şükremek eldekini kaybetmemek lazım.

http://hayalet10kolik.blogspot.com

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2019, 20:52 

Altay devre arasına 1. veya 2. olarak girer sezon sonunu da 5. veya 6. olarak tamamlar PO yapar. Yarı final de ki rakibini eler, final de elenir. :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2019, 22:02 

zanitenyo yazdı:
Altay devre arasına 1. veya 2. olarak girer sezon sonunu da 5. veya 6. olarak tamamlar PO yapar. Yarı final de ki rakibini eler, final de elenir. :)

Banada seneye aliagayla ayni ligde oynayacaz gibi geliyor nedense. Ciksakta cikamasaktah
:)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2019, 22:23 

zanitenyo yazdı:

Eskiden olsa söylediğine katılırdım. Ama bu takım buraya 1 play off finali kazanıp, bir de işini şansa bırakmadan şampiyon olarak geldi. Neyse daha çok erken konuşmak için lig uzun rakipler güçlü.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2019, 22:31 

Özledik yav takılıyorum :) İnşallah gelirsiniz. Sadece olay PO olunca direk sizin o malum seneler akla geliyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 01:52 

zanitenyo yazdı:

Finalde ilk yarı 3-0önde kapatıp penaltılarda eleniriz

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2019, 11:43 

Lig'in 4'te 1'i geride kaldı. puan tabelasına bakınca, herkesin herkesten puan aldığı, son yılların en çekişmeli ligi oluyor gibi görünüyor.

Fikstürün zor dilimini geride bıraktık. bu bölümde 9 maçta 6 galibiyet aldık. eğer 3 puan silme gelmeseydi şu anda lig lideriydik.

Bu haftadan itibaren bizim fikstür rahatlıyor. ben milli araya kendimizi ilk 2'ye atmış şekilde gireceğimizi düşünüyorum.

Görünen o ki, 65-66 puanı gören takım ilk 2 yapacak. gönlümden, bizimle birlikte Balıkesir'in ilk 2'de yer alması geçiyor...ama aday çok. biz çıkalım da hele..

Düşenlere gelince... Maalesef Eskişehirspor bana göre düşen ilk takım oldu bile... Diğer 2 takım için ise, puan tablosunun 2. sayfasının tamamının aday olduğunu düşünüyorum 9. hafta sonu itibarı ile...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2020, 23:07 

Hatayspor kendi ayağına sıkmazsa çıkan ilk takım oldu diyebiliriz.
Eskişehirspor ise düşen ilk takım olacak gibi.

Sezonun flaş takımları 2.ligden gelen Menemenspor ve Keçiörengücü. Her iki takımda mücadeleci ve takım ruhuyla oynuyor. Tebrik etmek gerek.

İlk yarının hayal kırıklıkları; Adana Demir,Altay ve Giresunspor. Bu ligin futbolcularıyla üçününde şuan aldıkları puandan daha fazlasını beklerdim açıkcası.

Adanaspor ise ligin mücadele gücü en düşük takımı bana göre. 2.yarıda silkelenmezlerse korkulu rüya görebilirler gibi duruyor.

http://hayalet10kolik.blogspot.com

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2020, 01:09 
Kullanıcı avatarı

Osmanlıspor trabzonlu bir iş insanı tarafından satın alınmış ilerleyen günlerce adı vs. şeyleri değişir, burdaki benim demek istedğim olay bu trabzonlu iş insanları ne yapmak istiyor çeşitli liglerde bi sürü takım aldılar !

YÜREKTEN GİRESUNSPOR #28# ÇO-TA-NAK-LAR !

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2020, 01:17 

Giresunlu iş adamları mı alsınlar senin demek istediğin ne :) Futbola meraklı parası olanlar alıyorlar demekki böyle proje takımlarını.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 468 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 47  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], black1914, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kenzel

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye