Zaman: 07 Nis 2020, 05:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 359 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Sonraki

Şampiyon Hangi Takım Olur?
Adanaspor 5%  5%  [ 15 ]
Adana Demirspor 10%  10%  [ 30 ]
Afjet Afyonspor 1%  1%  [ 4 ]
Altay 12%  12%  [ 35 ]
Altınordu 1%  1%  [ 2 ]
Balıkesirspor 1%  1%  [ 3 ]
Boluspor 7%  7%  [ 20 ]
Denizlispor 14%  14%  [ 39 ]
Elazığspor 2%  2%  [ 5 ]
Eskişehirspor 5%  5%  [ 14 ]
Gazişehir Futbol Kulübü 4%  4%  [ 11 ]
Gençlerbirliği 22%  22%  [ 62 ]
Giresunspor 5%  5%  [ 15 ]
Hatayspor 2%  2%  [ 6 ]
İstanbulspor 1%  1%  [ 3 ]
Karabükspor 5%  5%  [ 14 ]
Osmanlıspor 1%  1%  [ 4 ]
Ümraniyespor 1%  1%  [ 4 ]
Toplam oy : 286
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 1.Lig 2018 - 2019 Sezonu | Düşme ve Çıkma Adaylarınız
MesajGönderilme zamanı: 31 Ağu 2018, 15:52 
Kullanıcı avatarı

.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2018, 03:29 
Kullanıcı avatarı

Düşecek 3 takımla, çıkacak ilk takım belli (Gençlerbirliği)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2018, 03:31 

Ellibes yazdı:
Düşecek 3 takımla, çıkacak ilk takım belli (Gençlerbirliği)

Aynen katılıyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2018, 06:13 

tahtayı açamayan takımların taraftarlarına allah sabır versin, gerçekten üzücü bir durum. daha ligin üçüncü haftasında aşağı tarafın şimdiden şekillenmesi, hedefini şampiyonluk olarak belirlemeyen takımlarda bir boşvermişlik illaki çıkartacaktır. bu da ilk 2 ve play off hattını bayağı etkileyecektir.

bugün izlediğim osmanlı ilk 10’a giremez. şampiyonluk gibi bir hedeflerinin olduğunu düşünmüyorum. fakat gençlerbirliği çıkar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2018, 14:52 

ilk 2 ; Gençlerbirliği

Play-Off ve Orta Sıralar ; Adana Demirspor / Hatayspor / Afjet Afyon
/ Denizlispor / Boluspor / Ümraniyespor / Altay / İstanbulspor / Gazişehir

Orta Sıralar ve Düşme Hattı ; Adanaspor / Osmanlıspor / Balıkesirspor / Elazığspor/ Eskişehirspor / Altınordu / Karabükspor

Giresunspor ?

bizim ne yapabileceğimizi kestiremiyorum..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2018, 16:19 

Normal şartlarda daha hala erken bir çok takım dün gece 3 er 4 er transfer yaptı. Tabi eskişehir karabük ve elazığ açamadı transferi şimdilik düşme adayları. Ara transfer döneminde içlerinden açanlar olursa bu işler belli olmaz düşmekten sıyırabilirler.

Bu üç kulübü hariç tutarak ilk 3 haftaya göre değerlendirme yaparsak.

Gençlerbirliği ; aslında ahım şahım top oynamıyorlar ama kazanıyorlar. Şu ana kadar eskişehir hariç çok güçsüz rakiplerle de oynamadılar. Bence de ligin en ciddi favorisi.

Bolu; onlar da elazığ hariç fena takımlarla oynamadılar. Özellikle afyon deplasmanından 3 puan almaları bolu adına şu ana kadarki en ciddi belirtiydi. Takımın birbirini geçen seneden tanıması belki önemli avantaj sağlıyordur. Ama işte bolu da ne yapıyor ne ediyor senelerdir elinin tersiyle itiyor üst ligi. İlk 6 zaten adayı önemli de ilk 2 adayı bence.

Giresun; ben hiç beğenmedim osmanlı maçında giresunu. İlk 3 hafta en kolay rakiplerle karşılaşan takımdı giresun. Eskişehir elazığ ve osmanlı. Osmanlı bi derece güçlü diğerlerine göre. İlk 6 koşturacaktır.

Altay ; ilk hafta eh işte , ikinci hafta berbat futbol, üçüncü hafta üst düzey futbol. İlk 6 ya koşarız gibi duruyor ama 8-9. haftadan sonra net bişey çıkar. Kör topal ilk devre hedefte olup da ikinci yarıya alsancak stadı yetişirse ilk 2 çıkarız ama söyleyim :)

Adana demir ; siyaset girdi işin içine kötü oldu. Senelerdir örnekleri o kadar fazla ki, bu kadar rahat transfer yapıp önemli isimleri alıp başarıya ulaşamayan takımlar ve ardından delice harcanan paralar nedeniyle transfer yasakları yiyip puanları silinip lig düşen takımlar. Bir yerde tanju çolak varsa orada usulsüz şeyler vardır. Tahminim play off dışı kalacakları yönünde.

Hatay; asla kötü değiller düşmeyecekleri kesin hatta ligin en zor deplasmanlarından biri olacaklardır.

Afyon ; ligin en zor deplasmanlarından olacak bir takım daha. Bolu bence büyük iş başardı. 3 senedir takip ederim afyonu evinde puan alınması zor bir rakip. Bu sene olmaz ama seneye ilk 2 ye yazabilirsiniz.

Gaziantep belediye ; inşallah düşerler ne diyim. Yine her imkan onlarda.

Denizli ; daha hiç izleyemedim şu ana kadar aldıkları sonuçlar da dengesiz.

İstanbul ; kötü takkm değiller. Transferin son günü bir çuval topçu aldılar. Şimdilik play off altı ilk 10 gibi duruyor.

Osmanlı ; ilk 10 içinde olacaktır. Yükseltmeye karar verirlerse ilk 6 bile olur. Düşürmeye de karar verebilirler ama :)

Ümraniye ; yabancıları çok iyi. Bence ilk 6 filan koşabilirler.

Altınordu ; altyapı oyuncusu oynatmayan altyapı kulübü. Geçiniz figüran

Balıkesir ; balıkesir’i de hiç izlemedim. Dışarda kaybedebilirler ama içerde her takımı zorlar izlenimi var.

Adana ; transferin son günü anlaştıkları oyuncular iyi çıkarsa orta sıralarda takılırlar. Yoksa eskişehir elzığ karabük olmasa direk düşme adayıydılar oynadıkları futbolla.

Geri kalan 3 gakım zaten elazığ eskişehir karabük. Ara transfere kadar düşme adayları bu 3 kulüp.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2018, 22:45 
Kullanıcı avatarı

Son dakikada Bursaspor'a verdiğimiz Umut'un yokluğunu çekmezsek ciddi ilk 2 adayıyız, her halukarda ilk 6 adayıyız..
Poepon, Santos olmazsa olmazımızdı, onların gidişi pek etkilemedi ama Umut başka bir oyuncu.

Gençlerbirliği, Gazişehir illeti, Altay şimdilik beğendiğim diğer takımlar..

Elbette bu ligde neyin ne olacağı hiçbir zaman belli olmaz son gün transfer yapan takımlar oldu, milli aradan sonra yine değişen şeyler olabilir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2018, 12:17 

Şu ana kadar izlediğim takımlar içerisinde en çok Boluspor'u beğendim. Oyunun her iki yönünü de çok iyi oynuyorlar.

Gençlerbirliği'ni alıcı gözle izlemedim hiç. Ben zorlanacaklarını düşünüyordum bu ligde ama çok iyi başladılar. Oyuncu kalitesi sahaya yansımış diye yorumluyorum.

Bu iki takımın arkasına Altay'ı yazarım. Paixao diye bir adam almışlar. Bu ligde gördüğüm en iyi bireysel performanslardan birisi. Her pozisyonda var. Yalnız o kadar güzel takım kurmuşlar savunma oyuncuları felaket. Stoperler sıkıntı yaratmazsa play off hattından asla düşmezler.

Diğer zirve adaylarından Gazişehir,Demirspor ve Denizlispor takımlarını hiç beğenmedim. Bu üç takımdan iki tanesinin hocası ekim ayını göremez.

Giresunspor hocası Muhammed Reis takıntısından kurtulursa potansiyelli bir kadroları var. İlk altıyı sonuna kadar zorlayabilirler.

Ümraniyespor fiziksel açıdan ligin en sert takımı. Maglup etmesi kolay bir takım değil. Yine de geçen seneye göre geriye gitmiş bir takım olduğunu düşünüyorum.

Osmanlıspor'dan hiç bir şey olmaz. Ateş hattına yakın olurlar.

Adanaspor ve Hatayspor'un önümüzde ki haftalarda daha iyi olacağına inanıyorum. İki takımda bu hafta o ışığı verdi. İki takımında ilerleyen haftalarda hazır hale gelecek ciddi oyuncular.

Balıkesirspor ilginç bir takım. Transfer yasakları var ama neredeyse 3 senedir beraber oynayan oyuncu topluluğu en büyük avantajları. Yine de geçen sene ki gibi başarılı olmalarını beklemiyorum.

İstanbulspor, Afyonspor ve Altınordu bu ligin serseri mayını olan takımlar. Üçünün de istikrarsız sonuçlar alarak ligi 10-15 arası bir konumda bitireceğini düşünüyorum.

Düşme hattı ise malum. Üç takımdan hangisi 13-15 civarı puan toplarsa devre arasında ki hamlelere göre kümede kalma yarışına dahil olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2018, 14:53 

Giresunspor için iyi bir 6 numara transferine göre uzun vadeli iddaa oynayacaktım bir üst lige çıkmak için. ha bir de el freni var bizde ( muhammet reis ) . hızlı, tek pas yada takımca oynayan bir takıma sahibiz fakat reis nerde ne yapacağını bilmiyor . ya çok ilerde ya çok geride sorun bu . yeni gelen sarışın arkadaşa göre ne yapacağımız şekillenir.

ha bu arada 2 sene önce eskişehir-göztepe finalinde es es çıkamazsa 2 sene içerisinde çok kötü olur dedim. keza geçen sene zorlandılar bu senede lisans çıkmadı aynı durumu adana demir için görüyorum ve denizli . antep gibi garantörleri yok. adana demir transferleri kendi cebinden yapmış olabilir ama 2 sene sonra ortadan kaybolursa kimse şaşırmasın. ve adana demir tabiri caizse her mevkiye 3 adam aldılar neredeyse . hayırlısı olsun. ha birde osmanlı var.. başlarında reşit hoca olmasa düşmemeye oynar derdim ama bakacağız. bolusporun en büyük artısı sait hoca . bolu bu sene hasreti dindirecek gibi. gençler hiç bakmaz arkaya takar geçer. gerisi ise sürprizler olur ama aşağı yukarı ligde kafalarına göre takılırlar.

bu arada eskişehir olaki düşerse bu gençlerle devam etsinler kesinlikle geri çıkarlar borçsuz olarak. bu gençler her seferinde diyorum çok potansiyelliler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2018, 09:50 

Bence son yılların en kolay sezonu bu sene. Eskiden sezon başı kadro kurulurken 5-6 takım şampiyonluk kadrosu kurardı. Bu sene Gençlerbirliği, Gazişehir ve ADS haricinde bir takım ilk 2'yi zorlayacak bir kadro kurmadı. Zaten Gençlerbirliği arkasına bakmadan çıkacaktır sezon sonu. 2. kim olur onun tartışması yaşanmalı. Gazişehir'in bu sezonu 2. sırada bitirecektir. Bolu iyi başladı ama kadrosu ilk 2 için uygun değil. Play-off potasında bitireceklerdir sezonu.

Es-es, Karabük ve Elazığspor'un transfer yasağı küme düşme potasındaki takımları bir miktar rahatlatır. Es-es ve Karabük tahminimce ilk yarıyı max 12 puan civarında bitirecektir. Bu puanında onları sezon sonu kurtaracağını sanmıyorum. Bu 3 takım bu sezon bu halde olmasalardı Denizli ve Adana sezon sonunda sıkıntı yaşardı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 359 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 36  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye