Zaman: 24 Eki 2017, 06:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 90 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: 8. Hafta | Ümraniyespor 2 - Elazığspor 1
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 22:36 

Tarih: 14 Ekim 2017
Saat: 13.00
Stadyum: Ümraniye Şehir Stadı

En son madforest tarafından 14 Eki 2017, 17:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 8. Hafta | Ümraniyespor - Elazığspor
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 23:18 
Kullanıcı avatarı

Şimdi ne olacak bu maç ? Kazanırsak düşünemiyorum :)

Bizim hoca yine aynı kadroyla çıkarsa Bayram Beraberliktaş ı da tanıyoruz geçen seneden o yüzden beraberliğe dalak böbrek girilir.

Rakip 10 kişi kalırsa alırız maçı bi ihtimal :)

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2017, 11:05 

Milli maç arası olsa da maça çıkacağımız ilk 11 belli bence şimdiden, görseldeki gibi çıkarız maça. Oyunun gidişatına göre önliberoda Kadir Bekmezci, merkez orta sahada Murat Kayalı, sol kanatta Berk Yıldız ve forvette Mertan Caner Öztürk kozlarımız olur ve 3'ü oyuna girer muhtemelen.

Rakibin orta sahasında sürpriz çıkışları ve golleriyle İbrahim Akdağ'a dikkat etmek lazım. Cleyton'u da zaten yakında tanıyoruz, onun da 10 numara pozisyonunda öldürücü son paslarına ve vuruşlarına engel olunmalı her ne kadar yaşı sebebiyle eski etkinliğinde olmasa da. Ayrıca forvetlerinde de çok etkili bir isim var; Drole. En çok dikkat etmemiz gereken oyuncu o. Onun dışında rakibimiz hücum anlamında kanatlarından etkili olabilen bir takım değil.

Ahmet Aras'tan etkili oyun ve gol bekliyorum yeniden. Ne yapıp edip kazanmamız gereken ve alt tarafla arayı açmamız gereken bir maç 1 puan çok kötü olmasa da bu maçta.

Stadın kapasitesi 1600. Bize ayrılan 80 kişilik yer için kimler olur tribünde orası muamma. Herkes elinde klavye, internet başında bekleyecek. :D

Çayda çıralı, ay yıldızlı arman için saldır Gakgoş'um!
Son olarak; Tanrı Tom'u korusun!

Eklentiler:
Ümraniyespor - Elazığspor.jpg
Ümraniyespor - Elazığspor.jpg [ 34.5 KIB | 635 kere görüntülendi ]

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2017, 16:01 
Kullanıcı avatarı

Şimdiden bilgisayar başında maç biletini beklemeye başladım. 80 kişilik deplasman tribünü hiç vermeselerdi daha iyiydi (:
Rize maçının kadorsundan sadece Merthan yerine Ahgmet Aras'ı oynatacağını düşünüyorum. Bekler yine Onur ve Adem olacaktır. Serkan'ın Altınordu ve Sancaktepe maçında gösterdiği performansın dışında kadroya girebilmesi için daha ne yapması bekleniyor çözebilmiş değilim. Adam ısına ısına yandı. Forma adaleti bu olmasa gerek. Maça gelecek olursak Tom hava yollarını yine 3 oyuncunun tutacağı bir maç bekliyorum. Böyle bir maçta Tatos ve Sarpong'u daha etkili kullanabilirsek galibiyetin uzak olmadığını düşünüyorum.
PS: mehdi Elazığspor'un sağ kanadında

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2017, 16:19 
Kullanıcı avatarı

müslümgündüz23 yazdı:
Şimdiden bilgisayar başında maç biletini beklemeye başladım. 80 kişilik deplasman tribünü hiç vermeselerdi daha iyiydi (:
Rize maçının kadorsundan sadece Merthan yerine Ahgmet Aras'ı oynatacağını düşünüyorum. Bekler yine Onur ve Adem olacaktır. Serkan'ın Altınordu ve Sancaktepe maçında gösterdiği performansın dışında kadroya girebilmesi için daha ne yapması bekleniyor çözebilmiş değilim. Adam ısına ısına yandı. Forma adaleti bu olmasa gerek. Maça gelecek olursak Tom hava yollarını yine 3 oyuncunun tutacağı bir maç bekliyorum. Böyle bir maçta Tatos ve Sarpong'u daha etkili kullanabilirsek galibiyetin uzak olmadığını düşünüyorum.

Öncelikle iki takımada başarılar dilerim , konu dışı olucak ama aga çok mu aradın bu kullanıcı adını :D nerden geldi aklına müslüm gündüz gördüğümden beri gülüyorum be abi :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2017, 16:51 
Kullanıcı avatarı

AkhisarSpor yazdı:
müslümgündüz23 yazdı:

Öncelikle iki takımada başarılar dilerim , konu dışı olucak ama aga çok mu aradın bu kullanıcı adını :D nerden geldi aklına müslüm gündüz gördüğümden beri gülüyorum be abi :lol:

sen eğlenmişsin ama müslümgündüz23 kullanıcı isimli arkadaş, Müslüm Gündüz'ün ta kendisi dostum. Koyu bir Elazığspor taraftarıdır. Elazığ tribünlerinin sevilen simalarındandır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2017, 17:22 

ZŞR yazdı:
sen eğlenmişsin ama müslümgündüz23 kullanıcı isimli arkadaş, Müslüm Gündüz'ün ta kendisi dostum. Koyu bir Elazığspor taraftarıdır. Elazığ tribünlerinin sevilen simalarındandır.

@müslümgündüz23'ün reelde kim olduğunu bilmesem ben bile inanırdım o kadar ciddi yazmışsın ki. :D
Fadime anamız, Müslüm babamız. Bilen iyi bilir. 8)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2017, 17:41 
Kullanıcı avatarı

Müslüm Gündüz'ü 'yeni' takım taraftarları iyi bilir :)

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2017, 18:11 
Kullanıcı avatarı

madforest yazdı:
ZŞR yazdı:

@müslümgündüz23'ün reelde kim olduğunu bilmesem ben bile inanırdım o kadar ciddi yazmışsın ki. :D
Fadime anamız, Müslüm babamız. Bilen iyi bilir. 8)

içimden öyle bir trollemek geldi :lol: :lol:

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2017, 18:55 

müslümgündüz23 :lol: çok başarılı bir kullanıcı adı

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 90 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], hoppala, LCN06, Lusage, ultrakeyjil34, Yahoo [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye