Zaman: 28 Kas 2021, 21:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 172 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: EL 3.Tur Ön Eleme | Bursaspor 6 - Kups Kupion 0
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2012, 11:18 

9 Ağustos 2012 21:30
Bursa Atatürk Stadyumu

Çok şeye gebe bir maç....

Başa Dön
  Bookmark and Share

Moderator
 Mesaj Başlığı: Re: EL 3.Tur Ön Eleme | Bursaspor - Kups Kupion
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2012, 11:42 
Kullanıcı avatarı

Bursaspor'un şok bir gol yiyeceğini ve maça öyle başlayacağını.Daha sonra 2-1 öne geçeceğini ve kalan sürede gol bulamayıp eleneceğini hissediyorum.

Mantığım ise 2-3 farkla bu takımı eleyeceğini söylüyor.

1-0 çok sıkıntılı sonuçta karşında kim olursa olsun.

Başarılar Bursaspor

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2012, 12:07 
Kullanıcı avatarı

Bursaspor 2-0 falan geçer gibi geliyor bana.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2012, 15:17 
Kullanıcı avatarı

haydi be arkadaş alalım şu maçı böyle kolay olmamalı turu buradan bırakmak

Başa Dön
  Bookmark and Share

MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2012, 20:09 

birepliaytac yazdı:
Çok tehlikeli bi maç..İlk maçta Bursa yenildi 2.maçta çok rahat alır diyenler çoğunlukta ama bence kolay olmayacak.Fin takımı 11 kişi savunma yapacak Çanakkale geçilmezi oynayacak ne yapıp edip kilit erken açılmalı.Aksi takdirde gol gecikdikçe tribünde de homurdanmalar başlar takım strese girer.İlk yarı gol gelmeli ,tahmin yapmakta gerçekten zorlanıyorum..

kesinlikle kardeşim sana katılıyorum ama aklımın bi kenarında da olumsuz fikir yok değil

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2012, 20:16 
Kullanıcı avatarı

Bursa kazanacaktır kesinlikle ama şu bir gerçek kups kurası umduklarından zor geçti.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2012, 23:01 

Taraftarimiz destek olsun yalanmalari, sanki yillardir yalniz birakiyormusuz gibi. Gecsen ne olucak gecmesen ne olucak. Bu zihniyetle cok zor cok, Vakifkoy'den sonra Ozluce'nin de kedileri degismesi lazim. Hakkimizda hayirlisi olsun. Tepkiyse tepki destekse destek, hakedene hakettigi kadar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2012, 23:30 
Kullanıcı avatarı

Esesliyizbiz yazdı:
Bir de bu sezon ülke sıralamasında kıbrıs eğer bizi geçerse seneye şampiyonumuz ön eleme oynayacak, toplam 4 takım avrupaya gidecek. Süper ligi parselleyen 4 takımın haricinde anadoludan her yıl en azından 1 takım yollamak için bizim ve bursanın ekstra bişeyler yapması gerekir.

10 yıl başarısız olsak kıbrıs bizi gene geçemez ülke puanı olarak çok üstlerindeyiz bu yıl geçilirsek belçikaya geçiliriz ama onuda zor görüyorum bursa fener eleyecektir.trabzon playy of turunda galatasaray şampiyonlar liginde.biz ise marsilyayı zorlayabiliriz ülke olarak kıbrısa hayatta geçilmeyiz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2012, 23:32 

temiz 3-0

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2012, 00:05 

Tur geçer sonraki turda eleniriz.
Tepkiler iyice artıncada 1-2 oyuncu alırız.
Azıcık iter,biraz kakar az yükselir,az aşağı iner 5.yada 6. sırada bitiririz.Oda taraftar gazı,lig kalitesizliği sayesinde.
Sürekli söylüyorum açık ara Türkiye'nin en kötü yönetilen daha doğrusu yönetilmeyen klübüyüzdür.
Bu kadar ahbap,çavuş ilişkisi dönen,takımla ve futbolla alakası olmayan yalakalığın,adam kayırmanın hat safhada olduğu başka klüp varmıdır bilemiyorum.
Alt yapıdan yığınla adam çıkıyor,tesadüf eserin getirdiğin bazı yabancılar çok iyi çıkıyor (atıyoruz tutuyor ) Hoca ve antrenörler sağolsun 3.lig topçularını adam ediyor.Bir şekilde şampiyon olundu 2 sezon boyuncada iyi dereceler yapıldı ama yönetim ne yaptı diye sorarsak hiç ama hiç birşey yapmadı.

Bakıyoruz taraftarın zoruyla duruş sergileniyor buda yönetim değil şehrin duruşu.Olmazsa olmazlar...
Transferlere bakıyoruz tutmayan yığınla adamı saymayalım en büyük transferler Altidore-kiralık gelip gidiyor.Miller üç kuruşa gelip barındırılmıyor,İnsua fiyasko çıkıyor 2 sene tahammül ediliyor.Hoca daha iyisini almak için Hüseyin,Ergic,Stepanov gibi nicelerini gönderiyor alınan kimse yok sonra kadro yeterli palavraları söyletiliyor.İsmal,Musa,Turgay,Adem,Kaş,Sak,Arı vız vız vız...Süper ligde orta halli 3-5 adam bile alamadık 3 senedir.İyide yönetim,transfer komitesi ne işe yarar ki ?

Bütçemiz yıldız oyuncu almaya yetmiyor diyoruz şampiyon olduk,CL de,UEFA da oynadık tonla para geldi,Sercan,Volkan gibi oyuncuları sattık tonla para geldi hani bu paralar ? İstanbul takımları ile bütçelerimiz kıyaslanamaz,onların aldığı oyuncuları alamayız acitasyonu var ama onların ödediği yıllık ücretlerin 3 de 1ini bile ödemiyoruz birde o kısma bakmak lazım.Ayrıca kimse Burak,Hamit,Amrabat gelsin demiyor madem gücün yok ara bul Pinto,Batalla benzeri adamlar onca scout neye yarıyor ? yada alırsın Hurşut,Serdar,Veysel gibi birkaç adam onada mı gücümüz yok.Yığınla ıskarta ile kadro derinliği yaratıyoruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 172 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Altınpark, bayern, Bing [Bot], birkarasevda, burakerdim, Cavani17, CREATİVE, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, ilrimed, khevsay1910, king10bucuk, körfezlee, Lombardo, Lusage, Pomak_1925, tombulşişe, Ujfa, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye